اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
    به طور مثال بعضی روز ها کانال 2 دوره نزولی است و کانال 1 دوره صعودی ، در همچین روز هایی ورود را میشه با شکست کانال 1 دوره، پوزیشن در جهت کانال دو دوره گرفت

بعضی روز ها به دلیل بزرگ بودن رنج حرکتی روز های قبل کانال ها آن قدر بزرگ می شوند که نمی شود با شکست کانال ها پوزیشن گرفت و باید درون کانال ها ترید کرد مانند همین جمعه گذشته
    در چنین روز هایی اگر جهت کانال ها صعودی بود در نتیجه فقط باید به دنبال سیگنال بای باشیم حتی اگر قیمت چند صد پیپ هم ریزش کند
    به هر حال باید قوانین ثابتی داشته باشیم تا بتوانیم در دراز مدت سود کسب کنیم
    زیگزاگ هم همان طور که جناب یزدی بیان کردند می تونه کمک خوبی باشه
    به طور مثال در عکس زیر یک سیگنال سل کوچک هم ایجاد شده اما چون کانال ها صعودی اند ما باید فقط به دنبال سیگنال صعود باشیم
    که کمی بعد سیگنال صعود هم ایجاد می شود

اساتید بزرگوار جناب pcmtrader جناب یزدی جناب مسلم و تمامی دوستان عزیز لطفا هم فکری کنید تا قوانین مشخص و ساده داشته باشیم برای سود مداوم و همیشگی
    واقعا با قوانین پراکنده و پوزیشن های احساسی برآیند کار شاید خوب نباشه
    قوانین باید طوری باشه که همه یک سیگنال را بدهند نه این که کسی بگوید به نظر من سیستم الان بای میده و دیگری بگوید نه الان سل می ده
    آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
    این نکته را فقط اضافه کنم قدرت اصلی سیستم تایید تایم فریم ها هستش.خیلی نظر داشتم ولی فعلا چیزی نمیگم تا این ایده اگر نیاز به بررسی داره در چارت زنده بررسی بشه.
    لطفا اگر مفید می بینید با شروع بازار تست فرمایید و نتیجه شو بعد 1 ماه یا ... اعلام کنید.
    ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 04-06-2013, 05:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
      این نکته را فقط اضافه کنم قدرت اصلی سیستم تایید تایم فریم ها هستش.خیلی نظر داشتم ولی فعلا چیزی نمیگم تا این ایده اگر نیاز به بررسی داره در چارت زنده بررسی بشه.
      لطفا اگر مفید می بینید با شروع بازار تست فرمایید و نتیجه شو بعد 1 ماه یا ... اعلام کنید.
      تا اون جایی که من دیدم تایید تایم فریم ها فقط یک شعار هست که مدام همه تو این تاپیک تکرار می کنند

یک بار ندیدم که هر 3 تایم یک جهت رو نشون بدن

بارها و بار ها دیدید که دیلی صعودی بوده 4س صعودی بودی 1 س سل داده و همه سل گرفتن

همین تحلیل 3 تایم فریم کاملا احساسی هست این تاپیک حتی برای تحلیل این 3 تایم هم قانون مشخصی من توش ندیدم

نظر

تا اون جایی که من دیدم تایید تایم فریم ها فقط یک شعار هست که مدام همه تو این تاپیک تکرار می کنند

یک بار ندیدم که هر 3 تایم یک جهت رو نشون بدن

بارها و بار ها دیدید که دیلی صعودی بوده 4س صعودی بودی 1 س سل داده و همه سل گرفتن

با سلام دوست عزیز .
        اول از همه بخاطر مطرح کردن سیستمتون و نظر عالیتون من از شما تشکر میکنم , همین که همه چیز رو درجا قبول نکردید و دنبال بهینه کردن سیستم هستید واقعا یک دنیا ارزش داره .
        در ادامه بحث شما منم همیشه در مواجهه با تایم فریم ها مشکل دارم و خیلی کم پیش امده که دوستان شیب کانال ها رو توی تحلیل های خودشون لحاظ کنند .

حالا یا اینکه موضوع برای ما درست جا نیفتاده است,
        و یا اینکه موضوع کلا شکست است و همه جا میتوانیم وارد شویم پس از شکست .

درجایی آقا مسلم فرمودند ما با شکست وارد میشویم , چه در جهت کانال و چه بر خلاف روند . که من از روز اول با این حرف مشکل پیدا کردم . چون ما بدنبال شکار فرصتهای درون روند هستیم نه خلاف آن (براساس اصل خبرتی )

حالا بنظر من با روش هایی نظیر روش شما میشود معدود سیگنالهای خظای این سیستم را کاهش داد و برای آن استاپ تعریف کرد.
        من با شما کاملا موافقم و بر این عقیده هم خواهم ماند که فقط در جهت کانال ها باید ترید شود , مگر در مواقع شکست خلاف روند
        از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
          با سلام دوست عزیز .
          اول از همه بخاطر مطرح کردن سیستمتون و نظر عالیتون من از شما تشکر میکنم , همین که همه چیز رو درجا قبول نکردید و دنبال بهینه کردن سیستم هستید واقعا یک دنیا ارزش داره .
          در ادامه بحث شما منم همیشه در مواجهه با تایم فریم ها مشکل دارم و خیلی کم پیش امده که دوستان شیب کانال ها رو توی تحلیل های خودشون لحاظ کنند .

حالا یا اینکه موضوع برای ما درست جا نیفتاده است,
          و یا اینکه موضوع کلا شکست است و همه جا میتوانیم وارد شویم پس از شکست .

درجایی آقا مسلم فرمودند ما با شکست وارد میشویم , چه در جهت کانال و چه بر خلاف روند . که من از روز اول با این حرف مشکل پیدا کردم . چون ما بدنبال شکار فرصتهای درون روند هستیم نه خلاف آن (براساس اصل خبرتی )

حالا بنظر من با روش هایی نظیر روش شما میشود معدود سیگنالهای خظای این سیستم را کاهش داد و برای آن استاپ تعریف کرد.
          من با شما کاملا موافقم و بر این عقیده هم خواهم ماند که فقط در جهت کانال ها باید ترید شود , مگر در مواقع شکست خلاف روند
          آفرین به شما

این موارد دقیقا مواردی بود که از روز اول این تاپیک مبهم بود و هیچ جواب مشخصی براشون وجود نداشت

وقتی ما کانال رسم می کنیم یعنی سعی در تشخیص جهت روند داریم که یا در جهت روند ترید کنیم یا با شکست کانال متوجه بشیم روند تمام شده ، پس در خود کانال، قبل از شکسته شدن روند کانال به چه دلیل معامله خلاف روند گرفته بشه در این کانال ؟؟؟؟ واقعا توجیه پذیر نیست

تعریز که کلا از پایه مشکل داره و هر تریدری اینو متوجه میشه روی تعریز که اصلا بحثی نیست و می دونیم که استاپ لاس واجب هست

یه مورد دیگه که می خوام عنوان کنم دوستان به نظر شما به نظر اساتید محترم آیا گرفتن 300 پیپ ماهیانه از این بازار کار ساده ای هست یا نه؟؟؟ یعنی هفته ای 75 پیپ،جوابتون به این سوال چیه ؟؟

شاید در نگاه اول فکر کنید آره ساده هست کاری نداره اینو که هر سیستمی می ده....

ولی من بهتون می گم که واقعا کار سختیه اگر سیستمتون قوانین مشخص نداشته باشه

اگر شما یک پلن معاملاتی 1 ساله داشته باشید که به طور مثال بخوایین ماهی 300 پیپ بگیرید تا به هدف 1 ساله خودتون برسید این 300 پیپ را باید بتونید هر ماه بگیرید و در صورتی می شه هر ماه گرفت که قوانین تابت باشن
          تا از ماه آینده خودتون هم مطمئن باشید

حرف من اینه که قوانین ساده و مشخصی ایجاد کنیم که این اگر کل ماه 300 پیپ میده ولی مطمئن بده نه با هزار تا اما و اگر....با به چالش کشیدن همین موضوع کلا تعریز می ره کنار چون وقتی ما حد ماه خودمونو می دونیم پس نیازی نداریم حساب رو در خطر بندازیم و کار های غیر منطقی انجام بدیم....

من در حال بررسی هستم دوست دارم دوستانی هم که موافق هستن بررسی کنن یک سری سیگنال مطمئن دسته بندی کنیم با قوانین ساده و مشخص بدون تحلیل پردازی های واقعی رو کاغذی و غیر عملی

اصولا به تحلیل در این بازار هیچ گونه اعتقادی ندارم و فقط باید دنباله رو قیمت بود تحلیل ها اکثرا فقط زیبا هستن و پولی را عاید ما نخواهند کرد...

دوستان لطفا جواب این سوال که آیا گرفتن 300 پیپ ماهیانه کار راحتی هست یا نه بدید خیلی مهم هست
          اگر 300 پیپ ماهیانه مطمئن گرفته بشه نمی دونید به کجاها که نمی شه رسید .... پس فقط 300 پیپ ماهیانه می خواییم یعنی هفته ای 75 پیپ به روزانه تجزیش نکنید چون عملی نیست و کوچکترین واحد را همون هفته بگیرید....

منتظر نظر اساتید فن و به خصوص استاد پلن جناب نیمای عزیز هم هستم
          ویرایش توسط amirfx_24 : https://www.traderha.com/member/4527-amirfx_24 در ساعت 04-06-2013, 09:57 PM

نظر

سلام دوستان

دوستان نظرتون چیه بیایم یک سری قوانین ورود خروج مشخص و ثابت قرار بدیم و یکم سیستم ساده تر بشه؟؟

وقتی 3 تا تایم فریم داریم موقع گرفتن پوزیشن خیلی گیج کننده میشه در حالی که 90% پوزیشن ها فقط بر اساس کانال های 1 س داره گرفته می شه

نظرتون چیه فقط کانال های 1 س داشته باشیم؟؟

ورود خروج هم طبق شکست همین 2 کانال 1 س

قوانین ساده تر اما عملی تر ایجاد کنیم که هنگام ترید هر تایم فریمی یک حرف متفاوت نزنه چون اگر این طور باشه اکثر پوزیشن ها حسی گرفته می شن

قوانین داشته باشیم که اگر مثلا کانال ها فلان حالت بود پوزیشن نگیریم ...

نظرتون در باره تارگت چیه؟؟ تارگت ثابت قرار بدیم یا لبه های کانال ها تارگت باشه؟؟؟

استاپ لاس هم که 100% قرار می دیم.

دوستان هم فکری کنند سیستم ساده و قابل تریدی ایجاد میشه

با آرزوی موفقیت برای تمام عزیزان

با سلام و شب بخیر خدمت همگی
            amirfx_24 عزیزم
            از اینکه در بهینه کردن این روش دقت نظر دارید از شما متشکرم ولی نسبت به بخشی از گفته های شما نظر متفاوتی دارم.
            از اینکه این روش منسجم و تیتر وار توضیح داده نشده بارها به سید مسلم عزیز خرده گرفتیم و این بنده خدا هم بارها متذکر شده که در امر انتقال دانشش مشکل دارد و هدفش آشنا کردن دوستان ایرانی با این سیستم که اونطرف صدای زیادی به پا کرده بوده ولی...
            از اینکه بارها گفته شده تایمهای بالا رو چک می کنیم و در 1 ساعته وارد میشیم گیج کننده نیست علتش اینه که وقتی شما اول ماه کانالهای تایم روزانه رو آپدیت می کنی روند رو میبینیمحل قرار گرفتن کندل روزانت رو میبینی و
            در اول هفته هم 4 ساعته رو آپدیت می کنی و کارت رو در طول یک هفته رصد میکنی.
            و مثلا لبه ها و یا خطوط وسط رو مواظب هستی ودر تایم 4 ساعته و یک ساعته نیز به همین ترتیب .
            و اینکه گفته میشه تنها قدرت این روش همبستگی تایم های بالاست به پایین برای اینه که شما وقتی موقعیتی رو در روزانه دیدید اون 4 ساعته دنبال میکنی و در نهایت اگر موقعیت مناسب بود در 1 ساعته وارد میشی.
            وشخصا حتی در تایم 15 دقیقه دنبال تایید برای ورودش هستم.
            این سیستم میگه در هر جهت که کندل شما از کانال خارج شد و در تایم 1 ساعته موقعیت داد وارد شو حالا صحبت اینجاست اگر خلاف مثلا ترند روزانه هم بود بگیریم؟
            سیستم میگه آره یعنی شما در روز ممکنه مثلا روی یک ارز هم بخری و هم بفروشی ولی همیشه اونهایی که خلاف روند ترند میکنند باید افراد زبده ای باشند چون مهارتها و تجربه های خاصی می خواد. و نظر شخصی من میگه باید فیلترش کنم.
            ولی سیستم میگه روشها رو باهم قاطی نکنید و طبق سیستم عمل کنید و دوباره سوال پیش میاد که خوب حد ضرر رو چکار کنیم؟

برای حد ضرر هم باید فکری کرد چون با همه احترامی که برای سیدمسلم عزیز دارم ولی سیستم با تعزیز یعنی ترید مارتینگلی و بسیار خطر ناک و مهلک (البته موارد خاص همیشه وجود داره) که ما دنبال نرمال ترین حالت هستیم.
            به توصیه نیما جان خطوط پیوت رو اضافه کردم و نتیجه بسیار عالیست و حد ضرر هم بسیار بهینه شد.

چند تصویر ناقابل

تا نظر دیگر دوستان را ببینیم.
            ارادتمند همگی دوستان حمید
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

آفرین به شما

این موارد دقیقا مواردی بود که از روز اول این تاپیک مبهم بود و هیچ جواب مشخصی براشون وجود نداشت

وقتی ما کانال رسم می کنیم یعنی سعی در تشخیص جهت روند داریم که یا در جهت روند ترید کنیم یا با شکست کانال متوجه بشیم روند تمام شده ، پس در خود کانال، قبل از شکسته شدن روند کانال به چه دلیل معامله خلاف روند گرفته بشه در این کانال ؟؟؟؟ واقعا توجیه پذیر نیست

تعریز که کلا از پایه مشکل داره و هر تریدری اینو متوجه میشه روی تعریز که اصلا بحثی نیست و می دونیم که استاپ لاس واجب هست

یه مورد دیگه که می خوام عنوان کنم دوستان به نظر شما به نظر اساتید محترم آیا گرفتن 300 پیپ ماهیانه از این بازار کار ساده ای هست یا نه؟؟؟ یعنی هفته ای 75 پیپ،جوابتون به این سوال چیه ؟؟

شاید در نگاه اول فکر کنید آره ساده هست کاری نداره اینو که هر سیستمی می ده....

ولی من بهتون می گم که واقعا کار سختیه اگر سیستمتون قوانین مشخص نداشته باشه

اگر شما یک پلن معاملاتی 1 ساله داشته باشید که به طور مثال بخوایین ماهی 300 پیپ بگیرید تا به هدف 1 ساله خودتون برسید این 300 پیپ را باید بتونید هر ماه بگیرید و در صورتی می شه هر ماه گرفت که قوانین تابت باشن
              تا از ماه آینده خودتون هم مطمئن باشید

حرف من اینه که قوانین ساده و مشخصی ایجاد کنیم که این اگر کل ماه 300 پیپ میده ولی مطمئن بده نه با هزار تا اما و اگر....با به چالش کشیدن همین موضوع کلا تعریز می ره کنار چون وقتی ما حد ماه خودمونو می دونیم پس نیازی نداریم حساب رو در خطر بندازیم و کار های غیر منطقی انجام بدیم....

من در حال بررسی هستم دوست دارم دوستانی هم که موافق هستن بررسی کنن یک سری سیگنال مطمئن دسته بندی کنیم با قوانین ساده و مشخص بدون تحلیل پردازی های واقعی رو کاغذی و غیر عملی

اصولا به تحلیل در این بازار هیچ گونه اعتقادی ندارم و فقط باید دنباله رو قیمت بود تحلیل ها اکثرا فقط زیبا هستن و پولی را عاید ما نخواهند کرد...

دوستان لطفا جواب این سوال که آیا گرفتن 300 پیپ ماهیانه کار راحتی هست یا نه بدید خیلی مهم هست
              اگر 300 پیپ ماهیانه مطمئن گرفته بشه نمی دونید به کجاها که نمی شه رسید .... پس فقط 300 پیپ ماهیانه می خواییم یعنی هفته ای 75 پیپ به روزانه تجزیش نکنید چون عملی نیست و کوچکترین واحد را همون هفته بگیرید....

منتظر نظر اساتید فن و به خصوص استاد پلن جناب نیمای عزیز هم هستم

از اینکه به این نظر رسیده اید بسیار خرسندم.
              شما رو به جست و جو برای یافتن جواب سوالهایتان به این تاپیک دعوت میکنم.

Edge Of Chaos

از سید مسلم و نیما جان پیشاپیش عذر خواهی میکنم....

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

از اینکه به این نظر رسیده اید بسیار خرسندم.
                شما رو به جست و جو برای یافتن جواب سوالهایتان به این تاپیک دعوت میکنم.

Edge Of Chaos

از سید مسلم و نیما جان پیشاپیش عذر خواهی میکنم....

دوست عزیزم بسیار ممنون از توضیحاتتون در مورد کانال ها

دوست عزیز منظورم از صحبت ها این نبود که رو به سیستمی کاملا اندیکاتوری و مکانیکی بیاریم چون سیستم های اندیکاتوری که واقعا جای نقد دارن

حسن کانال ها این هست که نیاز به اندیکاتور و اسیلاتورهایی که همیشه تاخیر دارن نداره

ممنون از شما

نظر

دوست عزیزم بسیار ممنون از توضیحاتتون در مورد کانال ها

دوست عزیز منظورم از صحبت ها این نبود که رو به سیستمی کاملا اندیکاتوری و مکانیکی بیاریم چون سیستم های اندیکاتوری که واقعا جای نقد دارن

حسن کانال ها این هست که نیاز به اندیکاتور و اسیلاتورهایی که همیشه تاخیر دارن نداره

ممنون از شما

ساعت 2 نصف شب شما بخیر

اتفاقا تاپیکی که معرفی کردم اگر در اواخر آن بنگرید خواهید دید که از حالت مکانیکی خارج شده و به پرایس اکشن توجه ویژه دارد و در طول مسیرش به صورت دستی و داینامیک تنظیمات به روز می شود و اساس کار همراهی با روند ,گسترش سود , حفظ سودهای حاصله و در نهایت دست پر خارج شدن از بازار است.
                  فقط یه مطلب را می طلبد و آن اینکه باید مدام نظاره گر چارت باشی و برای افرادی که به صورت پاره وقت به بازار توجه دارند مناسب نیست.

شب خوش

Repeat

نظر

• از اینکه بالاخره نفراتی مایل شدند قوانین سیستم مکتوب شود خوشحالم
                    لطفا دوستانی که این هفته سیگنال می گیرند قبل از ورود سیگنال شکل بگذارند
                    چرا که حمید جان بالاخره در تصاویر گذشته ( مثل پوندی که شما گذاشتی) بالاخره می شود سیستم را به گونه ای توجیه کرد که بگوییم میشده مثلا فلان حرکت را شکار کنیم

باید دقیقا مشخص شود که اگر کانالهای تایم های مختلف متضاد بود باید چه کنیم

نظر

• منتظر ارائه نتایج اقای یزدی و کاربر متال هستیم ! تا مشکل استاپ خبرتی حل شود !

دوستانی که با پیوتها کار کردند نتیجه چطور دیدند ؟

امیدوارم بتونیم به یک جمع بندی کامل برسیم !
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• باسلام خدمت دوستان
                        با اجازه اساتید میخواستم ببینم دوستان مایل هستند که موضوعاتی همچون استاپ لاس و ...... را به تاپیک دیگه ای منتقل کنیم یا نه ؟
                        اصلا نظرتون چیه که اول هفته یکی از اساتید یک بحثی رو راه بندازن ( مثلا پیوتها , ..... ) و بقیه دوستان که مایل به همکاری هستند در طول هفته شروع به پوزیشن گرفتن کنن , انتهای هفته هم کسی که تجربه ش از همه بیشتره آمار گیری کنه و نتیجه رو اعلام کنه .

ما فقط با آمار گرفتن و کارتیمی میتونیم مشکل استاپ رو به بهترین نحو حل کنیم . اینطوری هم نظم بیشتری داریم هم اینکه این تاپیک از مسیر اصلی خودش که خبرتی هست , فقط به سمت استاپ نمیره .

اینها همه نظر شخصی من بود .
                        مرسی

ارادتمند احسان

نظر

• نظر

• GBP-USD _ H1

واقعا آدم ایمان میاره به این استراتژی ......استاپ رو چشمی تنظیم کردم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5448066221.png

نظر

• دیروز با یکی از دوستان در مورد سیستم تریدری صحبت میکردیم گفتند که روش بسیس با کانال های خبرتی ادغام کرده و نتایج جالبی بدست اورده !

منهم تعجب کردم که چطور تا بحال فکر استفاده از حمایتها و مقاومتهای بسیس با کانال های خبرتی بفکرم خطور نکرده !

در کل مشکل استاپ کاملا حل خواهد شد ! فقط باید تنظیمات خوب انجام بدید تا خطوط معتبر بکار ببرید !

دوستان من بعلت مشغله یاد امکان بررسی و تحقیق ندارم خود شما دست بکار بشید تا ما از نتایج تحقیقات شما استفاده بکنیم !

موفق و موید باشید
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                دیروز با یکی از دوستان در مورد سیستم تریدری صحبت میکردیم گفتند که روش بسیس با کانال های خبرتی ادغام کرده و نتایج جالبی بدست اورده !

منهم تعجب کردم که چطور تا بحال فکر استفاده از حمایتها و مقاومتهای بسیس با کانال های خبرتی بفکرم خطور نکرده !

در کل مشکل استاپ کاملا حل خواهد شد ! فقط باید تنظیمات خوب انجام بدید تا خطوط معتبر بکار ببرید !

دوستان من بعلت مشغله یاد امکان بررسی و تحقیق ندارم خود شما دست بکار بشید تا ما از نتایج تحقیقات شما استفاده بکنیم !

موفق و موید باشید
                                سیستم جالبی هست حتی کانالی هم که رسم می کنه شاید بهتر از خبرتی باشه از دید من

به نظرم اگر همین اندازه که رو خبرتی کار کردن دوستان اگر رو این بسیس کار می کردن نتایج بهتر بود

واقعا جالب بود

ممنون از جناب مسلم عزیز

نظر

پردازش ...
                                X