اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام :
    بنده یک سل روی شکست کانال قرمز دارم .تعزیر را هم روی سقف کانال قرمز گذاشتم که فعال شد واکنون هر دو در ضرر هستند.تعزیر بعدی را بر اساس سطح 1.618 و در صورت تائید کندل وارد میشوم .

فکر میکنم خرید کمی ریسکش بالا است .اگر قیمت صعود بیشتری نکند .کانالها برای فردا هم عرض میشوند و میتوان بهتر تصمیم گرفت .
    متشکرم
    ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 01-29-2013, 07:18 PM
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      امیر بنظرت با توجه به حجم معاملاتت در یورو ین بهتر نیست معاملات ببندی ؟

استاد مسافرتم اینجا اینترنت داغونه با گوشی وصل شدم نمی تونم ببندم
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام دوستان
        عزیزانی که با این سیستم کار می کنند نمی دونم متوجه این موضوع شدند یا نه ؟؟

اندیکاتوری که رنج بازار رو نشون میده در طول روز تغییر می کنه و نمی شه بهش اطمینان کرد . مگر نه اینکه باید رنج 14 روز گذشته رو در روز جاری نمایش بده ؟؟

مثلا امروز اول وقت رنج پایین gbpusd برابر 1.5624 بود الان شده 1.5691 دقیقا یادداشت کرده بودم

مشکل کجاست .....
        سپاسگزارم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• با سلام :

دوست عزیز اندیکاتور رنج عدد بدست امده را از های کم میکند و به لو اضافه .
          یعنی وقتی های روز بالا میرود خط سبز رنگ رنج نیز به همان میزان بالا میرو د و برای رنج قرمز رنگ نیز همینگونه است .
          متشکرم
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
            با سلام :

دوست عزیز اندیکاتور رنج عدد بدست امده را از های کم میکند و به لو اضافه .
            یعنی وقتی های روز بالا میرود خط سبز رنگ رنج نیز به همان میزان بالا میرو د و برای رنج قرمز رنگ نیز همینگونه است .
            متشکرم
            سلام .مرسی
            خب مشکل همینه . که مثلا چیزی که الان رنج بالاست ممکنه 1 ساعت دیگه تبدیل بشه به یک کف از دید این اندیکاتور
            مثل این میمونه که بگیم پیوت روزانه با تغییر قیمت بالا پایین میشه که درست نیست

نظر

• آنسة انصاف
              سلام علیک

اهلاً بک وسهلاً
              وشکراً لک لما تفضلت به علینا
              آجرک الله خیراً

دادخواه
              ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 01-29-2013, 11:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                سلام .مرسی
                خب مشکل همینه . که مثلا چیزی که الان رنج بالاست ممکنه 1 ساعت دیگه تبدیل بشه به یک کف از دید این اندیکاتور
                مثل این میمونه که بگیم پیوت روزانه با تغییر قیمت بالا پایین میشه که درست نیست
                با سلام :

مشکل اینجاست که شما به تعریف این عدد توجه نمیکنید .
                وقتی میخواهیم حرکت یک روز را (تفاوت های و لو ) را اندازه بگیریم چکار میکنیم .
                فرض کنید رنج 14 روز گذشته 102 پیپ است .خوب حال میخواهیم ببینیم ایا قیمت این رنج را پر کرده یا خیر .نمیتوانیم از کلوز روز قبل حساب کنیم .از های امروز به پائین 102 پیپ کم میکنیم ببنیم ایا نزول به اندازه 102 پیپ شده یا خیر و همینگونه به لو امروز 102 پیپ اضافه میکنیم ببنیم ایا رنج را در جهت صعود پر کرده یا خیر .
                این عدد برای قرار دادن تیپی و همچنین برای ترید عکس اگر در میانه یا ابتدای روز به انها برسد استفاده میشود و تعریف ان مستلزم حرکت ان در طول روز با تغییر لو و های روز میباشد .

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                  با سلام :

مشکل اینجاست که شما به تعریف این عدد توجه نمیکنید .
                  وقتی میخواهیم حرکت یک روز را (تفاوت های و لو ) را اندازه بگیریم چکار میکنیم .
                  فرض کنید رنج 14 روز گذشته 102 پیپ است .خوب حال میخواهیم ببینیم ایا قیمت این رنج را پر کرده یا خیر .نمیتوانیم از کلوز روز قبل حساب کنیم .از های امروز به پائین 102 پیپ کم میکنیم ببنیم ایا نزول به اندازه 102 پیپ شده یا خیر و همینگونه به لو امروز 102 پیپ اضافه میکنیم ببنیم ایا رنج را در جهت صعود پر کرده یا خیر .
                  این عدد برای قرار دادن تیپی و همچنین برای ترید عکس اگر در میانه یا ابتدای روز به انها برسد استفاده میشود و تعریف ان مستلزم حرکت ان در طول روز با تغییر لو و های روز میباشد .
                  ممنونم جناب doke10
                  متوجه منظور شما شدم
                  اما کاش ثابت بود که در طول روز میشد با توجه به یک رنج خاص ترید کرد
                  با شرایطی که شما می فرمایید چون در طول روز های لو بازار مشخص نیست در نتیجه نمی تونیم بگیم که این مقدار رنج در چه سمتی از بازار قراره اتفاق بیوفته
                  به هر صورت تعریف شما کاملا درسته

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    یور دلار که وضعش مشخصه ! کسی ازش سودی گرفت ؟
                    من با 20 پيپ سود خارج شدم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• من کیبوردم اینجا که هستم عربیه ببخشید. ÷وند سل. شکست کانال قرمز با تایم بالا هم هماهنگه
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        من کیبوردم اینجا که هستم عربیه ببخشید. ÷وند سل. شکست کانال قرمز با تایم بالا هم هماهنگه
                        نمی دونم چرا یه حسی بهم میگه سل نمیشه. تو صفر بستمش
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                          روزتان بخیر
                          من پوند را چنین دیده ام :
                          الف - در تایم یک ساعت شکسته شدن کانال قرمز و ایجاد موقعیت سل به هدف اول - سنتر کانال آبی و هدف دوم پایین کانال آبی - و همینطور ایجاد موقعیت بای به جهت پر کردن گپ بوجود آمده در شروع هفته .
                          ب - در تایم 4 ساعت سنتر کانال قرمز در نقش یک ساپورت قوی مانع ریزش قیمت در چند کندل گذشته شده است . هدف اول قیمت در روند صعودی بالای کانال قرمز و تراز فیبو ناچی است و در روند نزولی اولین هدف قیمت پول بک به کانال آبی است . قیمت در حال اصلاح موج A و تشکیل موج B است .
                          ج - در تایم روزانه و در سشن آسیا - روند نزولی بسیار کندی داشته و در حال تشکیل پایه کندل است .
                          امروز یکی از مهمترین خبرها روی دلار ( NFP ) را در ساعت 5:45 دقیقه بوقت تهران داریم که این شانس را دارد که تاثیر زیادی بر روی یورو و پوند بگذارد . باید دید شروع بازار لندن چه واکنشی به مارکت نشان خواهد داد .
                          مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/cbes...j7duw96iys.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            نمی دونم چرا یه حسی بهم میگه سل نمیشه. تو صفر بستمش
                            امير جان سلام من هم ميگم باي ميشه
                            تايم 4 ساعته را به بالا شكسته
                            روي سنتر 4 ساعته و فيبو نارنجب همر زده و از همه مهمتر الگوي پوششي صعودر در 4 ساعته است كه به نظر من تا 161 بالا ميره
                            ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-30-2013, 11:32 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• يورو حالت باي گرفته ولي يك مقاومت 127 محكم روزانه خورده نمي دونم چه جوري تفسيرش كنم ايا با شدو بعدش سل ميشه يا همينجا شروع به ريزش ميكنه
                              نظر دوستان چي هست؟

نظر

• با درود
                                ببخشید دوستان من با اسکایپ مشکل دارم اقا مسلم من را اد کرده اند ولی نه نوشته ای از ایشان میبینم و دیگر دوستان هم در لیست نیستند تا نوشته های انها
                                را ببینم.ایا شما در انجا الان فعال هستید؟ مشکل از کجاست؟ممنون

نظر

پردازش ...
                                X