اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
    لطفا یکی جواب بده!

سوال دیگه ای هم دارم:
    برای ورود به پوزیشن (بای) شرایط زیر کفایت میکنه؟
    1. در m15 مووینگ اوریجها به ترتیب آبی ، سبز و قرمز باشد
    2.قیمت بالای مووینگها یا حداقل در بین مووینگهای قرمز و سبز باشه

اما با این شرایط ممکنه موقیعیت دیگه مناسب نباشه چون قیمت زور خودشو زده و فاصله زیادی از مووینگ قرمز پیدا کرده.
    پس میشه اینطور در نظر گرفت بعد از کراس مووینگها ، بلافاصله جهت گرفتند وارد بشیم؟
    lمهمترین نکته شیب مووینگ آبی است. تا این شیب برقرار نباشد قاکتورهای دیگر بی ترزش هستند. نکته بعدی توجه به مکدی است. باید کاملا با حرکات مکدی و معانی آن آشنا باشید. چند الگو در سبک پی-تی-ام مطرح شده که باید آنها را بشناسید. همچنین توجه به تحلیل های هفتگی به سبک پی-تی-ام.
    نکته و ریزه کاری زیاد دازد این روش. اما شما فعلا شدیدا به 4 مورد پایبند باش: 1- شیب مووینگ آبی 2- ترتیب وفاصله مووینگ ها از هم 3- موفعیت قیمت نسبت به موینگ ها 4- عدم واگرایی در 15 دقیقه.
    جزوه کامل روش که شامل 3 دوره مبتدی-متوسط-حرفه ای است را حتما مطالعه کنید.
    برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با خود آقای مشهوری نژاد از طریق ایمیل ایشان ازتباط برقرار کنید.
    موفق باشید.

پ.ن: تعیین تارگت اصل هنر یک ترید است. نسخه ای برای آن وجود ندارد. هرچند در هر سیستمی به مواردی اشاره شده.
    پ.ن2: هدف در پی-تی-ام گرفتن 2-3 پزیشن در هفته با امید موفقیت بالای 70% است.
    ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 09-02-2013, 03:11 PM

نظر

• سلام

ببخشید تعداد فایلهای pdf آموزشی اول تاپیک کامل نیستند.
      من 8 قسمتو خوندم ولی هنوز قسمت متوسطه تموم نشده و بخش پیشرفته که اصلا!

لطفا لینک دانلود کاملشو بزارید

ممنون

نظر

• برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها

دوست عزیز

اگه ممکنه یک توضیح هم بدید.کسایی مثل من خیلی دوست دارن یاد بگیرن
          ولی عکس بدون شرح
          به مدرسه بدون معلم میمونه

ممنون

نظر

دوست عزیز

اگه ممکنه یک توضیح هم بدید.کسایی مثل من خیلی دوست دارن یاد بگیرن
            ولی عکس بدون شرح
            به مدرسه بدون معلم میمونه

ممنون
            والله ما هم در این روشها شاگردیم
            اما وضعیت مووینگ ها کاملا صعودیه چون موینگر ابی پاینتر از سبز و قرمز است شیب مووینگ ابی مناسب است فاصله مووینگ ها مناسب است ارتفاع مک دی نیز مناسب است پس شرایط آماده بای با بای استپ بالای قله 15 دقیقه
            البته توجه به تایم فرم های بالاتر نیز فراموش نشود
            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
              والله ما هم در این روشها شاگردیم
              اما وضعیت مووینگ ها کاملا صعودیه چون موینگر ابی پاینتر از سبز و قرمز است شیب مووینگ ابی مناسب است فاصله مووینگ ها مناسب است ارتفاع مک دی نیز مناسب است پس شرایط آماده بای با بای استپ بالای قله 15 دقیقه
              البته توجه به تایم فرم های بالاتر نیز فراموش نشود

اون دو خط موازی پلکانی قضیشون چیه؟
              اندیکاتورن؟ چطور استفاده میشن؟

در ضمن
              در شکل خودتون نوشتید قیمت داخل محدوده ntz ه. پس چطور اردر بزاریم؟

نظر

اون دو خط موازی پلکانی قضیشون چیه؟
                اندیکاتورن؟ چطور استفاده میشن؟

در ضمن
                در شکل خودتون نوشتید قیمت داخل محدوده ntz ه. پس چطور اردر بزاریم؟
                اون دو خط موازی پیوت پوینت ها است که میتوان بر اساس شکستشان وارد معامله شد و نقاط خروج هم بر اساس انها تعیین شود
                این یک تمپلیته که خودکار این علایم را میزند اما من خودم تصمیم میگیرم
                برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

سلام

ببخشید تعداد فایلهای pdf آموزشی اول تاپیک کامل نیستند.
                  من 8 قسمتو خوندم ولی هنوز قسمت متوسطه تموم نشده و بخش پیشرفته که اصلا!

لطفا لینک دانلود کاملشو بزارید

ممنون
                  درود

در لیست پست شماره 3 این تاپیک پیدا میشود.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• آقا پیام تمپلیت ای از این استراتژی قرار میدهی؟

نظر

• حمید رضا جان

تا جایی که بنده در خدمت پشوتن عزیز بودم :

سه مووینگ اوریج نمایی بود با پریودهای 15،30،60 و مکدی 12،26 .

در مطالب آموزشی مووینگها را با رنگ مطرح میکردند پس از این نظر رنگ مووینگها مهم بود .

15 قرمز
                      30 سبز
                      60 آبی

پیشنهاد:

به نظر من برای تمرین این روش دو یا سه تایمفریم بالاتر بروید.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نمی دونم که جای این سوال اینجا هستش یا نه

اما با احترام به طراح این استراتژاتژی یک سوال برای من بوجود امده که ایا دو ایندیکاتور و اسیلاتور هم جنس که سیگنال های کاملا مشابه میدهند می تواند الگوی خوبی برای تایید و ..... باشد و در کل به نظر شما استراتژی هایی که از اسیلاتور ها و ایندیکاتور های غیر هم جنس استفاده می کنند تا سیگنالی را تایید کرده و یا ..... کنند از نقاط قوت بیشتری برخوردار نیستند.
                        امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                          نمی دونم که جای این سوال اینجا هستش یا نه

اما با احترام به طراح این استراتژاتژی یک سوال برای من بوجود امده که ایا دو ایندیکاتور و اسیلاتور هم جنس که سیگنال های کاملا مشابه میدهند می تواند الگوی خوبی برای تایید و ..... باشد و در کل به نظر شما استراتژی هایی که از اسیلاتور ها و ایندیکاتور های غیر هم جنس استفاده می کنند تا سیگنالی را تایید کرده و یا ..... کنند از نقاط قوت بیشتری برخوردار نیستند.
                          درود

جسارتا از انجایی که بنده مدتی در جمع دوستانی که به یادگیری این روش مشغول بودند حضور داشتم باید خدمتتان عرض کنم استفاده macd در این روش ..... یا تایید سیگنال ها از جهت مثبت یا منفی بودن فازی نیست و از ان به عنوان تشخیص قدرت روند و تشخیص واگرایی ها و خروج به موقع از پوزیشن ها و تشخیص موج های مقلد و عدم ورود به ان ها و ... بوده است .

پایدار باشید ....
                          خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• سلامدرانتهای بخش ابتدایی آموزش پشوتن ، ایشون گفتن برای شروع یک حساب توسط ib باز کنید.این ib چیه ؟ لطفا توضیح بدید.یک سوال حاشیه ای هم دارم :با توجه به اینکه آمریکا و برخی کشورهای دیگه عزم جدی برای جنگ علیه سوریه و دارندو اینکه در این بین کشورهای عربستان و قطر نقش پر رنگی دارنو ایران سوریه را خط قرمز خود میداند و بروکر پرسپولیس اصلیتش قطریه و مرکزش دبی حالا به نظر شما احتمالش هست پس از شروع جنگ - هرچند محدود- این مورد رو قضیه بروکر پرسپولیس و ایرانیان تاثیر سوء بزاره؟!!!(میخوام تازه حساب ریل باز کنم، اما دودل شدم)
                            ویرایش توسط cmureza : https://www.traderha.com/member/9923-cmureza در ساعت 09-08-2013, 12:08 PM

نظر

• سلام
                              درانتهای بخش ابتدایی آموزش پشوتن ، ایشون گفتن برای شروع یک حساب توسط ib باز کنید.این ib چیه ؟ لطفا توضیح بدید.

یک سوال حاشیه ای هم دارم :
                              با توجه به اینکه آمریکا و برخی کشورهای دیگه عزم جدی برای جنگ علیه سوریه و دارند
                              و اینکه در این بین کشورهای عربستان و قطر نقش پر رنگی دارن
                              و ایران سوریه را خط قرمز خود میداند
                              و بروکر پرسپولیس اصلیتش قطریه و مرکزش دبی
                              حالا به نظر شما احتمالش هست پس از شروع جنگ - هرچند محدود- این مورد رو قضیه بروکر پرسپولیس و ایرانیان تاثیر سوء بزاره؟!!!
                              (میخوام تازه حساب ریل باز کنم، اما دودل شدم)

نظر

• ib یک نوع واسظه است بین بروکر و کلایینت. و به نوعی نماینده بروکر. وظیفه ib پس از افتتاح حساب برای کلاینت، به نوعی پیگیری مشکلات و ارائه خدمات به کلاینت می باشد و در ازا آن درصدی از اسپردی را که شما پرداخت میکنید از بروکر دریافت میدارد. اما برای افتتاح حساب شما الزامی برای باز کزدن حساب با ib ندارید و خودتان میتوانید مستقیما با بروکر حساب باز کنید.
                                به علاوه این که در ایران از چند سال پیش فعالیت های مربوط به بروکرها و آیبی گری به صورت قانونی منع شده و جرم محسوب میشود.

در مورد جنگ و روابط و ... به نکته خوبی اشاره کردید که دوستانی که با بروکر مرتبط هستند پاسخ گو خواهند بود.

در مورد مکدی: از مکدی در پی تی ام به شیوه ای خاص استفاده میشود. به نوعی قدرت بازار، احتمال ادامه رود و با برگشت قیمت، واقعی بودن موج اخیر یا اثر هیجان بودن و .... که در جزوه های سه گانه به تفصیل توضیح داده شده.
                                هر چند جنس مکدی با کرای مووینگ ها یکی است، اما نوع گراف آن به لحاظ تحلیلی اطلاعات مفیدی ارائه میدهد.

موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X