اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم بی نظیر v.s.a یا تحلیل حجمی بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به نظر من نحوه کار این اندیکاتور اصلا" به حجم اصلی بازار ربطی نداره و کار اون فقط تحلیل شکل ظاهری کندل ها هستش برای همین علت هست که در بروکر های مختلف به علت تفاوت در شکل ظاهری کندل ها بعضی ها بعضی علامت ها رو دارن و بعضی دیگر نه در کل یه اندیکاتور متوسط هست مثل بقیه اندیکاتور های دیگر پس نباید خودمون رو گول بزنیم اگه 100 مورد می تونید نشون بدید که درست عمل کرده 100 مورد هم میشه نشون داد که failشده
    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• [QUOTE=moslemb;48906]با سلام

ببینید سیگنال خرید 20 پیپ داد و بعد یک سیگنال سل دداده که باید کامل خارج میشدی و پوزیشن سل باز میکردی ! اینسیستم نیاز به سرعت عمل داره !

دقت کنید دو علامت مشخص کرده بودم که بالایی محو شده ! از دوستان کسی هنوز علامت داره ؟

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 12:17 PM
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• امروز در یورو دلار سیگنال خرید داد که بسود رفت ! اما پوند ضرر داد !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
          به نظر من نحوه کار این اندیکاتور اصلا" به حجم اصلی بازار ربطی نداره و کار اون فقط تحلیل شکل ظاهری کندل ها هستش برای همین علت هست که در بروکر های مختلف به علت تفاوت در شکل ظاهری کندل ها بعضی ها بعضی علامت ها رو دارن و بعضی دیگر نه در کل یه اندیکاتور متوسط هست مثل بقیه اندیکاتور های دیگر پس نباید خودمون رو گول بزنیم اگه 100 مورد می تونید نشون بدید که درست عمل کرده 100 مورد هم میشه نشون داد که failشده
          سلام سناتور عزیز

اگر شما 30% درصد سیگنالی که درست عمل نکرده وبضرر رسیده در یورو دلار و پوند دلار نشونبدی من موضوع میبیندم !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
            سلام سناتور عزیز

اگر شما 30% درصد سیگنالی که درست عمل نکرده وبضرر رسیده در یورو دلار و پوند دلار نشونبدی من موضوع میبیندم !
            با سلام

ببین آقا مسلم من نه می خوام ایراد الکی بگیرم نه الکی تعریف کنیم واقع بین باشیم مثلا" در همین تصویر جاهای علامت گذاری شده سود به 20 پیپ نرسیده برگشته استاپ زده حالا چند تا علامت این وسط محو شدن دیگه خدا می ونه مشکل ما اینه که همیشه خودمون رو در موقعیت هایی که به سود می رسه تصور می کنیم

نظر

با سلام

ببین آقا مسلم من نه می خوام ایراد الکی بگیرم نه الکی تعریف کنیم واقع بین باشیم مثلا" در همین تصویر جاهای علامت گذاری شده سود به 20 پیپ نرسیده برگشته استاپ زده حالا چند تا علامت این وسط محو شدن دیگه خدا می ونه مشکل ما اینه که همیشه خودمون رو در موقعیت هایی که به سود می رسه تصور می کنیم

من نمیخوام از سیستم حمایت کنم ولی این ایرادها اغلب اشتباهات شخصی است. به علامتهایی که در حمایت و مقاومت داده میشه اعتبار بدین. بیشتر اشکالات شما اصلا در این محدوده نیست. همچنین درمورد علامتهای دایره ای ، درصورت پولبک و روند اصلاحی پوز تعریف میشود که اتفقا اولین دایره درست عمل کرده و دومین دایره هنوز روند اصلاحی شروع نشده.
              با تمپلیت اصلی خود سیستم هیچکدام از این اشتباه ها دیده نمیشود

نظر

• نوشته اصلی توسط salehi نمایش پست ها
                من نمیخوام از سیستم حمایت کنم ولی این ایرادها اغلب اشتباهات شخصی است. به علامتهایی که در حمایت و مقاومت داده میشه اعتبار بدین. بیشتر اشکالات شما اصلا در این محدوده نیست. همچنین درمورد علامتهای دایره ای ، درصورت پولبک و روند اصلاحی پوز تعریف میشود که اتفقا اولین دایره درست عمل کرده و دومین دایره هنوز روند اصلاحی شروع نشده.
                تمپلیت اصلی خود سیستم هیچکدام از این اشتباه ها دیده نمیشود
                تمپلت که همون اصلی سیستم هست با back مشکی و شما اخرین علامت دایره ایی را که ببینید رو مقاومت بود پولبک هم بود اما...

نظر

تمپلت که همون اصلی سیستم هست با back مشکی و شما اخرین علامت دایره ایی را که ببینید رو مقاومت بود پولبک هم بود اما...
                  بازار نزولی است ، هنوز برگشتی به بالا نداشته ، اصلاح هنوز شروع نشده اخوی

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 12:11 PM

نظر

• [QUOTE=salehi;49003]بازار نزولی است ، هنوز برگشتی به بالا نداشته ، اصلاح هنوز شروع نشده اخوی

دوست عزیز شما اول یه نگاهی به جفت ارزی که عکسشو گذاشتم و علامت هایی که مشخص کردم بندازید
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 12:15 PM

نظر

• فروش در 15 دقیقه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 12:16 PM

نظر

• دوستان نیازی به اثبات چیزی نیست ! سیستم همینه با ضعفهای که داره ! کسی که میتونه باش سود کنه ازش استفاده کنه ! کسی که نمیتونه لازم نیست استفاده کنه ! نیازی به بحث و نظر و انتقاد نیست !

نظر

• خوب دوستان کمک از غیب رسید

اقای علی عبده جواب من دادند ! ایشان گفتند چونکه علامتهای مربعی به چند کندل وابسته هستند امکان تاخیر و تعدیل انهاتوسط سیستم وجو د دارد اما در علامتهای دایره ای چنین چیزی وجود ندارد !

گفتند بیشترین وقت ممکن برای تاخیر دو کندل هست !

اقای صالحی هم میتونید در این مورد با شرکت ایمیل بفرستید !

موفق و موید باشید !

نظر

• سلام خدمت دوستان
                            من می خواستم با اجازه اقا مسلم یه نکته ای رو بگم
                            بهتره که قانون چرخ دنده رو برای سیستم حجمی رعایت بکنیم که سیگنال های ضعیف باعث استاپ خوردن نشن
                            مثلا چرخ دنده ی بزرگتر رو تایم یک ساعته در نظر بگیریم و تایم 30 و 15 هم به ترتیب چرخ دنده های کوچکتر .
                            وسیگنال های که در تایم یک ساعته صادر میشن جهت بازار و برای ورود و خروج از تایم های 30 و 15 استفاده کنیم .
                            ممنون میشم نظرتون رو بگید که من هم استفاده کنم
                            البته اقا مسلم جسارت بنده رو ببخشند
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanyad نمایش پست ها
                              سلام خدمت دوستان
                              من می خواستم با اجازه اقا مسلم یه نکته ای رو بگم
                              بهتره که قانون چرخ دنده رو برای سیستم حجمی رعایت بکنیم که سیگنال های ضعیف باعث استاپ خوردن نشن
                              مثلا چرخ دنده ی بزرگتر رو تایم یک ساعته در نظر بگیریم و تایم 30 و 15 هم به ترتیب چرخ دنده های کوچکتر .
                              وسیگنال های که در تایم یک ساعته صادر میشن جهت بازار و برای ورود و خروج از تایم های 30 و 15 استفاده کنیم .
                              ممنون میشم نظرتون رو بگید که من هم استفاده کنم
                              البته اقا مسلم جسارت بنده رو ببخشند
                              با تشکر
                              درسته ولی 4س و روزانه و تحلیل تکنیکی برای بلند مدت و یک ساعته و میمساعته برای ترید!

نظر

• سلام دوستان دیروز من دیر رسیدم وبنظر خود من بای روی یورو دلار خیلی تایید شده نبود البته من وقتی نشانه های سل رو دیدم قسمت بیشتر معاملم رو بستم وبعد منتظر شدم و وارد سل شدم بعد از استاپ خوردن ولی عادت ندارم دستی معامله ببندم.سیستم نیازمند دقت هست ومشکل خاصی نداره...
                                تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                                تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                                http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

پردازش ...
                                X