اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به همه............. میشه لطفاً ی سایت درست و مطمئت معرفی کنین بشه وب مانی خریدو فروش کرد؟
    .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
      سلام به همه............. میشه لطفاً ی سایت درست و مطمئت معرفی کنین بشه وب مانی خریدو فروش کرد؟
      سلام

با افتتاح حساب در بروکر PCM دیگه نیاز به وب مانی یا هر پول الکترونیکی دیگه ندارید و میتوانید به صورت مستقیم از بانکهای داخل ایران واریز و برداشت داشته باشید . همچنین حسابهای میکرو و مینی دارای کمترین اسپرد میباشند .

http://pcm.broker-fa.com/real-hrj.html
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام

آیا کسی هست طلا فروش باشه یا طریقه محاسبات طلا ( سرویس طلا زنانه ) را بدونه ؟

یه مشکلی توی خرید و فروش ( تعویض ) یه سرویس طلا پیدا کردم که نه آشنایی دارم ازش بپرسم و نه توی اینترنت چیزی تونستم پیدا کنم .

لطفا اگه عزیزی به اصول طلا فروشی واقفه کمک کنه .

ممنون
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
          سلام

یه مشکلی توی خرید و فروش ( تعویض ) یه سرویس طلا پیدا کردم که نه آشنایی دارم ازش بپرسم و نه توی اینترنت چیزی تونستم پیدا کنم .

ممنون
          سلام جناب عاملی عزیز
          قیمت خرید سرویس
          1- قیمت روز طلا بر فرض 100.000 تومان
          2- 8% مالیات ارزش افزوده
          3- 7% سود طلا فروش
          4- 7% کارمزد طلا
          که قیمت طلای روز میشه 123.650
          به این قیمت شما طلا رو خریداری میکنه
          و در از در مغازه رفتین بیرون و برگشتین همون طلا رو به قیمت 100.000 از شما میخرن، به عنوان طلای شکسته محسوب میشه

پ.ن: برای سرمایه گزاری پیشنهاد میشه طلای شکسته خریداری کنید، و هیچ درصدی مبنی بر مالیات و کارمزد و سود نمیاد روش،

خیلی مخلصیم
          چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
            سلام جناب عاملی عزیز
            قیمت خرید سرویس
            1- قیمت روز طلا بر فرض 100.000 تومان
            2- 8% مالیات ارزش افزوده
            3- 7% سود طلا فروش
            4- 7% کارمزد طلا
            که قیمت طلای روز میشه 123.650
            به این قیمت شما طلا رو خریداری میکنه
            و در از در مغازه رفتین بیرون و برگشتین همون طلا رو به قیمت 100.000 از شما میخرن، به عنوان طلای شکسته محسوب میشه

پ.ن: برای سرمایه گزاری پیشنهاد میشه طلای شکسته خریداری کنید، و هیچ درصدی مبنی بر مالیات و کارمزد و سود نمیاد روش،

خیلی مخلصیم

سلام و ارادت فراوان

خوبید انشاالله ؟

آقا ما رفتیم یه سرویس طلا دادیم به یه طلافروش و با احتساب تفاوت قیمت بیشتر به صورت نقدی یه سرویس طلا جدید برداشتیم .
            حالا ، فهمیدیم که سرویس خودمون را به جای این که 1.85 سوت نگین کم کنه ، 7 گرم کم کرده ، یعنی کلاه سرمون گذاشته و از طرفی سرویس جدیدی که ازش خریدیم را 8.29 سوت کم وزن کرده و بمون داده ( یعنی ضرر کرده ) . حالا سرویس ما را فروخته یا آب کرده و ما راهی برای اثبات کمتر بودن وزن نگینهای سرویسمون نداریم و با محاسبه ای که خودمون کردیم با توجه به اشتباهی که در وزن طلای خودش کرده ما 500.000 تومن بهش بده کاریم و باید بهش بدیم ولی اگه بریم پیشش چون طلای خودش موجوده چیزی حدود بیشاز 1.000.000 تومن بده کار میشیم .

این جور وقتا باید چکار کرد ؟
            یا این که آیا وزن این نگین ها مشخصه و جدول خاصی داره ؟ چون تعدادشون یادمه

ممنون از راهنماییتون
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام و ارادت فراوان

خوبید انشاالله ؟

آقا ما رفتیم یه سرویس طلا دادیم به یه طلافروش و با احتساب تفاوت قیمت بیشتر به صورت نقدی یه سرویس طلا جدید برداشتیم .
              حالا ، فهمیدیم که سرویس خودمون را به جای این که 1.85 سوت نگین کم کنه ، 7 گرم کم کرده ، یعنی کلاه سرمون گذاشته و از طرفی سرویس جدیدی که ازش خریدیم را 8.29 سوت کم وزن کرده و بمون داده ( یعنی ضرر کرده ) . حالا سرویس ما را فروخته یا آب کرده و ما راهی برای اثبات کمتر بودن وزن نگینهای سرویسمون نداریم و با محاسبه ای که خودمون کردیم با توجه به اشتباهی که در وزن طلای خودش کرده ما 500.000 تومن بهش بده کاریم و باید بهش بدیم ولی اگه بریم پیشش چون طلای خودش موجوده چیزی حدود بیشاز 1.000.000 تومن بده کار میشیم .

این جور وقتا باید چکار کرد ؟
              یا این که آیا وزن این نگین ها مشخصه و جدول خاصی داره ؟ چون تعدادشون یادمه

ممنون از راهنماییتون
              خیلی مخلصیم جناب عاملی عزیز،

نیاز به اثبات نداره، اون طلایی که فروختین مگه فاکتور نداشت؟ چون معمولاً مشخصات طلا رو تو فاکتور قید میکنن..

کم محاسبه کردن!!!! چون طلا فروش ها خیلی دقیقاً
              اگه کار ایران باشه با یه استعلام از طلا سازها از ریشه امارشو بهتون میدن...

ولی اگه طرف حسابتون با انصاف باشه ها!!!
              چارلی چاپلین

نظر

خیلی مخلصیم جناب عاملی عزیز،

نیاز به اثبات نداره، اون طلایی که فروختین مگه فاکتور نداشت؟ چون معمولاً مشخصات طلا رو تو فاکتور قید میکنن..

کم محاسبه کردن!!!! چون طلا فروش ها خیلی دقیقاً
                اگه کار ایران باشه با یه استعلام از طلا سازها از ریشه امارشو بهتون میدن...

ولی اگه طرف حسابتون با انصاف باشه ها!!!
                سرورید عزیز

فاکتور داره ولی وزن نگین هاش درش قید نشده و ساخت ترکیه بوده .

از قدیم میگن چاهی نکن بهر کسی ، اول خودت دوم کسی . اره کم وزن کرده . دستبندش را اصلا نکشیده .

حالا یه سوال ، امکان داره یه نیم سرویس 32 گرمی ، 7 گرمش نگین اتم ریز باشه ؟
                خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سرورید عزیز

فاکتور داره ولی وزن نگین هاش درش قید نشده و ساخت ترکیه بوده .

از قدیم میگن چاهی نکن بهر کسی ، اول خودت دوم کسی . اره کم وزن کرده . دستبندش را اصلا نکشیده .

حالا یه سوال ، امکان داره یه نیم سرویس 32 گرمی ، 7 گرمش نگین اتم ریز باشه ؟
                  جناب عاملی شرمنده، در این مورد اطلاع دقیقی ندارم.
                  چارلی چاپلین

نظر

جناب عاملی شرمنده، در این مورد اطلاع دقیقی ندارم.
                    خیلی ممنون اطلاعات خوبی در مورد نحوه محاسبه قیمت دادید .

همچنین از وقت و توجهتون سپاسگذارم
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• [QUOTE=Jabalameli;130966]سلام

ممنون
                      [/QUOT

به کسی که ازش خریدین دادین یا به شخص دیگری فروختین؟

نظر

• [QUOTE=Rezaderakhsha;130987]
                        نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                        سلام

ممنون
                        [/QUOT

به کسی که ازش خریدین دادین یا به شخص دیگری فروختین؟
                        بله . ببنید اولی را که پارسال خریده بودیم از یه نفر دیگه . حالا همون اولی را فروختیم به همونی که جدیده را ازش خریدیم .
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با مراجعه به کسی که سرویس اولی ازش خریدین تمام مشخصات از قبیل وزن سنگ و نیز مبلغی که از شما خرید میکنه را قشنگ بدونین.تمام مشخصات ایرانی یا خارجی فروخته شده رو دارن.......جریان هم اول نگین بهش .فاکتور خودش نشونش بدین کافی و مبلغ حساب میکنه

نظر

• سلام
                            مواردی که دوستان فرمودند درست هستش
                            طلا فروشی از شغلهای مکروه هستش
                            طلا فروشی = ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            من از تمام زیرو بم کارشون خبر دارم
                            شما طلای که برای معاوزه بردید را باید از نگین جدا می کرده وبعد از سوزاندن ان وزن می کردید اون اضافه ای که کم کرده برای همون سوزاندن کم کرده واین کار را خودش انجام نداده چون بعد از تمام شدن معامه طلای شما را پرداخت و به عنوان نوع در ویترین قرار می دهد
                            در شهر ما طلا باید فاکتور داشته باشد و اگر جواهرات باشد که باید شناسنامه وکارانتی وکارت مخصوص باشد .
                            خوش باشید

نظر

• احمد رضا اجان سلام .
                              چند ماه پیش رفتیم برای خرید حلقه عزیز

حدود دوتومان گرونتر حلقه ها رو داد بهمون
                              اما خوب فاکتور تو دستمون بود
                              رفتیم اتحادیه شکایت نامه تنظیم کردم البته برادرم رفت دنبالش عزیز از حلقومش کشیدیم بیرون و بدچور هم به التماس افتاد که شکایتو ادامه ندیم
                              حالا اگه سرویس قبلو بتونی یه امار ازش در بیاری یا تو ذهنتم دقیق باشه بتونی فاکتور براش تهیه کنی (توی اتحادیه دسته های فاکتورشون رو باید تحویل بدن تا فاکتور جدید بگیرن.پس موجود هست،اگر تاریخ یادت باشه)میتونی نه تنها پولو بگیری بلکه به خواهشم میوفته.

در کل طلافروش جماعت نامرده فامیلو نزدیم ادمم که باشه کار خودشو میکنه چون اونطور خیالش راحتره که روت نمیشه بری سراغش.همیشه بعد از خرید و قبل از فروش تحقیق کنین

پیروز باشید
                              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• برنامه کامل بازی های جام جهانی

نظر

پردازش ...
                                X