اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
    پوزیشن یورو با حجم کم و افزایش حجم یا تایید کندل در تایم 4 و روزانه زیر سنتر sell1.3547 sl:13591 tp:1.3525

سیگنال بالایی را استاپ خوردم.البته کندل برگشتی زد با اختلاف 3 پیپ خورد.نظر شما در مورد استا÷ چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
      سیگنال بالایی را استاپ خوردم.البته کندل برگشتی زد با اختلاف 3 پیپ خورد.نظر شما در مورد استا÷ چیه؟
      نقطه ورودت اشتباه بود ! برای همین استابت هم اشتباه گذاشتی ! دقیقا نقطه ورود انصاف برای خرید شما فروش زدید !

استاب گذاشتن مهارت فراوانی میخواد !

بهرحال در مورد استاب من تخصصی ندارم !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• تحية طيبة
        اعزائى الكرام

مبرووووك
        لكل من كان معنا فى هذه الرحلة المؤلمة لشهر يناير
        مع العلم باننا
        لم نكمل بعد شهر كامل على هذا الحساب

ولكن بفضل الله
        تم الخروج الامن من الصفقات وبارباح مرضى عنها
        اللهم لك الحمد

وبالنسبة الى صفقات اليوم على اليورو دولار
        عذرا لكم
        وهارد لك
        للذين كانوا معنا لأول مرة فى هذا الموضوع
        (( السبب آخر الشهر ))
        خيرها فى غيرها اعزائى
        لا تحزنوا
        القادم بعون الله افضل
        الصفقة حققت من
        33-43 نقطة
        اخنا منها 17 نقطة

وانا قد فضلت الخروج من كل الصفقات الان
        حتى نشعر بشىء من الراحة
        وبداية جديدة موفقة ياااارب

طبعا تابعوا من المدرجات
        سيذهبون الى الاهداف
        وخاصة اليورو دولار

لكن انا صراحة مليت بسبب عمايل الكيبل
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با درود
          لطفا متن بالا را ترجمه کنید.ممنون
          لطفا یکی از دوستان تصویر کاناهای 4 ساعته و روزانه یوزو و پوند را قرار بدهد.چون در ماه جدبد هستیم و تغییر کرده است.ممنون

نظر

• سلام

پوند

یورو

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-02-2013, 01:41 PM

نظر

• متاسفانه وقتی اقا مسلم نیست این تاپیک به خواب زمستانی میرود.از دوستان خبرتی کار میخواهیم این تاپیک را فراموش نکنند و به دوستان تازه وارد کمک کنند.ممنون
              حداقل دلایل پوزهای خانم انصاف را اینجا بگوییند جهت اموزش و یادگیری.ممنون

نظر

• سلام
                دوستان نظرتون چیه ؟
                چرا اینطوری میکنه یورو !

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-01-2013, 09:36 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• با سلام

با اجازه آقا مسلم عزيز كورس آموزشي دكتر جمال ممدوح رو تو سرور pcm آپلود كردمو قرار مي دم . اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار گيرد

http://bestinfo2010.com/userfiles/emi.kheb/kheb.rar

فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-02-2013, 01:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                    متاسفانه وقتی اقا مسلم نیست این تاپیک به خواب زمستانی میرود.از دوستان خبرتی کار میخواهیم این تاپیک را فراموش نکنند و به دوستان تازه وارد کمک کنند.ممنون
                    حداقل دلایل پوزهای خانم انصاف را اینجا بگوییند جهت اموزش و یادگیری.ممنون
                    با سلام دوست عزيز
                    ضمن عرض تشكر از اقا مسلم كه زحمت آموزش تاپيك را به عهده داشتند و شايد يكي از بهترين استراتژي هاي ف.ا.ر.ك/س را اموزش دادند به جامعه تريدري ايران
                    دوست عزيز به نظر من اموزش تمام شده است و از اين به بعد فقط و فقط تمرين و ممارست لازم است اقا مسلم هر چي لازم بوده گفتند و به نظر من هم گفته شده است و خوب دوستان ديگر هم نظراتي داشتند و همه گفته شد حالا ميماند يك چيز و اون هم تمرين دوستان است درست است اين تاپيك نبايد بخوابد ولي اون رشد اوليه را نخواهد داشت پس از اين به بعد دوستان سعي كنند حداقل روزي يك تحليل بگذارند
                    الحمدالله خانم انصاف اين ماه قدرت خبرتي را به رخ همه كشاند و با ان همه ناميدي هايي چند روز پيش بلاخره با 40 درصد سود تونست پرونده اين ماه را ببندد خيلي ها منتظر شكستش بودند از جمله يك سري از ايراني ها ولي با شجاعت و اقتدار خود نشان داد خبرتي يعني چه
                    متاسفانه بعضي از دوستان با ايرادهاي نسنجيده خود باعث ناراحتي بعضي از دوستان شدند كه همين باعث شد دوستان به صورت انفرادي و يا با مسنجر و گروهي تحقيقات خود را ادامه دهند ولي قول ميدهم اگر به نتايجي بهتر رسيديم حتما در تاپيك مطرح گردد و از ديگز دوستان كه به جمع ما ميپيوندد خواهش دارم كه از اينجا به بعد اگر به نتايج و ايده هاي بهتري دست پيدا كردند و در محيط واقعي بازار هم جواب داد حتما بيان كنند تا بتوانيم يك درصد از سخاوت سيد مسلم را جبران كنيم و به نظر من دين خود را به جا اوريم پس خواهشا اگر به نتايجي رسيديد تنگ نظري را به دور بريزيد و سخاوتمندانه و بيان فرماييد تا ديگر دوستان استفاده كنند
                    سعي ميكنم روزي يك پست بگذارم لبته فقط موقع صبح و از ديگر دوستان هم دعوت ميكنم از جنجالي كردن تاپيك پرهيز و روزانه يك تحليل بگذارند و در ادامه روز اشتباهات و خوبي هاي تحليل خود را هم تفسير كنند .
                    متشكرم
                    ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 02-02-2013, 08:28 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• دوستان سلام
                      پوند ديروز اخر وقت چه نزولي شد علتش را ميدانيد
                      ببينند در هفته پيش يك دو قله در روزانه و هفتگي تشكيل شد كه با قدرت نيك لاين ان شكست بعد يك پول بك به نيك لاين زد و حتي در ان هم نفوذ كرد ولي نتوانست ان را بشكن و در بالاي نيك لاين خودش را در انتها هفته تثبيت كند و اون ريزش براي اين بود كه بزرگان بازار ميدانستند پوند ميخواد بريزه و به شكست كاذب نيك لاين دست به فروش پوند خود زدند و بعد از فروش معاملات خود را برعكس كرده تا كلوز روزانه و ويكلي را در زير نيك لاين ببنددند در هفته اينده شواهد نشان از نزول پوند را تا حدود 400 يا 350 پيپ دارد البته شايد تا 2 هفته هم طول بكشد پس دوقله پوند در روزانه تاييد شده است
                      يورو هم به منطقه پر تراكم مقاومتهاي فيبو اكستنشن و پروجكشن روزانه برخورد كرده و احتمال سقوط ان ميباشد البته احتمال نزولش زياد است چون يك اصلاح لازم دارد و همچنين كانال خبرتي هم در روزانه اين را تاييد ميكند
                      ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 02-02-2013, 12:29 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• اقا وحید لطفا یک تصویر هم بگذارید .نیک لاین چیست؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                          اقا وحید لطفا یک تصویر هم بگذارید .نیک لاین چیست؟ممنون
                          با سلام
                          در تصوير واضح است

نظر

• مطالب بسیار جالبی تو این تاپیک درج شده

چند صفحه ای از این تاپیک رو که من خوندم واقعاً کنجکاو و به نوعی علاقه مند شدم دنبال کنم مابقیی نوشته های دوستان عزیز رو

امیدوارم تاپیک همچنان به کاره خودش پرقدرت ادامه بده.و ما هم بتونیم از مطالب خوبش استفاده کنیم.

نظر

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من دیگه از امضام یورو ین رو برداشتم چون یه هفته مسافرت بودم چون به اینترنت درست حسابی دسترسی نداشتم حساب خراب شد. البته اون حساب فقط برای این بود که ببینیم روی یورو ین هم میشه از خبرتی استفاده کرد یا نه که به نظرم میشه ولی ارزهای یورو و پوند یه چیز دیگست. من به شخصه روی پوند به فرانک و حتی یورو به کانادا هم گرفتم روی ریل خودم و بیشتر سود میداد تا ضرر ولی خبرتی تمام قدرتش به اینه که روی یک ارز کار بشه. نه حتی دو ارز فقط و فقط یک ارز. اگه دو روز اینجوری کار کنید دلیلش رو می فهمید.
                              من چند وقت داشتم سود رویایی میکردم ولی طمع باعث شد سراغ ارزهای دیگر بروم. اگر فقط روی همون دوتا ارز کار کنید تا نزدیکهای بعد از ظهر دیگه می بینید اصلا نیازی به کانال و هیچی ندارید و تمام حرکات ارز رو می تونید پیش بینی کنید. توهم نیست چیزی که دیدم رو گفتم.

ارادتمند ----- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• با سپاس به شما اقا امیر

لطفا روش کار با سیستم خبرتی را اینجا بگویید تا برروی دو ارز پوند و یورو انجام دهیم.روشی که شما استفاده کردید روی ارزهای دیگر و به سود رسیدید.
                                ممنون
                                (شاید روش شما ساده تر باشد .چون واقعا بعضی از پوزهای خانم انصاف را نمیتوان تحلیل کرد .)

نظر

پردازش ...
                                X