اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام :
    ترید بر اساس کانالها
    شکل سوم :

همان ترکیب قبلی است (کانال کوچک باریک و کانال بزرگ پهن)(قیمت کانال کوچک را میشکند ولی به هدف 80% نمیرسد)

اساس استراتژی خط مرکزی کانال است که نشاندهنده روند است .بنابراین اگر قیمت خط وسط را لمس کند یا به ان نزدیک شود ولی نتواند انرا بشکند برمیگردد .

زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام:

ترید بر اساس کانالها

شکل چهارم :

شکل کانالها به ما جهت بازار را به پائین یا بالا تشان میدهد. از خط بالای کانال فروش با تائید کندل برگشتی و از لبه پائین خرید با تائید کندل برگشتی انجام میشود .در این حالت باید بسیار مراقب بود چون شکست کانال نشانه پرواز قیمت است.خیلی خیلی دقت شود .

زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام :

چگونه میتوان اطمینان 100% از ورود به معامله پیدا کرد ؟

هیچ 100% در فارکس وجود ندارد بلکه با جمع کردن شواهد میتوان معامله راحتی داشت .چگونه؟

فرض کنیم قیمت کانال کوچک را به بالا میشکند .این به ما احتمال بالارفتن قیمت و رسیدن به لبه بالایی کانال بزرگ را میدهد که یک اطمینان 30% است وبرای ورود به معامله کافی نیست .
        حال با نگاه به تایم h4 و تائید ان به 30% بعدی میرسیم.
        رفتار قیمت (price bihavior) که مهمترین قسمت فاکس است که استراتژی بر اساس ان ساخته شده است و کاری است که باید بسیار به ان توجه کنیم .اگر قیمت با قدرت کانال یا روند را بشکند به اندازه کافی روشن است که ادامه خواهد یافت .

خلاصه :

1- کار بروی تایم فریم h1 فقط
        2- تایم h4 به ما جهت اصلی را نشان میدهد و تائید ادامه دادن پوزیشن یا خروج از انرا نشان میدهد .
        3- تایم روزانه تصویر کلی حرکت ماه را نشان میدهد و راهبر تایم h4 است .

مطالب فوق برگرقته از سایت جناب ممدوح است .
        متشکرم
        ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 01-23-2013, 07:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
          دوستان ميتوند يك سوال از خودشان بكند كه چرا خانم انصاف با اينكه هميشه در ضرر است ولي ماهيانه بالاي 30 درصد سود جمع ميكنند؟جوابش را بدهيد تا ببينيد فرق ما با ايشان در چيست منتظر جوابتان هستم به خصوص دوستان جديد .اگر جواب اين سوال را داديد و يا پيگير شديد و متوجه شديد ديگر هميشه سود خواهيد كرد و ديگر برايند كاريتان مثبت ميشود منتظر جوابم اين سوال همون فوت كوزه گريه

انالله مع صابرين

ببینید دوست عزیز بازار فار.....ک....س در واقع یه بازار رنج هست و قیمت از هر جایی گذر میکنه به زودی همون منطقه رو دوباره تاچ میکنه.
          توی این سیستم هم با لحاظ کردن کمترین ریسک و حجم ممکن از این شرایط استفاده میشه .
          بنابراین با این سیستم و این نوع مدیریت اگر صبر داشته باشید قیمت در زمان حداقل اصلاح هم که شده شما رو از ضرر خارج میکنه.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
            با سلام :
            ترید بر اساس کانالها
            شکل سوم :

همان ترکیب قبلی است (کانال کوچک باریک و کانال بزرگ پهن)(قیمت کانال کوچک را میشکند ولی به هدف 80% نمیرسد)

اساس استراتژی خط مرکزی کانال است که نشاندهنده روند است .بنابراین اگر قیمت خط وسط را لمس کند یا به ان نزدیک شود ولی نتواند انرا بشکند برمیگردد .

با تشكر از شما
            علت اينكه بعد از شكستن كانال قرمز در محل خط چين پايين ريزش نكرد چيه؟
            نحوه شكست است
            اگر شكست با كندل سنگين باشه احتمال ريزش بالا ميره و اگر مثل اين عكس از بغل كانال با حالت كندلهاي كوچك بشكنه زياد رو شكستش حساب نكنيد و اگر هم وارد ميشيد با حجم پايين وارد شويد

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
              انالله مع صابرين

ببینید دوست عزیز بازار فار.....ک....س در واقع یه بازار رنج هست و قیمت از هر جایی گذر میکنه به زودی همون منطقه رو دوباره تاچ میکنه.
              توی این سیستم هم با لحاظ کردن کمترین ریسک و حجم ممکن از این شرایط استفاده میشه .
              بنابراین با این سیستم و این نوع مدیریت اگر صبر داشته باشید قیمت در زمان حداقل اصلاح هم که شده شما رو از ضرر خارج میکنه.

با تشکر
              با سلام و تشكر
              خوب گاهي وقتها پيش مياد كه بازار ريزش ميكنه و ديگه به ان نقطه نميرسه اون موقع چه كار كنيم
              اگر بفرماييد بازار به صورت يك كله پايين نميره و داراي اصلاحاتي است بهتره مثلا پوند در 18.1.2013 نزديك به 120 پيپ ريخت ولي در روز بعد و امروز نوساناتي به بالا داشت كه خانم انصاف از اين نوسانات استفاده ميكند و خبرتي اين قدرت را دارد كه نقاط مستحكم بازار را نشان ميدهدو در ان نقاط ميشه تعزيز كرد .
              خوب دوست عزيز جواب من اين نبود منظور من از طرح اين سوال از اين هم فرا تر است يكي ديگه از دوستان يا خود شما جواب بدهيد و اگر درست نبود خودم ميگم منتظرم
              در ضمن از اقا مجيد بابت همكاري در تاپيك تشكر ميكنم ديگر دوستان هم حداقل روزانه يك تحليل بزنند و از روي دست خانم انصاف نگاه نكنند مطمئن باشيد اين يوزر خانم انصاف يك روزي غير فعال ميشه اونوقت؟
              ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-23-2013, 07:25 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• با سلام :

بله کاملا درست میفرمائید .رفتار قیمت یا همان price bihavior همین مطلب را میگوید .که فکر میکنم اگر بتوانیم روی ان متمرکز باشیم و بدون پیش داوری انرا زیر نظر بگیریم بسیاری از اشتباهات را ..... میکند .
                متشکرم

نظر

• به نظر من هم ما خودمان تحلیل کنیم و ماهیگیری یاد بگریم بهتر است از ماهی خوری اماده .و مطمعنا خانم انصاف را دیر یا زود از دست میدهیم.
                  لطفا همگی تحلیل بگذاریم و همچنین درباره پاسخ سوال اقا وحید فکر کنیم.همگی مشارکت کنیم .با سپاس به همه
                  در رابطه با سوال اقا وحید به نظر من مدیریت سرمایه و نقطه ورود مناسب و نقطه تعزیز مناسب باعث شده که معاملات خانم انصاف به سود بنشیند.
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                    به نظر من هم ما خودمان تحلیل کنیم و ماهیگیری یاد بگریم بهتر است از ماهی خوری اماده .و مطمعنا خانم انصاف را دیر یا زود از دست میدهیم.
                    لطفا همگی تحلیل بگذاریم و همچنین درباره پاسخ سوال اقا وحید فکر کنیم.همگی مشارکت کنیم .با سپاس به همه
                    در رابطه با سوال اقا وحید به نظر من مدیریت سرمایه و نقطه ورود مناسب و نقطه تعزیز مناسب باعث شده که معاملات خانم انصاف به سود بنشیند.
                    ممنون
                    با سلام
                    تمام موارد ذكر شده درست است ولي يك خصوصيتي كه خانم انصاف داره و من ندارم اينه كه ايشان به تحليلهايشان اعتماد و اعتقاد دارند و شما را نمي دونم من كه كم اعتماد دارم ببينيد بازتر كنم البته اين را ميگم كه دوستان و خودم خودمان را اصلاح كنيم خانم انصاف يك پلن معاملاتي بسيار ساده دارند كه هيچ كدوم از ما نداريم و ان را در حد اينكه چندين بار در ضرر بروند اجرا ميكنند مثلا من اگر يك سل بزنم و بازار در ضرر برود خانم انصاف براي تمام مقاومتهاش برنامه چيده كه اگر به كجا رسيد تعزيز كنه و حالا در انجا چند درصد ضرر كرده پس مهمترين خصوصيت خانم انصاف داشتن پلن معاملاتي و پايبند بودن به ان است كه اگر ما داشته باشيم و به ان پايبند باشيم با ان ميتونيم موفق بشيم
                    البته اين شايد خيلي ساده است و افراد دنبالش نروند و براي همين است كه همه ما تا قبل از خبرتي ضرر ميكرديم خوب براي موفقيت يك پلن منطقي و براساس روحيات خود داشته باشيد و تحت هيچ شرايظي زير پا نگداريد حتي اگر به ضررتان تموم شود هم از ان كوتاه نياييد و نگداريد طمع و حرص جاي پلن شما را بگيرد از سود زياد خوشحال نشيد و از ضرر هم ناراحت نشيد و ضرر را پله اي براي رسيدن به سود بكنيد مثل يك كشتي كج كاري كه با خوردن مشت در ابتدا خوب حريفش را خسته ميكند و بعد با يك ضربه كاري از پا درش مي اورد مديريت سرمايه فراموش نشود
                    در پناه حق

نظر

• با سلام :

مارک داگلاس در کتاب ترید در زون میگوید:
                      وقتی واقعیات روانشناختی بازار را کاملا درک کرده باشیم ،در واقع به همان نسبت ریسک معامله گری را پذیرفته ایم و انگاه دلیلی برای تهدید امیز بودن بازار وجود ندارد و در نتیجه چیزی وجود ندارد که ذهن ما بخواهد از ان اجتناب کند تا از ما محافظت کند .انگاه طبیعت واقعی بازار در اختیارمان است و میتوانیم در ارامش باشیم و تمام موقعیتها را دریابیم و بازار را از دیدگاه خودش و انطور که خود را نمایش میدهد میبینیم در این نقطه ، در بهترین حالت ذهنی قرار داریم و بطور خود جوش وارد "زون" میشویم جایی که گام در "جریان لحظه اکنون " می نهیم .

سپس راه حلهایی مطرح میکند و روشی را که برای دویدن امتحان کرده است را بازگو میکند .که در مراحل اولیه بسیار سخت است و بمرور با دیدن پیشرفت خود شروع به کم کردن انرژِی از باورهای غلط و افزایش انرژِ ی در باورهای صحیح میکند .

ما نیز میتوانیم با دیدن پیشرفت خود در گرفتن پوزیشنهایی همراه با خانم انصاف ، شروع به دادن انرژِ ی به باورهایی در جهت موفقیت کنیم و پس از مدتی که کم کم این مرحله را پشت سر گذاشتیم و با چشم خود دیدیم که میتوان از این بازار و با این روش به سود رسید به خودباوری مورد نیاز برای حسابهای خود برسیم .

شاید به نظر برخی دوستان گرفتن پوزیشن همراه ایشان در حساب دمو بی فایده باشد .ولی به اعتقاد بنده اینگونه نیست .ما باید بتوانیم سود کردن را با چشم خود ببینیم تا باورمان شود .
                      شاید رسیدن به توان معامله گری ایشان برای همه ما بزودی میسر نباشد .(خود ایشان نیز سالها زمان برده است تا بدینجا رسیده اند)

خاطره ای برایتان تعریف کنم :
                      زمانیکه جوانتر بودم و ورزش میکردم .حرکات بارفیکس برایم سخت بود و نهایتا میتوانستم 5 بارفیکس بروم .روزی تصمیم گرفتم تعداد انها را افزایش دهم .برای یک انسان 80 کیلویی حرکت مشکلی بود .در هفته یک عدد به انها اضافه کردم و تعداد انها را به 15 رساندم که برایم بسیار انرزی بخش و امیدوارکننده بود و بمرور انها را زیاد کردم .یام میاید در اخرین روزها توانسته بودم 75 حرکت کامل انجام دهم .
                      شاید روز اول دورنمای این تعداد برایم هراس انگیز بود .

میتوان با برنامه مشخص در مسیر درست به موفقیتهای زیاد رسید .بشرط انکه در مسیر دلزده و بی انگیزه نشویم و هر روز کمی پیشرفت داشته باشیم که محرک و مشوق ما باشد .
                      متشکرم

نظر

انالله مع صابرين

بنابراین با این سیستم و این نوع مدیریت اگر صبر داشته باشید قیمت
                        در زمان حداقل اصلاح هم که شده شما رو از ضرر خارج میکنه.

با تشکر
                        نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                        با سلام و تشكر
                        خوب گاهي وقتها پيش مياد كه بازار ريزش ميكنه و ديگه به ان نقطه نميرسه اون موقع چه كار كنيم
                        اگر بفرماييد بازار به صورت يك كله پايين نميره و داراي اصلاحاتي است بهتره مثلا پوند در 18.1.2013 نزديك به 120 پيپ ريخت ولي در روز بعد و امروز نوساناتي به بالا داشت كه خانم انصاف از اين نوسانات استفاده ميكند و خبرتي اين قدرت را دارد كه نقاط مستحكم بازار را نشان ميدهدو در ان نقاط ميشه تعزيز كرد .
                        خوب دوست عزيز جواب من اين نبود منظور من از طرح اين سوال از اين هم فرا تر است يكي ديگه از دوستان يا خود شما جواب بدهيد و اگر درست نبود خودم ميگم منتظرم
                        در ضمن از اقا مجيد بابت همكاري در تاپيك تشكر ميكنم ديگر دوستان هم حداقل روزانه يك تحليل بزنند و از روي دست خانم انصاف نگاه نكنند مطمئن باشيد اين يوزر خانم انصاف يك روزي غير فعال ميشه اونوقت؟
                        در قسمتی که به رنگ قرمز مشخص کردم عرض کرده ام که حداقل در یک اصلاح هم که شده میتونید جبران کنید . بنابراین حتی اگر قرار باشد دیگر به اون نقطه برنگردد قطعا اصلاحاتی داره و با ورود مجدد میشه جبران کرد .
                        البته بهتر اینه که اصلا در دام این نوع پوزیشن ها نیوفتیم چون مدیریت اونها هم اسان نیست خصوصا اگر احساسی افزایش حجم داده بشه.

با تشکر

نظر

• سلام دوستان علت مشارکت کم بنده اشنا نبودن به سیستم هس ایشالاه به تدریج منم وارد بحث میشم اگر دوستان با تجربه درکنار تحلیل یکم هم درباره ی سیستم اموزش بدهند خیلی ممنون میشومبنظرم یرودلار فعلا به تایم 4 ساعته بهتر عکس عمل نشون میدهد و بهتر هس تحلیل رو فعلا در این تایم انجام بدهیمهمانطور که مشاهده میکنیم خط سنتر خیلی خوب مقاومت انجام داده و تا وفتی شکسته نشده به فکر سل نباشیمحدس من در این هس که تا بالای کانال رفته و سپس نزول خودشو شروع میکنه بهمین خاطر یک سل لیمیت در اونجا ست کردم .نظرات شخصی هس

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 06:41 PM

نظر

• این رو اصلا دلم نیومد نذارم. اینم لوله گاز که منتظرش بودیم ...................

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

در قسمتی که به رنگ قرمز مشخص کردم عرض کرده ام که حداقل در یک اصلاح هم که شده میتونید جبران کنید . بنابراین حتی اگر قرار باشد دیگر به اون نقطه برنگردد قطعا اصلاحاتی داره و با ورود مجدد میشه جبران کرد .
                              البته بهتر اینه که اصلا در دام این نوع پوزیشن ها نیوفتیم چون مدیریت اونها هم اسان نیست خصوصا اگر احساسی افزایش حجم داده بشه.

با تشکر
                              دوست عزيز سلام
                              انشاالله سيد مسلم عزيز هر جا هستند سالم و سلامت باشند و ما بچه هاي سايت دعا گوي اين عزيز هستيم و بيشتر بتونند به تاپيك سر بزنند
                              خوب در مورد پست شما ما هم نميخواهيم در دام اين پوزها بيفتيم ببينيد در خبرتي بهترين نقاط ورود بازار را به ما ميدهد و با اين نقاط ميشود در اولين پوز به سود رسيد شايد براي خودم كه كار ميكنم حدود 70 درصد را با سود ميبندم و استراتژي براي خروج دارم همين ديشب پوند را موقعيت عالي ديدم و وارد شدم 30 پيپ در سود رفت و به سقف خوردبعد نصف معامله را بستم و نصف ديگر را صفر صفر استاپ آوردم كه استاپ خورد با اين حال سودم را برداشت كردم و وارد ضرر نشدم اگر به تمام اين موقعيت ها نگاه كنيد شايد 70 درصد اين جور باشد و حدود 20 تا 30 درصد است كه حركت خلاف روند ميرود پس تعزيز و گرفتن اصلاح براي اين جور مواقع است كه از نافرماني بازار بر عليه خودش استفاده كنيد در ضمن خانم انصاف وپلن معاملاتي ايشان به نظر من ضعيف است و هميشه به ضرر رفته و بعد به سود مينشيند شما ميتوانيد پلني بريزيد كه سود اوري يتان افزايش يابد بدون دست زدن به مديريت سرمايه و قوانين خبرتي. مديريت سرمايه را بايد كنترل بكنيد حداقل ابتداي را تا دستتان بياد و از ضرر نترسيد .من خودم در حساب اصلي شايد بيشتر از خانم انصاف معاملاتم در سود ميرود و خيلي كم پيش مياد كه به تعزيز بخورد موارد ذكر شده براي ان است كه جلوي ضرر هاي اين چنيني را بگيريم.اقا مسلم كه همه خبرتي كارها مديون مرام و سخاوتمندي ايشان هستيم ميگفت بعضي از شاگردان خانم انصاف هستند كه از او بهتر معامله ميكنند پس كم كم از ايشان بايد جدا شويم و فقط خصلتهاي خوبش كه در پستهاي قبلي گفتم كه همان پايندي ايشان در تمام شرايط به پلن معاملاتيشان است را فرا بگيريم و خودمان را مستقل كنيم .لطفا اين تمرينها را در حساب دمو انجام دهيد و بعداز رسيدن به نتيجه در ريل اجرا كنيد
                              متشكر

نظر

• [QUOTE=loshabi;49850]سلام دوستان علت مشارکت کم بنده اشنا نبودن به سیستم هس ایشالاه به تدریج منم وارد بحث میشم اگر دوستان با تجربه درکنار تحلیل یکم هم درباره ی سیستم اموزش بدهند خیلی ممنون میشومبنظرم یرودلار فعلا به تایم 4 ساعته بهتر عکس عمل نشون میدهد و بهتر هس تحلیل رو فعلا در این تایم انجام بدهیمهمانطور که مشاهده میکنیم خط سنتر خیلی خوب مقاومت انجام داده و تا وفتی شکسته نشده به فکر سل نباشیمحدس من در این هس که تا بالای کانال رفته و سپس نزول خودشو شروع میکنه بهمین خاطر یک سل لیمیت در اونجا ست کردم .نظرات شخصی هس

سلام دوست عزيز منتظر تحليلهاي شما هستيم
                                و اما اينكه در تايم 4 ساعته بهتر جواب ميده سيستم خبرتي به اين شكل است كه در تايم روزانه و 4 ساعته نگاه ميكنيم و مقاومتهاي مهم سر راه را بررسي ميكنيم و بعد از برخوردي قيمت در تايم 4 و ديلي به يك مقاومت ميتوان در يك ساعته به دنبال موقيت فروش يا خريد بود كه بايد يك خروج از كانال يا برخورد به ديواره كانال و تشكيل الگوي كندلي و موارد ديگر همراه باشد يك روش اين است
                                روش ديگر هم بدون توجه به تايم بالاتر در شكست كانالها وارد شد و اگر بازار برگشت با تعزيز جبران كرد اگر جزوه را مطاله كنيد روشهاي ورود توضيح داده شده است اينكه شما ميفرماييد فقط در چهارساعته نگاه كنيم و براساس ان تريد كنيم چون اساس كار در خبرتي گرفتن نوسان است در 4 ساعته يك كندل داراي نوساناتي است كه خودتان را از گرفتن آن محروم كرديد و ديد شما در چهار ساعته بايد باز تر شود و شايد هم مديريت سرمايه را بايد پايين تر بياوردي چون نوسانات چند صد پيپي دارد.در مورد تغيير سيستم دوستان يك سيستم مانند يك ماشين است كه يك شخصي كه از ماشين استفاده ميكند شايد بتوند ظاهرش را تا حدودي عوض كنند و نمي تواند اساسش را عوض كند اگر اين كار بكند اون كارايي ندارد مثلا موتور بنز را روي ژيان بگذارد ميبينيم شاسي با موتور رفت و اتاق ماند پس براي موفقيت شما پيشنهاد ميدهم براساس تايم 1 ساعته ورود اصلي داشته باشيد و در تايمهاي ديگر ارتباط را پيدا كنيد
                                منتظر تحليلهاي شما هستم و از اين كه اين موارد را ذكر كردم كم انگيزه نشويد بدانيد ما هم ماه پيش مثل شما بوديم و الان زياد با بچه ها فاصله نداريد
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 06:44 PM

نظر

پردازش ...
                                X