اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Cage Trading Method

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    nzd - usd

چیزی به ورود نمونده

استاپ خورد

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• همانطور که دوستانی که با سیستم cage کار میکنند در جریان هستند ، تارگت پوزیشن ها برابر میزان باکسی هست که از سقف به کف( یا بر عکس) کشیده میشه.
      یکی از راه های ساده تر برای محاسبه عدد تارگت استفاده از فیبو ی 100% هست.
      به جای باکس کشیدن و خوندن عدد متناطر با باکس، یک فیبو از کف به سقف (یا بر عکس) بکشید. فیبوی 100% سطح تارگت رو نشون میده.
      برای اینکه قیمت لول های فیبو رو هم روی خطوط فیبو ببینید در قسمت description بعد از عبارت سطح فیبو، این عبارت رو تایپ کنید: $%

ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 12-12-2013, 02:44 PM

نظر

• دوستان در جریان باشید شکل قبلی یک اشتباه کوچیک داره.
        اصلاحش میکنم.
        با عرض شرمندگی

ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 12-12-2013, 02:52 PM

نظر

• وروده نوع دوم بای استاپ بالای کنده علامت گذاری شده..

تی پی اول سقفه موج قبلی

ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 12-12-2013, 03:48 PM
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            audnzd:

در صورتی که بیشتر از این در قفس نفوذ نکند، پوزیشن اعتبار دارد . وضعیت هر دو مکدی خوبه.

به سود رسید:

نظر

• usd chf:

استاپ خورد

نظر

euraud:

به سود رسید. پوزیشن دو بخشی است و tp بخش دوم رو باز گذاشتم...

نظر

aud chf:

به سود رسید
                  پوزیشن دو بخشی است و TP2=OP

نظر

موقعیت قبلی هنوز بازه و الان یه موقعیت دیگه بوجود اورده

موقیعت اول به سود رسید ولی دومی استاپ خورد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                      وروده نوع دوم بای استاپ بالای کنده علامت گذاری شده..

تی پی اول سقفه موج قبلی

تی پی اول و دوم خورد تی پی سوم 161%

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                        GBPCHF
                        ورود بدون ست کردن و بصورت دستی با تاخیر وارد شدم ولی تی پی و اس ال را طبق پلان ست کردم

بدون شرح

این همه شرح دادم بعد زیرش نوشتم بدون شرح

این اولین پوزیشن قفسی بنده است که به قول یکی از دوستان متاسفانه به سود نشست

از Payam عزیز عذر خواهی میکنم که این جفت ارز رو با این تمپلیت ارایه کردم و بعد ابنکه دیدم شما هم چند پست قبل از این موقعیت رو قرار دادید.
                        دست بوس آرش جان هم هستم آقا دستت درد نکنه برای نمایش لول های ورود و خروج
                        خدا ورود و خروجت رو فیبویی کنه

در عکس جای ورود و خروج را جابجا نوشتم که عذر خواهی میکنم.
                        باز هم متشکر
                        حمید
                        ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 12-14-2013, 07:47 PM
                        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

gbp chf:

به سود رسید و TP بخش دوم بازه

نظر

• eurgbp:

موقعیت قبلی به سود رسید و در حال حاضر یه موقعیت دیگه روی لاین صورتی رنگ بازه

نظر

eurgbp:

موقعیت قبلی به سود رسید و در حال حاضر یه موقعیت دیگه روی لاین صورتی رنگ بازه

سلام و عرض ادب
                                Polino عزیز فکر کنم در موقعیت دوم خرید یورو به دلیل بروز واگرایی در مینور یه مقدار پرریسک است

متشکرم
                                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

پردازش ...
                                X