اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
    محسن جان اون پست را که جواب دادین مربوط به من نیست . یکی از بچه ها سئوالش را با شکل من مطرح کرده.

محسن جان شما در پست 28
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2308677541.jpg

از پایین ترین شدو کندل هابرای کف استفاده کردین (خط آبی پایینی)

اما در پست 39 که مربوط به همان محدوده قیمتی است
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2372357831.jpg

از قیمت دیگری برای کشیدن کف استفاده کردین (خط زرد پایینی)

سئوال من اینکه معیار اصلی شما برای رسم خطوط چیست ؟؟؟ چرا بعضی از مواقع از شدو برای رسم خطوط استفاده می کنیدو در بعضی از مواقع از قیمت دیگر؟؟

به نکته جالبی اشاره کردین
    من معمولا به جای یک خط مستقیم ، محدوده حمایت و مقاومت رو در نظر میگیرم ( عکس پست 112 )
    در بعضی اوقات یک شادو از مرز زده بیرون ( هیجان موقتی بازار ) که اونو حساب نمیکنیم اما بعضی وقتها همون شادو مقارن با یک سقف یا کف حمایتی قوی میشه که باید در نظر گرفته بشه .

فلش قرمز شادو غیر معتبر و فلش زرد شادو معتبر رو نشون میده
    با زم اگر توضیحی خواستین در خدمتم
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• ممنون بابت پاسخگویی

محسن جان اگر محدوده ساپورتی زیر را در نظر بگیریم ،قیمت دو بار موفق به شکست آن شده. حتی قیمت موفق شده پایین تر از low کندل شکستی نیز برود(تاییدیه شکست)
      اما قیمت نزول نکرده.
      آیا شما می توانید این سیگنال های خطا را ..... کنید؟؟؟
      اگر در این موقعیت بخواهیم معامله بکنیم ، استاپ را کجا باید قرار دهیم؟؟؟

نظر

• شرمنده دوست من !
        من چشمام ضعیفه و به سختی عکس شما رو میبینم !
        اما چنین استنباط کردم که شما به دنبال ..... موقعیتهای بازار هستین و این خیلی خوبه
        چند نکته در مورد موقعیتهای خطرناک بازار :
        1 - قسمتی که شما به عنوان محدوده مقاومت گذاشتین به نظرم اشتباه میاد ( کندل ها کاملا مشخص نیستن ضعف بینایی )
        2 - یورو به دلار الان در محدوده کف هفته قرار گرفته و این رنج به نظر خطرناک میاد ( بی تصمیمی معامله گران )
        3 - در نظر گرفتن سطوح فیبو ( مهم )
        4 - ...............
        در مورد استاپ هم باید با کمترین ریسک ممکن وارد شد
        چنانچه مجبور به گرفتن استاپ زیاد میشید از خیر معامله بگذرید
        بازم در خدمت خواهم بود
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• شرمنده محسن جان سعی میکنم از دفعه بعد رنگ ها را روشن کنم

محسن جان من به دنبال ..... کردن موقعیت ها اشتباه، به وسیله شکل کندل ها در موقع شکست هستم.

شما در موقع شکست آیا به شکل کندل نیز توجه میکنید. که مثلا آن کندل فول بادی باشد و shadow کمی نسبت به بادی آن داشته باشد.
          یا اینکه ملاک شما فقط بسته شدن قیمت در پایین یا بالای خط است؟؟؟

نظر

• با سلام محسن جان من جواب سوالم را پیدا کردم اما یه نکته اونکه ما می تونیم برای پیدا کردن قله ها و دره ها از مکدی هم استفاده کنیم. یه راه دیگه هم اونکه می تونیم پوزیشن هامون را 2 بخشی بگیریم و مثلا تی پی بخش اول را روی 20 پیپ قرار بدیم و بخش دوم را بدون تی پی بذاریم در صورتی که بخش اول تی پی خورد استاپ بخش دوم را روی صفر بیاریم و در صورت ادامه روند همینطور استاپ را تریل کنیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
              شرمنده محسن جان سعی میکنم از دفعه بعد رنگ ها را روشن کنم ممنونم

محسن جان من به دنبال ..... کردن موقعیت ها اشتباه، به وسیله شکل کندل ها در موقع شکست هستم.

شما در موقع شکست آیا به شکل کندل نیز توجه میکنید. بله حتما اما اگر با سطوح فیبو هماهنگ بشود ( مهم ) که مثلا آن کندل فول بادی باشد و shadow کمی نسبت به بادی آن داشته باشد.
              یا اینکه ملاک شما فقط بسته شدن قیمت در پایین یا بالای خط است؟؟؟ خیر اما تاثیر به سزایی در تصمیم گیریم دارد

موفق باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR0O0 نمایش پست ها
                با سلام محسن جان من جواب سوالم را پیدا کردم اما یه نکته اونکه ما می تونیم برای پیدا کردن قله ها و دره ها از مکدی هم استفاده کنیم. من با اندیکاتورها میانه خوبی ندارم اما شما مختارید که استفاده بکنید . یه راه دیگه هم اونکه می تونیم پوزیشن هامون را 2 بخشی بگیریم و مثلا تی پی بخش اول را روی 20 پیپ قرار بدیم و بخش دوم را بدون تی پی بذاریم در صورتی که بخش اول تی پی خورد استاپ بخش دوم را روی صفر بیاریم و در صورت ادامه روند همینطور استاپ را تریل کنیم اینو هستم .
                موفق باشین

نظر

• با سلام از دوستان میخوام که پای پست عزیزان که واقعا دارن وقت میذارن و مطالب مفیدی رو رایگان در اختیارتون میذارن حتما تشکر بزنید...تا فک نکن احیانا مفید نیست وکسی دوست نداره موفق باشید
                  تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                  تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                  http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• Re: سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                    ممنون بابت پاسخگویی

محسن جان اگر محدوده ساپورتی زیر را در نظر بگیریم ،قیمت دو بار موفق به شکست آن شده. حتی قیمت موفق شده پایین تر از low کندل شکستی نیز برود(تاییدیه شکست)
                    اما قیمت نزول نکرده.
                    آیا شما می توانید این سیگنال های خطا را ..... کنید؟؟؟
                    اگر در این موقعیت بخواهیم معامله بکنیم ، استاپ را کجا باید قرار دهیم؟؟؟

البته میگن از اندیکاتور استفاده نکنید ولی
                    اگر اون نقاطی که بعنوان شکست اشتباه علامت زدید رو با mfi بررسی کنید
                    متوجه میشود mfi اینقدر پایین اومده که جا برای ادامه ریزش باقی نمونده
                    عکس یورو دلار این هفته رو نزاشتین

send from Ostad Meta
                    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-11-2013, 08:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                      البته میگن از اندیکاتور استفاده نکنید ولی
                      اگر اون نقاطی که بعنوان شکست اشتباه علامت زدید رو با mfi بررسی کنید
                      متوجه میشود mfi اینقدر پایین اومده که جا برای ادامه ریزش باقی نمونده
                      عکس یورو دلار این هفته رو نزاشتین

send from Ostad Meta
                      دوست من سلام !
                      من گفتم خودم از اندیکاتور استفاده نمی کنم چون اصولا بهشون اعتقاد ندارم و منظورم این بود که شما هم اگر استفاده میکنین فقط برای تایید باشه نه اینکه بر پایه سیگنال اونا ترید کنید .
                      موفق باشین

نظر

• قوانین ترید :

1 - شروع ترید ( ساعت 10:30 دقیقه تهران تا 4 بعد از ظهر )
                        2 - مدیریت سرمایه ( سایز 0.02 لات که در این بروکر 0.2 میشود )
                        3 - ریسک به ریوارد یک به دو ( 10 پیپ ضرر 20 پیپ سود )
                        4 - فعال کردن تریلینگ 5 پیپ
                        5 - روش ترید ( اسکالپ بر اساس سیستم سودال )

به امید موفقیت همه

نظر

• نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
                          قوانین ترید :

1 - شروع ترید ( ساعت 10:30 دقیقه تهران تا 4 بعد از ظهر )
                          2 - مدیریت سرمایه ( سایز 0.02 لات که در این بروکر 0.2 میشود )
                          3 - ریسک به ریوارد یک به دو ( 10 پیپ ضرر 20 پیپ سود )
                          4 - فعال کردن تریلینگ 5 پیپ
                          5 - روش ترید ( اسکالپ بر اساس سیستم سودال )

به امید موفقیت همه
                          درود جناب فیاض
                          لطفا برای درک بهتر ارزهایی را که زیر نظر دارید اعلام بفرمایید وهمچنین پوزیشنهای را با تصویر ارایه کنید
                          بسیار سپاس گذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط forex2020 نمایش پست ها
                            درود جناب فیاض
                            لطفا برای درک بهتر ارزهایی را که زیر نظر دارید اعلام بفرمایید وهمچنین پوزیشنهای را با تصویر ارایه کنید
                            بسیار سپاس گذارم
                            عرض کنم خدمتتان که جفت ارزهایی که کمترین اسپرد را داشته باشند
                            eur/usd
                            usd/jpy

نظر

• با سلام ميشه لطف كنيد سقف و كف هاي اين هفته را با تصوير نشان دهيد

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                                با سلام ميشه لطف كنيد سقف و كف هاي اين هفته را با تصوير نشان دهيد
                                بله حتما
                                اتفاقا سقف و کف هفتگی دقیقا مصادف شده با سقف و کف چهارساعته
                                بنابراین برای باز کردن پزیشن نیاز به شکست این سطوح داریم .

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-11-2013, 12:15 PM

نظر

پردازش ...
                                X