اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ضمن تشکر از دوست خوبم به خاطر جوابش

کسی نیست قسمت دوم جواب بده:

«با توجه به اینکه آمریکا و برخی کشورهای دیگه عزم جدی برای جنگ علیه سوریه و دارند
    و اینکه در این بین کشورهای عربستان و قطر نقش پر رنگی دارن
    و ایران سوریه را خط قرمز خود میداند
    و بروکر پرسپولیس اصلیتش قطریه و مرکزش دبی
    حالا به نظر شما احتمالش هست پس از شروع جنگ - هرچند محدود- این مورد رو قضیه بروکر پرسپولیس و ایرانیان تاثیر سوء بزاره؟!!!
    (میخوام تازه حساب ریل باز کنم، اما دودل شدم)»

نظر

• سلام

من یک موقعیت روی پوند/دلار گرفتم ولی با اینکه قیمت دو سه بار TP منو تاچ کرده معامله بسته نشده.

چرا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
        سلام

من یک موقعیت روی پوند/دلار گرفتم ولی با اینکه قیمت دو سه بار TP منو تاچ کرده معامله بسته نشده.

چرا ؟

در عاملات خرید تی پی رو به اندازه اسپرد پایین تر در نظر بگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
          در عاملات خرید تی پی رو به اندازه اسپرد پایین تر در نظر بگیرید

همینو یکم توضیح میدید

در چارت من دو خط دارم. یکی خط قیمت و دیگری ask line . فکر کنم فاصله این دو خط میشه اسپرد ، درسته ؟!!!

و اینکه کی معامله بسته میشه

وقتی که خط قیمت TP تاچ کنه یا خط ask line ؟

با تشکر

نظر

• سلام به بروبکس :دی

اخوی شما موس رو ببر روی همون کندلهایی که ظاهرا به تی پی رسیده ، میبینی که قیمت، های اونها به تی پی شما نرسیده .
            علی جان اون داستان که شما تعریف کردی تاجاییکه ما جوونتر بودیم یادمون میاد مال پوزیشنهای فروش بود شما دیگه خیلی ذوب بورس شدی فراموش کردی این موضوعات رو :دی

نظر

• یاد باد آن روزگاران یاد باد....
              الحق که جناب آقای مشهوری نژاد انسان شریفیست....

نظر

• ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم

در فایلهای آموزشی ptm اکثرا به انجمن iranegold برای اطلاعات بیشتر ارجاع دادن

چند بار سر زدم اما باز نیست انگار ٬ گویا برای فروش گذاشتنش

هیچ راه دسترسی نیست؟!

شما اساتید از بنده بهتر میدونید برای بهتر جا افتادن یک مطلب پرسش و پاسخ خیلی تاثیر گزاره

حالا چکار کنم؟!
                هیچ راهی نیست که به تاپیک اصلی دسترسی داشت؟

ممنون

نظر

• اینم یک مورد دیگه

دیروز یک sell stop روی aud-jpy گرفتم ولی همونطور که در شکل میبینید قیمت به اون نرسیده با ضرر بسته شد . چرا ؟

اما چون از اون ارز نا امید شدم ، خواستم لااقل ضرر نکرده باشم و یک buy stop کوچولو گرفتم.
                  اما با اینکه قیمت آشکارا TP منو زده اما معامله بسته نشده همچنان باز است.

واقعا چرا؟
                  یک نفر لطف کامل توضیح بده

فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط cmureza : https://www.traderha.com/member/9923-cmureza در ساعت 09-13-2013, 09:00 AM دلیل: فروم عکس را بی کیفیت آپلود کرده است

نظر

ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم

در فایلهای آموزشی ptm اکثرا به انجمن iranegold برای اطلاعات بیشتر ارجاع دادن

چند بار سر زدم اما باز نیست انگار ٬ گویا برای فروش گذاشتنش

هیچ راه دسترسی نیست؟!

شما اساتید از بنده بهتر میدونید برای بهتر جا افتادن یک مطلب پرسش و پاسخ خیلی تاثیر گزاره

حالا چکار کنم؟!
                    هیچ راهی نیست که به تاپیک اصلی دسترسی داشت؟

ممنون
                    این روش یه سایت مخصوص به خودش داره

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      این روش یه سایت مخصوص به خودش داره
                      خب لطفا. اسم سایتشو بگید

نظر

خب لطفا. اسم سایتشو بگید
                        سایتش تعطیل شد دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط Fx.Farhad نمایش پست ها
                          سایتش تعطیل شد دوست عزیز
                          ببخشید شما اطلاع دارین که چرا تعطیل شد؟
                          ممنون می شم به من بگید...

نظر

اینم یک مورد دیگه

دیروز یک sell stop روی aud-jpy گرفتم ولی همونطور که در شکل میبینید قیمت به اون نرسیده با ضرر بسته شد . چرا ؟

اما چون از اون ارز نا امید شدم ، خواستم لااقل ضرر نکرده باشم و یک buy stop کوچولو گرفتم.
                            اما با اینکه قیمت آشکارا TP منو زده اما معامله بسته نشده همچنان باز است.

واقعا چرا؟
                            یک نفر لطف کامل توضیح بده

دوستان
                            لطفا یک نفر به ما توضیح بده

نظر

• والا نمی دونم اما من pdf های کامل سیستم رو دارم خواستید باید بگردم پیدا کنم براتون اما دوست من این هم مثل همه سیستم های دیگه ای که در این فروم یا جای دیگه دیدید آیا بیشتر از 1و2 هفته می خواد سرگرم کنه شما رو !!! بعدش خواهید رفت سراغ یک سیستم دیگه و ....

نظر

دوستان
                                لطفا یک نفر به ما توضیح بده
                                درود

پست 4

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X