اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی مومو (Momo) در چهارچوب 5 دقیقه ای (اسکلپ)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
    با سلام
    چرا موقعیت فروش را نگرفتید؟ (در همان قسمتی که مسطتیل زرد روی مکدی رسم کرده اید). در حالی که منطبق با قوانین سیستم بوده است؟
    مقصود من از این سوال این است که به این نتیجه برسیم که آیا در چنین سیستمی (یا مشابه) احتیاجی به تحلیل جانبی هست یا خیر.
    با تشکر.
    سلام بله
    در واقع من یه جورایی این سیستم رو با واگرایی تلفیق میکنم ، پوز میگیرم درصورتیکه واگرایی یا الگوهای بازگشتی ، خلاف سیگنال فعلی ، سیگنالی صادر نکنند
    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    ----------------------------------------
    forexdive@yahoo.com

نظر

• درود
      از کی تا حالا خانوم کتلین تکنیکالیست شدن اونم در حوزه ارز؟!
      و نکته جالبتر اسکلپینگ ترید کردن ایشون!
      دوست عزیز میتونید منبعی از ایشون که این روشو بیان کردند معرفی بفرمائید؟
      پایدار باشید.

نظر

• با سپاس از شما
        آيا دوستان ممکنه انديکاتوري طراحي نمايند که هنگام فراهم شدن شرايط آلارم بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PINK-LOVE نمایش پست ها
          درود
          از کی تا حالا خانوم کتلین تکنیکالیست شدن اونم در حوزه ارز؟!
          و نکته جالبتر اسکلپینگ ترید کردن ایشون!
          دوست عزیز میتونید منبعی از ایشون که این روشو بیان کردند معرفی بفرمائید؟
          پایدار باشید.
          منبع به همراه لینک دانلود در چند پست قبل معرفی شده
          شما با خانم لین مشکل داری یا با این روش؟
          فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
          forexdive@yahoo.com

نظر

• درود
            دوست عزیزم فکر میکنم اکثر دوستان بنده رو میشناسند و میتونند سخن بنده رو تایید بفرمایند خلق و خوی بنده جوری هستش و بوده و خواهد بود که آدم حاشیه طلبی نیستم و با هیچ استراتژی در این چند ساله مخالف نبوده و نیستم حتی اگر کاملا" مخالف با عقاید بنده و دیدگاه بنده بوده باشه!
            اما به این دلیل این پست رو ارسال کردم که میخواهید استراتژی رو به یکی از بزرگترین و نخبه ترین تحلیلگران مارکت نسبت دهید و به هیچ وجه حوزه فعالیت ایشون به این شکل نمیباشد و ایشون کاملا" یک تحلیلگر فاندامنتالیست هستند و در بازار ارز معمولا" در بازه های خیلی بلند مدت معامله میکنند در واقع سبک معامله گری ایشون و یا کمپانیها خیلی متفاوت از سبک معامله گری تریدرهای خرده پا میباشد و بیشتر در بازار ارز که شاید کمتر از 2% معاملات اونها رو در بر میگیره بیشتر به صورت سفته بازی معامله میکنند!
            این چیزی که شما بیان کردید و این شیوه اسکلپ که به ایشون نسبت دادید با عرض پوزش باید عرض کنم خیلی خنده دار هست!
            دوست عزیز صحبت من سر خوب بودن و یا نبودن استراتژی معرفی شده بتوسط شما نیست بلکه صحبت همونی بود که در بالا خدمتتون عرض کردم.
            پایدار باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
              با سپاس از شما
              آيا دوستان ممکنه انديکاتوري طراحي نمايند که هنگام فراهم شدن شرايط آلارم بده؟
              دوست من هیچ اندیکاتوری نمیتونه به اندازه خودت موقعیت ها رو درک کنه در یک حساب دمو حسابی تمرین کن حتما موفق میشی
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام .
                ممنون از به اشتراک گذاری این سیستم
                این اکسپرت را از سیستم مومو توی سایت متاکوییست پیدا کردم . البته یک سری تنظیماتی داره که من اینجا توی معرفی سیستم ندیدم . اگه دوستانی که آشنایی لازم را دارن ، توضیحات بیشتر را بدن ، خوبه .

دانلود
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این هم تمپلیت ( همراه با اندی اسپرد )

دانلود فایل ( تمپلیت و اندیکاتور اسپرد )

نمایی از تمپلیت :

خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان
                    به خصوص دوستانی که بنده رو مورد لطف قرار دادند و همچنین با نظرات و پیگیری هاشون باعث پربار شدن این تاپیک و بهینه شدن این استراتژی شدن
                    دوستان ، علیرغم اینکه این پست همچنان ادامه خواهد داشت و در روزهای آینده پیگیر این سیستم خواهیم شد ، بر آن شدم که برای دوستانی که مایلند مشابه این استراتژی رو در تایم های بالاتر کار کنند سیستمی از همین خانواده و البته هوشمند تر رو در تاپیک جداگانه ای با عنوان " استراتژی کمبو (Combo) " معرفی کنم . این تاپیک انشاالله از روز 1شنبه استارت زده خواهد شد.
                    پیروز و برقرار باشید.
                    forexdive@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط PINK-LOVE نمایش پست ها
                      درود
                      دوست عزیزم فکر میکنم اکثر دوستان بنده رو میشناسند و میتونند سخن بنده رو تایید بفرمایند خلق و خوی بنده جوری هستش و بوده و خواهد بود که آدم حاشیه طلبی نیستم و با هیچ استراتژی در این چند ساله مخالف نبوده و نیستم حتی اگر کاملا" مخالف با عقاید بنده و دیدگاه بنده بوده باشه!
                      اما به این دلیل این پست رو ارسال کردم که میخواهید استراتژی رو به یکی از بزرگترین و نخبه ترین تحلیلگران مارکت نسبت دهید و به هیچ وجه حوزه فعالیت ایشون به این شکل نمیباشد و ایشون کاملا" یک تحلیلگر فاندامنتالیست هستند و در بازار ارز معمولا" در بازه های خیلی بلند مدت معامله میکنند در واقع سبک معامله گری ایشون و یا کمپانیها خیلی متفاوت از سبک معامله گری تریدرهای خرده پا میباشد و بیشتر در بازار ارز که شاید کمتر از 2% معاملات اونها رو در بر میگیره بیشتر به صورت سفته بازی معامله میکنند!
                      این چیزی که شما بیان کردید و این شیوه اسکلپ که به ایشون نسبت دادید با عرض پوزش باید عرض کنم خیلی خنده دار هست!
                      دوست عزیز صحبت من سر خوب بودن و یا نبودن استراتژی معرفی شده بتوسط شما نیست بلکه صحبت همونی بود که در بالا خدمتتون عرض کردم.
                      پایدار باشید.
                      متاسفانه! بنده جزو اون خیلی از دوستان نیستم که شما رو میشناسن!
                      چند روزی هم بیشتر از پیوستنم به این فروم نمیگذره و تنها هدفم ادای دین به جامعه فارکسی ایران و اساتید اونه که هرچی یاد گرفتم و در حال یادگیری هستم از برکت وجود این عزیزان و چنین فروم هایی هستش
                      تا زمانی هم که به روشی اعتقاد پیدا نکنم هرگز اونو اون هم در چنین مکانی منتشر نخواهم کرد و سعی کردم به تمام سوالات و شبهات دوستان پاسخ بدم
                      دیگه به اینکه طراح این روش چکارست و چرا این روش رو طراحی کرده و و و خیلی اهمیت نمیدم!
                      کاش به جای بررسی شخصیت و حوزه فعالیت طراح این روش ، نقطه ضعف این روش رو بیان می کردین تا هم بنده و هم سایر دوستان استفاده می کردیم
                      ممنون
                      ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 03-09-2013, 01:03 PM
                      forexdive@yahoo.com

نظر

• forexdiveعزیز شما راهت را ادامه بده ، که تا الانش خوب بوده . هدف را داری درست میری . خودت را درگیر حاشیه نکن . فقط پستهای در راستای معرفی و ارتقاء سیستم را توی دستور کارت قرار بده . مهم دستیابی به راههای کسب سود هست
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                          یه پیشنهاد دارم . اگه در کنار مووینگ 20 از مووینگ 120 هم استفاده کنیم ، اینجوری میتونیم روند قالب همون تایم فریم را هم داشته باشیم و معاملات ضرر ده ( خلاف روند بازار ) را ..... کنیم

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-10-2013, 10:58 AM
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط jabalameli نمایش پست ها
                            سلام
                            یه پیشنهاد دارم . اگه در کنار مووینگ 20 از مووینگ 120 هم استفاده کنیم ، اینجوری میتونیم روند قالب همون تایم فریم را هم داشته باشیم و معاملات ضرر ده ( خلاف روند بازار ) را ..... کنیم

با سلام و درود خدمت جناب جبل عاملی عزیز
                            فرمایش شما متین ولی این مووینگ 120 در بازه زمانی m5 خیلی جوابگو نیست چون روند بلند مدت تری در حد ساعتی به بالا را بدست خواهد داد و اینجوری باعث خواهد شد تعدادی از پوزیشن های سود ده رو از دست بدیم
                            در معرفی سیستم کمبو ، منطق استفاده از مووینگ بلند مدت تری دقیقا منطبق با منطق جنابعالی استفاده و معرفی خواهد شد
                            ممنون
                            ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 03-10-2013, 12:50 PM
                            forexdive@yahoo.com

نظر

• محسن جان منتظر استارت معرفی کمبو هستیم
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                                محسن جان منتظر استارت معرفی کمبو هستیم
                                البته محسن هم اسم زیباییه ولی بنده بهروز هستم!
                                چشم اجالتا مقدمه ای بنگاشتم!
                                انشاالله از بعد از ظهر دست و آستین بالا می زنم و یاعلی!
                                روز خوش
                                forexdive@yahoo.com

نظر

پردازش ...
                                X