اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام و آرزوی سلامتی برای جناب فیاض و همه دوستان
    آقا محسن عذر خواهی میکنم من متوجه نشدم این سقف و کف را از کجا میگیریم؟ از گذشته چارت
    وقتی چارت را روی تایم 4 ساعته قرار بدیم محدوده بین دو خط یک هفته است .منظورتون اینه که سقف و کف بین این محدوده را در نظر میگیریم یا اینکه نه باید چارت را روی تایم فریم هفتگی بذاریم؟ باید چارت را به تایم هفتگی ببریم و های و لو هفته را با ترید لاین مشخص میکنیم بعد به چهارساعته برمیگردیم و سقف و کف رو مشخص میکنیم ضمننا حواسمون هم به خطوط ترید لاین هفتگی هست که در اون محدوده پزیشن رو باز نکنیم . اگه متوجه نشدین بگین تا با مثال تصویری براتون توضیح بدم
    قبلا از پاسخگویی حضرت عالی نهایت سپاس را دارم.
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• آقای فیاض عزیز

سیستم سودال البته 4 ساعته که ارایه کردید بسیار جالبه و میتونه خیلی کارا باشه.
      خوبی این سیستم اینه که در جهت رونده.
      ممنون از زحمات شما.
      در حال حاضر کسانی که با این روش کار میکنند در عمل چقدر موفق بودند؟
      خودتون چه مدتیه با این روش کار میکنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
        با سلام و آرزوی سلامتی برای جناب فیاض و همه دوستان
        آقا محسن عذر خواهی میکنم من متوجه نشدم این سقف و کف را از کجا میگیریم؟ از گذشته چارت
        وقتی چارت را روی تایم 4 ساعته قرار بدیم محدوده بین دو خط یک هفته است .منظورتون اینه که سقف و کف بین این محدوده را در نظر میگیریم یا اینکه نه باید چارت را روی تایم فریم هفتگی بذاریم؟ باید چارت را به تایم هفتگی ببریم و های و لو هفته را با ترید لاین مشخص میکنیم بعد به چهارساعته برمیگردیم و سقف و کف رو مشخص میکنیم ضمننا حواسمون هم به خطوط ترید لاین هفتگی هست که در اون محدوده پزیشن رو باز نکنیم . اگه متوجه نشدین بگین تا با مثال تصویری براتون توضیح بدم
        قبلا از پاسخگویی حضرت عالی نهایت سپاس را دارم.

با تشکر از زحمات شما دوست عزیز
        منظور شما از خطوط ترند لاین هفتگی چیه؟.
        high و low هفته ی قبل را فهمیدم.سقف ها و کف هایی هم که توضیح دادید فهمیدم ولی خطوط ترند لاین هفتگی را متوجه نشدم

نظر

• به عکس کندل هفتگی دقت کنین !

به خطوط آبی ، خطوط ترید لاین افقی میگویند

نمای چهارساعته :

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 05-15-2013, 08:12 AM
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• آقای فیاض عزیز

سیستم سودال البته 4 ساعته که ارایه کردید بسیار جالبه و میتونه خیلی کارا باشه.
            خوبی این سیستم اینه که در جهت رونده.
            ممنون از زحمات شما.
            در حال حاضر کسانی که با این روش کار میکنند در عمل چقدر موفق بودند؟ والا نمیدونم ... کسی گزارشی چیزی به من نداده اما مطمئنم چنانچه بر اساس قوانین همین روش عمل کنن برایند ماهیانه مثبتی خواهند داشت

خودتون چه مدتیه با این روش کار میکنید؟ بنده دو ساله که با این روش کار میکنم البته تایم پایین کارمیکردم بعد به تایم 4 ساعته اومدم که دیدم خیلی بهتره

ببخشید من الان سوالتونو دیدم ..

نظر

• سلام

ممنون از شما بابت به اشتراک گذاری این روش.

بنده متوجه نشدم که کف ها و سقف ها را توی تایم چهار ساعته چطور باید تشخیص بدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط 1900 نمایش پست ها
                سلام

ممنون از شما بابت به اشتراک گذاری این روش.

بنده متوجه نشدم که کف ها و سقف ها را توی تایم چهار ساعته چطور باید تشخیص بدم.
                سلام دوست من !
                پستهای 102 به بعد صفحه 11 رو مطالعه کنید

نظر

• با سلام و تشکر از لطف بی دریغ آقا محسن، pdf تاپیک خدمت شما.
                  فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام خدمت دوست عزیز لطف میکنید در مورد شکست توضیح بیشتری بفرمایید؟ با تشکر لطفا با عکس

نظر

• سلام وخسته نباشید یه سوال در صورتی که قیمت از یک سمت باکس زد بیرون وبعد به داخل برگشته واز سمت دیگر باکس زد بیرون ایا مجاز به باز کردن پوزیشن در اون سمت داریم؟البته در صورتی که سقف ویا کف تایم اچ 4 روبشکنه ممنون از راهنماییتون مثلا امروز پند دلار مسیر خودش رو بعد از باکس طی کرد و سودش رو هم داد ولی بعد برگشت و از طزف دیگه بیرون رفت
                      ویرایش توسط sarababa : https://www.traderha.com/member/3088-sarababa در ساعت 10-08-2013, 06:04 PM
                      بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                        سلام وخسته نباشید یه سوال در صورتی که قیمت از یک سمت باکس زد بیرون وبعد به داخل برگشته واز سمت دیگر باکس زد بیرون ایا مجاز به باز کردن پوزیشن در اون سمت داریم؟البته در صورتی که سقف ویا کف تایم اچ 4 روبشکنه ممنون از راهنماییتون مثلا امروز پند دلار مسیر خودش رو بعد از باکس طی کرد و سودش رو هم داد ولی بعد برگشت و از طزف دیگه بیرون رفت
                        بهتره که فقط یک بار پزیشن بزاریم اونجوری ریسکمون بالا میره

نظر

• سلام

در این تاپیک پست 136 یک یوزر حساب دمو جهت پی گیری سیگنالها گذاشته بودید تا صحت کارتون مشخص بشه.

http://forum.broker-fa.com/f60/سیستم...2/index14.html

دیگه فعال نیست؟

من نتونستم وارد بشم!

با تشکر

نظر

• یک سوال

در این سیستم تاکید فراوانی بر بسته شدن کندل 4 ساعته شده.

پس بهتر نیست کل روز را مشغول باشیم و فقط در زمانهای

04:00. 08:00. 12:00. 16:00 20:00. 00:00

بعد از تقریب یک ربع الی نیم ساعت بعد بیام سراغ چارت

این طور
                            علاوه بر اینکه کندل 4 ساعته بسته شده
                            کندل بعدی شروع٬ و تایید یا کذب شکست را بررسی کرده
                            و مهمتر اینکه اوایل حرکت می باشد

تصدیق می کنید ؟!!!

نظر

• سلام و درود

طبق وعده ای که داده بودم حد نصاب ATR روند فردا 1304.86 و 1245.98 می باشد . در ضمن دوستانی که از ایندیکاتور ارسالی استفاده میکنند میتوانند ستینگ Value را بر روی 22 برای فردا تنظیم نمایند تا با این میزان تقریبا" مچ بشه .

موفق و پیروز و پر پیپ باشید
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• مکدی واگرائیرو داره داد میزنه
                                این جور جاها اندیکاتورها فایده داره

نظر

پردازش ...
                                X