اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به همه دوستان ! چند مشکل برام پیش اومده که اگر امکانش هست رهنمایی کنید !مشکل اول اینکه ویندوزم پرید و تمام اطلاعاتم از بین رفت ایا امکان بازیابی این اطلاعات وجود داره ؟ پوشه my docment برام خیلی مهم هست ! مورد بعدی اینکه بعد از نصب ویندوز جدید نمیتونم متاتریدر دانلود کنم و از من proxy server و پسورد و لوگین میخاد ! همه شرکتها از من این اطلاعات خواستن ! مشکل سوم اینکه کسی که اشتباهی پول به حساب یک نفر واریز کنه چکار باید بکنه ؟ اگر اون فرد پول بالا بکشه کاریش میشه کرد ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام دوستان

این جریان کشتار وهابیون در ایران تا چه حد صحت داره؟؟

گویا اخبار 20.30 هم اعلام کرده که شایعه نیست..

اگه دوستان هر اطلاعاتی دارن حتماً اطلاع رسانی کنن.

بدجوری سیستم روحی و عصبی و بهم ریخته.

سپاسگزار
      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام دوستان

بعنوان اولین پست در این فروم
        به خیال خودمون تکنیکالیستی بودیم در بازار ایران... ( با سابقه 4 ساله )...
        اما وقتی دستکاری و نمودارسازی در بازار زیاد شد حقیقتا به شعور و دانشم توهین شد
        این شد داستان ورود ما به این وادی...
        امیدوارم دوستان تنهامون نزارن

اما یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید :

چندی پیش ( حدود 2 هفته )طی جلسه ای با جناب دریس زاده در دفتر بروکر در دبی داشتیم... که انصافا کلی انرژی گرفتیم از ایشون بگم که فوق العاده انرژی مثبت هستند..

گفتند که کسانی که اکانت بورس دبی رو بگیرند میتونند در قالب اون اکانت معاملات فارکس هم انجام بدهند ...از دوستان می پرسم درسته یا بنده اشتباه متوجه شدم.

ضمنا : ایش.ن گفتند ساعات کاری بورس دبی تا ساعت 11 شب هست و در صورتی که بازار ارز 24 ساعته.... از این بابت مشکلی ایجاد نخواهد شد؟

سپاس گزار
        باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
          سلام دوستان

این جریان کشتار وهابیون در ایران تا چه حد صحت داره؟؟

گویا اخبار 20.30 هم اعلام کرده که شایعه نیست..

اگه دوستان هر اطلاعاتی دارن حتماً اطلاع رسانی کنن.

بدجوری سیستم روحی و عصبی و بهم ریخته.

سپاسگزار
          سلام متاسفانه استعمار از هیچ کاری برای ضربه زدن به ایرانو ایرانی دریغ نمیکنه

حدود صد نفر از این تکفیری هائی که سگ دست نشاده و زائیده ی این قدرت هاست چند روز پیش از مرزهای پاکستان اومدن توی ایران

موثق میدانم که چند تفریش دستگیر شدند و انشالا بزودی سفره ی بقیه هم جمع میشود
          اندیشه ی ایشان هم کشتن و مثله کردن شیعیانه و بهشت رو خریدن برای زندگی جاودانه

احتیاط کنیم و جاهای خلوت و حومه ها رو تنها نریم بهتره
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• لوئی شانزدهم در کاخ قدم می زد
            سربازی رو در حال نگهبانی از نیمکتی خالی دید
            ازش پرسید :
            برای چی اینجا ایستادی؟!
            و پاسخ شنید :
            قربان من به دستور افسر ارشد گارد اینجا هستم
            اون از من خواسته که خوب و با دقت مراقب باشم
            افسر گارد احضار شد و همون سئوال رو از او پرسید
            جواب عجیب بود :
            قربان افسر قبلی که بازنشسته شده محل پست های نگهبانی رو تعیین کرده بود
            من هم طبق همون روال نگهبان ها رو سر پست قرار می دم
            لوئی از مادرش پرسید شما یادتون هست چرا اینجا نگهبانی می دادند؟
            مادر گفت :
            پسرم تو سه ساله و خیلی شیطون بودی
            این نیمکت رو هم تازه رنگ کرده بودند
            پدرت از افسر گارد خواست نگهبانی اینجا بگذارند
            تا لباست رو رنگی نکنی
            و الآن بعد از ۴۱ سال هنوز اینجا نگهبان داره

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• رکورددار تعدد همسران در قرن بیستم؛ مردی که با ۲۹۰ زن ازدواج کرد!

جواد الحطاب یکی از گزارشگران شبکه تلویزیونی العربیه در بغداد، روز جمعه 6-6-2014 گزارشی در باره یونس بحری یک از شهروندان عراقی که با ازدواج با 290 زن رکورد تعدد همسران و فرزندان و نوه ها در قرن بیستم را به خود اختصاص داده بود گزارشی تهیه کرد

به گزارش العربیه، وی گزارش خود را با مقدمه.ای که خود یونس بحری در زندگی نامه.اش نوشته آغاز کرده است. بحری در زندگینامه خود می.نویسد: "در ماه اول قرن بیستم متولد شدم، 16 ایستگاه رادیویی تاسیس کردم، به 17 زبان بیگانه تسلط دارم، 15 گذرنامه از کشورهای مختلف را به همراه خود دارم، با 90 زن به صورت شرعی و با بیش از 200 زن به صورت قانونی ازدواج کردم، پدر 365 فرزند ذکور هستم، تعداد دخترانم را نمی.دانم، دارای بیش از 1000 نوه هستم، چهار بار به اعدام محکوم شدم و با سران بسیاری از کشورهای جهان دوستم و آنها را ملاقات کردم".

پیش از جواد الحطاب، سیار الجمیل نویسنده و پژوهشگر عراقی در باره این شهروند اعجوبه عراقی تحقیق کرده بود.
              وی در مقدمه تحقیق خود این سؤال را مطرح می.کند: "آیا مردی با چنین ویژگی.هایی اعجوبه نیست؟ آیا در قرن بیستم در جهان عربی کسی را سراغ دارید که تعداد فرزندانش به تعداد فرزندان یونس البحری برسند؟ آیا نباید حداقل شرایطی که به این انسان این توان را داد تا اینهمه زن و فرزند و نوه داشته باشد را بشناسیم؟ آن هم در کشوری چون عراق در اوایل قرن بیستم ؟".

این نویسنده ادامه می.دهد: "آیا اگر چنین کسی در غیر از عراق بود شاهد نوشتن داستان ها و ساختن فیلم های سینمایی از زندگی و سرگذشت وی نبودیم."

او می افزاید: "آری این شخص یونس بحری شهروند عراقی است که در اوایل قرن بیستم همزمان با تاسیس دولت معاصر عراق در جامعه این کشور، شناخته شد. او مانند هرکسی دیگر از انتقادها جان سالم به در نبرد برخی او را به بدترین تهمت.ها متهم کردند و برخی در باره او انصاف به خرج داده و رفتارهای او را جزئی از حقوق قانونی وی در چارچوب آزادی های فردی ، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در زمان خود دانستند".

هنگامی که یکی از خبرنگاران از یونس بحری در روزهای پایانی عمرش از او پرسید: "چگونه با این تعداد زیاد زنان ازدواج کردید در صورتیکه شما مسلمان هستید، و اسلام اجازه نمی دهد که با بیش از چهار زن ازدواج کنید؟" وی در پاسخ گفت:"همه ازدواج هایم از راه شرعی، قانونی و در چارچوبی که قرآن تعیین کرده، انجام می گرفت".

سعدی یونس فرزند نمایشنامه نویس وی در این باره نوشته است: "می گویند پدرم هر کشوری که می رفت ازدواج می.کرد اما من همسرانش را نمی شناسم. از همه زنان او تنها مادرم و همسر لبنانی او و از دختران و پسران، فقط برادران و خواهران تنی خودم را می شناسم. من سعی می.کنم برادران پراکنده ام در جهان را جستجو کنم تا آنها را بشناسم ".

اما مُنى یونس بحری، دختر یونس بحری که استاد روانشناسی در دانشگاه بغداد است در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: "شنیده ام که من برادری دارم به نام "رعد یونس" که با رتبه دریاسالار یکی از ناوگان های نیروی دریایی فیلیپین را فرماندهی می کند".
              یونس بحری در هند
              یونس بحری در دوره زندگی اش در هند در روز یک راهب دینی و در شب رقاص یک "کاباره" بود. مدتی نیز در اندونزی خود را "مفتی" معرفی کرده بود .

می.گویند یکی از روزهایی که به کار "مفتی" در اندونزی مشغول بود، پیرمردی به اتفاق دختری زیبا و جوان برای عقد ازدواج به نزد او آمدند. او به محض اینکه دختر زیبا را دید فتوی داد ک این پیرمرد نمی تواند با دختر جوان ازدواج کند و دلیلش را هم بزرگی سن او دانست. سپس هنگامی که پیر مرد با پیروی از فتوای یونس البحری از ازدواج با آن دختر زیبا منصرف شد یونس خود با آن دختر ازدواج کرد.

شاهزاده زندگی کرد اما فقیر از دنیا رفت
              یونس با شاهزادگان، پادشاهان و رهبران سیاسی در نقاط مختلف جهان دوستی داشت حتی به هیتلر نزدیک شد و رتبه مارشال گرفت به طوری که همیشه صلیب شکسته ای که از هیتلر گرفته بود را در مراسم رسمی بر شانه خود می گذاشت. وی در جنگ جهانی دوم از آلمان حمایت می کرد و صدای رسای آلمان در جهان عرب بود. او خود رادیوی عربی برلین را تاسیس کرد. اما در نهایت با همه این شهرت در سال 1979 فقیر از دنیا رفت به طوری که هزینه مراسم دفن و مراسم ختم وی را شهرداری بغداد به عهده گرفت.

ویرایش توسط jak110 : https://www.traderha.com/member/8382-jak110 در ساعت 06-11-2014, 02:49 PM
              naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• ابتکار: اسناد سرطان.زا بودن بنزین آماده است

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تمام اسناد لازم مبنی بر سرطان زا بودن پتروشیمی موجود است گفت: این مسئله کاملا شفاف است و با تهدید و تهمت ها، سازمان محیط زیست از موضع خود که حافظ سلامت مردم است کوتاه نمی آید.

دکتر معصومه ابتکار در گفتگو با مهر، افزود: سازمان محیط زیست با قوت اجرای استانداردهای آلودگی هوا را دنبال می کند و به لطف خداوند و با همکاری سازمان محیط زیست و وزارت نفت بنزین پتروشیمی از صحنه روزگار حذف شد.

به گفته وی، سازمان محیط زیست و وزارت نفت در این زمینه تعامل کامل با یکدیگر دارند و این فشارها، تهمت و تهدیدها که همه شان دروغ محض هستند هیچ اثری در انجام وظیفه ما که همانا خدمت کردن به مردم و تضمین سلامت محیط زیست است، ندارد.

ابتکار ابراز امیدواری کرد که دیگر دستگاهها مسئولان، مردم عادی و رسانه ها در این زمینه با سازمان محیط زیست همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس سازمان محیط زیست تصریح کرد: به زودی با کمیسیون انرژی مجلس و فراکسیون محیط زیست جلسه می گذاریم.

وی در پاسخ به اینکه قرار بوده هفته گذشته این جلسه با فراکسیون محیط مجلس برگزار شود، گفت: مشکل تنها تنظیم وقت است چرا که هم برنامه نمایندگان و هم برنامه سازمان در یکی دو هفته اخیر بسیار متراکم بود.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به اینکه هفته گذشته کمیسیون انرژی مجلس در جلسه ای که برای بنزین پتروشیمی داشت اعلام کرده اسناد ارائه شده از سوی سازمان محیط زیست مبنی بر سرطان زا بودن بنزین پتروشیمی کافی نیست، افزود: تمام سندها برای ارائه آماده شده و موجود است و موضوع سرطان زا بودن پتروشیمی بسیار شفاف بوده و مثل روز روشن است.
                naseri

نظر

• مهریه عجیب و وقیحانه عروس 50 ساله سوری

رسانه های اردن، خبر ازدواج عجیب دو تن از حامیان تروریست های سوری در اردن را منتشر کردند.

گروه بین الملل «تیتریک»؛در این مراسم که در جمع شماری از مخالفین سوری در پایتخت اردن برگزار شد، عروس که دهه ششم از عمر خود را می گذراند، با اعلام مهریه خود، حاضران در مراسم را به شگفت آورد.

او که "عمشه فواعره" نام دارد، تنها با این شرط حاضر شد به عقد "ابراهیم رملات" در آید که دامادِ تروریست، سر 15 سرباز سوری را به عنوان "پیش پرداخت" مهریه؛ و سر 50 سرباز دیگر را به عنوان باقیمانده مهریه در آینده دریافت کند!

داماد پیر هم این شرط را پذیرفت و شماری از حاضران در مراسم نیز پای سند ازدواج خونین را به عنوان "شاهد" امضا کردند.

بدین ترتیب پس از بیرون آوردن پیکر اولیای الهی از قبر و خوردن جگر سربازان سوری و ده ها جنایت دیگر، تروریست ها و حامیان آنها که به نظر می رسد خِرد و معیار تشخیص زشت و زیبا را از دست داده اند، با اقدام اخیر صفحه تاریک دیگری بر پرونده جنایات خود افزودند.
                  naseri

نظر

• نوشته اصلی توسط emil021 نمایش پست ها
                    برنامه کامل بازی های جام جهانی

من اینو یه بار گذاشته بودم ! الانم چون داره بازیا شروع میشه گفتم باز بذارم و خالی از لطف نیست !
                    ویرایش توسط McAllen : https://www.traderha.com/member/13632-mcallen در ساعت 06-12-2014, 10:33 AM

نظر

• سلام

قابل توجه اونهایی که می گویند در فارکس 90% بازنده هستند.

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=489540

نظر

• درود بر همگی. کانال های ماهواره را که بررسی کردم بهترین کانال پخش بازی های جام جهانی SRF zwei سوئیس بود که هم مراسم افتتاحیه و پخش مستیم فوتبال رو پوشش داد و هم از نظر کیفیت تصویر در سطح بسیار بالایی بود. کمتر کانالی می تواند با این کانال رقابت کند. تماشای بازی های جام جهانی از این کانال را به دوستان توصیه می کنم که البته جزء کانال کارتی می باشد.
                        ویرایش توسط aliagha1360 : https://www.traderha.com/member/5410-aliagha1360 در ساعت 06-13-2014, 08:46 AM
                        Truth Alone Triumphs
                        حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• نوشته اصلی توسط aliagha1360 نمایش پست ها
                          درود بر همگی. کانال های ماهواره را که بررسی کردم بهترین کانال پخش بازی های جام جهانی SRF zwei سوئیس بود که هم مراسم افتتاحیه و پخش مستیم فوتبال رو پوشش داد و هم از نظر کیفیت تصویر در سطح بسیار بالایی بود. کمتر کانالی می تواند با این کانال رقابت کند. تماشای بازی های جام جهانی از این کانال را به دوستان توصیه می کنم که البته جزء کانال کارتی می باشد.

سلام

اگر سایتی داره که میشه از طریق اینرنت بصورت live نگاه کرد ، لطفا معرفی کنید .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                            سلام

اگر سایتی داره که میشه از طریق اینرنت بصورت live نگاه کرد ، لطفا معرفی کنید .
                            کشورهای دارنده پروانه حقوق media fifa world cup brazil 2014

این فایل حاوی حقوق پخش بازی های جام جهانی برزیل توسط کشورهاست.حقوق شامل پخش رادیو،تلویزیون،موبایل و اینترنت
                            http://www.24iransat.tk/attachment.p...5&d=1402049924

نظر

• SRF zwei با فرکانس 12399 H و سیمبل ریت 27500 در هاتبرد پخش می شود
                              و با اکانت های شیرینگ ( CCCAm ماهانه حدودا 15000 تومان و اکانهای دیگر . . . ) قابلیت بازگشایی این شبکه و حدود 500 شبکه ی دیگر کارتی می باشد.

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                              در این سایت و در تلگرام
                              SmartSignalFX@

نظر

• خیلی خوبه مرسی..
                                اچ دی هم داره اینگلیشم میشه
                                ویرایش توسط sina behrouzi : https://www.traderha.com/member/10675-sina-behrouzi در ساعت 06-13-2014, 06:59 PM

نظر

پردازش ...
                                X