اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزيز

مشكلي براي پوشش نيست چون براي مسافرتها ميخوام، شما با چه سرعتي گرفتيد؟
    سلام
    همانطور که دوستمون گفتند چون برای مناطق دیگه میخواین مخصوصا بین راهها، توی نقشه سایتشون چک کنید که اون مناطق رو ساپورت میکنه یا نه ؟ چون اگه نکنه بلا استفاده میشه
    در مورد سرعت که برای مصارف عادی 128 بیشتر نمیدن که من همون رو دارم ولی اکه مثلا کارت دانشجویی ، جواز کسب ووو براشون ارسال کنید سرعتهای بیشتر تا 1024 هم میتونید بگیریم که من اون تعاریفی که توی پستهای قبل در مورد سرعتش کردم همون سرعت 128 مد نظرم بود.

هزینه هاش نسبت به ایرانسل رو نمیدونم ولی نسبت به ای دی اس ال شرکتها فکر میکنم گرونتر باشه ، مثلا یک بسته یک گیگ یک ماهه 12500 تومان هست . اطلاعات دقیقتر فکر کنم توی سایتش باشه.

موفق باشید.

نظر

• رفقا کسی بروکری سراغ نداره که دپوزیت اولیه بده؟
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        رفقا کسی بروکری سراغ نداره که دپوزیت اولیه بده؟
        پیدا کردی همینجا به اشتراک بزار حداقل دوتا حساب باز میکنیم ، یکی با کله سل یکی هم بای... یکی باید جواب بده دیگه !
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• این جمله ی بالای فروم من رو یاد یه جوکی انداخت .......... (( تنها راهی كه به شكست می انجامد، تلاش نكردن است... ))

جوکه ... برای اینکه اصلا شکست نخورید هرگز تلاشی نکنید . ( خواجه گشادالدین شیرازی )

نظر

• محبوب ترین گربه دنیا+جملات قصار (جمله اخرش دقیقا وصف الحال منه)

گارفیلد 35 ساله شد + 10 جمله قصار گربه محبوب دنیا
            حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• رفقا بیاین براتون بلال درست کردم

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• بدون شرح

فقط شایان ذکر میباشد که در ایران بدلیل وجود سرعت گیر های استاندارد ( که ماه گذشته کمک ماشین خودم بخاطر یکیش شکست " ندیدمش تبدیل شد به سکو پرش " ) فقط در پارکینگ منزل استفاده شود .

ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                  بدون شرح

فقط شایان ذکر میباشد که در ایران بدلیل وجود سرعت گیر های استاندارد ( که ماه گذشته کمک ماشین خودم بخاطر یکیش شکست " ندیدمش تبدیل شد به سکو پرش " ) فقط در پارکینگ منزل استفاده شود .

بعنی خوراک عربهای دشداشه پوش خوشگذرونه!
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• درود بر شما دوستان

یه بروکری هست ک اصن نمیدونم بروکر هست یا نه ولی یه جا خوندم 100$ رایگان میده واسه دی÷وزیت اولیه
                    هر چی هم خاستم از لایو چت ب÷رسم باز نمیشد صفحش
                    حالا خدمت شما اگه درست بود و حساب باز شد خبری بدین ما هم در تلاشیم
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-20-2013, 10:35 PM
                    before you start anything..learn how to finish it

نظر

• نوشته اصلی توسط raz نمایش پست ها
                      درود بر شما دوستان

یه بروکری هست ک اصن نمیدونم بروکر هست یا نه ولی یه جا خوندم 100$ رایگان میده واسه دی÷وزیت اولیه
                      raz عزیز سلام
                      چه شهر زیبایی دارید .
                      " شاهرود " رو عرض میکنم.
                      از اون کویر یهو میایی تو بهشت

خوشابحالتون
                      ارادتمند حمید
                      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                        raz عزیز سلام
                        چه شهر زیبایی دارید .
                        " شاهرود " رو عرض میکنم.
                        از اون کویر یهو میایی تو بهشت

خوشابحالتون
                        ارادتمند حمید
                        درود بر شما حمید جان...درسته قشنگه ولی کی وقتشو داره بره ببینه جاهاشو..حتی خود من ک بزرگ شده شاهرودم بیش از نصف جاهاشو نرفتم ببینم
                        تعریفی نیس ولی لقب قاره کوچک و بهش دادن ک اتفاق کتابش هم به همین اسم چا÷ شده
                        ولی امیدوارم شما یا دیگر دوستان بیاین اینجا تا بریم علاوه بر اون نصف جاهاشو ک دیدم نصف جاهای دیگشم ک ندیدم با شما دوستان برم قول میدم بد نگذره

دوستدار شما
                        رضا

راستی این لینک اصلیش بود برای اون سایته
                        .........
                        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-20-2013, 10:48 PM
                        before you start anything..learn how to finish it

نظر

• نوشته اصلی توسط raz نمایش پست ها
                          درود بر شما دوستان

والا شبیه بروکر که هست چند مدل سکوی معاملاتی داره.باید ببینیم چه جوری میتونیم واریز یا برداشت کنیم اصلا با ایرانی ها کار میکنه.با پشتیبانیش که حرف زدم یابو اب میداد

((زیگموند فروید))

نظر

• سخنان ارزشمند آبراهام لینکلن

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف ..... دیگرانند، خود لیاقت ..... را ندارند

اگر بردگی عیب نیست، پس هیچ چیز عیب نیست

با مردم باش! حق، همیشه با مردم است؛ آنها هرگز کسی را گمراه نمی کنند

اگر ما دیگران را در سختی ها و گرفتاری ها دلداری دهیم، خود نیز آرام می شویم

مرد بی شهامت کسی است که در جایی که باید اعتراف کند، خاموش بنشیند

من دیده ام که درجه سعادت اشخاص بستگی به اراده و میل خود آنها دارد

کمابیش همه انسان ها در برابر ناملایمات پایداری می کنند، اما اگر خواستید منش کسی را آزمایش کنید به او قدرت بدهید

انسان همان اندازه شاد خواهد بود که فکرش را برای پذیرش آن مقدار از شادی آماده کرده است
                            ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 06-20-2013, 10:44 PM
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام دوستان

سی ام خرداد روز تولد منه ....... راستی کسی میتونه حدس بزنه که چند سالمه ؟؟
                              مرنج ومرنجان

نظر

• تولتون مبارک ایشاالله 120 سال زنده باشی.30 سال

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X