اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
    با سپاس به شما
    این کار را کردم ولی درست نشد نمیدانم چرا هم در 4 وهم در 1 ساعته کانالها را از روز پنجم کشیده است. ایا بجز نصب تمپلت کار دیگری باید انجام دهم
    تنظیم خاصی لازم است
    دوست عزیز

فایل اندیکاتور و تمپلت درست را در امضا اضافه کرده ام

همچنین تصاویر جدید که دوستان میتونن دانلود کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      سلام فرزان عزیز

مطالبی که بیان کردید کاملا درست و منهم گفتم با برخی سیستم ها سود کردم !

اما من در حال تربیت تریدر هستم بر مبنای خبرتی ! شاید جمله من باعث ایجاد سوء تفاهم شود ! ولی من گفتم مرحله دوم بی سابقه هست چون به موضوع مدیریت سرمایه و روانشناسی مربوط میشه ! و اولین کار تمرکز ذهنی تریدر هست ! مطمئن باشید کسی که ده سیستم داره چک میکنه موفق نخواهد بود !

من هدفم تربیت تریدر هست و دقیق میدانم چکار میکنم ! میتوانستم سیستم شرح بدم و تمام ! نه از سیگنال خبری بود و نه از تربیت تریدر !

من الان در مرحله تست سیستم نیستم ! من ادعای ندارم و بهمه گفتم صبر کنید نتایج سه ماهه انرا ببینید !

مرحله کنونی مربوط به کسانی هست که به سیستم علاقه پیدا کردند و دوست دارند تا مرحله سوم ادامه دهند !

در مورد مقایسه سایر سیستم ها هم برخلاف شعار خبرتی که عدم خلط سیستم هاست! هست و نباید این کار میکردید !

در اخر هم میگویم من هیچ ادعای ندارم !

با تشکر از مسلم عزیز

مسئله داشتن ادعا از جانب شما نیست اتفاقا شما لطف و صداقت خودتان را با معرفی این سیستم باارزش و صرف وقت و انرژی برای تربیت تریدر نشان داده اید

ولی موضوعی که برای شخص خودم مطرح است این می باشد که حال که میخواهم با سیستم جدیدی آشنا شوم چطور میتوانم پس از گذشت 8 روز سیستمهایی که وقت طولانی ای صرف کسب آموزششان کرده ام و موفق بودن آنها را با چشمان خود دیده ام را یکباره کنار بگذارم

برای من نوعی بهترین کار این است که این آمورشها را به موازات آنها ادامه دهم.

باز هم از تلاشهای شما برای تربیت تریدر تشکر دارم

پ.ن - این حساب 2500 نداره که

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
        با تشکر از مسلم عزیز

مسئله داشتن ادعا از جانب شما نیست اتفاقا شما لطف و صداقت خودتان را با معرفی این سیستم باارزش و صرف وقت و انرژی برای تربیت تریدر نشان داده اید

ولی موضوعی که برای شخص خودم مطرح است این می باشد که حال که میخواهم با سیستم جدیدی آشنا شوم چطور میتوانم پس از گذشت 8 روز سیستمهایی که وقت طولانی ای صرف کسب آموزششان کرده ام و موفق بودن آنها را با چشمان خود دیده ام را یکباره کنار بگذارم

برای من نوعی بهترین کار این است که این آمورشها را به موازات آنها ادامه دهم.

باز هم از تلاشهای شما برای تربیت تریدر تشکر دارم

پ.ن - این حساب 2500 نداره که
        دوست عزیز

اون قسمتی که می خوای مبلغ حساب دمو انتخاب کنید از لیست انتخاب نکنید خودتون تایپ کنید 2500

همچنین دقت کنید حساب از نوع demo-pro باشد...

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
          سلام
          روزتان بخیر
          جناب moslemb از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
          من در حال مطالعه تاپیک هستم . آیا دو تصویر زیر و تحلیل من می تواند صحیح باشد .
          الف - در تایم روزانه قیمت به رزیستنس قوی ( بالاترین های گذشته ) رسیده است و متوقف شده - چنانچه این رزیستنس را بشکند - اولین هدف قیمت رسیدن به بالای کانال صورتی رنگ ( اولین دوره گذشته ) است - و چنانچه کندل برگشتی شکل بگیرد - اولین هدف قیمت رسیدن به میانه کانال صورتی رنگ است .
          ب - در تایم 4 ساعته قیمت به بالای کانال زرد رنگ ( دو دوره گذشته رسیده و متوقف شده است . شکستن خط بالای کانال سبز رنگ ( یک دوره گذشته ) سیگنال بای به ما می دهد . اولین هدف اصلاح قیمت هم رسیدن به پایین کانال سبز رنگ می تواند باشد .
          مرسی

سلام دوست عزیز

خوبی خبرتی در این هست که سادست و فوق العاده قوی ! از اینکه بعد از یک روز چنین شرحی میدهید واقعا خوشحالم ! نمودار روزانه درست فرمودید ولی 4س و و یک ساعته منتظر هفته اینده باشید تا اندیکاتور اتوماتیک کانال ها را رسم کند یا اینکه بصورت دستی رسم کنید و شرح دهید !

موفق باشید !
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز

خوبی خبرتی در این هست که سادست و فوق العاده قوی ! از اینکه بعد از یک روز چنین شرحی میدهید واقعا خوشحالم ! نمودار روزانه درست فرمودید ولی 4س و و یک ساعته منتظر هفته اینده باشید تا اندیکاتور اتوماتیک کانال ها را رسم کند یا اینکه بصورت دستی رسم کنید و شرح دهید !

موفق باشید !
            دوست عزیز مان آلوزرد از تریدرهای باسابقه و با معلومات و خوش سلیقه می باشد

همراهی اش با تاپیک غنیمتی است

خیلی میتونیم از دانسته هایش برای بهینه سازی کمک بگیریم

نظر

• با سلام

منم حساب باز کردم از فردا میخام رو این سیستم کار کنم

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:38 PM

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:38 PM

نظر

• راستش من آب دهنم از این همه تعریف راه افتاده از 2 شنبه استارت میزنم ببینم چی میشه

نظر

• لینک متاتریدر برای باز کردن حساب demo-pro در امضا قرار گرفت..

با آرزوی موفقیت برای دوستان

نظر

• تصویر ترجمه شده روش خروج از معامله ضرر ده به شرط رعایت مدیریت سرمایه خبرتی

روش خروج از معامله ضرر ده به شرط رعایت مدیریت سرمایه خبرتی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                        راستش من آب دهنم از این همه تعریف راه افتاده از 2 شنبه استارت میزنم ببینم چی میشه
                        سلام محمد جان

من هرچی گفتم حاصل مشاهدات من بود ! شما لازم نیست باور کنید منتظر بمانید نتایج سه ماهه سیگنال اصلی ببینید !

حساب دموی مسابقه رو چک کن ! بعد خودت حساب کن کسی که 9 ماه شاهد چنین نتایجی هست حق داره تعریف کنه یا نه !

یک اتفاق جالبی در فروم افتاد که اگر صاحب موضوع اجازه داد بیان میکنم دیگه خودت میفهمی خبرتی چی هست !

مهمتر از همه موفقیتی هست که شما بهش میرسید !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                          روش خروج از معامله ضرر ده به شرط رعایت مدیریت سرمایه خبرتی

اينم يك مثال فوق العاده از قدرت خبرتی ! فقط مدیریت سرمایه را رعایت کنید !

[IMG][/IMG]

نظر

• اینم ازمن
                            فایل های پیوست شده

نظر

• مسلم جان اگر ما سیگنال بای داشتیم و قیمت شروع کرد به پایین اومدن باید در قیمت تعزیز با دو برابر حجم اولیه بای بگیریم و حد سود را در ورود اول قرار دهیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                                مسلم جان اگر ما سیگنال بای داشتیم و قیمت شروع کرد به پایین اومدن باید در قیمت تعزیز با دو برابر حجم اولیه بای بگیریم و حد سود را در ورود اول قرار دهیم؟
                                تعزیز مختص کسانی هست که مدیریت سرمایه را رغایت میکنند ! مثال حساب خانم انصاف در دمو اشان در 6130 خرید زد قیمت تا 6088 پایین کشید ولی تعزیزی نکرد و دو روز بعد به هدف پوزیشن رسید !

نقطه تعزیز که مد نظر ایشون بود 6020 بود !

کسی که حساب 2000 تایی داشته باشه و با 0.6 وارد بشه تا 6020 حدود 660 دلار در ضرر خواهد بود حالا اگر بخواهد تعزیز کند باید 1.2 لات وارد شود اگر اینجا 50 قیمت بکشد یایین کال مارجین میشود!

اما در صورتی که کسی با 0.05 وارد شده تا 6020 ضرر 55 دلار خواهد داشت و اگر تعزیز کند میشود 0.1 لات اگر بازهم 50 پیپ پایین بکشد تازه125 دلار در ضررر هست !

پس کال مارجین نمیشود !

با فرض برگشت قیمت از 6020 هدف دو پوزیشن 50 خواهد بود یعنی 6070 که از پوزیشن اول 50+ و از دومی 30- و در کل 20+ خواهد داشت و ما از معامله با سود خارج میشویم !

تعزیز بعد از 2 یا 10 پیپ نیست بلکه بعد از 50 پیپ و بیشتر با وجود دلایل کافی برای بازگشت قیمت !

نظر

پردازش ...
                                X