اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    بله. کلا قوانین ترند لاین تماما روی کانال ها قابل اجراست. من کل مباحثی که به شخصه توی این مدت کار کردم رو در حال منظم کردنشون هستم تا توی تاپیک قرار بدهم. امیدوارم با هم بتونیم به نتایج خوبی برسیم. تمامی قوانین هم از قوانین خبرتی یا تهایتا ترند لاینه و چیزی به سیستم اضافه یا کم نمیشه ولی حس می کنم خیلی از قوانین فراموش شده. راستی علی جان شما رفتی واسه ما یه کاری انجام بدی. من مسنجرم خرابه. درست شه منتظرتما. خیلی دوستان قرار شد یه کمکی بکنند ولی به جز آقا جواد همه رفتند که رفتند. باور کن علی جان دارم به نتایج باور نکردنی میرسم فقط منتظر شما و چندتا دیگه از بچه هام.

ارادتمند---------امیر
    امیر جان ممنون از لطفت من تا یه حدودی 80% مطالب آماده شده با عکس توی این هفته برات ایمیل می کنم.
    امیدوارم با کمک همدیگه بتونیم به نتایج عالی برسیم.
    موفق و سربلند باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      فیبوی نارنجی که قیمت ها روش دارند بازی میکنند برای سل البته فقط با توجه به یک ساعته ولی اگه مجموعا بخوایم در نظر بگیریم صبر می کنم برگرده تو کانال برای بای. توی قبلی هم گفتم اگر فقط یک ساعته رو در نظر بگیریم منتظر شکست فیبو می مونم.
      استاد عزیز نکته اصلیشو خودتون بگید. یه حالت دو به شکی اینجور وقتها بوجود میاد البته بازم من اگه باشم منتظر برگشت به کانالم
      در این موارد با کمترین حجم پوزیشن سل میگری و منتظر بالا رفتن قیمت برای سل دوباره میشوی ! البته باید به تایم های بالاتر توجه بکنی !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• دوستانی که طبق خبرتی کار میکنند و نکات نتایج و دیگر مسائلی که به انها رسیدند در تایپیک مطرح نکنند تا از انها مطمئن شوند و سپس اگر مایل بودند در قالب یک فایل ورد یا پی دی اف قرار دهند !

چون اینطور بچه ها فکر میکنند مطالب دیگری باید یاد بگیرند تا موفق شوند ! در حالی که خانم انصاف براساس مطالبی که گفتم فقط ترید میکند و نکته پنهان و ناگفته ای نمانده !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
          دوستانی که طبق خبرتی کار میکنند و نکات نتایج و دیگر مسائلی که به انها رسیدند در تایپیک مطرح نکنند تا از انها مطمئن شوند و سپس اگر مایل بودند در قالب یک فایل ورد یا پی دی اف قرار دهند !

چون اینطور بچه ها فکر میکنند مطالب دیگری باید یاد بگیرند تا موفق شوند ! در حالی که خانم انصاف براساس مطالبی که گفتم فقط ترید میکند و نکته پنهان و ناگفته ای نمانده !

چیز جدیدی نبود استاد. همون بحث شکست قوی و ضعیف بود که داشت فراموش می شد. من کلا تمام قوانین خبرتی رو به صورت ریز به ریز بررسی کردم و بیشتر روی اونهایی تمرکز کردم که توی این تاپیک داشتند خاک می خوردند

ارادتمند ---------- امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• خب سیگنال یورو داره تی پی یکو میزنه تا بعد
            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
              یورو سل 1.36228-tp1=27-tp2=48-sl=35 من در کل پوزیشن ها بعد از 20پیپ سود استاپ را به نقطه ی ورود انتقال میدهم با تشکر
              تا بعد
              تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• یکی از دوستان وضعیت یورو دلار در روزانه تحلیل کنه !

نظر

• در پوند هم منتظر یک پوزیشن باشید فعلا ریزش درود بر همگی

نظر

• يورو دلار به سنتر مركزي در روزانه خورده و در چهار ساعته به لبه پاييني كانال قرمز و سيگتال باي
                    از طرفي در يك ساعته كانال را رو به پاين شكسته و سيگنال سل ميدهد
                    پس بايد صبر كرد ببينيم چهار ساعته را ميشكنه اگر شكست سل تاييد ميشود
                    البته اگر با روش اول خبرتي كه شكست كانال يك ساعته است سل زده بوديم الان موقع بستن نصف معامله و ريسك فري كردن است چون احتمال يك همر زدن در 4 ساعته است و يك اصلاح قيمت
                    موقعيت پوند براي باي مناسبتر است شايد يك ريزش تا كالنال ابي يك ساعته بكند و بعد تا فيبو نارنجي(سنتر مركزي چهار ساعته بهتر است) اصلاح كند پس بهتر است با ورود مرحله اي وارد شد نصف حجم يا70 درصدالان و نصف ديگر باي ليميت در ته كانال ابي
                    ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 02-04-2013, 12:58 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• پوند بای 1.57121-tp1=20-tp2=36-tp3=50-sl=36

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        در این موارد با کمترین حجم پوزیشن سل میگری و منتظر بالا رفتن قیمت برای سل دوباره میشوی ! البته باید به تایم های بالاتر توجه بکنی !
                        با سلام
                        حالا اگر با حجم کم وارد شدیم و بعد سیگنال بای اومد باید با ضرر ببندیم یا منتظر فرصت برای تعزیز بشیم؟ یا باید هج کنیم هم بای و هم سل داشته باشیم؟
                        ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 02-04-2013, 01:12 PM

نظر

• خب یورو تی پی دو

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                            با سلام
                            حالا اگر با حجم کم وارد شدیم و بعد سیگنال بای اومد باید با ضرر ببندیم یا منتظر فرصت برای تعزیز بشیم؟ یا باید هج کنیم هم بای و هم سبل داشته باشیم؟
                            منتظر بالا رفتن قيمت مي مانيم نه برای تعزیز ! بلکه حجم استاندارد خانم انصاف 06 هست اما ایشان با 01 وارد شدند ! و از 05 استفاده نکردند ! برای تعزیز از 1.2 استفاده میکنیم !

باید اختلاف بین تقسیم پوزیشن و تعزیز را دقت کنید !
                            ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 02-04-2013, 01:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                              پوند بای 1.57121-tp1=20-tp2=36-tp3=50-sl=36
                              من طبق سیستم حجمی نیز در تاپیک vsa هنوز سیگنال قرار میدهم و رها نکرده ام

نظر

• بنده در پوزیشن هام از تعزیر یا هچ کردن استفاده نمیکنم...

نظر

پردازش ...
                                X