اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام پیام جان
    حدود 2 روز پیش یک پیغام خصوصی برای شما فرستادم لطفا چک فرمایید.سپاس

نظر

• درود میثم جان

پاسخ دادم!! لطفا به تاپیک روشهای مدیریت سرمایه مراجعه کنید.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        عدد اول هیچ چیز خاصی نیست عرض باکسی است که قیمت را روی چارت می اندازد
        عدد 5 یعنی موینگ ما اینطوری است Typical(H+L+C)/3
        21 دوره مووینگ اوریج است
        14 دوره ای تی آر است
        و اما شاه کلید ماجرا 4 و2 این ضریب ای تی آر است

این پست هم در راهنمایی جواب قبلی که به گلد آنالیست دادم
        تصویر فوق در پست قبلی رو خوب ببینید و ببینید چه می بینید
        اصلاح شد!!

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
          اصلاح شد!!
          پستي كه آدم سر كار بزند بهتر از اين نمي شود.
          در ضمن ساير دوستان فعال نيستند يا علاقمند نيستند

نظر

گلد آنالیست عزیز
            در لبه آشوب صحبت از پیوت نیست نه برای ورد نه برای خروج
            حال به نظرم بگذارید یه بار دیگه ولتی رو مرور کنیم
            من یه عکس می گذارم ببینم چه تفسیری ازش دارید
            یه راهنمایی اولیه هم می کنم
            یک موینگ نمایی داریم با دوره 14 کی می بینید چگونه با قیمت بالا و پایین می رود
            یک کانال هم داریم که بالا و پایین این موینگ در حال حرکت است ( در چه فاصله ای ؟)
            اندیکاتور ولتی استاپ رو هم داریم
            حالا شما بگویید دیگر چه می بینید
            سلام
            علی و پیام عزیز برداشت ها بنده از تصویر قرار داده شد بدین صورت است اگر اشتباه است لطفا اصلاح بفرمایید
            اندیکاتور ولتی اندیکاتوری است که با تغیرات قیمتی کار میکند یعنی اینکه به عنوان مثال زمانی که قیمت در یک روند صعودی قرار دارد تا زمانی که قیمت سقف و کف بالاتری نسبت به سقف کف قبلی ثبت میکند اندیکاتور ولتی با رنگ آبی به دنبال قیمت در حرکت است و زمانی که قیمت به باند بالایی بر خورد میکند به سمت اندیکاتور بر میگردد در اصل ولتی با دوره 4 همان کف پایینی کانال که نقش حمایتی قوی و ولتی با دوره 2 خط میانی یا همان موینگ 14 میباشد
            سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط forex2020 نمایش پست ها
              سلام
              علی و پیام عزیز برداشت ها بنده از تصویر قرار داده شد بدین صورت است اگر اشتباه است لطفا اصلاح بفرمایید
              اندیکاتور ولتی اندیکاتوری است که با تغیرات قیمتی کار میکند یعنی اینکه به عنوان مثال زمانی که قیمت در یک روند صعودی قرار دارد تا زمانی که قیمت سقف و کف بالاتری نسبت به سقف کف قبلی ثبت میکند اندیکاتور ولتی با رنگ آبی به دنبال قیمت در حرکت است و زمانی که قیمت به باند بالایی بر خورد میکند به سمت اندیکاتور بر میگردد در اصل ولتی با دوره 4 همان کف پایینی کانال که نقش حمایتی قوی و ولتی با دوره 2 خط میانی یا همان موینگ 14 میباشد
              سپاس
              با درود

این پست را با دقت بخوانید.

269

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                با درود

این پست را با دقت بخوانید.

269
                میگه باندهای بولینجره
                پیام جان می بینی چه شاهکارم من
                آقا از پیری به خدا
                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

در ضمن ساير دوستان فعال نيستند يا علاقمند نيستند
                  I don't think trading strategies are as vulnerable to not working if people know about them, as most traders believe .If what you are doing is right, it will work even if people have a general idea about it. I always say you could publish rules in a newspaper and no one would follow them. The key is consistency and discipline. Richard Dennis

نظر

سلام
                    سپاس
                    قيمت همراه با موينگ اوريج دروه 21 خودش دارد حركت ميكند بالا و پايين مي رود.
                    حال حساب مي كنيم كه 14 كندل قبل اي تي آر چند پيپ بوده است و ميانگينش چقدر مي شود مثلا مي شود 5 پيپ
                    حال اگر 5 پيپ بالا و 5 پيپ پايين موينگ موينگهايي رسم كنيم مي شود كانال ما. اين كانال با ضريب اي تي آر يك ساخته شده است.
                    حال فرض كنيد كه 10 پيپ بالاتر و پايين تر اينكار رو انجام بديم. ميشه كانالي با ضريب 2 اي تي آر
                    حال فرض كنيد 20 پيپ كه مي شود ضريب 4 اي تي آر
                    حالا انديكاتور ولتي چه ميكند لبه اي كه نياز نداريم رو نشان ما نميدهد
                    در نزول پوند خوب نگاه كنيد كانال با شيب شديدي پايين مي آمده است . ولتي قرمز هم با آن پايين امده است. در نقطه اي باند شروع به افزايش مي كند ولي ولتي قرمز هميشه low low كانال را نشان مي دهد . پس اينجا تخت مي شود.و به مسيرش ادامه ميدهد. حال اگر كانال دوباره برگردد و پايين پايين تري بسازد ولتي پايين تر مي ايد.
                    حال كي ولتي رنگش عوض مي شود. در اين ستاپ تعريف كرده ايم كه اگر موينگ به ولتي برخورد كرد ولتي مخالف تشكيل شود. محل تشكيل آخرين ولتي آبي رو نگاه كنيد.
                    در اخرين كندل بازار هم اگر قيمت كمي پايين تر مي آمد موينگ به ولتي ْآبي برخورد مي كرد و دوباره ولتي قرمز تشكيل مي شد.

حال فلسفه ورودها چيست
                    مي گويم وقتي قيمت از موينگ خودش به اندازه ضريب اي تي آرش فاصله گرفته باشد يعني قيمت خيلي دور شده است و اگر اصل بر برقراري موينگ و شيب و جهت قبلي باشد بايد قيمت برگردد. اينجاست كه اردر سل پيام عزيز فعال مي شود. حال چرا اردري ممكنه استاپ بخوره . علتش اينه كه با اينكه قيمت خيلي دور شده از موينگ ولي اينبار عاليجناب قيمت به موينگ دستور مي دهد كه بيا بالا عزيزم من پايين نمي آيم و اين موقع است كه موينگ رو به بالا شده و به ولتي برخورد مي كند و ولتي مخالف هم تشكيل مي شود و ما از بازار بيرون مي رويم

حال هنر تريدر چيست؟
                    شناخت اينكه ضريب مناسب براي اي تي آر هر جفت ارزي چند است
                    2 يا 3 يا 4 يا هفت يا 11 ؟؟؟؟
                    و اين ضريب در كدام تايم فريم مناسب است
                    يعني بايد بفهميد لبه آشوب مناسب هر جفت ارز در هر تايمي براي آن جفت ارز خاص در چند برابري تعداد پيپ ATR از موينگ قرار دارد.

موفق باشيد

نظر

• سلام پیام عزیز در روز 29 نوامبر برای ورود دوم برای یورو دلار که ریزش بر اساس خبر بود چگونه میشد این سیگنال ..... کرد چون استاپ ما رو زد و حرکت کرد و استاپ سیستم بر اساس عدد ثابت 20 پیپی بوده
                      http://

نظر

• نسبت پوزیشنهای سودده بنده 39% است در برابر 61% پوزیشنهای ضرر ده!!

چه ایرادی دارد که حد ضرر تاچ شود؟ راهی هست برای اس ال نخوردن؟هست البته!! نزاشتن حد ضرر!!

ولی این پوزیشن نباید استاپ میخورده.

1)نقش استوکاستیک در تمپلیت چیست؟
                        2)حد ضرر را بر چه مبنایی قرار میدهید؟
                        3)انتظار داشتید که پیوت ماهانه در تایمفریم 15 دقیقه ، دقیق عمل کند؟
                        4)اصلا نقش پیوتهای ماهانه و هفتگی چیست؟

نظر

• درود پیام عزیز
                          در خصوص سوال اول از استوک استفاده میکنیم برای مناطق اشباع خرید و فروش ولی در عکس استوک از تراز خارج شده بود و در خصوص سوال دوم بنده چندین سیگنال با روش شما گرفته ام و با همین استاپ 20 پییپی خیلی از پوزیشنها به سود نشتن ولی در این سیگنال با اینکه استوک خارج شده بود و پیوت هم حمایت میکرد ولی متاسفانه ریزش خوردن استاپ و بعد پرش پیام عزیز یک دلیل دیگه برای گرفتن استاپ 20 پپیپی مدیریت سرمایه ای هست که با هاش کار میکنم و در خصوص سوال 3 اگر در تایم یک ساعته هم به پیوت نگاه کنیم یک بریک قابل قبول داشته و در خصوص سوال چهارم پیام عزیز بنده برای ورود و خروج از بازار از پیوت های هفتگی و ماهیانه استفاده میکنم

نظر

درود پیام عزیز
                            در خصوص سوال اول از استوک استفاده میکنیم برای مناطق اشباع خرید و فروش ولی در عکس استوک از تراز خارج شده بود و در خصوص سوال دوم بنده چندین سیگنال با روش شما گرفته ام و با همین استاپ 20 پییپی خیلی از پوزیشنها به سود نشتن ولی در این سیگنال با اینکه استوک خارج شده بود و پیوت هم حمایت میکرد ولی متاسفانه ریزش خوردن استاپ و بعد پرش پیام عزیز یک دلیل دیگه برای گرفتن استاپ 20 پپیپی مدیریت سرمایه ای هست که با هاش کار میکنم و در خصوص سوال 3 اگر در تایم یک ساعته هم به پیوت نگاه کنیم یک بریک قابل قبول داشته و در خصوص سوال چهارم پیام عزیز بنده برای ورود و خروج از بازار از پیوت های هفتگی و ماهیانه استفاده میکنم
                            میشه نقاط ورود و خروج رو هم روی چارت مشخص کنید

نظر

• درود و سپاس
                              تشکر از علی عزیز و پیام عزیز که با صبوری به پست های بنده جواب میدهند

علی عزیز 1.2977 ورود و استاپ 1.2957

نظر

• حد ضرر با تعداد پیپ ثابت مشکلات بوجود میاره. حد ضرر باید جای درست باشه.

یا شما میگی استوکاستیک از اشباع خارج شده پس حد ضرر زیر دره تشکیل شده میزارید و اینجا روی ریسک به ریوارد خوب سرمایه گذاری میکنید و تعداد اس ال های بیشتر را باید به جان بخرید.! جان خودم راه دومی هم نداره!!

یا هم از ولتی استاپ برای حد ضرر استفاده میکنی که بدین صورت ریسک به ریوارد ضعیف میشه ولی نسبت معاملات ضرر ده هم کمتر میشه.

در مورد پیوتها هم نظرم مثبت نیست!! یعنی اگر جای کار داشت مطمئن باش اولین نفر خودم بودم که ترازهای پیوتی را در این سیستم قرار میدادم.

در همین عکسی که گذاشتید یک سیگنال بای خوب داشتید که با توجه به پیوت ماهانه نمیشد گرفت.

بیا یه کاری بکن:
                                به جای حد ضرر با پیپ ثابت از حد ضرر با درصد ثابت استفاده کن.برای راحت شدن محاسبات از اسکریپت ایزی ارد استفاده کنید.

کاریست نکو و پسندیده

نظر

پردازش ...
                                X