اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کانال های یکساعته یورو دلار برای امروز !

[IMG][/IMG]
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
      سلام , سال نو همه مبارک .....
      حالا که تقریبا به انتهای تاپیک و آموزشها رسیدیم میتونیم از واگرایی اندیکاتور ها استفاده کنیم ؟
      چه امکاناتی واسه بهینه کردن سیستم بنظرتون میاد ؟
      با اجازه اساتید و دوستان خوب خبرتی میخوام ببینم تجربه شخصی بقیه از درک سیستم چی بوده ؟
      و اینها هم همش سوالاتیه که به ذهن من میاد و منم پرسیدم حالا دیگه آقا مسلم خودشون میدونن جواب بدن یا نه .... بنظر من این سیستم خیلی قوی هست ولی یسری کارها باید در راستای بهتر شدنش خودمون انجام بدیم و تست کنیم ...
      با تشکر از همه
      سلام دوست بزرگوار سال نوی شما هم مبارک

من نیازی به استفاده از واگرایی نمیبینم !

سیستم بهینه هست و ملت دارن ازش سود میکنند ! فقط در مورد استاپ گذاشتن باید بنتیجه رسید !

درک سیستم نیاز بزمان دارد اگر وقت بگذارید ارزش دارد چون واقعا سیستم سوداوریست !

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام خدمت افشین عزیز
        در این تحلیل در سقف هیدن داده که چند پست با لاتر تحلیلشو گذاشته بودم
        اما در کف یه رگو لار داده

پیروز با شید

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
          با سلام :

برخودم واجب دونستم که از جناب مسلم بابت معرفی این سیستم عالی تشکر کنم .ضمنا چون مدت زیادی بروی حساب دمو کار کردم بدنبال افتتاح حساب ریل هستم با مبالغ پائینتر .ضمنا جناب مسلم انچرا لازم بوده است بیان کردند و فکر نمیکنم نکته پوشیده ای باقی مانده باشد .
          بطور کلی عزیزانی که تازه با سیستم اشنا میشوند .پس از یادگیری ابتدایی باید وقت کافی بگذارند و حالتهای مختلف را بررسی کنند تا با تجربه خود بتوانند از سیستم بهره کافی ببرند .

با آرزوی موفیت دوستان
          سلام دوست بزرگوار

من کار خاصی انجام ندادم بج ترجمه مطالب و نقل سیستم ! امیدوارم تونسته باشم خدمتی به هم میهنانم کرده باشم !

نظر

• سلام اقا مسلم امیدوارم حالت خوب باشه سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم
            واقعا حال میکنم که بلاخره تونستی با بازار دوست بشی و ازش کسب سود کنی خوب هرکسی تلاش کنه بلاخره یه روزی نتیجه میبینه
            دو سوال از محضرتون داشتم
            1.ایا این سیستم شگرف بر روی طلا و نفت وارز های فرعی هم جواب میده یا اینکه فقط چندتا ارز منحصرفرد است؟
            2. وازه انگلیسی (لاتین) این سیستم را میشه بنویسید ؟
            ارادت
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
              با سلام خدمت افشین عزیز
              در این تحلیل در سقف هیدن داده که چند پست با لاتر تحلیلشو گذاشته بودم
              اما در کف یه رگو لار داده

پیروز با شید
              ممنون علی جان

اگر به ٍEur/usd 4 نگاه کنیم من rd نمی بینم ولی حالا شما کجا رگولار میبینی برام سوال بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                سلام اقا مسلم امیدوارم حالت خوب باشه سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم
                واقعا حال میکنم که بلاخره تونستی با بازار دوست بشی و ازش کسب سود کنی خوب هرکسی تلاش کنه بلاخره یه روزی نتیجه میبینه
                دو سوال از محضرتون داشتم
                1.ایا این سیستم شگرف بر روی طلا و نفت وارز های فرعی هم جواب میده یا اینکه فقط چندتا ارز منحصرفرد است؟
                2. وازه انگلیسی (لاتین) این سیستم را میشه بنویسید ؟
                ارادت
                سلام دوست بزرگوار سال نو شما هم مبارک

سیستم خبرتی سیستم اصلی اینجانب نیست ولی من از کانال ها استفاده میکنم ! و تایپیک اصلی خبرتی که بزبان عربی هست پیگیری میکنم تعریفی که از سیستم میکنم حاصل مشاهداتم هست نه تجربه خودم !

بله سیستم خبرتی با همه ارها و کالا ها جواب میدهد ولی برای سوداوری همین دو ارز کافیست !

واژه انگلیسی ندارد !

موفق و موید باشید

نظر

• این معاملات دیروز خانم انصاف هست ! شکست ضعیف رو به بالا پس فروش تا رسیدن بنقطه مناسب برای خرید ! رسیدن به 765 و خرید !

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• دوستان عزیز

فایل زیر شرح اصلی خبرتی توسط جمال ممدوح هست بزبان عربی ! امیدوارم روزی بفارسی ترجمه بشه تا همه بتوانند ازش استفاده کنند !

دانلود پی دی اف خبرتی

نظر

• به به ببین کی اینجاست

منور کردید سید جان. مارو یاد منور هونچی اوقلی انداختی. اصلا فروم بی مسلم عزیز مثل زنبور بی عسل می مونه.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• زیابترین جمله ای که تا بحال در مورد فارکس شنیدم از شیخ مشایخ تریدرهای عرب شیخ وافی خدا رحمتش کنه بود که بعد از ضرر دیدن یکی از تریدرها که مبلغ یک میلیون دلار در مدت سه ماه به 130 هزار دلار رسانده بود !

هذا السوق مربح إلى درجة لا يتصورها عقل.. ولا يدركها فكر.!

هذا السوق لا يضاهيه سوق بالعالم.. ولا تجارة.. في مقدار الربح الذي يقدمه للمضاربين به.!
                        این بازار بقدری سواداورست که نه عقل میتواند تصور کند و نه فکر میتواند درک کند !

این بازار قابل مقایسه با هیچ تجارت دیگری در جهان در مقابل سودی که به معامله گران میدهد نیست !

ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 03-29-2013, 12:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          سلام دوست بزرگوار

من کار خاصی انجام ندادم بج ترجمه مطالب و نقل سیستم ! امیدوارم تونسته باشم خدمتی به هم میهنانم کرده باشم !
                          من هم سال نو رو به شما تبریک میگم و بابت چنین کاری از شما تشکر میکنم.
                          یک سوال در مورد استراتژی رنج و اندیکاتورش دارم، چرا اندیکاتور در طی روز جابجای داره و ثابت نیست؟ میشه یک توضیح در این مورد بدید؟
                          ممنون

نظر

• Re: "خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

ببخشید من متوجه خطوط تقسیم کننده دوره ها نشدم کارایی شون چیه
                            لطفا لینک صفحه ای که توضیح دادید رو مبزارید من ۲۰ صفحه اول تاپیک رو گشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              سلام دوست بزرگوار سال نوی شما هم مبارک

من نیازی به استفاده از واگرایی نمیبینم !

سیستم بهینه هست و ملت دارن ازش سود میکنند ! فقط در مورد استاپ گذاشتن باید بنتیجه رسید !

درک سیستم نیاز بزمان دارد اگر وقت بگذارید ارزش دارد چون واقعا سیستم سوداوریست !

موفق باشید

سلام استاد , فکر کنم شما و یا بقیه دوستان منظور من رو کمی متوجه نشده اید ... در مورد اصلاح یا بهینه شدن سیستم من طرحی مد نظرم هست که پس از کمی تست کردنش دیدم توان مطرح شدن رو داره ,
                              در باب استاپ گذاشتن من از استاپ استفاده کرده ام و وقتی قیمت خلاف جهت حرکت میکنه و استاپ من زده میشه , در نقطه تعزیز مناسب اقدام به تعزیز میکنم .
                              تا بحال چندین بار اینکار رو انجام دادم و حداقل مزیت این بحث این است که اگر شما سودی از این پوزیشنها کسب نکردید , ضرری هم متوجه شما نخواهد شد .
                              (یعنی هم استاپ و هم تعزیز )
                              وگرنه کسی منکر قدرت سیستم نیست , سیستمی که انقدر منعطف است که تریدر تمام تحلیل خود را وارد میکند و از آن جهت و مقصد میگیرد .

تمام حرفهایی رو که زدم فقط نظرم بود . بقیش با آقا مسلم و دوستان گل .
                              از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها

سلام استاد , فکر کنم شما و یا بقیه دوستان منظور من رو کمی متوجه نشده اید ... در مورد اصلاح یا بهینه شدن سیستم من طرحی مد نظرم هست که پس از کمی تست کردنش دیدم توان مطرح شدن رو داره ,
                                در باب استاپ گذاشتن من از استاپ استفاده کرده ام و وقتی قیمت خلاف جهت حرکت میکنه و استاپ من زده میشه , در نقطه تعزیز مناسب اقدام به تعزیز میکنم .
                                تا بحال چندین بار اینکار رو انجام دادم و حداقل مزیت این بحث این است که اگر شما سودی از این پوزیشنها کسب نکردید , ضرری هم متوجه شما نخواهد شد .
                                (یعنی هم استاپ و هم تعزیز )
                                وگرنه کسی منکر قدرت سیستم نیست , سیستمی که انقدر منعطف است که تریدر تمام تحلیل خود را وارد میکند و از آن جهت و مقصد میگیرد .

تمام حرفهایی رو که زدم فقط نظرم بود . بقیش با آقا مسلم و دوستان گل .
                                ما خبرتی کامل مطرح کردیم ! حالا هرکسی نظر و طرحی داره بفرماید ما استفاده میکنیم !

نظر

پردازش ...
                                X