اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم بی نظیر v.s.a یا تحلیل حجمی بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• tp1=14-tp2=21-tp3=30-sl=20 بعد از 14پیپ استاپ نقطه ورود
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• پوند بای1.56645
        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• یورو بای1.35571

نظر

• tp1=16-tp2=23-sl=18

نظر

• با سلام خدمت دوستان به گفته ی بعضی از دوستان و اقا مسلم چون خواستم احیانا سیگنال هام مزاحم بعضی از دوستان نباشه تاپیکی ایجاد کردم با نام کارگاه ترید زنده به سبک اسکار امیدوارم بتونم کمکی کنم و مفید باشه. درود بر همگی

نظر

• با سلام خدمت اساتید فن vsa

متاسفانه من هنوز نتونستم با این سیستم کار کنم . البته این به معنی ضعف سیستم نیست شاید ضعف از من باشه و یا شاید ضعف از نحوه بیان مطالب.
                با تشکر فراوان از مسلم عزیز برای مطرح کردن این بحث و سایر دوستان، لطفا اگر کسی مطلبی داره که میتونه به فهم بیشتر روش حجمی کمک کنه ، ممنون میشم در اختیار من و دیگران قرار بده

نظر

• سلام و وقت بخیر

این لینک برای من قابل دانلود نیست! ممنون میشم یکی از دوستان زحمت بکشه و جای دیگه این فایل رو قرار بده .... با سپاس

نظر

• سلام آقا طاها وقت بخیر

من نتونستم از این لینک دانلود کنم ... ممنون میشم دوباره اپلود کنی دوست عزیز

نظر

• بهنام جان برم خونه بروي چشم از روي ديتابيس براتوم ميزارم، فقط محبت كنيد ساعت 21:00 يك پيام خصوصي برام بزاريد تا يادآوري بشه.

شاد باشيد
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• کسی از این اندیکاتور توی بورس ایران استفاده کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                          کسی از این اندیکاتور توی بورس ایران استفاده کرده
                          این سوال من هم هست لطفا اگر این امکان هست یه توضیحی بدین.

مرسی
                          وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
                          AND WHOEVER PUT HIS TRUST IN ALLAH, THEN HE WILL SUFFICE HIM
                          ::تمام نا تمام من با تو تمام می شود::

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            با سلام به همه دوستان

در بورس ایران براساس حجم و قیمت کار میکردم و موفق بودم اما وقتی وارد فارکس شدم برگ برنده خودم از دست دادم تا اینکه یک بار بطور اتفاقی با این سیستم اشنا شدم و مطالب ان که توسط علی عبده تریدر مصری بیان شده را حدود دو یا سه بار مطالعه کردم و واقعا لذت بردم !

من چونکه دانش اموخته اقتصاد هستم و سر کار ما با عرضه و تقاظا بود وقتی دیدم همه جای این سیستم از عرضه و تقاظا صحبت کرده واقعا هیجان زده شدم و گم شده خودو را یافتم !

البته هر سیستمی نقاط قوت و ضعف خود را دارد ! و این سیستم هم ضعف خود را دارد !

این سیستم نیاز بتوضیحات فراوانی دارد که بعد از کامل شدن ان در دسترس عموم خواهد گرفت !

هدف نقل دانش معامله گری هست و امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیرد !

سید مسلم شبری /2013/

موفق باشید !

[IMG][/IMG]
                            سلام آقا سید

امروز دو آبان هست که دو تا مناسبت خیلی خوب درش هست یکی اینکه عیدتون مبارک و دیگری هم تولد آقا طه مبارک.

ازت شیرنی ای که میخوایم اینه که گفتی در بورس ایران براساس حجم و قیمت کار میکردی و موفق بودی، میشه بگی با کدوم اندیکاتور برای حجم کار میکردی و در کل سیستمی که باهش کار کردی و موفق بودی رو به ما هم بگی؟

مرسی
                            بازم عید و تولد مبارک
                            وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
                            AND WHOEVER PUT HIS TRUST IN ALLAH, THEN HE WILL SUFFICE HIM
                            ::تمام نا تمام من با تو تمام می شود::

نظر

• با سلام و تشکر از شما دوست عزیز

تازه از جشن تولد فارغ شدم !

اما در مورد سوال شما !

اندیکاتوری در این زمینه برای بورس تهران وجود نداره و من استفاده ای نکردم !

ببینید بنده بصورت ذهنی با چک کردن حجم سهام طی یک دوره ای میتونستم بفهمم که حجم معاملات نسبت به میانگین حجم عامله شده در حال افزایش هست

حالا اگر قیمت در یک کف بود احتمال بالایی میدادم که سیگنال ورود داده شده ! و اگر یکدفعه افزایش بیش از اندازه بود میفهمیدم که امکان فتح قله ها وجود دارد !

طبق همین مورد اخرین سهمی که به یکی از دوستان داده بودم شپلی در قیمت خیلی پایین بود !

اما مطالب این تایپیک بعلت نامعلوم بودن حجم معاملات خرید و فروش در فارکس بیان شدند که از اندیکاتورهای که تیک در یک شمع حساب میکنند ستفاده شده است ! ورزن های جدیدی از این نرم افزار وجود دارد که در اختیار بنده نیست !

موفق و موید باشید
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مشکل حجم در فارکس اینه که واقعی نیست
                                بر اساس بروکر است
                                هیچ موقع در این خصوص صحبت نشده

اما داریم این اندیکاتور رو در بورس تست می کنیم
                                نمونه سهم سفارس ورود با مربع ابی

نظر

پردازش ...
                                X