اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    مسلم جان کجاست؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نیما جان

324
      Think / Act / Enjoy

نظر

• با سلام

فکر کنم این دومین پست من در این فروم باشه

چون زیاد اهل نوشتن نیستم و بیشتر نگاه می کنم و این تاپیک یکی از تاپیک هایی بودش که من از روز اول ان رو دنبال میکردم و حرکات بازار با این سیستم رو زیر نظر داشتم و علت ان هم به این خاطر بود که خودم سالها با این کانال ها کار می کردم.

اما امروز اصلا قصد ان ندارم که بگویم این سیستم خوب است یا بد قوی هستش یا ضعیف بلکه علت این پست ذکر چند نکته و یادآوری خدمت دوستان میباشد.

اول اینکه هر استراتژی باید چند نکته اساسی را قبل از ورود به بازار مشخص کند و ان عبارت است از نقطه ورود و نقاط خروج که نقاط خروج شامل تارکت و استاپ خودش باید بستگی به اینکه قدرت استراتژی به چه میزان میباشد حداقل از ریسک به ریوارد 1/2 برخوردار باشد. و نکته مهم تر از ان اینکه

کلا استراتژی های بدون استاپ لاس به نظر این حقیر اصلا استراتژی نیستش چون سال ها شاهد حرکت های هزار پپی و بیشتر در یک ساعت بوده ام که باعث خانه خراب شدن خیلی ها شده که حتی فرصت این را نداشتند که بتوانند ترید های خودشان را به صورت دستی ببندند

موضوع بعدی در خصوص استراتژی هستش که من به ان می گوییم گاو شیر ده لگد زن و ان همان مارتینگل میباشد گاوی که بسیار شیر میدهد و در اخر هم با یک لکد همه شیر ها را پخش زمین می کند.

و اخرین موضوع روانشناسی خود خانم تریدر می باشد که به نظر من بسیار سردرگم بوده و به چشم خود دیدم که در مواقعی که پوزیشن هایش دراخل ضرر میرود هیچ استراتژی از قبل مشخص نداشته و یک بار انقدر بهم ریخته بود که به جای دو دهم یک ترید اشتباه دو لاتی انجام داد و کل سود های یک هفته خودش را با یک لات اشتباه و ان هم معکوس انچه که مد نظرش بود به باد داد.

و این اشتباه امروز نیز تکرار شد و دقیقا مشخص بود که به جای اینکه ترید 3 لاتی انجام بدهد به اشتباه یک ترید 0.03 انجام داد و این نشان می دهد که ایشان یک تریدر نیستند حتی اگر سود های کلان هم داشته باشند

و موضوع اخر در مورد میزان مدیریت سرمایه ایشان بوده که به خاطر عدم داشتن یک استاپ لاس در ترید و عدم قبول اشتباه و شکست در حال حاضر بیش از 7 لات ترید برای بالانس تقریبی 12 هزار دلار داشته که فقط کافیست این جفت ارز وحشی به خاطر شکست کف و لول 50 فیبو خودش را به لول 61.8 برساند و ایشان کال مارجین بشوند.

ضمن اینکه خلاف جهت روند و دلخوش کردن به اصلاح و ریتریس ها یعنی خودکشی و اگر امروز هم جان سالم بدر ببرد مظمئنا یک روز اتفاق خواهد افتاد.

دوستان استاپ لاس و استاپ لاس و استاپ لاس را فراموش نکرده و همیشه با مدیریت سرمایه و مدیریت سرمایه و مدیریت سرمایه وارد بازار بشوید.

روزهای خوب و خوشی داشته باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          من یه چیزی واسم سواله. چرا وقتی ما می خواهیم ایرادات را کم کنیم و چیزی رو بهتر کنیم به کسی که اون رو مطرح کرده بر میخوره. اگه من امروز بیام بگم 6 تا کیسه داریم و توی هر کدوم 6 تا سیبه پس 6 تا 6 رو با هم جمع می کنیم و یکی دیگه بگه که به جای این کار 6 را در 6 ضرب می کنیم آیا من باید ناراحت شم.
          کاملا مشخصه طرف صحبت من هستم. باشه اگه نیومدن من به تاپیک باعث پیشرفت میشه من نمیام ولی شما میگی خانم انصاف اینقدر سود کرد منم به بچه های تاپیک سیگنال خبرتی میدم بپرس اونا چقدر سود کردند؟؟؟ خلاصه که از همین جا دست آقا مسلم رو می بوسم و همه جا میگم نقطه عطف فارکس من رو رقم زدند ولی من ترجیح میدهم تعصب به هیچ سیستمی نداشته باشم و دید باز مشکلاتش رو قبول کنم. این قسمت رو بولد می زنم که یاد دوستان بمونه یه روز از نداشتن اس ال و تعزیز ضربه می خورید اون روز برگردید زیر این پست تشکر بزنید که آیندگان ببینند و بترسند از نداشتن اس ال. من تمام معاملاتم که اس ال می خورند نهایتا با 30 پیپ ضرر بسته میشوند. اینم عکس استیتمنت بنده توی دو هفته خبرتی و سود بالای 100%. اضافه کنم که من صد دلار را به دلیل عدم تمرکز و عجله از دست دادم وگرنه سود بیشتر هم میشد. این نکته رو هم بگم که حساب ریل است. باز هم از همه مخصوصا آقا مسلم گل تشکر ویژه می کنم و همیشه قدردان زحماتشون هستم.

سلام دوستان

والا اون روز که ما گفتیم اینجای سیستم مشکل داره دوستان اینقدر توی تاپیک و حتی بیشتر از اون توی پیغام خصوصی به من لطف داشتند که من واقعا موندم جواب این همه بی احترامی رو چه جوری بدم.

امروز رو همتون یادتون باشه روزهای بدترش رو هم می بینیم. مخصوصا اونا که توی مسنجر پیغام می دن داریم بدبخت می شیم چی کار کنیم من آن بودم ولی از قصد جواب ندادم. روزی که ما ایراد کار خانم انصاف رو در حد سوادمون گفتیم همه یه جوری حرف میزدند که انگار اینشون پیغمبر خداست. یکی می گفت حرفه ایه یکی می گفت جادوگره و همه به این نتیجه رسیدیم که من هیچی نمی فهمم که واقعا نمی فهمم ولی باور کنید اینقدر می فهمم که استاپ نذارم کال می شم بدون هیچ شکی
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• re: "خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
            سلام
            روزتان بخیر
            اگر در این سیستم به جای ترازهای فیبوناچی از پیوتها استفاده کنم - تصویری همانند زیر خواهم داشت و در چنین تصویری با توجه به نزدیک بودن پیوتهای روزانه و هفتگی و ایجاد منطقه مقاومتی قوی - ورودی به پوزیشن بای نداشتم مگر اینکه این منطقه با قدرت بشکند . به هر حال بنا به دلایل گفته شده من هم پوزیشن بای باز کرده ام . بهر حال شاید در آینده و بهینه سازی سیستم بتوان به جای این ترازهای فیبوناچی از پیوتها استفاده کرد .
            ( امیدوارم این پست من مغایر قوانین تاپیک نباشد و اگر چنین باشد آن را حذف بفرمایید )
            مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/c66x...hr0gd3ox76.jpg
            من از این سیستم کانال ها استفاده میکردم نمیدونستم اسمش خبرتی است یک اندیکاتور هم نوشتم کانالها رو خودش رسم میکرد
            البته در تصویر بالا یک مورد به نظر اومد که بگم شکست کانال بوسیله گذر زمان اعتبار ندارد بلکه زمانی باید از سیستم شکست کانال استفاده کرد که سکست دارای شیب مناسب باشد

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

نظر

• اگر به پست اول این تایپیک نگاه بکنید انجا نوشتم که بهوش ایرانی اعتماد دارم ! و این سیستم که مطرح میکنم بقیه کار با شما هست !

دو نکته یاداوری کنم

یک مسئله ارتقاء سیستم هست که مثلا یک ابزاری به ان اضافه یا کم کنیم ! که بهتره چنین کاری صورت نگیره !

دوم مسئله ایجاد روشهای ترید بهتر از انچه که ترجمه کردم و بهتر از خانم انصاف که من کاملا موافق هستم و منتظر چنین روشهای جدیدی هستم !

اما در مورد استاب ! اضافه کردن استاب ارتقاء سیستم نیست بلکه ما در بیشتر سیگنال های اصلی مکان استاب مشخص میکردند ! اما نگذاشتن استاب نیاز به یک مدیریت سرمایه قوی دارد !

در مورد تریدهای خانم انصاف من واقعا خدا رو شکر میکنم که این فرورفتن در یان پیش امد و خیلی خوشحالم تا دیگه کسی روی حساب و سیگنال های ایشان تکیه نکند !

ولی من به ایشان احترام کامل دارم و خبرتی از ایشان یاد گرفتم نه اقای ممدوح ! و تا الان هم همه دوستان خبرتی با توجه به اینهمه رفتن در یان هیچ نوع نقد و توهینی به ایشان نکردند و فقط ده صفحه جک و بگو بخند راه انداختند ! اصلا نیازی به پیچیده کردن مسائل نیست ! هر کسی اشتباه میکند و انسانهای بزرگ اشتباهات بزرگی دارند !

جدای از اینها باید به شجاعت و شهامت و حس نیکوکاری ایشان که یک حساب ایجاد میکند تا دیگران را در سود خود شریک کند باید افرین گفت !

بنده تا جایی که وقت داشته باشم در خدمت دوستان خواهم بود

موفق و موید باشید
              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• اقای twimm از اینکه دوباره به این تاپیک امدید شخصا خیلی خوشحالم.شما به بچه های تاپیک قول داده بودید روش خود را بعد از یک ماه در اختیار همه قرار بدهید.
                با این اوضاع پیش امده فکر کنم الان وقتشه که شما روش خود را حداقل در چند سطر توضیح دهید تا دوستان حق انتخاب داشته باشند بین انتخاب روشها.
                امیدوارم که حالا شما هم با خبرتی کارمیکنید این تاپیک را ول نکنید ما به وجود امثال شما نیازمندیم.
                همه باید اطلاعات خودمان را در اختیار هم قرار دهیم تا موفقیت گروهی حاصل شود همانگونه که دیگر اساتید این کار را انجام دادند.
                باز هم از حضور شما سپاسگذارم.

نظر

• اقا مسلم شما بهترین روش را اموزش دادید و حالا ما باید با تمرین و ممارست در ان خبره شویم .شخصا از شما سپاسگذارم.

نظر

• من نمیدونم چه دلیلی و علتی هست که وقتی یک سیستم معرفی میشه ! همه دنبال نقد و نظر و بحث و ارتقا و غیره هستند ؟ در کل دو حالت وجود دارد یا میتونی با سیستم کنار بیای و سود کنی یا نمیتونی ! تمام نیاز به هیچ بحثی نیست !

ما دقیقا در هفته دوم شروع تایپیک همه پوزیشنها در ضرر رفتند ولی در اخر کار با سود خارج شدیم ! اگر کسی توانایی چنین وضعیتی را ندارد نیازی ادامه و دنبال کردن ان نیست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مشکلی که در تریدهای خانم انصاف هست اینه که زیاد از تعزیز استفاده میکنه و این بدلیل افتادن در دام هست ! سیستمهای که بر اساس شکست هستند مثل پیوتها و خبرتی یا از استاب استفاده میکنند یا ا تعزیز و هر دو فکر و چاره ای ندارند ! بنظرم با توجه به ابزار حجم و توانایی ان در تشخیص شکست کاذب از صحیح و نیفتادن در دام چه در پیوتها و چه در کانال ها باید از ان بهره برد ! چون دقیقا در جاهایی که انصاف معامله میکرد و یا خارج نمیشد به امید بالارفتن بیشتر اونجا یک دام بتمام معنا بود که ایشان گیر ان افتادند !

حجم +زمان+قیمت =موفقیت در بازار

نظر

• دوستان خبرتی !

منتظرم کانال ها و سودتون ببینم ! زود باشید !

فکرکنم خیلی از بچه ها با خبرتی قهر کردند !

نظر

• دقت کنید ! در روزانه رسیدن قیمت به فیبو 161 و تشکیل کندل برگشتی و همچنین رسیدن قیمت به مقاومتی که تبدیل به حمایت شده ! پس خرید محتملترین و منطقیترین کار بود ! البته نه با حجم معاملات خانم انصاف !
                          [IMG][/IMG]

نظر

• برادرم، سوال زیاد خلاقیت ها را ریشه کن می کند، اگر واقعاً می خواهی رشد کنی و پیشرفت کنی بیشتر مطالعه کن و جواب سوالاتت رو خودت پیدا کن.

آیا دیگه سوال نپرسی؟ حتماً سوال بپرس اما سوالاتت عمق داشته باشه که آدم وقتی داره جواب میده خودش لذت ببره نه اینکه حس کنه کلاس اکابر هست!

نقل قولی از استاد عزیز اقای ازادی !

نظر

• ايضا قد اخذت درس فى الطمع
                              عدة مرات السعر يعطينى بروفت
                              ولا اغلق عليه طمعا فى الوصول الى نقطة محددة

لذلك سوف اغلق عقد التعزيز الان على
                              5810

لنأخذ رست من الراحة

پست خانم انصاف تازه نوشته

گفته طمع کاری بمن درس داد! چند بار بخاطر رسیدن به یک هدف معین معاملات باسود نبستم !

الان معاملات تعزیز در 8010 میبیندم تا با خیلی راحت بخوابم !

خدا روشکر خودشون هم به عدم رعایت مدیریت سرمایه و عدم بستن معاملات در سود اعتراف کردند !

نظر

• سلام
                                شبتان بخیر
                                تصویر پایین آخرین وضعیت من بر روی یورو است .
                                ( مدیریت سرمایه رعایت نشده است )
                                مرسی

نظر

پردازش ...
                                X