اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
    سلام
    فرزان جان اون قسمتی که شما به عنوان نقطه مشخص کردید یک روز کامل رو شامل میشه! لطفا دقیقا بگید منظورتون کدام موقعیت هست. در ضمن فکر میکنم در صورت تائید استو مشکلی نباشد. هر چند که در معامله در جهت روند 15 و تریگر در 5 احتمال برد بیشتری دارد.
    موفق باشید.
    با عرض سلام خدمت دوست عزیزم پندار

حق با شماست

منظورم ورود در 1.6165 و حد ضرر 1.6157 است.

واقعیت اینه که در موارد بسیاری تریگر در 5 دقیقه بر طبق ضوابط سیستم داده نمی شه ولی در تایمهای دیگه وجود داره.

برای من این تناقض همیشه وجود داره که ورود با این تایم فریم ها نقض سیستم هست یا که نه؟

موفق باشی

نظر

• فرزان جان شاید دوستان دیگر که تجربه بیشتری با این سیستم دارند بهتر پاسخ گو باشند. اما نظر شخصی من این است که این سیستم در 1-5و15 دقیقه جوابگوست. منتها در هر تایم مدیریت سرمایه متناسب و حد سود و ضرر متناسب باید رعایت شود.
      موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
        با عرض سلام خدمت دوست عزیزم پندار

حق با شماست

منظورم ورود در 1.6165 و حد ضرر 1.6157 است.

واقعیت اینه که در موارد بسیاری تریگر در 5 دقیقه بر طبق ضوابط سیستم داده نمی شه ولی در تایمهای دیگه وجود داره.

برای من این تناقض همیشه وجود داره که ورود با این تایم فریم ها نقض سیستم هست یا که نه؟

موفق باشی
        درود فرزان جان

یک فرمول وجود داره که تقریبا اکثریت در موردش توافق دارند.

تایمفریم بالا دست برای تشخیص جهت روند
        تایمفریم پایین برای ورود به معاملات.

به نظر بنده شما تایمفریم معاملاتی را 5 دقیقه قرار دهید و جهت معاملات خود را در تایمفریم 15 دقیقه تعیین کنید.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام
          چند مورد از موقعیتهای امروز بعد از ظهر...
          از سر کار که برگشتم تونستم در موقعیت eur.usd الحمدا... 55پیپ بگیرم.

[IMG][/IMG]

و چندتا موقعیت دیگر مثل gbp,jpy-eur,jpy-usd,chf-gbp,usdو....

[IMG][/IMG]
          پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
          آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• Open Positions

نظر

• سلام
              موقعیت در gbp,chf

[IMG][/IMG]
              پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;

نظر

• " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"تام دیمارک

با درود

با این وصفی که جناب تام دیمارک فرمودند ، ما هم از فروشندگان .... هستیم!!

حرف هیچ بُتی رو قبول نکنین مگر با تجربه خودتون سازگار باشه!!

نکته امروز:

تریلینگ استاپ خوب چیزیه...خوب

ارادتمند

پ.ن: پوزیشنها در قالب کار تیمی گرفته شده به همراه دوستان عزیز علی زالی و داوود و آرش

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 12-20-2012, 03:34 AM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                  سلام
                  موقعیت در gbp,chf

[IMG][/IMG]
                  بعد از تشکیل سر شانه قیمت برگشت و استاپ رازد

نظر

• وقتی قراره نشه نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      وقتی قراره نشه نمیشه
                      علی جون قصه نخور چون این بلا سر منم اومد از صبح این معامله رو گرفتم تا ساعت 5 دقیقه به 5 بعد به خاطر مهمانی شب یلدا از معامله خارج شدم و اخر شب که اومدم چارت رو دیدم ... ولی عیب نداره همیشه واسه سود کردن وقت هست ولی شب یلدا فقط یه شبه در سال

نظر

• سلامaud.usd
                        ویرایش توسط babakk : https://www.traderha.com/member/5208-babakk در ساعت 12-21-2012, 03:32 PM

نظر

• داوود جان همه چی آرومه

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                            سلامaud.usd
                            با سلام
                            می خواستم بدونم دلیل ورود فقط ولتی بود؟؟؟
                            ااز sto چه استفاده ای شد ؟
                            " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                              " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"تام دیمارک

با درود

با این وصفی که جناب تام دیمارک فرمودند ، ما هم از فروشندگان .... هستیم!!

حرف هیچ بُتی رو قبول نکنین مگر با تجربه خودتون سازگار باشه!!

نکته امروز:

تریلینگ استاپ خوب چیزیه...خوب

ارادتمند

پ.ن: پوزیشنها در قالب کار تیمی گرفته شده به همراه دوستان عزیز علی زالی و داوود و آرش

درود پیام جان
                              میشه یه توضیحی در مورد عواملی که برای شما آلارم خروج می دهند بدید مخصوصا" در مورد پوزیشن اول euraud چرا با قرمز شدن ولتی خارج نشدید ؟؟؟!!
                              " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• درود سناتور عزیز

تریلینگ استاپ کردیم . پوزیشن یورو استرالیا هم تریلینگ استاپ تاچ نشد و قیمت مارا در بازار نگه داشت.

شدیدا متمرکز هستیم که خروج آنی یا تارگت نداشته باشیم و از تکنیک تریلینگ استاپ برای خروج اسفاده کنیم.

ارادتمند

نظر

پردازش ...
                                X