اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی سیستم پیشرفته 12-5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hamkar81 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگر تنظیمات ان را هم می گذاشتی بد نبود
    با تشکر از شما
    همکار عزیز دقت نداری عزیز دل برادر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
    سلام.

تنظیمات این تست رو هم با اون آپ کردم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmex.rar

نظر

polino جان متاسفانه من نتونستم فایلو ست کنم.اگه میشه تنظیماتو به صورت دستی بنویس.ممنون میشم
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        polino جان متاسفانه من نتونستم فایلو ست کنم.اگه میشه تنظیماتو به صورت دستی بنویس.ممنون میشم
        محسن جان اول از قسمت property اکسپرت ، گزینه load رو انتخاب کن و سپس ادرس جایی که فایل 1000-52000.set رو گذاشتی ، بهش بده همین.

اگر نشد بگو تا دستی بذارم

نظر

از دوستان اگر کسی vps داره ، یه بازه دوماهه واسه تست بذاره تا ببینیم فوروارد تست این اکسپرت چچوریه

پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            محسن جان اول از قسمت property اکسپرت ، گزینه load رو انتخاب کن و سپس ادرس جایی که فایل 1000-52000.set رو گذاشتی ، بهش بده همین.

اگر نشد بگو تا دستی بذارم

سلام
            دوست عزیز من هرچه کردم از طریق استراتژی تستر این تست را بصورت تصویری که شما نمایش دادی انجام دهم نشد و جواب تست در نهایت صفر کردن حساب است اگر من درست انجام نمی دهم خواهش می کنم شما راهنمایی بفرمایید
            با تشکر از شما

نظر

مرسی دوست عزیز میگم که استاپ 35 پیپ هستش؟تی پی چقدر در نظر گرفتین؟
              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                مرسی دوست عزیز میگم که استاپ 35 پیپ هستش؟تی پی چقدر در نظر گرفتین؟
                سلام و درود
                tp باز است. در واقع خروج (exit) از معامله داریم و اون هم کراس دو تا موینگ و یا عبور RSI از لول 40 و 60

(البته در مورد اینکه برای خروج، محقق همزمان هر دو شرط لازمه یا اینکه فقط یکی رخ بده کفایت میکنه، شک دارم. باید ببینیم تو خود اسپرت چه شرطی گذاشته) من خودم زیاد با اکسپرت نویسی آشنا نیستم.

نظر

سلام
                  دوست عزیز من هرچه کردم از طریق استراتژی تستر این تست را بصورت تصویری که شما نمایش دادی انجام دهم نشد و جواب تست در نهایت صفر کردن حساب است اگر من درست انجام نمی دهم خواهش می کنم شما راهنمایی بفرمایید
                  با تشکر از شما
                  خدمت شما: البته تنظیمات بهتری هم میشه برای اون پیدا کرد که باید روش کار کرد.

پ.ن: این تست بر روی دیتای یک دقیقه ای گرفته شده و برای صحت بیشتر تست ، لازمه روی دیتای تیک ، بک تست گرفته بشه . (البته اگه بشه تست ریل ازش بگیریم که مطمئن ترین جواب رو میده)
                  ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/ در ساعت 12-17-2013, 12:27 PM

نظر

دوستان سلام
                    طبق این استراتژی در حال حاضر در یورو به دلار موقعیت بای مهیاست
                    فایل های پیوست شده

نظر

سلام این نتیجه بک تست است با انچه که شما گفتی فرق دارد با همان تنظیمات شما

نظر

سلام این نتیجه بک تست است با انچه که شما گفتی فرق دارد با همان تنظیمات شما

فرق که چه عرض کنم . فرق ماله یه دقیقه اولشه . به نظرت کجای کار ایراد داره ؟؟؟

نظر

این لینک اصلی که من از اون دانلود کردم . البته نتیجه تست که گذاشتم رو خودم گرفتم که با نتیجه سایت اصلی مطابقت دارد.

............
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-09-2014, 02:42 PM

نظر

کراس دو موینگ یعنی مکدی
                            پس یکی اکسپرت رو براساس مکدی بنویسه
                            با تغییر فاز مکدی و rsi بالا وارد شوید
                            دوم تنظیمات رو به موینگ ۵ شیفت به ۳ و موینگ ۱۳ شیفت به ۸ تغییر بدهید

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال

نظر

سلام EURJPY شروع کرد به صعود الارم یه موقعی داد البته من با این شیوه کار نمی کنم ولی زیر نظر داشتمش یهو دیدم الارم داد توو 4 ساعته فعلاً هم که دار حال صعوده
                              .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                              معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                              Insta ID : freedomfromforex
                              Skype ID : freedomofForex

نظر

سلام
                                امروز داشتم تست ميكردم
                                البته اگر موينيك ها با شيفت 5 تنظيم كنيم بهتر ميشود

نتيجه بك تست ها دوستان بگذارند
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-18-2014, 06:34 PM

نظر

پردازش ...
                                X