اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:49 PM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• تصاویر امروز پوند !4س و یک ساعته خودش یک درس هست !

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:50 PM

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram1019 نمایش پست ها
        سلام و صبح همگي بخير
        من اين چند وقت گذشته يكم گرفتار بودم فرصت نكردم آنطور كه بايد از اين موضوع استفاده بكنم
        از زحمات آقا مسلم هم كه بدون چشم داشتي اطلاعات با ارزش خودش را در اختيار ما قرار داده بينهايت سپاسگذاريم انشالله تو زندگي هميشه موفق باشند
        من امروز اين موقعيت رو گرفتم تا به اميد خدا ببينم چي ميشه
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6323633241.gif
        حد سود رو 18 پيپ قرار داده بودم كه به هدف خورد
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6337589531.gif
        ویرایش توسط shahram1019 : https://www.traderha.com/member/7684-shahram1019 در ساعت 12-24-2012, 01:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram1019 نمایش پست ها
          حد سود رو 25 پيپ قرار داده بودم كه به هدف خورد
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6337589531.gif
          عالیه پسر ! فوق العادست !

نظر

• به فیبوها متاسفانه دقت نمیکنید ! برای تعیین هدف بهترین نقاط هستند !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              به فیبوها متاسفانه دقت نمیکنید ! برای تعیین هدف بهترین نقاط هستند !
              استاد ميدونستم بيشتر ميره بالا ولي چون آخرين روزهاي ساله ترسيدم نوسان بازار كار دستم بده
              ولي حتي تو روزهاي پاياني هم اين سيستم خيلي عالي جواب ميده

نظر

• درود جناب moslemb

تشکر قدر دانی بابت تاپیک ارزشمندتان من تازه تاپیک رو تموم کردم
                یه سوال راجع به شکست کانالها داشتم.
                چه وقت میگیم که کانال شکسته شده صرفه نظر از قوی بودن وضعیف بودن شکست؟
                آیا بسته شدن کلوز کندل خارج از کانال کفایت میکنه یا باید یه کندل کامل خارج از کانال زده شود؟
                با سپاس فراوان

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                  درود جناب moslemb

تشکر قدر دانی بابت تاپیک ارزشمندتان من تازه تاپیک رو تموم کردم
                  یه سوال راجع به شکست کانالها داشتم.
                  چه وقت میگیم که کانال شکسته شده صرفه نظر از قوی بودن وضعیف بودن شکست؟
                  آیا بسته شدن کلوز کندل خارج از کانال کفایت میکنه یا باید یه کندل کامل خارج از کانال زده شود؟
                  با سپاس فراوان
                  سلام دوست عزیز

در مورد شکست اگر حتی یک پیپ خارج کانال ببنده اون شکست کانال هست (دکتر ممدوح) حالا انواع شکست هست که شما اونها رو مطالعه کردید ! من بشما و همه دوستان توصیه میکنم سیگنال های اصلی بمدت یکماه پیگری و مطالعه کنید تا روش کار با کانال ها رو کامل متوجه بشوید !

نظر

• بچه ها امروز طه واکسن زدن بدجوری گریه میکنه ! من ترجیح میدم چیزی ننویسم چون تمرکز ندارم !

نظر

• یورو دلار یک ساعت و 4س ؟ چه خبره؟

نظر

• 2.jpg3.jpg

من جفتشم گرفتم. می دونم نباید می گرفتم ولی اولین پزیشن لایوم بود هیجان داشتم.

یورو رو نگاه کنید دقیق دقیق تا لبه کانال رفته بالا منم تا پیپ آخرش رو گرفتم. عجب واکنشی نشون داده به دیواره کانال واقعا آدم رو به فکر فرو می بره
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          یورو دلار یک ساعت و 4س ؟ چه خبره؟
                          یک ساعته که به دیواره کانال آبی رسیده

4 ساعته هم به سنتر لاین کانال یک دوره ای منتظر کندل برگشتی می مونیم
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سلام آقا مسلم
                            منم امروز تحلیلم 28 الی 30 پیپ بود پوزیشن هم گرفتم. ولی چون شما گفتین که امروز پوزیشن نداریم زود بستم.
                            اگه لطف کنی در مورد فیبوها و اینکه کدوم رنگ 38، 61، 78، 86 و ... هست توضیح بدی ممنون میشم

نظر

• فکر میکنم در پوند دلار تا لبه بالایی کانال آبی در یکساعته هنوز رشد داریم اونجا چون خط فیبو هست فکر میکنم مقاومتی داشته باشیم و احتمال برگشت قیمت
                              در یورو دلار هم برگشت قیمت داریم چون در یکساعته به لبه بالایی کانال آبی و خط مرکزی کانال قرمز رسیده برگشت قیمت خواهیم داشت
                              ویرایش توسط pezhi : https://www.traderha.com/member/7501-pezhi در ساعت 12-24-2012, 04:00 PM

نظر

• با عرض معذرت خواهی از همه دوستان مخصوصا آقا مسلم این پست را چون همخوانی با سیستم آموزشی نداشت حذف کردم
                                ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 12-24-2012, 04:07 PM
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X