اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Cage Trading Method

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اس ال نوشه جان کردیم..

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
      اس ال نوشه جان کردیم..

سلام
      چرا استاپ خورد؟
      آیا این ورود کامل و بی نقص بوده و استاپ خورده یا اینکه اشکال در تشخیص موقعیت بوده؟
      ممنون

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
      معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
      -----------------------------------------------------------------------------------------------
      «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
      هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• اس ال نوش شد..دیگه برم تو رونده اس ال دیگه بر نمیگردم..

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
          سلام
          چرا استاپ خورد؟
          آیا این ورود کامل و بی نقص بوده و استاپ خورده یا اینکه اشکال در تشخیص موقعیت بوده؟
          ممنون
          یه واگرایی ریزه داشت..به نظره من وقتی قیمت رفت تو قفس بعد اومد بیرون یه موقعیت داد میشد تا کف نگهش دارم ولی جدا از همه مسائل شانسه منم خیلی میتونه تو این قضیه دست داشته باشه...

نظر

• ...

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
              این هم نتیجه آخرین پوزیشن از این 6 موقعیت .

هر 6 تا به حد سود رسیدند. کاملا راحت و شیرین !!!
              درود پیام جان

کاملا راحت و شیرین رو خوب اومدی!

برای رسیدن به این راحتی و شیرینی هزینه و عمر صرف شده ، کسانی این موضوع را درک میکنند که مسیر پر فراز و نشیب معامله گری را طی کرده باشند.

برای من سه سال طول کشید تا اصولا درک کنم در بازار باید به دنبال چی باشم!!

این که با این سیستم راحت هستی همان مثال معروف دوچرخه سواری است ! برای تو معامله گری به مانند دوچرخه سواریست که برای کنترل دوچرخه اش نیازی به تفکر ندارد !

خوشحالم که سود میکنی . فقط یه نکته : به نظرم یه مقداری بی پروا اردر میکاری . دقت کن که شلوغ نکنی و اصل موضوع را گم نکنی.

موفق باشی

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                اس ال نوشه جان کردیم..

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                اس ال نوش شد..دیگه برم تو رونده اس ال دیگه بر نمیگردم..

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                یه واگرایی ریزه داشت..به نظره من وقتی قیمت رفت تو قفس بعد اومد بیرون یه موقعیت داد میشد تا کف نگهش دارم ولی جدا از همه مسائل شانسه منم خیلی میتونه تو این قضیه دست داشته باشه...

امیر رضا جان

استاپ نیوزیلند ین را بنده هم نوش کردم!

دوتا موقعیتی که گذاشتی هر دو وابسته به دلار نیوزیلند بود ، در واقع از یک حرکت دو استاپ خوردی.

با توجه به اینکه در فروم مُد شده روی کراسهای متنوعی پوزیشن گیری بشه ، یاد آوری کنم که باید همبستگی جفت ارزها را در نظر داشته باشید و

خودتان را گول نزنید که مثلا روی هر موقعیت 2% ریسک کردم ، در حالی که سه موقعیت با همبستگی بالا باشه که بشه 6% ریسک!

اگر خودت باور کنی که حرکات چارت به شانس تو بستگی داره هیچ وقت نمیتونی از سیکل ضررهای پی در پی رها بشی .

هر موقعیت معاملاتی مستقل از موقعیت های قبلی است ، هر دوره معاملاتی مستقل از دوره های قبلی است .

چارت اصراری نداره که دومینو وار به ما ضرر تحمیل کنه ، ما هستیم که فکر میکنیم دومینویی در کار است!!

موفق باشی

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام دوستان
                  یک اندیکاتوری ندارین که موقعیکه قیمت از قفس خارج میشه
                  کامپیوتر بوق بزنه بعد ایمیل بزنه
                  خلاصه کلی سر و صدا کنه
                  اخه اینکه بشینیم پای کامپیوتر خیلی سخته

ارادتمند متا

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    خلاصه کلی سر و صدا کنه

ارادتمند متا
                    سلام
                    نصف سودتو میگیرم خودم میشینم پای سیستمت تا از قفس خارج شد داد و هوار راه میندازم
                    قراردادو ببندیم؟

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• این موقعیت رو پیام جان گذاشت..من پیش دستی میکنم تی پی شو میزارم..ممنون..

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                        درود پیام جان

کاملا راحت و شیرین رو خوب اومدی!

برای رسیدن به این راحتی و شیرینی هزینه و عمر صرف شده ، کسانی این موضوع را درک میکنند که مسیر پر فراز و نشیب معامله گری را طی کرده باشند.

برای من سه سال طول کشید تا اصولا درک کنم در بازار باید به دنبال چی باشم!!

این که با این سیستم راحت هستی همان مثال معروف دوچرخه سواری است ! برای تو معامله گری به مانند دوچرخه سواریست که برای کنترل دوچرخه اش نیازی به تفکر ندارد !

خوشحالم که سود میکنی . فقط یه نکته : به نظرم یه مقداری بی پروا اردر میکاری . دقت کن که شلوغ نکنی و اصل موضوع را گم نکنی.

موفق باشی
                        درود بر شما

از اینکه حواستون 6 دانگ به شاگردانتون است خیلی خوشحالم و از این بابت احساس آرامش میکنم. اگر منظور از بی پروایی تعدد پوزیشن است فقط همین قدر بگم که من به طور میانگین به روزی یک پوزیشن از این سیستم راضی هستم و معمولا میانگین در هر پوزیشن 1 الی 2 درصد ریسک میکنم. .ولی هر روز که ورود نداریم. اگر بعضی وقت ها چند موقعیت همزمان مثل این 6 تایی ها ( همه پرسپولیسی ها !!! ) گیر بیاد ، اگر شتاب حرکتی قیمت در لحظه یا همان مومنتوم بالایی داشته باشد ، از شرمندگیش در میام و روی اونو زمین نمی اندازم !! در غیر این صورت تا جایی که مشکل مارجین نداشته باشم ، پوزیشنی رو میگیرم که شتاب بیشتری داره.

هر چقدر که بیشتر میگذره ، با قلق های این روش بیشتر آشنا میشم.

پ .ن : من این هفته که گذشت کلا روی هم نصف روز هم پای سیستمم نبودم و همین الان امدم و اگر کمتر فعال بودم و یا دیر جواب میدم از همگی معذرت میخواهم.
                        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
                          سلام
                          چرا استاپ خورد؟
                          ممنون
                          درود دوست عزیز

از اینکه از استاپ خوردن ناراحت نیستی و بالعکس به دنبال دلیل آن هستی خیلی خوشحالم. البته باز هم میگم جواب به این سوالات مثل معمای حل شده است ولی یه نکته ای رو لطفا توجه کنید :

بر اساس تجربه در این مدت بر روی این روش ، خدمت شما باید بگم که بهتره قفس رو زیاد کیپ و یا چسبیده به های و لو ها نگیری . و معمولا در بریک اوت هایی از این دست منطقی تر اینه که چند پیپی رو برای نقد شدن معاملات در تایم پایین و یا استاپ نوش جان کردن ها قائل بشی. چند پیپ کمتر بگیری بهتر از اینه که استاپ نوش جان کنی !!! این مسئله در تعین نقطه استاپ هم صادق است.

موفق باشید.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            خلاصه کلی سر و صدا کنه

ارادتمند متا
                            بهترین و ساده ترین کار اینه که از Alert خود متا تریدر در قسمت ترمینال و یا راست کلیک بر روی چارت استفاده کنی و قیمت رو که مد نظر داری رو مشخص کن و وقتی به اون قیمت رسید آلارم میده.

.

نظر

• از بین چند موقعیتی که قرار داده بودم و نتیجه اش اعلام نشده این 2 تا ورود داده ولی به دلیل آرایش مکدی مجاز به ورود نبودیم و در ادامه شاهد نتیجه هر دو هستید.

این مکدی خیلی تعیین کننده است و نباید دست کم بگیریم.

.

نظر

• فوق العاده زیبا طراحی شده است . . .

ترید بعد از شکست در جهت روند

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-02-2013, 10:04 PM
                                زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

پردازش ...
                                X