اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام :

پوزیشن اصلی پوند
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6008889891.jpg
    متشکرم
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      سیگنال اصلی

2012/12/20
      یورو دلار
      فروش 3265 ال3270

هدف 50 پیپ
      یا
      3225
      3205
      3180
      تعزیز
      3350

لینک تصویر
      استاپ بستن کندل یک ساعته بالای 3275
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با درود
        علت هدف اول 3225 چیست؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
          با درود
          علت هدف اول 3225 چیست؟ممنون
          دلیلش مقاومت قبلی هست برات نشون دادم !

لینک تصویر

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• بچه ها کسی تا حالا با خبرتی ضرر کرد؟ البته با توجه به سیگنال های اصلی؟

نظر

بچه ها کسی تا حالا با خبرتی ضرر کرد؟ البته با توجه به سیگنال های اصلی؟
              سید جان سلام داداش
              همه رفتن شب یلدا پیش بزرگترها فقط منم که از بیماری خونه نشین شدم
              پوزیشنهای من هنوز تو ضرره روز GBPUSD
              یکی در قیمت 1.6174 و 1.6205 و تعزیز 1.6292
              ولی یادم نبود که حسابم می تونم میکرو هم بگیرم (طبق حسابهای گذشته که داشتم) اولی رو 0.1 و بعدی 0.2 و بعدی رو 0.4 گرفتم . و لی چون دمو هست اون رو درس عبرت می کنم. و دیگر اینکه تا
              در کل+20 pip هم رسید که به امید گزفتن پیپ بیشتر نگه داشتم.
              ان شا الله به همه خوش بگذره
              ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 12-21-2012, 12:25 AM
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

دوستان خبرتی بعلت اینکه در رسم کانالها در تایم روزانه نباید از اندیکاتور استفاده میشد ! نباید چنین بی دقتی میکردم از این نکته به این مهمی غافل میشدم !

واقعا از همه شما عذر خواهی میکنم
                تو دیگه کی هستی؟؟؟ من واسه بار دوم دارم تاپیک رو می خونم تا اگه خداوند بزرگ بخواد از اول هفته دیگه با دوستان همراه شم. دور اولی که می خوندم این پست نبود الان دیدمش یه جوری شدم.

فقط می گم خیلی مردی از وقت و همه چیزت واسه هم وطنات می ذاری تازه معذرتم خواهیم می کنی.

همه وقتی آدمایی مثل شما استاد بزرگوار رو می بینم با خودم فکر می کنم اگه منم یه سیستم خیلی سودده داشتم حاضر بودم وقتم رو صرف آموزش مو به مو به هم وطنام بکنم یا نه یه توضیح کوچیک می دادم و میرفتم سراغ سود کردن خودم. شاید الان که تحت تاثیر این لطف شما هستم بگم من هم می کردم ولی این از اون کاراس که باید تو موقعیتش قرار بگیریم.

چقدر حرف زدما

با آرزوی سلامتی برای شما استاد گرانقدر و دوستان عزیز
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سیگنال اصلی

2012/12/20
                  یورو دلار
                  فروش 3265 ال3270

هدف 50 پیپ
                  یا
                  3225
                  3205
                  3180
                  تعزیز
                  3350

لینک تصویر

با قدرت به همه اهداف خود رسید !

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                    سید جان سلام داداش
                    همه رفتن شب یلدا پیش بزرگترها فقط منم که از بیماری خونه نشین شدم
                    پوزیشنهای من هنوز تو ضرره روز GBPUSD
                    یکی در قیمت 1.6174 و 1.6205 و تعزیز 1.6292
                    ولی یادم نبود که حسابم می تونم میکرو هم بگیرم (طبق حسابهای گذشته که داشتم) اولی رو 0.1 و بعدی 0.2 و بعدی رو 0.4 گرفتم . و لی چون دمو هست اون رو درس عبرت می کنم. و دیگر اینکه تا
                    در کل+20 pip هم رسید که به امید گزفتن پیپ بیشتر نگه داشتم.
                    ان شا الله به همه خوش بگذره
                    سلام حمید جان ! خدا بد نده دوست عزیز

اما در مورد پوزیشنهات ! پوزیشن اولی رو طبق سیگنال نگرفتی عزیز! ولی دومی و سومی چرا ! اولی خودت باید تعیین تکلیف کنی ! استابش یا تعزیزش !

اما در مورد دو پوزیشن اخری همکنون که دارم پست میزنم میتونی با سود از شون خارج بشی !

اما حجم معاملاتت برای 2500 دلار خیلی بالاست و غیر منطقی درسته حساب دمو هست ولی باید قوانین جدی میگرفتی با درصدی از لات وارد میشدی انوقت میتونستی سه پوزیشنت با سود ببندی چطور ؟

ورورد اول 0.05در 6174

ورود دوم 0.05در 6205

ورود سومم در 6300 با 02

همکنون نرخ 6140

معامله سوم 120 دلار در سود

و اندو پوزیشن تقریبا 70 دلار در سود

در کل 50 دلار سود میکردی !

ما هدفمون از طرح قوانین این بود که شما طعم سود ببینید !

نظر

• Gbp.Usd H1
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:58 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• با درود
                        1-اقا مسلم لطفا در مورد شکست کانال یک توضیحی دهید که یعنی چه؟ در صورت خارج شدن قیمت از کانال باید بگذاریم کندل کامل بسته شود و
                        در کندل بعد وارد شویم و یا ....؟؟
                        2-ایا ورود فقط بر اساس شکست کانال یک دوره تایم 1س است یا ورود های دیگر هم داریم.
                        ممنون

نظر

• [

QUOTE=alirelax;43788][IMG]

Gbp.Usd H1[/QUOTE]

عزیزم سلام

ما در این تایپیک فقط خبرتی کار میکنیم به سایر تحلیل ها و سیستم ها احترام میزاریم ولی طبق اصل عدم خلط سیستم ها نباید به انها نیم نگاهی داشته باشیم !

موفق و موید باشید !
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                            با درود
                            1-اقا مسلم لطفا در مورد شکست کانال یک توضیحی دهید که یعنی چه؟ در صورت خارج شدن قیمت از کانال باید بگذاریم کندل کامل بسته شود و
                            در کندل بعد وارد شویم و یا ....؟؟
                            2-ایا ورود فقط بر اساس شکست کانال یک دوره تایم 1س است یا ورود های دیگر هم داریم.
                            ممنون
                            شکست کانال های یک ساعته با توجه به تایم فریم های بالاتر مهمترین نوع ورود به معاملات هست ! اما سنترها و کنارها و همچنین فیبوها در صورت وجود کندل برگشتی و توافق میتوانید استفاده کنید !

فقط توجه کنید ورود به معاملات بر خلاف روند یا با عدم توافق با فریم های بالا با حجم کمتری صورت میگیرد !

نظر

• صعود در یورو در تایم یک ساعته را شرح دهید !

نظر

• سلام
                                روزتان بخیر
                                من چارت یورو را چنین دیده ام و در حال حاضر یک پوزیشن بای باز کردم به جهت برخورد قیمت به پایین کانال دو دوره در تایم یک ساعت و با هدف برخورد به پایین کانال یک دوره در تایم یک ساعت .
                                مرسی

http://www.uploadtak.com/images/c8212_1.jpg

نظر

پردازش ...
                                X