اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Cage Trading Method

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    ما هنگام وجود واگرایی وارد نمیشویم . ولی در مکدی کوچک هنوز الگوی higher low تشکیل نشده است . هنگام ورود ملاک است و خیلی مواقع مکدی خود را به قیمت میرساند و واگرایی که مد نظر شما است کاملا برطرف میشود.
    عذر می خوام اگه اطلاعاتم ناقصه، ولی آیا این الگو واگرایی بین قیمت و مک دی محسوب نمیشه؟
    فایل های پیوست شده
    چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
    if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

• شاید این تاپیک جای مناسبی برای بحث در مورد مکدی نباشه ولی خلاصه عرض میکنم. در مورد واگرایی که فرمودید در حالت کلی درست است ولی به این مسئله توجه کنید که مکدی کوچک زودتر واکنش نشان میدهد و اثرش هم کوتاه مدت تر است و به نظر من اصلاح قیمتی آن واگرایی انجام شده است ( شماره 1 ).در حالی که اگر به مکدی 12 نگاه کنید جریان متفاوت است. اگر این کندل آخر هم پاییین تر از کندل های قبل بسته شود این امکان وجود دارد که مکدی هم با قیمت همرا ه شود.

دلیل من همینی بود که عرض کردم وگرنه در حالت کلی شما درست میفرمایید.

هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• درود بر همه دوستان

هدف از ایجاد تاپیک چی بود؟

دوستان به یاد دارند که در تاپیکی دیگر بحث شد که چرا ما موقعیتهای در جهت روند را نمی بینیم و موقعیتهای ریورسال را کاملا واضح می بینیم؟!!

تاپیک ایجاد شد برای اثبات این جمله ( روند دوست ماست) .

دوستان پیشنهاد تغییراتی دارند از جمله جایگزینی الیگیتور به جای مووینگها یا تغییر اعداد مووینگها و ...

همه پیشنهاد ها خوبه تا جایی که سیستم را در جهت روند نگه داره .

اگر روز اول میگفتم مووینگ 15 و 60 میگفتین همون پی تی ام هست که!!

اگر میگفتم الیگیتور میگفتین به تاریخ پیوسته !!

اگر میگفتم مووینگ 30 ،60 میگفتین همون روش بازار هست که!!

طراحی تمپلیت به گونه ای بود که قدرت تحلیل ذهنی را از کاربر میگرفت و کاربر متمرکز میشد بر روی روند 4ساعته و سقفها و کفها .

دو تا مکدی در تمپلیت قرار دادم که باعث میشه فضای تحلیل اندیکاتور باز بشه .احتمالا تصمیم اشتباهی گرفتم !

مکدی6،13 کاربردش برای تریگر ورود نوع دوم هست که معمولا با یک کندل هیکن اشی همراه هست در نتیجه برای دوری از تناقض هایی که الگوهای مکدی در ذهن بوجود میاره میتوانید حذفش کنید.

مکدی 12،26 کاربردش برای الگوهای برگشتی مکدی هست که باعث میشن موقعیت برای ورود خطر ناک بشه و ضمنا الگوهای ادامه دهنده اش تاییدی بر سیگنال صادر شده است.

هر فیلتری در سیستم قرار دهید یه زمانی به نفع شما عمل میکنه و زمانی بر علیه شما . تناسب بین منفعت ها و ضرر هایی که استفاده از ..... بوجود میآورد منجر به این تصمیم میشه که در سیستم باشد یا نه!

پولینو( polino) ی عزیز ، امیر رضای عزیز

از مشارکت شما در تاپیک بسیار سپاس .

payam جان

کمتر موقعیت قرار میدهید . امیدوارم که دوباره شاهد حضور پر رنگت باشیم.

به دوستان عزیزی که تازه به جمع کوچک ما پیوستند خوش آمد عرض میکنم.

میدانم که ورود نوع دوم ظاهر فریبنده تری داره و بیشتر دوستان سعی میکنند روی این نوع ورود متمرکز شوند. نمیگویم که رهایش کنید ولی ورود های نوع اول را در اولویت قرار دهید و باورش کنید!

موفق باشید

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• پیام جان درود بر شما

لطفا زود به زود به ما سر بزن برادر تا انرژی بگیریم .

من همچنان پیگیر تاپیک خوبت هستم . جضور خود میزبان باعث میشه که میهمانان احساس راحتی بیشتری کنند و فعال تر شوند و پست هایشان به مانند پست نابجا تلقی نشود.

این هفته همان طور که میدونی درگیر تغییر بروکر بودم و همچنین مباحث تاپیک بولینگر که وقتمو زیاد گرفتند . یه دلیل هم برمیگرده به اون صحبت بین خودمون در یاهو !!.

در هر صورت من که از روند کار با قفس کاملا راضیم. هیچ سیستم کاملی وجود نداره.

در مورد مکدی هم باید بگم که 13-6 خوبه. چون زود الارم میده من به عنوان یه اخطار بهش نگاه میکنم. اگر ادامه دار بود که از ترید منصرف میشم.

مرسی

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
            <strong>درود بر همه دوستان[br]
            [br]
            هدف از ایجاد تاپیک چی بود؟ [br]
            [br]
            دوستان به یاد دارند که در تاپیکی دیگر بحث شد که چرا ما موقعیتهای در جهت روند را نمی بینیم و موقعیتهای ریورسال را کاملا واضح می بینیم؟!![br]
            [br]
            تاپیک ایجاد شد برای اثبات این جمله ( روند دوست ماست) . [br]
            [br]
            [br]
            دوستان پیشنهاد تغییراتی دارند از جمله جایگزینی الیگیتور به جای مووینگها یا تغییر اعداد مووینگها و ...[br]
            [br]
            همه پیشنهاد ها خوبه تا جایی که سیستم را در جهت روند نگه داره .[br]
            [br]
            اگر روز اول میگفتم مووینگ 15 و 60 میگفتین همون پی تی ام هست که!![br]
            [br]
            اگر میگفتم الیگیتور میگفتین به تاریخ پیوسته !![br]
            [br]
            <span style="color:#00ff00;">اگر میگفتم مووینگ 30 ،60 میگفتین همون روش بازار هست که!!</span>[br]
            [br]
            [br]
            طراحی تمپلیت به گونه ای بود که قدرت تحلیل ذهنی را از کاربر میگرفت و کاربر متمرکز میشد بر روی روند 4ساعته و سقفها و کفها . [br]
            [br]
            دو تا مکدی در تمپلیت قرار دادم که باعث میشه فضای تحلیل اندیکاتور باز بشه .احتمالا تصمیم اشتباهی گرفتم ![br]
            [br]
            مکدی6،13 کاربردش برای تریگر ورود نوع دوم هست که معمولا با یک کندل هیکن اشی همراه هست در نتیجه برای دوری از تناقض هایی که الگوهای مکدی در ذهن بوجود میاره میتوانید حذفش کنید.[br]
            [br]
            مکدی 12،26 کاربردش برای الگوهای برگشتی مکدی هست که باعث میشن موقعیت برای ورود خطر ناک بشه و ضمنا الگوهای ادامه دهنده اش تاییدی بر سیگنال صادر شده است.[br]
            [br]
            هر فیلتری در سیستم قرار دهید یه زمانی به نفع شما عمل میکنه و زمانی بر علیه شما . تناسب بین منفعت ها و ضرر هایی که استفاده از ..... بوجود میآورد منجر به این تصمیم میشه که در سیستم باشد یا نه![br]
            [br]
            [br]
            پولینو( polino) ی عزیز ، امیر رضای عزیز [br]
            [br]
            از مشارکت شما در تاپیک بسیار سپاس .[br]
            [br]
            payam جان [br]
            [br]
            کمتر موقعیت قرار میدهید . امیدوارم که دوباره شاهد حضور پر رنگت باشیم.[br]
            [br]
            به دوستان عزیزی که تازه به جمع کوچک ما پیوستند خوش آمد عرض میکنم.[br]
            [br]
            [br]
            [br]
            میدانم که ورود نوع دوم ظاهر فریبنده تری داره و بیشتر دوستان سعی میکنند روی این نوع ورود متمرکز شوند. نمیگویم که رهایش کنید ولی ورود های نوع اول را در اولویت قرار دهید و باورش کنید! [br]
            [br]
            [br]
            موفق باشید[br]
            [br]
            </strong>
            [br]

سلام پیام جان با تشکر از شما لطفا اگر فایل های روش بازار را دارید اینجا قراردهید.موفق باشید
            ویرایش توسط amoaleman : https://www.traderha.com/member/8025-amoaleman در ساعت 11-29-2013, 05:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
              [br]

سلام پیام جان با تشکر از شما لطفا اگر فایل های روش بازار را دارید اینجا قراردهید.موفق باشید

درود بر شما

لینک

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                پیام جان درود بر شما

لطفا زود به زود به ما سر بزن برادر تا انرژی بگیریم .

من همچنان پیگیر تاپیک خوبت هستم . جضور خود میزبان باعث میشه که میهمانان احساس راحتی بیشتری کنند و فعال تر شوند و پست هایشان به مانند پست نابجا تلقی نشود.

این هفته همان طور که میدونی درگیر تغییر بروکر بودم و همچنین مباحث تاپیک بولینگر که وقتمو زیاد گرفتند . یه دلیل هم برمیگرده به اون صحبت بین خودمون در یاهو !!.

در هر صورت من که از روند کار با قفس کاملا راضیم. هیچ سیستم کاملی وجود نداره.

در مورد مکدی هم باید بگم که 13-6 خوبه. چون زود الارم میده من به عنوان یه اخطار بهش نگاه میکنم. اگر ادامه دار بود که از ترید منصرف میشم.

مرسی

درود پیام جان

صاحب تاپیک همه کسانی هستند که با این سیستم معامله می کنند. بنده هم در کنار بقیه از پستهایی که با موضوع تاپیک همخوان هستند بهره میبرم.

این نوع روشها خیلی تریدر را بی حوصله میکنه! خیلی اجازه تفکر و خلاقیت نمیده و به جایی میرسی که احساس میکنی پای چارت کار نداری و از طرفی خیلی ها هستند که جز پای چارت بودن کاری ندارن!!!

برای این دسته عزیزان پست زدن در تاپیک خوبه! باعث تمرکز میشه و یه مقداری هم از احساس روزمرگی کار کم میکنه!!

بنده هم که به اندازه کافی در این فروم پست دارم !

یه زمانی پشوتن پرسید که تا آخرش میخوای بشینی سل و بای کنی؟ یه روزی حوصله ات سر خواهد رفت!!

جوون بودیم و خام کلی هم سودا در سر داشتم (در رابطه با فارکس) عمرا اگر فکر میکردم که در این کار بشه حوصله آدم سر بره!!!

راستشو بخوای همونی شد که پشوتن گفت!!

این مقدمه رو چیدم که بگم کم کم داره وقت رفتن از فروم میرسه

بریم ببینیم جاهای دیگه چه خبر بود!! و چه خبر ها شده!

ارادتمند
                ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 11-29-2013, 06:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                  درود بر شما

لینک

ممنونم پیام جان ولی متاسفانه فایلها دانلود نمیشه .نمیدانم اشکالش چیه.

به هرحال بسیار ممنونم.

نظر

• خرید در پوند دلار

پ . ن:

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    .... بنده هم در کنار بقیه از پستهایی که با موضوع تاپیک همخوان هستند بهره میبرم.

این قسمت رو خوب اومدی !!

...

این مقدمه رو چیدم که بگم کم کم داره وقت رفتن از فروم میرسه

بریم ببینیم جاهای دیگه چه خبر بود!! و چه خبر ها شده!

خیلی خوشحالم به این مرحله رسیدی که دیگه نیازی به تحلیل چارت و نشستن پای اون نداری و فقط برای عمل به سیستمت به اون سر میزنی.

میدونم که نمیری ، ولی اگر رفتی دوستای قدیمی رو فراموش نکنی برادر !!!

ارادتمند

.

نظر

• دورد :

USDCAD با 10- پیپ خارج شدم بدلیل وقوع واگرایی در مکدی مینور و ماژور و نیز تعطیلی بازار .

این هفته با 300+ پیپ و فقط با 4 معامله به پایان رسید ( ضرر هفته پیش رو نیز جبران کرد)

پ.ن.
                      پیام عزیز از شما بسیار سپاس گزارم بدلیل تمام محبتی داری و نیز اینکه دانسته هات رو بدون هیچ چشم داشتی انتقال میدی . همیشه و هرکجا هستی پیروز و سربلند باشی
                      ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/ در ساعت 11-29-2013, 07:38 PM

نظر

• من فکر می کردم که مک دی مینور ابزار موثر تری باشه، چون کاربرد مک دی مینور کوتاه مدته و ماژور بلند مدت
                        تو این روش هم ما معاملات بلند مدت نداریم
                        راستش یه کم به تناقض برخوردم

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                          دورد :

USDCAD با 10- پیپ خارج شدم بدلیل وقوع واگرایی در مکدی مینور و ماژور و نیز تعطیلی بازار .

اگه فقط یکی از مک دی ها واگرایی نشون میداد چی؟ بازم با ضرر خارج می شدی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
                            اگه فقط یکی از مک دی ها واگرایی نشون میداد چی؟ بازم با ضرر خارج می شدی؟

اگر فقط مکدی مینور واگرایی داده بود ، پوزیشن رو نمی بستم و منتظر تایید و یا رد مکدی ماژور می موندم . مثلا اگر ارتفاع میله های ماژور نیز کاهشی و کم بود نیز می بستم.

پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                              ممنونم پیام جان ولی متاسفانه فایلها دانلود نمیشه .نمیدانم اشکالش چیه.

به هرحال بسیار ممنونم.
                              با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیزم

درست می فرمایید لینکها مشکل پیدا کرده.
                              به آقا مصطفی پیغام خصوصی دادم و منتظر خبرم

دست بوس آقا پیام عزیزم هم هستم
                              ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 11-29-2013, 11:32 PM
                              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                                CAD CHF
                                TP

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

پردازش ...
                                X