اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان اگر پوند را باي زدند الان ميتونند 50 درصد سودشان را جمع كنند و استاپ را روي سل بياورند
    اگر از ته كانال گرفتيد نزديك به 30 پيپ مثبته

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• تا اينجا شد يك سل روي پوند 28 پيپ و يك باي روي پوند 30 پيپ مجموع ميشه 58 پيپ
      مباركه

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• دوستان ميتوند يك سوال از خودشان بكند كه چرا خانم انصاف با اينكه هميشه در ضرر است ولي ماهيانه بالاي 30 درصد سود جمع ميكنند؟جوابش را بدهيد تا ببينيد فرق ما با ايشان در چيست منتظر جوابتان هستم به خصوص دوستان جديد .اگر جواب اين سوال را داديد و يا پيگير شديد و متوجه شديد ديگر هميشه سود خواهيد كرد و ديگر برايند كاريتان مثبت ميشود منتظر جوابم اين سوال همون فوت كوزه گريه

نظر

• مرحله دوم باي در پوند را ميتوانيد فعال كرد البته سر راهش كناره 4 ساعته است پس با نصف حجم خبرتي وارد شويد و دوستاني كه نصف پوز را داند به همون قناعت كنند و انشااله استاپ را روي صفر اوردند بدو دير شد
          علتش هم برگشت قيمت به داخل كانال قرمز و پول بك به ان
          ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-23-2013, 01:49 PM

نظر

• بابا مبروك
            انالله مع صابرين
            مباركه دوستاني كه پوند را داشتند
            7 روز كاري شد 10 درصد سود

نظر

• این خانم انصاف حالش خوب نیستا.خوب ببند اون پوزیشناتو دیگه .پدر مارکتو دراوردی که .کافی نیست.والا .هی من میگم این خانم جادوگره شما بگید نیست.
              حالا دیدید هست.

نظر

• اقايون رو سل پوند زياد حساب باز نكنند پوند هنوز قراره حال بده من سود تعزيز ها را جمع كردم منتظر سود اصل معامله هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                  این خانم انصاف حالش خوب نیستا.خوب ببند اون پوزیشناتو دیگه .پدر مارکتو دراوردی که .کافی نیست.والا .هی من میگم این خانم جادوگره شما بگید نیست.
                  حالا دیدید هست.
                  شما اگر پاسخ پست 2148 بدهيد ديگر متوجه ميشيد جادوگر نيست بلكه واقعي داره كار ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                    شما اگر پاسخ پست 2148 بدهيد ديگر متوجه ميشيد جادوگر نيست بلكه واقعي داره كار ميكنه
                    اقا وحید واقعتش سوال شما من را بد جور به فکر برد و دارم دنبال جواب این سوال میگردم و من هم مطمعنم جواب این سوال رمز موفقیت در این مارکت است.
                    ممنون از شما

نظر

• نظر دوستان در مورد باي روي پوند چيه
                      پول بك 4 ساعته بعذ از شگست +پول بك به فيبو نارنجي
                      من كه زدم

نظر

• مثل اينكه دوستان ديگه مايل به ادامه تاپيك نيستند فكر كنم گوشه ا ي وايسيم تماشا كنيم راحتره
                        خوب من هم ديگه ادامه نميدم خدا حافظ همگي
                        ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-23-2013, 04:28 PM

نظر

• اقا وحید فکر میکنم همه دوستان پوزهای خود را از روی دست خانم انصاف میگیرند و به همین دلیل دیگر به طور شخصی پوز نمی گیرند .خوب یا بد بودنش را دیگر نمیدانم.ممنون از شما

نظر

• با سلام :

جناب وحید فکر میکنم از عدم مشارکت دوستان کمی خسته شدند .

فکر میکنم عدم مشارکت به دلیل عدم شناخت باشد و البته بدون مشارکت کسی چیزی یادنخواهد گرفت .بنابراین سعی کنیم دوستان را تشویق کنیم .

بنده سعی میکنم یکسری قوانین سیستم را بیان کنم که با همفکری در صورت نیاز انها را بهتر بیان کنیم برای یادگیری بهتر .

رسم کانالها را که همه بلدند و خطوط نیز مشخص است .فیبوها و رنجها

کانال یکساعته نمای روز را نشان میدهد
                            کانال 4 ساعته نمای هفته را و کانال روزانه نمای ماه پیش رو .

ترید بر اساس کانالها (پست بعد)

متشکرم
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام :
                              ترید بر اساس کانالها :

ما باید منتظر فرصت مناسب و مشخص برای ورود به معامله باشیم

شکلهای مختلفی از کانالها میتوان بدست اورد .کانال کوچک بالا یا پائین ،کانال بزرگ بالا و پائین کانالهای پهن و باریک که بر اساس ترکیب انها معامله انجام میشود .
                              شکل اول :
                              شکست کانال بزرگ و کوچک
                              ورود پس از شکست هر دو کانال اینگونه مواقع حرکت انفجاری خواهیم داشت البته بالا یا پائین بسته به مکان شکست
                              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام :
                                ترید بر اساس کانالها :

شکل دوم :

زمانیکه کانال بزرگ پهن و کانال کوچک باریک باشد.صبر میکنیم تا کندل کانال کوچک را بشکند در کلوز کندل شکست با هدف 80% میان مکان شکست و ساپورت یا رزیستنس کناره کانال بزرگ.
                                قیمت عموما لبه کانال بزرگ یا نزدیک انرا لمس میکند .

نظر

پردازش ...
                                X