اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها

با عرض سلام خدمت دوست گرامی مسلم و دیگر عزیزان فعال این تاپیک

پیش از شروع مرحله دوم آموزش های سیستم خبرتی، خواندن این پست کمی مرا به فکر فرو برد

این تاپیک هفتم دسامبر کلید خورد و تا امروز هفته اولش را سپری نمود. در مورد نقاط قوت آن بحث شده آن هم با سرعت زیاد. مطمئن هستم که مسلم عزیز با گرفتاریهای بسیار کاری و همچنین نگهداری طه عزیز، بدون شک نهایت تلاشش را کرده و می کند. ولی این را نیز بایستی پذیرفت که آموزش و تمرین یک سیستم جدید زمان بیشتر و ممارست زیادتری می طلبد تا آن اعتماد لازمه را برای تریدر ایجاد کند و نقاط ضعف آن را نیز در عمل ببیند.

همانگونه که گفته شد این سیستم از سال 2011 معرفی شده و مسلما تریدرهایی که سابقه کار با آن را دارند، پس از مشاهده سودآوری اش، پس از طی مدت زمانی حداقل چند ماهه اعتماد لازمه را کسب کرده اند.

اینکه میفرمایی کسانی که هنوز به ابن سیستم شک دارند، فکر کنم کمی عجولانه است. درسته که خود شما تجارب طولانی و ارزنده ای در ترید و تجربه چندین ماهه ای با این استراتژی داری و این برای مایی که در حال تعلیم و تمرین آن هستیم، نعمت بزرگی است ولی مسلما خودت نیز در شروع آشنایی با آن، یک هفته ای اطمینان لازمه را کسب نکردی. اینطور بگویم که این مورد نه تنها به خبرتی بلکه به تمامی سیستم ها صدق می کند. تا تریدر به زوایای گوناگون یک استراتژی پی نبرد، اعتماد زودهنگام اشتباهی جبران ناپذیر است.

در مورد داشتن نیم نگاهی به روشهای دیگر هم باید عرض کنم که هر کدام از ما پیش از شروع این تاپیک با دهها استراتژی آشنا شده است. سودده یا ضرر ده بودن استراتژی ها بخش عمده اش به خود تریدر بر میگردد. مطمئنا هر کدام از ما سیستم متناسب با تایم فریم مناسب را یافته است. من فکر می کنم اگر کسی پیگیر آموزشها و داده های یک سیستم جدیدتر میشود، دال بر عدم موفقیت با ضررده بودنشان و یا ضعیف بودن استراتژی های آنها نمی باشد. انسان همیشه بدنبال یافتن ایده های نو است. راخت بگویم اگر شما انتظار داشته باشید که فعالین این تاپیک، پس از گذشتن یک هفته از آشنایی با خبرتی، روشهای جاری تریدی شان را کنار بگذارند و تمام هم و غمشان را بر روی خبرتی پیاده کنند، انتظار واقعی ای نمی تواند باشد.

در همین فروم سیستم های بسیار خوب و قوی و سودده ای وجود دارد که پیش از معرفی خبرتی، ساعتها رویش بحث و جدل شده و دوستان تریدر با تجربه تر با صرف وقت و تلاش بسیار، دقیقا مانند آنچه شما مسلم عزیز انجام میدهی، در حال تکامل آنها می باشند.

به عقیده من هر چه از زمان آموزش سیستم خبرتی بگذرد و روی آن کار شود، نقاط قوت آن مشخص تر خواهد گشت.

خبرتی 85 پیپ

پی تی ام 70 پیپ

لبه آشوب 100 پیپ

سلام فرزان عزیز

مطالبی که بیان کردید کاملا درست و منهم گفتم با برخی سیستم ها سود کردم !

اما من در حال تربیت تریدر هستم بر مبنای خبرتی ! شاید جمله من باعث ایجاد سوء تفاهم شود ! ولی من گفتم مرحله دوم بی سابقه هست چون به موضوع مدیریت سرمایه و روانشناسی مربوط میشه ! و اولین کار تمرکز ذهنی تریدر هست ! مطمئن باشید کسی که ده سیستم داره چک میکنه موفق نخواهد بود !

من هدفم تربیت تریدر هست و دقیق میدانم چکار میکنم ! میتوانستم سیستم شرح بدم و تمام ! نه از سیگنال خبری بود و نه از تربیت تریدر !

من الان در مرحله تست سیستم نیستم ! من ادعای ندارم و بهمه گفتم صبر کنید نتایج سه ماهه انرا ببینید !

مرحله کنونی مربوط به کسانی هست که به سیستم علاقه پیدا کردند و دوست دارند تا مرحله سوم ادامه دهند !

در مورد مقایسه سایر سیستم ها هم برخلاف شعار خبرتی که عدم خلط سیستم هاست! هست و نباید این کار میکردید !

در اخر هم میگویم من هیچ ادعای ندارم !

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:41 PM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
      شما اندیکاتور زیر رو هم به لیست اندیکاتور های تمپلیت خبرتی باید اضافه کنید ،متا رو ببند باز کن ،درست میشه
      با سپاس به شما
      این کار را کردم ولی درست نشد نمیدانم چرا هم در 4 وهم در 1 ساعته کانالها را از روز پنجم کشیده است. ایا بجز نصب تمپلت کار دیگری باید انجام دهم
      تنظیم خاصی لازم است
      ویرایش توسط bebe11 : https://www.traderha.com/member/7127-bebe11 در ساعت 12-15-2012, 01:27 PM

نظر

• pic2.jpg
        این هم تصویر از مشکل من

نظر

• نکته پول ساز

وقتی در سیگنال خبرتی حرف از استاپ دیدید ! کسانی مثل من که از استاپ استفاده نمیکنند اینگونه عمل میکنند :

قیمت زیر استاب بسته شد ! پی پوزیشن باز کرده ودر قیمت استاب وارد میشوند برخلاف پوزیشن اصلی و هدف 10 الی 20 پیپ خواهد بود !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
            [ATTACH=CONFIG]945[/ATTACH]
            این هم تصویر از مشکل من
            سلام دوست عزیز لطفا از ادرس زیر برای اپلود استفاده کنید و گزینه ادرس انجمن را انتخاب کنید !

اپلود سایت

نظر

• نوشته اصلی توسط 00110 نمایش پست ها
              سلام
              اول ممنون از moslemb عزیز از محبتی ک کردن
              من پیج رو خوندم فک کنم قدرت یادگیریم یکم پایین هست مطالب هم با عجله و بدون طبقه بندی ذکر شده اگه میشه یکی از دوستان بدون جزئیات تو چند جمله کل سیستم رو معرفی کنه. (مطلبی ک نوشته میشه برای کسی هس ک چیزی در موردش نمیدونه)
              سلام دوست عزیز

بله کاملا درسته "با عجله و بدون طبقه بندی" بیان شدند چون من در تایپیکهای خارجی مینویسم و وقت ندارم ! و هم برای عدم سوء استفاده و کلاهبرداری !

مطمئن باش هنوز پاذل سیستم کامل نشده ! شما سه ماه باید دمو کار کنی تا بفممی سیستم چطور کار میکنه!

منتظر تصاویر ت هستم !

موفق باشی

نظر

• ایا این تصویر صحیح هست و مشکل حل شده است؟
                http://

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                  ایا این تصویر صحیح هست و مشکل حل شده است؟
                  http://
                  اره درسته ! خوب هست ! برای شروع خوبه فقط سعی کن رنگ کانال ها رو به ابی عوض کنی واضحتر بشن !

نظر

• اینم حساب من از نو ع پرو
                    4064662
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:40 PM

نظر

• الصفقه: پوزیشن / معامله

الحد العلوی للقناه: کناره بالای کانال

الحد السفلی للقناه: کناره پایینی کانال

اعاده اختبار: پول بک

دخول : ورود

خروج: خروج

الفیبو الخضر: فیبو سبزرنگ

الفیبو الاحمر: فیبو قرمز

ربح : سود

خساره" ضرر

نظر

• مسلم جان خواهش میکنم که این عکسی که برای فرار کردن از ضرر گذاشتید را کاملا به صورت فارسی در بیارید و بگذارید که ما آن را پرینت بگیرم چون اینطوری ما متوجه نمیشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                          مسلم جان خواهش میکنم که این عکسی که برای فرار کردن از ضرر گذاشتید را کاملا به صورت فارسی در بیارید و بگذارید که ما آن را پرینت بگیرم چون اینطوری ما متوجه نمیشیم
                          این کار دوست عزیز امیر داند انجام میدن و امروز اماده میشود !

نظر

• منتظر افتتاح حساب هستم ! در مورد افتتاح حساب اگر سوالی دارید از امیر بپرسید ! تا فردا حسابها اماده باشند تا دوشنبه کار تریدری شروع کنیم !
                            من در مرحله دوم فقط با کسانی که حساب بازکردند همکاری میکنم !
                            موفق باشید !

نظر

• مارتینگل روش قماربازهاست ! نه من قماربازم و نه خبرتی سیستم قماربازها !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                دوست عزیز شما تایپیک یکبار مررور کنید متوجه میشوید ! روش کاملا فرق میکند !

سلام
                                روزتان بخیر
                                جناب moslemb از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
                                من در حال مطالعه تاپیک هستم . آیا دو تصویر زیر و تحلیل من می تواند صحیح باشد .
                                الف - در تایم روزانه قیمت به رزیستنس قوی ( بالاترین های گذشته ) رسیده است و متوقف شده - چنانچه این رزیستنس را بشکند - اولین هدف قیمت رسیدن به بالای کانال صورتی رنگ ( اولین دوره گذشته ) است - و چنانچه کندل برگشتی شکل بگیرد - اولین هدف قیمت رسیدن به میانه کانال صورتی رنگ است .
                                ب - در تایم 4 ساعته قیمت به بالای کانال زرد رنگ ( دو دوره گذشته رسیده و متوقف شده است . شکستن خط بالای کانال سبز رنگ ( یک دوره گذشته ) سیگنال بای به ما می دهد . اولین هدف اصلاح قیمت هم رسیدن به پایین کانال سبز رنگ می تواند باشد .
                                مرسی

ویرایش توسط alozard : https://www.traderha.com/member/5296-alozard در ساعت 12-15-2012, 03:25 PM

نظر

پردازش ...
                                X