اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی محبت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خدا رو شکر خوب فعالیت کردید ! امیدوار شدم ! در صفحه 5 رسم کامل کانال وجود دارد ! از اقا حمید هم بخاطر عکس ها و نمودارهای که فرستادندد تشکر میکنم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام مسلم جان شما گفتید دو روش برای رسم خطوط هست
      یکی همان که در تایپیک سید طه گفته شد که خطوط افقی را بر ابتدا وسط و انتهای کانال رسم میکنید ! این نقاط با دبل کلیک کردن بر کانال مشخص خواهند شد !سپس بر نقاط تماس این خطوط با کناره های کانال خطوط عمودی رسم کنید ! سپس محل تماس خطوط عمودی با کنارها خطوط افقی رسم کنید !

در روش دوم یک خط افقی بر وسط و دیگری در روند نزولی از گوشه پایینی کانال و در روند صعودی از گوشه بالایی کانال رسم شود و از محل تلاقی این خطوط با کناره های کانال خطوط عمودی رسم مکینیم ! و از محل تلاقی این خطوط با کناره ها خطوط افقی رسم شود! من طبق گفته شما از هر دو روش خطوط رو رسم کردم ودر پست قبلی عکسهاشو گذاشتم حالا سوال اینه که خطوط در هرکدوم از روشها فرق میکنه لطفا پاسخ دهید ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
        سلام

الان در eur aud از نسبت 161.8 برگشته پس باید به 261.8 برسه درسته ؟

من منتظر 261.8 درصد بودم ولی اومد پایین

نظر

مرسی از راهنمایی شما

نظر

من منتظر 261.8 درصد بودم ولی اومد پایین

درسته اقای پیراسته !

ببینید من در یکی از پستها بیان کردم که از فیبو معکوس برای چه استفاده میکنیم ! وقتی ما معامله ای انجام دادیم ولی ساز مخالف از فیبو معکوس برای ورود مجدد در جهت معامله اول وارد میشویم !

همان اتفاقی که برای نیوزلندی اتفاق افتاد!

دقت کنید ما این طور مطرح میکنیم که قیمت به 261 میرسد و بعد میریزد ! اما الان قبل از رسیدن به 261 ریخت پس چه بهتر ! البته برای کسانی که فروش داشتند ! چون باید از 161 فروش میدند !

با تشکر از دقت شما

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
              سلام مسلم جان شما گفتید دو روش برای رسم خطوط هست
              یکی همان که در تایپیک سید طه گفته شد که خطوط افقی را بر ابتدا وسط و انتهای کانال رسم میکنید ! این نقاط با دبل کلیک کردن بر کانال مشخص خواهند شد !سپس بر نقاط تماس این خطوط با کناره های کانال خطوط عمودی رسم کنید ! سپس محل تماس خطوط عمودی با کنارها خطوط افقی رسم کنید !

در روش دوم یک خط افقی بر وسط و دیگری در روند نزولی از گوشه پایینی کانال و در روند صعودی از گوشه بالایی کانال رسم شود و از محل تلاقی این خطوط با کناره های کانال خطوط عمودی رسم مکینیم ! و از محل تلاقی این خطوط با کناره ها خطوط افقی رسم شود! من طبق گفته شما از هر دو روش خطوط رو رسم کردم ودر پست قبلی عکسهاشو گذاشتم حالا سوال اینه که خطوط در هرکدوم از روشها فرق میکنه لطفا پاسخ دهید ممنونم
              بله فرق میکنه ! اولی دقیقتر هست ! ولی دومی ساده تر و بدرد سیستم ما میخوره چون ما چند کانال میکشیم رسم خطوط نمودار شلوغ میکنه!

نظر

• سلام سید جان
                راستی یادم بندازید خطوط جادو رو که مربوط به این سیستم ما میشه بشما بگم !

ما منتظریم .
                با سپاس

نظر

• سلام

مسلم جان شما در اموزش دادن بسیار عجول تشریف دارید

این تایپیک دیروز تا الان 14 صفحه رفته جلو

تایپیک خبرتی هم همینطور

بدون که ما بفهمیم این خط خطوط چی هست

بابا یک مقدار انصاف داشته باش

ممنون از محبتت
                  یادمان باشد :
                  کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط علیم نمایش پست ها
                    سلام

مسلم جان شما در اموزش دادن بسیار عجول تشریف دارید

این تایپیک دیروز تا الان 14 صفحه رفته جلو

تایپیک خبرتی هم همینطور

بدون که ما بفهمیم این خط خطوط چی هست

بابا یک مقدار انصاف داشته باش

ممنون از محبتت
                    سلام علیم جان

بله حرف شما درست هست ! طی 10 روز چند تایپیک بازکردم و صد مطلب !

من واقعیتش بخوای نمیخواستم "خبرتی" الان مطرح کنم ولی چون چند روز قبل یک تیم تریدری در خارج شکل گرفت و منهم یکی از انها شدم مجبور شدم طبق قولی که دادم سیستم ارائه بکنم !

من چند بار هم گفتم که فقط نقل معلومات میکنم ! فکر میکردم اساتید این تایپیک اهمیت بدهند و بمن کمک کنند و من فقط اصل مطلب را بگویم ولی هیچ کسی اهمیت نداد !

ماندم و من دوستان مبتدی یا ضررده ! خوب بچه ها در کانال کشیدن مشکل دارند ! من چقدر وقت بزارم برای حل این مشکل ؟

بهرحال "خبرتی" بهترین و قوی سیستم فارکس هست ! در حرف من شک نکنید ! اگر مسلط شدید و نتایجش را دیدید متوجه خواهید شد !

در اخر از همگی پوزش میخواهم

نظر

• خطوط جادو اخرین مطلب این سیستم !

وقتی یک حرکتی شکل گرفت حالا صعودی مثلا 100 پیپ رفت بالا بعد یک ریزش 40 پیپی داشت و دوباره حرکت صعودیش از پی گرفت واز های که ساخته بود گذشت اولین جایی که انتظار واکنش قیمت داریم 40 پیپ بعد از های هست ! یک خط انجا کشیده و به ان خط جادو میگویند !

نظر

gbp aud h4

خوب افت کرد .

نظر

• اقای پیراسته با اینکه من این جفت ارز کار نمیکنم ولی خیلی جالب هست که خطوط جادو خیلی خوب عمل میکنند ! خطوط جادو رو تنها بدون کانال و خطوط فواز رسم کنید !

در پست بالا نوشتید خوب افت کرد ! یعنی منتظر صعود بودید؟

سوال اساس کار کانال ها چیست؟ نقطه ورود کجاست؟ وقتی قیمت ساز مخالف د چکار کنیم ؟ ربط بین فریمها و معامله در جهت روند تایم بالاتر چگونه هست ؟

فیبو معکوس نقشش چیست؟ خطوط فواز چه نقشی دارند؟ خطوط جادو چه میکنند؟

موفق و موید باشید

نظر

• میدونم چیزی که بخوام بشما بگم عمرا باور نمیکنید !

استادی که این کانال ها رو بمن یاد داد میگه در کانادا این کانالهای که در کنار کانال اصلی رسم میشود به اضافه خطوط فواز و خطوط جادو به مبلغ 160 هزار دلار به یک شرکت مدیریت حساب فروخته !

حالا شما فکرش فکر بکنید اون شرکته چقدر از این سیستم سود کرده؟

من اینجا التماس میکنم بییاید یاد بگیرید ! همه فکر میکنند چون مفته ارزشی نداره ! برای خودم متاسفم ! همین موارد در دبی میخوام اموزش بدم ساعتی 1000 دلار گیر میارم بسادگی نوشتن این کلمات و شاید خیلی سادتر !

تمرین کنید ! تلاش کنید !

نظر

• از دوستان کی میتونه این نمودار برام شرح بده براساس استفاده ای که از فیبو معکوس توضیح دادم ؟ پیش من جایزه داره و جایزش اینه دیگه طعم ضررر را نخواهد چشید!

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                از دوستان کی میتونه این نمودار برام شرح بده براساس استفاده ای که از فیبو معکوس توضیح دادم ؟ پیش من جایزه داره و جایزش اینه دیگه طعم ضررر را نخواهد چشید!

[IMG][/IMG]
                                هدف ها بر اساس فیبو 161و261و423.6 بود که به جز 161 که بدون پول بک زد بقیه رو با یه پول بک به فیبو بعدی رسیده
                                ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 12-11-2012, 04:59 PM
                                " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

پردازش ...
                                X