اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اونطرفیا یک پایکوبی راه انداختن این اخر سالی که نگو ! تا یه ماه دیگه نشونشون میدم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      سیگنال اصلی امروز
      2012/12/20
      پوند دلار

فروش 6265

هدف 50 پیپ

6225
      6205

استاب بستن کندل یک ساعته بالای 6280

تعزیز 6360

لينك نمودار
      به همه اهداف خود با قدرت رسید !

زنده باد خبرتی ! زنده باد دوستان خبرتی

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مسلم جان باز هم تشکر میکنم از اشتراک این سیستم
        منتظر توضیحات ساده و کامل شما در تعطیلات آخر سال میلادی هستم
        راسته هرکاری میکنم نمیتونم خیلی خوب با سیستم رابطه برقرار کنم و روند رو
        خوب تشخیص بدم و تعزیز ها رو انجام بدم

با سپاس از زحماتت

نظر

• نوشته اصلی توسط ALIJANDRO نمایش پست ها
          مسلم جان باز هم تشکر میکنم از اشتراک این سیستم
          منتظر توضیحات ساده و کامل شما در تعطیلات آخر سال میلادی هستم
          راسته هرکاری میکنم نمیتونم خیلی خوب با سیستم رابطه برقرار کنم و روند رو
          خوب تشخیص بدم و تعزیز ها رو انجام بدم

با سپاس از زحماتت
          سلام دوست عزیز

یچیزی بهت بگم باور نمیکنی ؟ اینکه یک روز خانم انصاف مثل شما بود ! اقای مهندس فواز مثل شما بود ! و استاد م الان دقیقا داره کاری که شما در حساب دمو انجام میدهید انجام میدهد !

پس باید بدونی حالتی که دران قرار داری خیلی طبیعی هست و شما با سیستمی طرف هستی که از بس فرصتهای زیادی برای سودهی داره فکر میکنی پیچیده هست !

ایدیتو برام بفرست تا بیشتر باهم صحبت کنیم !

نظر

• آخیش تموم شد. عجب بحث خوب و سریعی بود چقدر زود پیش میره این تاپیک.
            راستی چه به موقع خوندن تاپیکم تموم شد الان می تونم از تعطیلات واسه مرور استفاده کنم. فقط یه سوال یکی از دوستان جوابمو بده من خوب واسم جا نیوفتاد.
            منم اجازه دارم وقتی دوباره تاپیک باز شد یک حساب 2500 دمو باز کنم و همراه دوستان باشم؟ منظورم تو تحلیل ها و گفتن موقعیت ها آخه می خوام اشکالاتم معلوم شه.

هر که جواب منو بده دعاش می کنم.
            با آرزوی سلامتی برای همه دوستان به ویژه استاد این تاپیک آقا مسلم
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              آخیش تموم شد. عجب بحث خوب و سریعی بود چقدر زود پیش میره این تاپیک.
              راستی چه به موقع خوندن تاپیکم تموم شد الان می تونم از تعطیلات واسه مرور استفاده کنم. فقط یه سوال یکی از دوستان جوابمو بده من خوب واسم جا نیوفتاد.
              منم اجازه دارم وقتی دوباره تاپیک باز شد یک حساب 2500 دمو باز کنم و همراه دوستان باشم؟ منظورم تو تحلیل ها و گفتن موقعیت ها آخه می خوام اشکالاتم معلوم شه.

هر که جواب منو بده دعاش می کنم.
              با آرزوی سلامتی برای همه دوستان به ویژه استاد این تاپیک آقا مسلم
              سلام عزیز

جواب چیه بگو سود ! ما اول میزاریم سود کتی بعد جوابتو میدیم ! میدونی فرق این تایپیک با بقیه تایپیکها چیه ؟ اینه که اول سود بهت میده بعد بهت میگه از این طریق سود کردی !

بر خلاف سایر اموزشها که بهت میگن میخوای سود کنی از این راه برو و تنهات میزارن !

ایدیت بفرست بیشتر حرف بزنیم !

نظر

• بچه ها ضرر بود؟

نظر

• با سلام :

در این چند روز مشخص شده است که سیستم از توانایی بالایی برخوردار است .و جای تشکر فراوان دارد

1-ایا رسیدن به حد توانایی واضع سیستم(به میزان لازم) در کوتاه مدت (چند ماه) امکان پذیر است ؟

2- ایا میتوان برای حالتهای مختلف قرار گیری کانالها نسبت به یکدیگر الگوهای قابل تکرار تعریف کرد ؟(مثلا کانال 1 h1 صعودی و کانال 2 h1 افقی ) یا اصولا نیازی نیست ؟

متشکرم
                  زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

سلام عزیز

جواب چیه بگو سود ! ما اول میزاریم سود کتی بعد جوابتو میدیم ! میدونی فرق این تایپیک با بقیه تایپیکها چیه ؟ اینه که اول سود بهت میده بعد بهت میگه از این طریق سود کردی !

بر خلاف سایر اموزشها که بهت میگن میخوای سود کنی از این راه برو و تنهات میزارن !

ایدیت بفرست بیشتر حرف بزنیم !
                    سلام به استاد عزیز آقا مسلم

راستش من نفهمیدم فرق این تاپیک با بقیه چیه ولی هر جور حساب می کنم خیلی فرق داره با بقیه و همیشه فرق ها پیروزند.

ممنون که منم به بحث خودتون راه دادید
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                      با سلام :

در این چند روز مشخص شده است که سیستم از توانایی بالایی برخوردار است .و جای تشکر فراوان دارد

1-ایا رسیدن به حد توانایی واضع سیستم(به میزان لازم) در کوتاه مدت (چند ماه) امکان پذیر است ؟

2- ایا میتوان برای حالتهای مختلف قرار گیری کانالها نسبت به یکدیگر الگوهای قابل تکرار تعریف کرد ؟(مثلا کانال 1 h1 صعودی و کانال 2 h1 افقی ) یا اصولا نیازی نیست ؟

متشکرم
                      سلام عزیز

جواب سوال یک : صد در صد ! شما فط کافی هست موقیکه سیگنال اصلی داده بشه اونو با چارت مقایسه کنی همین ! سیگنالی که خانم انصاف میده یکی از 4 فرصت روزانه هست ! دیگه خودتون باید متوجه بشی قدرت واقعی خبرتی چقدر هست ! البته الان نوسان ارها نسبت به 2 سال پیش کم شده !

جواب سوال دو م : درسته ولی الگوهای زیادی وجود ندارد ! به عرضی بودن و طولی بودن کانال توجه کنید !

یچیزی بهتون بگم که شب نخوابی ؟ یک سوال سیگنال های این هفته و هفته گذشته رو چک کنید ! ببینید با مدیریت سرمایه ای که گفتم حساب شما بعد از چه مدتی دوبرابر میشه ؟

منتظرم ! اگه جواب ندی ناراحت میشم !

نظر

سلام عزیز

جواب سوال یک : صد در صد ! شما فط کافی هست موقیکه سیگنال اصلی داده بشه اونو با چارت مقایسه کنی همین ! سیگنالی که خانم انصاف میده یکی از 4 فرصت روزانه هست ! دیگه خودتون باید متوجه بشی قدرت واقعی خبرتی چقدر هست ! البته الان نوسان ارها نسبت به 2 سال پیش کم شده !

جواب سوال دو م : درسته ولی الگوهای زیادی وجود ندارد ! به عرضی بودن و طولی بودن کانال توجه کنید !

یچیزی بهتون بگم که شب نخوابی ؟ یک سوال سیگنال های این هفته و هفته گذشته رو چک کنید ! ببینید با مدیریت سرمایه ای که گفتم حساب شما بعد از چه مدتی دوبرابر میشه ؟

شرمنده استاد گرامی من حساب نداشتم ولی از روی ذوق خودم این محاسبات رو از روی حساب های بچه ها کردم اگه اشتباه نکنم حدود دو ماه طول می کشه البته در حالت تقریبا خوبش ولی نهایتا میشه زیر سه ماه!!!
                        ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 12-22-2012, 12:33 AM
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• تعزیز در 1.6253 و نتیجه کلی 120 دلار سود .w.jpg
                          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6121945421.gif
                          ویرایش توسط bahram : https://www.traderha.com/member/7680-bahram در ساعت 12-22-2012, 01:03 AM

نظر

سلام عزیز

با سلام :

درست فرمودید ساعت 1/5 بنده مرور تاپیک را تمام کردم .(نکات مهم را هم سیو کردم) با محاسبه بنده بدون تعزیر تقریبا 25-22 % سود ماهیانه (587)پیپ سود خالص .
                            اگر افزایش لات ندهیم و تا انتها0.05 بگیریم تقریبا 4 ماه و اگر با افزایش موجودی لات را افزایش دهیم(با همین نسبت) .بعد از 3 ماه میرسیم به 2 برابر موجودی اولیه
                            2-3 روز هم سیگنال تداشتیم .
                            با ارزوی موفقیت و سلامتی برای شما و سایر عزیزان
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram نمایش پست ها
                              تعزیز در 1.6253 و نتیجه کلی 120 دلار سود .[ATTACH=CONFIG]977[/ATTACH]
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6121945421.gif
                              بهرام جان خیلی عالی هست واقعا عالیه ! یک مدیریت سرمایه قوی بدون استرس و فشار روانی و سودی باور نکردنی ! افرین

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                                با سلام :

درست فرمودید ساعت 1/5 بنده مرور تاپیک را تمام کردم .(نکات مهم را هم سیو کردم) با محاسبه بنده بدون تعزیر تقریبا 25-22 % سود ماهیانه (587)پیپ سود خالص .
                                اگر افزایش لات ندهیم و تا انتها0.05 بگیریم تقریبا 4 ماه و اگر با افزایش موجودی لات را افزایش دهیم(با همین نسبت) .بعد از 3 ماه میرسیم به 2 برابر موجودی اولیه
                                2-3 روز هم سیگنال تداشتیم .
                                با ارزوی موفقیت و سلامتی برای شما و سایر عزیزان
                                افرین دوک جان هالی بود

با احتساب تعزیز 2 ماه میشه کاملا درسته ! پس میبینید با یک مدیریت سرمایه درست و بدون فشار روانی و خطر کال مارجین میتوانیم هر 2 تا 3 ماه سودی 100% بدست اوریم !

امیدوارم هرچه زودتر به این مرحله برسیم !

نظر

پردازش ...
                                X