اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم طلایی x

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    منظورت اینه ؟ یک تایپیک به این موضوع باز کن تا اطلاعات خام و ترجمه اونجا بزارم !

[IMG][/IMG]

همینه آقا مسلم. تاپیک رو من باز کنم؟؟؟؟؟؟؟
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با کن شاید دیگران اطلاعات بیشتریداشته باشند منکه اولین بار شنیدم !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام من تازه به جمع دوستان پیوستم امیدوارم بتونم مطالب مفیدی از دوستان یاد بگیرم
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          دومی الیوت نیست یه سیستمه کلا با فیبوناچی. اولیه یه سیستمه بر مبنای cci با تمپلیت خودش. من تمپلتش رو دارم یه سری الگوهای خاص روی این تمپلیت باید پیدا کنیم. اینجوری نیست که بگه دوتا خط مثلا کراس کردند بای یا سل بزن چندتا شکل خاص باید تشکیل بشه. من پی دی اف انگلیسی اش رو دارم تمپلیت رو هم دارم ولی وقت ترجمه اش رو با این انگلیسی داغونم ندارم. ولی اگه فروم یا کلوبش رو پیدا کنیم بهتره چون شنیدم یه کلوب داره با کلی اعضا. اگه می خواین تمپلیتش رو آپلود کنم
          Woodies CCI with a 5 min scalping @ Forex Factory : Woodies CCI with a 5 min scalping @ Forex Factory
          woodiesnadex/ : http://woodiesnadex.com/
          Woodies Cci Indicators : Woodies Cci Indicators
          Woodies CCI Club : Relocate
          ویرایش توسط salehi : https://www.traderha.com/member/3983-salehi در ساعت 03-01-2013, 09:24 PM دلیل: اضافه کردن لینک

نظر

کورس آموزشی معرفي سيستم Woodies CCI
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-02-2013, 10:35 AM

نظر

بازم یه سیسستم در پیته دیگه به نظر من ایجاد کننده این تایپیک اگر قصد اموزش و کمک به جامعه فارکس ایران را دارد باید سیستمی را که خودش با آن سیستم کار می کند و از سوددهی سیستم در بلند مدت اطمینان کسب کرده مطرح کند و این باز کردن تایپیکهای فراوان با عناوین مختلف و سیستمهای بیهوده آب در هاونگ کوبیدن است و نتیجه ای به غیر از وقت تلف کردن ندارد

نظر

انــدرین ره می تراش و می خراش *** تـا دم آخـر دمـی فـارغ مـباش
                دوســت دارد یــار ایــن آشـفتـگی
                *** کـوشش بیـهوده بـه از خفـتگی

اولین سیستمی که معرفی کردم سیستم شخصی خودم بود ! و الانهم از کانال ها و ابزاری که در تایپیک محبت ارائه شدند استفاده میکنم و دوستان از این مورد اطلاع دارند !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                  با سلام

اول از همه از مسلم جان به خاطر معرفی سیستم تشکر می کنم

به درخواست مسلم عزیز این اندیکاتور را برای این سیستم آماده کردم .
                  این اندیکاتور فقط در تایم یک ساعته کار می کند.
                  در آینده سعی می کنم تمام تایم فریم ها را به آن اضافه کنم.

امیدوارم برای دوستان مفید باشد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2086548051.rar
                  دست شما درد نکنه
                  حالا میشه این دوره های زمانی رو طوری بنویسی که هر ۲۴ کندل در تایم ۱۵. رو یکدوره بگیره و دوره بندی رو از های یا لو هفته قبل شروع کنه
                  ممنون

Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-17-2013, 10:08 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    دست شما درد نکنه
                    حالا میشه این دوره های زمانی رو طوری بنویسی که هر ۲۴ کندل در تایم ۱۵. رو یکدوره بگیره و دوره بندی رو از های یا لو هفته قبل شروع کنه
                    ممنون

پشیمون شدم
                    تو چهار ساعته بهتر جواب میده میخاستم باهاش اسکالپ کنم که نشد
                    بنابراین باید های و لو هفته قبل را بگیریم
                    بعد تو هفته جاری دقیقا وسط یا ۵۰ فیبو مثلا یک خط زرد بزاره و رو ۳۸ و ۶۲ فیبو یک خط ابی
                    حالا این اندیکاتور رو درست کنید تا دنباله شو بگم

نظر

پردازش ...
                    X