اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام مسلم عزیز

ببخشید من دخالت می کنما فقط در حد نظر. به نظرم خطوط خبرتی زیاد هم هستند. تازه پیووتها رو هم اگه بخواهیم در نظر بگیریم هر 5 پیپ یه خط داریم. من نه تنها میگم فیبوهارو زیاد نکنیم بلکه اون فیبوها رو هم حذف کنیم و از پیووت ها استفاده کنیم حداقل من طبق تجربه ی سه ماهه با خبرتی و یکساله با پیووتها خطوط پیووت رو از فیبو اونم به روش خبرتی بهتر می دونم.

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      من بزودی ایشالله مشکل استاپ این تاپیک رو حل میکنم. ابزاری رو سفارش دادم درست کنند به محض درست شدن مطرح میکنم.
      منتظر عیدی شما هستیم !

در کل کار حرفه ای با شما خیلی لذت بخشه !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        سلام مسلم عزیز

ببخشید من دخالت می کنما فقط در حد نظر. به نظرم خطوط خبرتی زیاد هم هستند. تازه پیووتها رو هم اگه بخواهیم در نظر بگیریم هر 5 پیپ یه خط داریم. من نه تنها میگم فیبوهارو زیاد نکنیم بلکه اون فیبوها رو هم حذف کنیم و از پیووت ها استفاده کنیم حداقل من طبق تجربه ی سه ماهه با خبرتی و یکساله با پیووتها خطوط پیووت رو از فیبو اونم به روش خبرتی بهتر می دونم.

ارادتمند----------امیر

صبر کن امیر جان !

عَسَى أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَكُمْ

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• به نظر من بازار ر که باز بشه روبه بالا حداقل تا 30 پیپ حرکت می کنه.تا به مقاومت بخوره.پوزیشن نبندی بهتره.
          ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 03-31-2013, 05:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
            من یک پیشنهاد میدم خطوط فیبو روز قبل هم امتداد بدیم ! یعنی مثل کانال ها فیبو یک دوره و دو دوره داشته باشیم وببینیم میشه برای استاب از انها استفاده کرد! برای شروع خوبه !
            حالا چون ما هنوز هیچ تصمیی نگرفتیم , میتونیم از روش بیل ویلیامز استفاده کنیم . در تایم فریم پایین تر مثلا 30 یا 15 , با استفاده از فرکتال ها دو دره یا قله قبل رو برای استاپ هامون استفاده کنیم
            ( تقریبا و بصورت میانگین 30 پیپ میشود و جای مناسبی نیز دارد)
            از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

من یک پیشنهاد میدم خطوط فیبو روز قبل هم امتداد بدیم ! یعنی مثل کانال ها فیبو یک دوره و دو دوره داشته باشیم وببینیم میشه برای استاب از انها استفاده کرد! برای شروع خوبه !
              بنظرم برای ابتدا تمام اون سطوح فیبو را دیلیت کنید و ترازهای پیوت هفتگی و ماهانه رو اضافه کنید.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

بنظرم برای ابتدا تمام اون سطوح فیبو را دیلیت کنید و ترازهای پیوت هفتگی و ماهانه رو اضافه کنید.
                خداییش الان همین حرف رو من زدم آقا مسلم گفت صبر کن امیر جان (یعنی زیاد حرف نزن) :دی الان شما گفتی میگه راست گفتی

مثل دوماه پیش که من گفتم این سیستم استاپ میخواد آقا مسلم فرمود دیگه توی تاپیک پست نزن حالا شما میگی میگه راست میگی:دی

خداییش بحث خودم نیست من کلا تو زندگیم چیزی رو جدی نمیگیرم و حداکثر ناراحتیم 5 دقیقه است ولی با این دید ضربه میخوریم.

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

خداییش الان همین حرف رو من زدم آقا مسلم گفت صبر کن امیر جان (یعنی زیاد حرف نزن) :دی الان شما گفتی میگه راست گفتی

مثل دوماه پیش که من گفتم این سیستم استاپ میخواد آقا مسلم فرمود دیگه توی تاپیک پست نزن حالا شما میگی میگه راست میگی:دی

خداییش بحث خودم نیست من کلا تو زندگیم چیزی رو جدی نمیگیرم و حداکثر ناراحتیم 5 دقیقه است ولی با این دید ضربه میخوریم.

ارادتمند----------امیر

مثبت اندیش باش دوست من
                  همه مدل ها رو میتونیم تست کنیم

ممکنه این تئوری ما اشتباه باشه

ما صرفاً نظر خودمون رو گفتیم.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

این هفته امتحان میکنیم ببینیم چی میشه !

البته بنظرم پیوت روزانه با کانال های یک ساعته !

پیوت هفتگی با کانال چهارساعته !

پیوت ماهیانه با کانال های روزانه هماهنگ هستند !
                    ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 03-31-2013, 08:18 PM

نظر

ارادتمند----------امیر

امیر جان اونموقعه من در حال ترجمه و انتقال سیستم بودم که کارم تموم شد ! نمونه کار خانم انصاف هم گذاشتم ! معنا نداشت ابتدای کار و بدون شناخت کافی از سیستم بحث ارتقا و اضافات پیش بکشیم !

اما الان شما کاملا با سیستم اشنا هستید ! و میتونید هر طور خواستید ازش استفاده کنید !

دوستانی که میخواهند با 5000 دلار به بالا با خبرتی کار کنند حتما سفارش ترجمه کتاب ممدوح که گذذاشتم بدهند !

اما ما اینجا راه نواوری و ایده باز گذاشتیم !

در مورد گذشته اگر صحبتهام و رفتارم کسی ناراحت کرده همینجا عذر خواهی میکنم !

نظر

• مسلم جان ناراحتی چیه؟؟؟ خداییش قبل اینکه پست من رو ببینی پست آقا نیما رو جواب دادی تزها یکی بود جواب ها رو ببین

من میگم اینجوری شاید بعضی نظرهای خوب نادیده گرفته بشوند وگرنه من غلط بکنم از دست استادم ناراحت شم. اتفاقا یکی از کسانی که این اخلاق رو واقعا باید ازشون یاد بگیریم خود آقا نیما هستند که من بارها دیدم با اینکه کل فروم بهش میگن استاد ولی سعی داره از همه چیز یاد بگیره واین برای من خیلی قابل تحسینه اخلاق پیشرفت همینه. توی همین فروم کسانی هستند که دارند سودهایی میکنند که بگم مخ همه سوت میکشه. دوتاشون رو من میشناسم خدا می دونه چند نفر گمنام میان و میرن. اتفاقا قاطی بعضی از پستها راهنمایی هم میکنند ولی چون نه کتابی چاپ کردند و نه اینکه زیاد پست میزنند مطمئنم کسی اصلا به توصیه هاشون عمل نمی کنه. کل حرف من اینه:

چشم ها را باید شست

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام به سروران محترم
                          میشه از اندیکاتور zigzag هم کمک گرفت
                          استراتژی زیگ زاگ اقای یزدی
                          ارادت
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• معامله buy بود

نظر

بای ؟ یا سل ؟
                              آقا مسلم معامله buy بود
                              الان تو ضرره

نظر

ببینید ما یک رنج ثابت 14 دوره ای در یک روز داریم که این مقدار از های و لوی که قیمت در طول روز ایجاد میکند کم و زیاد میکنیم ! چون های و لو تغییر میکنند این خطوط هم تغییر میکنند !

در کل بعلت رنج پایین پوند زیاد کاربردی ندارد ! ذهن خودتون زیاد درگیر نکنید !
                                اتفاقا من چند بار روی یورو و پوند با همین سیستم رنج سود کردم که حسابی مزه داد.
                                فقط مشکلش همین جابجایی خطوط هست

نظر

پردازش ...
                                X