اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی سیستم پیشرفته 12-5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

منظور من این بود که اگر کراس کرذ ولی ار اس ای بالای 50 نبود چی؟
    فایل اصلی انگلیسی خیلی کمک میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها
      تشکر از همگی

اندیکاتوری که دوستمون معرفی کردند عالی بود ولی گاها در میانه بعضی از روند های قوی چند بار علامت میداد . برای این موضوع چه پیشنهادی دارید ؟

.
      سلام و درود

همانطور که در پست قبلی گفتم میتوان از اندیکاتور زیگ زاگ و سطوح پیوت و ابزار فیبو ناچی سیگنالهای اضافی را شناسایی کرد .
      در ضمن نباید توقع داشته باشیم که اندیکاتور مطابق میل و سلیقه ما حرکت نماید فراموش نکنید که اندیکاتور ها فقط یک ابزار محاسبات
      ریاضی است این فکر و درایت ماست که میتواند از این ابزار ها بهترین استفاده را نماید .
      بعنوان مثال نگاهی به تصویر بالا بیندازید زیگ زاگ آخر روند ریزشی را ببینید در قالب یک ab=cd عمل نموده پس اگر قادر به شناسایی
      الگو های هارمونیک باشیم آنوقت به مراتب از این ابزار استفاده های فوق العاده ای میتوان نمود.

در جواب دوستان جهت فایل آموزشی تا جایی که من مطلع هستم فایل این سیستم چیز خاصی ندارد جهت ورود و خروج به این شکل عنوان شده
      که در زمان ارائه سیگنال بوسیله موینگ و آر اس آی میتوان وارد پوزیشن شد و استاپ لاس را به اندازه اسپرد بالای قله و یا دره قرار داد و tp1 به میزان
      استاپ لاس و بعد از خروج نیمی از پوزیشن و ریسک فری tp2 به اندازه شروع روند قرار میگیرد .

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

وقت همه دوستان بخیر

این که حکایت آقا فیله شد در شهر قصه!!!
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCM4X نمایش پست ها
          وقت همه دوستان بخیر

این که حکایت آقا فیله شد در شهر قصه!!!
          سلام و درود

دوست خوبم همیشه بازار فارکس شهر قصه بوده , در مورد توضیحات بالا شاید طول و تفسیردار باشد اما وقتی در عمل استفاده کنید متوجه میشوید که چیز خاص و مشکلی نیست . برای تریدرهای روزانه که پوزیشنهای کوتاه میگیرند توصیه میکنم با ایجاد سیگنال به قصد پیوت بعدی پوز بگیرند و در صورت شکست پیوت در ادامه پوزیشن دیگری به قصد پیوت بعدی باز نمایند تا سیگنال عکس پوزیشن فعلی صادر شود .
          ار این راحتتر فکر نکنم که بشود در فارکس کار کرد .

موفق باشید
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

دوستان

بعد کلی جستجو فایل اصلی سیستمو پیدا کردم

http://www.automatedforexcash.com/systemx.pdf

یه نکته دیگه : این نرم افزاری که بعدا معرفی میکنم ادیت اکسپرت نیست . طراحی اکسپرته !

از این همه همکاری ممنونم

نظر

دوستان یک درخواستی ازتون دارم . یک اندیکاتور برای خطوط حمایت و مقاومت و پیوت ها و کاماریلا به من معرفی کنید . اندیکاتوری که واقعا درست باشه پیدا نکردم .

نظر

دوستان یک درخواستی ازتون دارم . یک اندیکاتور برای خطوط حمایت و مقاومت و پیوت ها و کاماریلا به من معرفی کنید . اندیکاتوری که واقعا درست باشه پیدا نکردم .
                سلام و درود

پیوت کاستوم ساده ترین اندیکاتور و برای پیوت هاست که در سیستم پایپو هم ازش استفاده میشه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...Frames-new.zip

موفق باشید

نظر

نظرت در مورد این اندیکاتور برای این مدل خطوط چیه ؟
                  http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...AlertwFibs.rar

نمیدونم پیوت یا کاماریلا . نوشته کاماریلا ولی شک دارم . ولی کارش ظاهرا خوب بود .

میخواستم نظر کارشناسانه شما رو بدونم ؟

خطوط نقطه چین مربوط به این اندیکاتوره . خطوط رنگی مربوط به اندیکاتور شماست . قیمت به همه خطوط خوب واکنش داده

ویرایش توسط pcbrain : https://www.traderha.com/member/5898-pcbrain در ساعت 10-07-2012, 11:05 PM

نظر

سلام و درود

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید خطوط بر هم منطبق هستند با کمی تفاوت اما در مورد کامریلا بودنش شک دارم که
                    کامریلا باشه . اما پیوت کاستوم از نظر من عمومی تر بوده و تا کنون در پست پایپو امتحان خودش را پس داده .
                    در نظر داشته باشید که شما در چارت میتونید دنیایی از مقاومتها را پیدا کنید پیوتها , کامریلا , ایچیموکو , فیبو ناچی , خط روندو ..........
                    که نمودار به تمام این خطوط عکس العمل نشون میده
                    اما نکته کلیدی به نظر من شناخت روند و میزان گام حرکتی است چون اگر شما بتونید مسیر حرکت را پیدا کنید و شناختی بر جفت ارز داشته باشید که روزانه به چه میزان
                    میتواند حرکت داشته باشد پیدا کردن سطوح مقاومت کار دشواری نخواهد بود .

موفق باشید

نظر

سلام دوباره

همونطور که قول دادم نرم افزار طراحی اکسپرت شخصی بدون نیاز به برنامه نویسیو قرار دادم براتون .

http://forum.broker-fa.com/f13/%D9%8...B3%DB%8C-2066/

امیدوارم حالشو ببرید

نظر

سلام دوباره

اینم اندیکاتور مخصوص این سیستم . تنظیماتشو خودتون تنظیم کنید طبق سیستم بالا ( این اندیکاتور خودشم این سیستمو بهینه میکنه !)

کافیه فقط نمودار های 4 ساعته رو مشاهده کنید . کیف میکنید !!!!

لینک دانلود

http://www.karldittmann.com/sidus%20v.2.ex4

با سلام خدمت تمامی دوستان
                        این روش در aud /chf خوب جواب میده
                        همونطور که pcbrain عزیز گفتن در H4 عالیه
                        اما این اندیکاتور کارل دیترمان کاملا اصلاحی هست و
                        بهیچ وجه توجهی بهش نکنید
                        و با اندیکاتور های اصلی متاتریدر کار کنید
                        برای سهولت کار اندیکاتوری رو قرار میدم که
                        کندلها کراس مووینگ ها رو نشون میده
                        با سپاس از همه دوستان که لطف میکنند و هر چه را بنظرشون
                        جالب و مفید میاد قرار میدن

فایل های پیوست شده

نظر

درود،

بک تستی که قرار بود اینجا تهیه شود انجام شد؟!

آیا جناب pcbrain و استاد یزدی همچنان از این سیستم استفاده می کنند؟! برآیندشان چه بوده؟

با احترام

نظر

بک تست رو قرار بدید لطفا

نظر

در ضمن برای علاقمندان به این سیستم تایم یک ساعته است در فایل اصلی که نمیدانم چرا 4 ساعته در ابتدای تاپیک ذکر شده است

نظر

با سلام

من تازه این تاپیک رو دیدم و خوشحالم که با یک سیستم سود ده آشنا شدم همچنین تشکر میکنم از جناب pcbarin که این روش رو به اشتراک گذاشتند.

یه سوالی که داشتم اینه که در pdf اصلی این استراتزی تایم فریم 1 ساعته رو مد نظرقرار داده در حالی که شما تایم 4 ساعته و روزانه رو لحاظ کردید..

احتمالا شما بیشتر نظرتون روی همون 4 ساعته و روزانه هستش ولی میخواستم بدونم روی تایم 1 ساعته چطوره؟آیا تست کردید؟

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X