اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها

با سلام خدمت دوستان و سيد مسلم
    اين از مواردي است كه در بروكر ...ل..پ..اري بايد رعايت شود كه امير اقا اجازه بيانش را دادند
    كانال ها را در يك ساعته از يك كندل مانده به خظ سفيد دوروز قبل تا يك كندل مانده به خط چين سفيد روز قبل رسم كنيد نتيجه بهتره
    خط چين قرمز و زرد توجه شود
    دستت درد نکنه جواد جان واقعا خیلی فعالی. منم که اینجا اینترتم خیلی داغونه. فقط دلیلش می مونه که اونم اینه که ما کانال دیروز رو می خواهیم ولی در حالت قبلی یک کندل از امروز هم درگیر می شد. البته خودتون تست کنید مثل آقا جواد می بینید هم شکست هاش بهتره هم پول بک هاش
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
      با سلام :
      بنده یک سل روی شکست کانال قرمز دارم .تعزیر را هم روی سقف کانال قرمز گذاشتم که فعال شد واکنون هر دو در ضرر هستند.تعزیر بعدی را بر اساس سطح 1.618 و در صورت تائید کندل وارد میشوم .

فکر میکنم خرید کمی ریسکش بالا است .اگر قیمت صعود بیشتری نکند .کانالها برای فردا هم عرض میشوند و میتوان بهتر تصمیم گرفت .
      متشکرم
      با درود به شما اقای دوکی عزیز

این پست دو روز پیش شماست میخواستم ببینم نتیجه این پوز چی شد؟با سپاس

نظر

• با سلام
        در مورد پست قبل من هم سل دارم و تعزيز 1 را فعال شد ولي 20 تا 30 پيپ زودتر زدم ولي علت تعزيز 1 هم برخورد به فيبو 161 فيبو است و يك سري علايم ريزش مثل الگوي كندلي ديده شده انشاالله با ريزش خود ما را خوشحال كند

در مورد تغيير كانالا به يك كندل قبل در يك ساعته دو تصوير زير حساسيت كانال شيفت داده را نسبت به كانال انديكاتور رسم نشان ميدهد
        تصوير يك كندل شيفت داده به عقب
        http://

تصوير زير تصويرترسيم انديكاتور است در تصوير زير پول بك سنتر و لبه بالايي كانال قرمز را لمس نكرده ولي در تصوير بالا لمس شده است
        http://

به نظر من مشكل در ساعت بروكر است كه يك ساعت ديرتر انتهاي روز واقعي را نشان ميدهد
        ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-31-2013, 11:36 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• پوند و يورو نشانه هاي ريزش در كندل پوششي نزولي ديده شد پوند يك پول بك به دوقله روزانه زده و داد ميزنه ميخوام بريزم و يورو هم برخورد به 161 فيبو روزانه و پوششي نزولي در يك ساعته
          يورو با شكسته شدن كانال توسط كندل يك ساعته سل تاييد است
          پوند به نظر من يك سل از سنتر مركزي تا ديواره پايين كانال و اگر از كانال ابي خارج شد دوباره وارد ميشويم
          ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-31-2013, 11:48 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• پوزیشن یورو با حجم کم و افزایش حجم یا تایید کندل در تایم 4 و روزانه زیر سنتر sell1.3547 sl:13591 tp:1.3525

نظر

• از همه دوستانی تقاضا دارم حساب خانم انصاف فراموش کنند ! اینجا بچه ها سیستم بهتر فهمیدندند و بهتر داررند کار میکنند ! لطفا دیگر از حساب خانم انصاف تقلیدنکنید !

با تشکر
              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                از همه دوستانی تقاضا دارم حساب خانم انصاف فراموش کنند ! اینجا بچه ها سیستم بهتر فهمیدندند و بهتر داررند کار میکنند ! لطفا دیگر از حساب خانم انصاف تقلیدنکنید !

با تشکر

بله آقا مسلم واقعا حق با شماست بعضی وقتا می خوام دلیل پوزیشن هاشون رو بفهمم به پوچی میرسم
                . خودمون از همه قوی تریم
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• به نظر من ما خودمان باید یک انصاف داشته باشیم .و همه با هم از روی یک حساب ترید کنیم.با مشورت همگی

نظر

• بچه ها بنظر شما قدرت سود هی خبرتی در ماه چقدر هست ؟ فارغ از توانایی خودممون !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• الحمد لله انك خرجت سالم
                      وانا اسامح اى احد يذم فينى
                      ما يهمنى فقط هو ان نربح جميعا باى حال من الاحوال
                      حتى وان خذلت فى بعض الاحيان ولم اوفق
                      ولكن العبرة بالنتيجة النهائية
                      والتجريبى حقيقة يعمل لى توتر
                      فعلى ما اضبط الاوردرات على الحقيقى
                      اكون تاخرت فى الدخول على التجريبى
                      بالاضافة الى انه لا يقبل البندينج على بعد قريب من السعر
                      وانا لا اضع الاوردر الا بعد ظهور الاشارة

من همه کسانی که بمن توهین کردند را میبخشم !

حساب دمو برای من استرس زاست چون تمرکزم بر حقیقی هست و با تاخیر اردر در دمو میگذارم !

در کل بعضی مواقع شکست میخورم اما مهم نتیجه اخر ماه و بستن پوزیشنهاست !

نظر

• ببینید دوستان خود خانم انصاف مطرح کردند که حساب دمو اردرها با تاخیر و استرس گذاشته میشوند ! پس لطفا از حسابهای حقیقی استفاده نکنید !

نظر

• تحية طيبة

اعزائى الكرام

بما اننا فى آخر يوم فى الشهر
                          واوشكنا على نهاية تداول اليوم
                          افضل الخروج من اليورو دولار على اى ربح
                          لان شارت الديلى سيتم تغيير القنوات الخاصة به

ومع ظهور مقاومة فى طريق السعر

يفضل الخروج على اى ربح
                          ولكن هذا لا يعنى البيع الان

كذلك الكيبل
                          يفضل الخروج على اى ربح

چون در انتهای ماه هستیم و کانال ها روزانه تغییر خواهند کرد ! پوزیشنهای یورو و پوند را با هر سودی بستم ! و این بمعنای ایجاد موقعیت فروش بر این ارزها نیست !

نظر

• اینهم از سود در فارکس ! سخت و دشوار ! اما دست یافتنی !

30%

سود این ماه !

نظر

• به همه دوستان تبریک عرض میکنم ! این ماه شاید بدترین ماه بود که دیدم ! پس باید بدونید در ماهای نرمال این خبرتی چه سودی بشما میدهد !

متاسفانه اینجا هم مثل تایپیک اصلی بدخواه و بدبین داشتیم که منتظر شکست سیستم بودند و افکار منفی بما داشتند ! در حالی که هدف ما معرفی یک استراتژی سوداور که دیگران با ان سود میکردند بود !

دوستان دقت کنید ! انصاف بدون اضافه و بدون ترس و اضطراب بسود رسید ! فارق از بعضی ضعفها ولی در کل تریدر قوی و ماهری و شجاعی بود !

نظر

• خوب دوستان عزیز

من به همه اهداف اموزشی خودم رسیدم ! خیلی کم دیگه منو میبینید ! سعی کنید از سیستم همونطوری که هست استفاده کنید ! و فقط بفکر سوداوری باشید !

اگر نذاشتن استاب شما رو نگران میکنه ! استاب بگزارید ! از تریدهای انصاف بهره اموزشی ببرید ! اما براساس ان ترید لایو نگیرید چون خیلی ا اتفاقات ناخواسته اتفاق بیفته شما نتونید از عهده مدیریت حساب بر بییاید !
                                پس این هشدار بنده جدی بگیرید !

در کل دوست دارم همه شما سودهای سرشاری داشته باشید !

نظر

پردازش ...
                                X