اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
    وقتی میرم میبینم پدرم 40 روز رو تخت icu هست دیونه میشم..چقدر جای خالیشو حس میکنم..برای سلامتی همه دعا کنید برای سلامتی پدره بنده هم همچنین...

التماس دعا..
    امیدوارم جشن تولدت 120 سالگی پدر عزیزت رو به چشم ببینی.
    Truth Alone Triumphs
    حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

وقتی میرم میبینم پدرم 40 روز رو تخت icu هست دیونه میشم..چقدر جای خالیشو حس میکنم..برای سلامتی همه دعا کنید برای سلامتی پدره بنده هم همچنین...

التماس دعا..

دوست عزیز

کاملا شما را درک میکنم و برای پدرتان آرزوی بهبودی و سلامتی دارم.
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

التماس دعا..
        سلام
        ارزوی سلامتی هر چه سریعتر برای پدر شما دارم . و امیدوارم شما روزی در این فروم خبر سلامتی ایشون را به همه برسونید . امین

در این ایام اگر از دوستان فردی را دارند که به مکه مشرف شدند حتما ازشون بخواهید برای تمامی شفای تمام بیماران دعا کنند .

نظر

• نوشته اصلی توسط rahjoo نمایش پست ها
          یا مَنِ اِسمُهُ دَواء و ذِکرُهُ شفاء یا مَن یَجعَلُ الشَّفاءَ فیما یَشاءُ مِنَ الاشیاء

صل علی محمد و ال محمد واجعَل شَفائی مِن هذا الدّاء فِی اسمُکَ هذا

امیر رضا جان اگه لایق باشم دعا میکنم

ممنون از تمامی عزیزان...

ممنونم جناب رهجو..شما تو بورس تهران هم بودی؟! درسته؟
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

ممنون از تمامی عزیزان...

ممنونم جناب رهجو..شما تو بورس تهران هم بودی؟! درسته؟

سلام مجدد خدمت همه ی دوستان

امیررضا جان بله و هنوز هم هستم.
            امیدوارم بتونم از شما عزیزان طریق فعالیت در بازارهای جهانی رو یاد بگیرم .

نظر

با عرض سلام و تشکر من دانشجوی ادبیات انگلیسی هستم وقت کمی دارم ولی علاقه بسیار به دانستن مطالبی پیرامون تحلیل بازار سرمایه. البته کمی هم مطالعه کردم و با نمودارها و کندلها و تحلیل درباره بازار کمی آشنایی دارم هدف من دانستن بیشتر است . سپاس
              ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• نوشته اصلی توسط tagarg نمایش پست ها
                با عرض سلام و تشکر من دانشجوی ادبیات انگلیسی هستم وقت کمی دارم ولی علاقه بسیار به دانستن مطالبی پیرامون تحلیل بازار سرمایه. البته کمی هم مطالعه کردم و با نمودارها و کندلها و تحلیل درباره بازار کمی آشنایی دارم هدف من دانستن بیشتر است . سپاس

سلام

از اینکه به فروم خودتون تشریف آوردید خیلی خرسندیم .

در گذشته کلاسهای آقای آزادی بصورت صوتی و تصویری و آنلاین برگزار شد و بیشتر اون کلاسها ضبط شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته که رو فروم پرسپولیس موجود است و از آنجایی که این فایلها رو آپلود سنتر شرکت پرسپولیس کپیتال آپلود شده احتمال خرابی لینکها در حد صفر .و اگر شما موفق به استفاده از این فایلها نشدید چنانچه در فروم فعالیت کنید و حداقل سی پست مفید دشته باشید میتونید این فایلها رو دانلود و از آن استفاده نمایید :

فایلهای صوتی و تصویری

آموزش تحلیل زمانی

موفق باشید .
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• رعایت حقوق منابع انسانی و اهداف سازمانی
                  ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 11-05-2012, 04:07 PM
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• درود
                    اگه توجه کرده باشید امروز فروم جای 2 نفر خالی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    pcm fund
                    arash rajabzadeh

(( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• سلام
                      بعضی وقت ها هست که میخوای حرفتو بنویسی ولی هرچی به مغزت فشار میاری نمیتونی کلمه هارو درست کنار هم بذاری.الان هم از همون وقتاست.
                      تقریبا یک سال و نیم هست که این فروم شکل یک فروم حرفه ای به خودش گرفته.
                      وجود استادان محترم و همینطور حضور فعالانه بقیه دوستان عزیز در این مدت باعث مطرح شدن اسم این فروم و بروکر وزین پرسپولیس در میان جامعه تریدر های ایرانی شده.
                      خوشبختانه با زحماتی که اساتید و همینطور سایر اعضای محترم برای این فروم کشیدند در این مدت شاهد پیشرفت های خیلی زیادی بودیم و این سایت از یک فروم گمنام به یک فروم مرجع تبدیل شده.
                      در این مدت با جمع زیادی از اعضای این سایت آشنا شدم و این آشنایی تبدیل به دوستی های زیبایی شده.بسیار زیاد از مطالب آموزشی اینجا استفاده کردم و از تحلیل های ارایه شده سود بردم و سعی کردم که در پست هایی که ارسال می کنم باعث سود و خیررسانی به جمع دوستان عزیزم باشم. قضاوت در مورد مفید بودن یا نبودن مطالب ارایه شده توسط خودم رو به عهده شما خوانندگان و اعضای محترم واگذار می کنم.
                      هم اکنون بنا به دلایلی ادامه فعالیت در این فروم رو به مصلحت نمیدونم. از همه اعضای عزیز و دوستان خوبم بخصوص نیما آزادی عزیز،حاج خلیل رحمانی، مصطفی روبین، پیام، طاها صادقی، حمیدرضا و سعید خان یزدی ممنون و سپاسگذارم.
                      امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت های بیشتری در اینجا باشیم.
                      در این مدت اگر دوستی از پست های من ناراحت شده منو ببخشه و اگر از پست های من استفاده کرده لطفا برام دعا کنه.
                      همه شما رو به خدای بزرگ می سپارم.

به امید موفقیت
                      آرش رجب زاده

نظر

• با سلام و تشکر از جناب مهندس رجب زاده که همیشه برای ما و این فروم زحمت کشیده اند.راستش دلیلشو نمیدونم اما ای کاش بیشتر در کنار ما میبودید.از حق نگذریم شما زحمت زیادی در این فروم کشیدین که بنده به نوبت خودم از شما تشکر و تقدیر میکنم.شاگردی شما باعث افتخار بنده هست و توی این چند سال از تحلیل ها و تریدهای زیبای شما لذت برده ایم.امیدوارم در هر کجا هستین سالم و شاد باشید.با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                          سلام
                          بعضی وقت ها هست که میخوای حرفتو بنویسی ولی هرچی به مغزت فشار میاری نمیتونی کلمه هارو درست کنار هم بذاری.الان هم از همون وقتاست.
                          وجود استادان محترم و همینطور حضور فعالانه بقیه دوستان عزیز در این مدت باعث مطرح شدن اسم این فروم و بروکر وزین پرسپولیس در میان جامعه تریدر های ایرانی شده.
                          خوشبختانه با زحماتی که اساتید و همینطور سایر اعضای محترم برای این فروم کشیدند در این مدت شاهد پیشرفت های خیلی زیادی بودیم و این سایت از یک فروم گمنام به یک فروم مرجع تبدیل شده.
                          در این مدت با جمع زیادی از اعضای این سایت آشنا شدم و این آشنایی تبدیل به دوستی های زیبایی شده.بسیار زیاد از مطالب آموزشی اینجا استفاده کردم و از تحلیل های ارایه شده سود بردم و سعی کردم که در پست هایی که ارسال می کنم باعث سود و خیررسانی به جمع دوستان عزیزم باشم. قضاوت در مورد مفید بودن یا نبودن مطالب ارایه شده توسط خودم رو به عهده شما خوانندگان و اعضای محترم واگذار می کنم.
                          هم اکنون بنا به دلایلی ادامه فعالیت در این فروم رو به مصلحت نمیدونم. از همه اعضای عزیز و دوستان خوبم بخصوص نیما آزادی عزیز،حاج خلیل رحمانی، مصطفی روبین، پیام، طاها صادقی، حمیدرضا و سعید خان یزدی ممنون و سپاسگذارم.
                          در این مدت اگر دوستی از پست های من ناراحت شده منو ببخشه و اگر از پست های من استفاده کرده لطفا برام دعا کنه.

به امید موفقیت
                          آرش رجب زاده

زیباترین حکمت دوستی ، به یاد هم بودن است ، نه در کنار هم بودن . . .

موفق باشی و امیدوارم در تمام زمینه های زندگیت همچنان شایسته و سزاوار تقدیر باشی .

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                            سلام

به امید موفقیت
                            آرش رجب زاده

سلام آرش جان

رفیق کجا ؟ ما کم کم داشتیم بهتون عادت می کردیم و به شخصه خیلی چیزها از شما یاد گرفتم . هم از نظر فنی و هم از لحاظ اخلاقی . نمیدونم به چه دلیلی دیگه نمی خواهید ادامه بدید شاید مسئله شخصی . ولی هر کجا هستید آرزوی موفقیت میکنم برای شما و امیدوارم که هر موقع وقت کردی دوباره به فروم خودت برگردی .

قلبآ دوست داریم رفیق .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• کاکا زبونم قفل شده ! با هم اومدیم ، الان میخوای بری !؟

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان .من هم به نوبه خودم اگه لایق باشم برای پدر دوستمون دعا میکنم امیدوارم هر چه زودتر سلامتیشونو بدست بیارند و به جمع گرم خانواده برگردند.

نظر

پردازش ...
                                X