اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هر ایده ای که به ذهنمان رسید قرار دهیم !!!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

شما لطف بی کران دارید دوست من. امروز معنای در ناامیدی بسی امید هست رو درک کردم هر دوتا سیگنال اولم تا چند پیپی اس ال رفت و برگشت بالا برای همین هم میگم نقطه ی ورودم بده ولی در همین حد اگر سیستم اثبات بشه که سودش مقطعی نبوده ارائه خواهد شد اگر خدای متعال کمک کنه شاید تا اون موقع مشکل ورودش هم حل شد و خجالت زده ی دوستان نشدیم.

بازم تشکر از شما دوست گرامی

نظر

نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها
      هیچکس هیچ پیشنهادی نداره؟؟؟ حداقل یکی نقطه خروج خوب بگه. این رو به یکی گفتم گفت تو نه نقطه ورود بلدی نه نقطه ی خروج پس چی بلدی! من با همین نقطه ی ورود و خروج افتضاحم که واقعا افتضاح هم کمشه ماهی حداقل هزار پیپ میگیرم و اگر این مسئله حل شه مطمئنم بیشتر هم میشه گرفت.

دوستان help me

سلام دوست عزیز

یک لحظه تفکر کنید که اینهمه سبک و تحلیل برای چیست؟

غیر از اینه جهت مارکت شناسایی بشه و نقاط ورود و خروج..؟

با هزار ابزار موجود میتوانید نقطه ورود معین کنید مثلا نقاط پیوت چشمی یا ابزارهلی فیبوناچی و غیره...

پیشنهاد میدم در فروم یکی از سبک های تحلیلی مطرح شده با توجه به روحیات و سلیقه شخصی انتخاب و مطالعه کنید .

موفق باشید
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

ممنون آقای رحمانی. خودم میدونم من روند پیدا کردنم خیلی عالیه - البته برای خودم همینقدر بسه شاید برای بعضی ها افتضاح باشه - ولی به اون نسبت نقطه ی ورود خوب ندارم مخصوصا که نمیدونم چه سریه تا پوز رو میگیرم میره توی ضرر و این استرس روی بحث تریدری که واقعا ضعف دارم اذیتم میکنه.

عجیبه برام که این تاپیک اینقدر خلوته. عجب تاپیک خوبی میتونه باشه. شاید خیلی از ایده ها با ترکیب هم عالی جواب بده ولی مشکل اصلی اینجاست که نمیدونم چرا ماها دوست داریم سیستممون رو در انحصار خودمون در بیاریم و قبول نمیکنیم که سیستم کمتر از مباحث تریدری در موفقیت موثره ولی آیا برای اون مباحث هم وقت میذاریم؟ این انحصار طلبی که اصلا تو کت من نمیره همونطوری که اگر زکات مال رو ندیم برکت از بین میره اگر زکات علم رو ندیم برکت نداره اون علم نمونه اش خودمم برای همین تصمیم گرفتم بعد تست روشی که چند سال تلاش کردم رو بگم امیدوارم نگاه ها بازتر بشه.

پ.ن: کل حرفها به خودم بود کسی به دل نگیره تمام این ایرادها رو خودم داشتم و شاید هنوز هم دارم ولی حداقل این تاپیک رو جدی بگیریم من که مشتری پرو پا قرصشم. باز هم اگر کسی ایده ی نقطه ی ورود داشت ممنونش میشم.

نظر

درود دوست عزیز

بدون هیچ حاشیه ای خدمتتان عرض میکنم تا وقتی راه مشخص نباشد وسیله نقلیه که در کار ما همان مدیریت ریسک و تعیین نقطه ورود باشد بی معنا می باشد .

بگذارید مثالی رو خدمتتان عرض کنم :

فرض میگیریم بنده با استفاده از فاندامنتال جهت بازار را تعیین میکنم و حتی اگر مارکت 300 پیپ در خلاف جهت نظر بنده حرکت کند باز هم نظرم تغییری نمی کند ایا میتوان به بنده نقاط ورود با استاپ 10 پیپ ارائه داد ؟؟!! من چندین نفر را مشاهده کرده ام که به دلیل همین که می خواستند استاپ ان ها کوچک و چشم نواز باشد استیتمنت های سبزشان به استیتمنت های تمام قرمز و بدون سود مبدل شده است و دیگر ترید به روال قبل خودشان هم از یاد برده اند ...

در کل سرتان را درد نمی اورم ابتدا می بایست راه مشخص باشد تا دوستان بتوانند شما را کمک کنند .

اگر جسارتی شد به بزرگی خودتان بنده را عفو بفرمایید ..

پاینده باشید ...
          خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

من یکی از راههای روند گیری ام فاندامنتاله که جدیدا گذاشتمش کنار به دلیل سختی بیش از توانم. الان هم اصلا زمان گفتم سیستم نیست نیازی هم نیست. من 80 تا 90 روندهارو درست پیدا میکنم و معمولا از جایی میفهمم که بازار بیشتر از 30 پیپ برنمیگرده و اگر برگشت جزو اون 10 تا 20 درصده ولی برای اطمینان جاهایی وارد میشم که بازار صد پیپ حرکت کرده. من اطمینان صد پیپ رو میخوام با کوچکی سی پیپ. اینقدر هم به اس ال هام مطمئنم که حد نداره میتونید تاپیکم رو ببینید تمام پوزها تا چند پیپی اس ال رفتند و برگشتند به جز داوجونز اگرم نفت که الان وضعیتش خوب نیست اس ال بزنه میفهمم که روندش نزولی شده پس اس ال خودنم توی هر سیستمی مزیتی داره.

البته برای اطمینان به تاپیک ارجاع دادم وگرنه خداشاهده هر چی دارم از این فروم دارم و هیچی هم بلد نیستم سوء تفاهم نشه.

از تغییر قطبیت هم استفاده کردم یه مدت و راضی بودم ولی به مشکل برخودم.

ببخشید پر حرفی کردم اگر دوستی تونست کمکی بکنه پیام خصوصی بده که بابت من کم ارزش اینقدر اسپم زیاد نشه.

پ.ن: این دو روزه کلی پیام خصوصی گرفتم لطفا دوستانی پیام بدهند که دست و دلشون به کار میره. مثلا دو مورد دوستان فکر میکردند اگر نقطه ی ورودشون رو نگاه دارند پیش خودشون میرن بهشت. خواهشا اگر کسی کمکی از دستش برمیاد با خلوص نیت کمک کنه. مطمئنم بچه های گل این فروم تنهام نمیذارن

ممنون از همه ی دوستان

ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 07-27-2013, 11:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها
              من یکی از راههای روند گیری ام فاندامنتاله که جدیدا گذاشتمش کنار به دلیل سختی بیش از توانم. الان هم اصلا زمان گفتم سیستم نیست نیازی هم نیست. من 80 تا 90 روندهارو درست پیدا میکنم و معمولا از جایی میفهمم که بازار بیشتر از 30 پیپ برنمیگرده و اگر برگشت جزو اون 10 تا 20 درصده ولی برای اطمینان جاهایی وارد میشم که بازار صد پیپ حرکت کرده. من اطمینان صد پیپ رو میخوام با کوچکی سی پیپ. اینقدر هم به اس ال هام مطمئنم که حد نداره میتونید تاپیکم رو ببینید تمام پوزها تا چند پیپی اس ال رفتند و برگشتند به جز داوجونز اگرم نفت که الان وضعیتش خوب نیست اس ال بزنه میفهمم که روندش نزولی شده پس اس ال خودنم توی هر سیستمی مزیتی داره.

البته برای اطمینان به تاپیک ارجاع دادم وگرنه خداشاهده هر چی دارم از این فروم دارم و هیچی هم بلد نیستم سوء تفاهم نشه.

از تغییر قطبیت هم استفاده کردم یه مدت و راضی بودم ولی به مشکل برخودم.

ببخشید پر حرفی کردم اگر دوستی تونست کمکی بکنه پیام خصوصی بده که بابت من کم ارزش اینقدر اسپم زیاد نشه.

پ.ن: این دو روزه کلی پیام خصوصی گرفتم لطفا دوستانی پیام بدهند که دست و دلشون به کار میره. مثلا دو مورد دوستان فکر میکردند اگر نقطه ی ورودشون رو نگاه دارند پیش خودشون میرن بهشت. خواهشا اگر کسی کمکی از دستش برمیاد با خلوص نیت کمک کنه. مطمئنم بچه های گل این فروم تنهام نمیذارن

ممنون از همه ی دوستان

دوست عزیزم این تاپیک رو مطالعه بفرمایید نقاط ورود بسیار خوبی داره و در گروه خودش یکی از بهترینهاست .
              برای شما و همه جزامی های فارکسی آرزوی موفقیت دارم
              ارادتمند دوستان
              حمید
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

دوستان سلام ...

امیدوارم حال همه خوب نه بلکه عالی باشد ....

امروز در حال جستجو در منابع خارجی بودم که مقاله بسیار جالبی دیدم . اگر خاطرتان باشد مدتی پیش جناب ازادِی سوالی مطرح فرمودند با این مضمون که چنانچه قیمت x پیپ در یک جهت حرکت کند چقدر احتمال ان وجود دارد که y پیپ در همان جهت حرکت کند . این مقاله نیز سعی در براورد احتمال حرکت جفت ارزها بعد از طی کردن مقدار پیپ معین در زمانی خاص می باشد ..

در کل امیدوارم این موضوع برای شما نیز جالب باشد و ایده های جدید برایتان به ارمغان اورد ...

دانلود فایل مربوطه

پاینده و برقرار باشید ..
                ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 08-04-2013, 04:21 AM

نظر

درود دوستان عزیزم ....

در فوروم مجاور عزیزی با نام solaiman مقاله ای بسیار ارزشمند در قالب سه پست ارائه کردند که حقیر پیش خود گفتم مبادا کسی از دوستان این فوروم ان را ندیده باشد .. برای همین انرا عینا در این سایت نیز قرار میدهم ...

__________________________________________________ _______________________________

نحوی پیش بینی کندل روزانه

چند تا آمار مفید:

بروکر مبنا : Fxpro

آمار برای یافتن جهت کندل daily

رابطه بولیش/بریش بودن کندل روزانه نسبت به کندل 1 ساعته خاص.

در gold کندل روزانه ، 90% مواقع، برعکس کندل 1 ساعته بین 9 تا 10 دیروز، بسته می شود ! ( برای 220 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 10 ماه اخیر )
                  .................................................. ..........................برای روزهای غیر از دوشنبه، نسبت فوق به 92% می رسد. سه شنبه حالت ایده آل دارد.( سه شنبه برعکس کندل ساعت 9 روز قبلش است )

در gold کندل روزانه ، 75% مواقع، برعکس کندل 1 ساعته بین 8 تا 9 دو روز قبلتر از روز مشابه در هفته قبل، بسته می شود ! ( برای 100 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 5 ماه اخیر )

در usdjpy کندل روزانه ، 86% مواقع، برعکس کندل 1 ساعته بین 16 تا 17 دیروز، بسته می شود ! ( برای 100 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 5 ماه اخیر )
                  .................................................. ..........................برای روزهای غیر از دوشنبه، نسبت فوق به 90% می رسد. جمعه حالت ایده آل دارد.( جمعه برعکس کندل ساعت 16 روز قبلش است )

در usdcad کندل روزانه ، 74% مواقع، برعکس کندل 1 ساعته بین 8 تا 9 دیروز، بسته می شود ! ( برای 100 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 5 ماه اخیر )

این بررسی خام است، ممکن است غلط هم باشد،

ولی امیدوارم مفید باشد یا جرقه ای در ذهن دوستان ایجاد کند.
                  .
                  .
                  آمار بالا را تصحیح می کنم:

بروکر مبنا : Fxpro

آمار برای یافتن جهت کندل 1 ساعته خاص

رابطه بولیش/بریش بودن کندل 1 ساعته خاص نسبت به کندل روزانه .

در 90% مواقع در gold ، کندل 1 ساعته بین 9 تا 10 امروز ، برعکس کندل روزانه دیروز، بسته می شود ! ( برای 220 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 10 ماه اخیر )
                  .................................................. ..........................برای روزهای غیر از دوشنبه، نسبت فوق به 92% می رسد. سه شنبه حالت ایده آل دارد.

در 86% مواقع در usdjpy ، کندل 1 ساعته بین 16 تا 17 امروز ، برعکس کندل روزانه دیروز، بسته می شود ! ( برای 100 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 5 ماه اخیر )
                  .................................................. ..........................برای روزهای غیر از دوشنبه، نسبت فوق به 90% می رسد. جمعه حالت ایده آل دارد.

در 74% مواقع در usdcad ، کندل 1 ساعته بین 8 تا 9 امروز ، برعکس کندل روزانه دیروز، بسته می شود ! ( برای 100 روز فارکسی اخیر : تقریبا" 5 ماه اخیر )

..
                  ..

اندیکاتور دوم که برای هدف اولیه تصحیح شده:

( می خواهیم جهت کندل روزانه امروز را بر اساس جهت کندل 1 ساعته خاص متعلق به گذشته، بدست بیاوریم یا بررسی کنیم )

--------------------------------

* در تایم 1 ساعته استفاده فرمایید.

* history را 2400 قرار دهید برای 100 روز فارکسی اخیر( 5 ماه) ..... حداکثر منحنی سبز می تواند 100 روز باشد
                  * history را 4800 قرار دهید برای 200 روز فارکسی اخیر( 10 ماه ) ..... حداکثر منحنی سبز می تواند 200 روز باشد

* prev_day را 0 قرار دهید برای بررسی کندل روزانه با کندلهای 1 ساعته همان روز
                  * prev_day را 1 قرار دهید برای بررسی کندل روزانه با کندلهای 1 ساعته روز قبلش
                  * prev_day را 2 قرار دهید برای بررسی کندل روزانه با کندلهای 1 ساعته دو روز قبلش
                  * prev_day را 3 قرار دهید برای بررسی کندل روزانه با کندلهای 1 ساعته 3 روز قبلش
                  * prev_day را 4 قرار دهید برای بررسی کندل روزانه با کندلهای 1 ساعته 4 روز قبلش
                  * prev_day را 5 قرار دهید برای بررسی کندل روزانه با کندلهای 1 ساعته 5 روز قبلش یا روز مشابه هفته قبل

در منحنی سبز که جمع منحنی های 5 روز کاری است،
                  اگر دره عمیقی دیدید ، آنجا نشاندهنده عدم مشابهت یا معکوس بسته شدند کندل روزانه نسبت به کندل 1 ساعته می باشد.
                  یک خط عمودی در محل دره قرار دهید و یک خط افقی
                  خط عمودی ساعت را بیان می کند
                  خط افقی ، تعداد مشابهت را نشان می دهد ( مثلا" 11 روز از 100 روز => کندل روزانه و کندل 1 ساعته مورد نظر ، در 89% موارد ، خلاف جهت بسته شده اند )
                  .
                  .
                  .

دانلود اندیکاتور های مربوطه

پایدار باشید .........

ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 08-05-2013, 05:51 AM

نظر

با سلام و تشکر فراوان از جناب آقای آلفرد تاپیک بسیار مفیدی استارت زده اید. حیف است ناتمام بماند این پست زدم هم بابت تشکر و هم بابتبالا آمدن تاپیک. جناب آقای داریوش نیز از سیستمی نام برده اند ک هیچ اشاره ای ب نحوه ترید نشده. با آرزوی موفقیت تمام عزیزان

نظر

پردازش ...
                    X