اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
    صحبت های اقا احسان را باید با طلا نوشت
    من با صخبت های شما مواففم
    احسان جان ا گه چیزی داری که به در د ما بی سواد ها میخوره بسم االه بگو
    ما اماده ایم
    خواهش می کنم دوست عزیز. نظر لطف شماست
    این طور نفرمایید . من مطمئنم شما و تمام تریدر های ایرانی از دانش بالایی برخوردارید . فقط مشکل اینه که نمی تونیم از این دانشمون به یک روش منظم و طبقه بندی شده در جهت سود استفاده کنیم . و همین میشه که بعد از مدتی تمام بنیاد خودمون رو زیر سوال می بریم .
    بنده هم مثل شما به دنبال حقیقت هستم وچیزی فراتر نمی دونم و هر چه هست از اساتید یاد گرفتم
    فقط امیدوارم توی مسیر درست باشم و روزی بتونم از آموخته هام استفاده کنم و اگر چیز در خور و شایسته ای بود حتما اون رو با همه دوستان شر خواهم کرد.

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

در مورد اتاقتون منم میومد ولی تحلیل میذاشتم میدونی چیه احسان جان اینقدر از این کلمات به جای هم استفاده کردیم اصلا درست نمیخونیمشون. در مورد روند کاملا بستگی به استفاده داره الان مثالی میزنم. شما اگر با مووینگ 5 و 10 توی روزانه روند رو بگیرید خوب مسلما باید دنبال کف و سقف توی یکساعته باشید ولی اگر با همین مووینگها توی هفتگی روند رو بگیرید یا مثلا توی روزانه با مووینگ 60 و 100 بگیرید قضیه متفاوته و باید سقف و کف 4 ساعته رو پیدا کنید. من الان بدون ابزار روند رو درمیارم توی روزانه البته حدود کمی از کندل استیکی که همه بلدیم استفاده میکنم مثل اینگالف و ستاره شبانگاهی و غیره البته اسامیشون رو بلد نیستم یعنی نمیدونم کدوم برای کدوم شکله استفاده اش برام مهمتره فقط اینگالف رو میدونم.

تریگرم الان با خط روند های کوچکه حالا سیگنال گذاشتم تصاویر رو قرار میدم به نظرم جای کار زیاد داره و میشه ازش استفاده کرد. اگر زمانم اجازه بده سیستم های عددی رو هم میگم که 5 ساله مداوم سود داده توی حساب دوستان.

الان سیستم سودال جناب فیاض هم داره خوب سود میده ولی اینقدر ساده است که خودمم اولش بهش شک کردم. البته استفاده نمیکنم از سیستم ایشون ولی خوب عادت به دنبال کردن سیستم ها دارم.
      یکی دیگه از روش های ادامه روند هم که عاشقشم سیستم ترید با پیووتهای آقای جبل عاملی و پایپو آقا نیماست. یه استیتمنت از پایپو از یکی از دوستان دیدم راحت 80% پوزها تی پی خورده بود. سیستم جناب جبل عاملی هم که به صورت لایو توی ریدکال دنبال میشه به نظرم تشریف بیارید شاید سود ساده هم جواب داد. جالب اینجاست روزای اول توی همون ریدکال من هزارتا تحلیل میکردم بعد پیووت میشکست با ده تا دلیل وارد نمیشم دوستان با یه مووینگ وارد میشدند و بعد سه هفته با ریسک 3% در هر پوزیشن 20% سود کردن که اونجا بود که من فهمیدم دارم اشتباه میرم ناجور.

ببخشید روده درازی میکنم مسائلی که واسه خودم پیش اومده رو دارم تک تک میگم شاید مشترک باشه. من یکی از دلایلی که اصلا تو کتم نمیرفت بدون تحلیل های عجیب وارد پوزیشن شم وقتی بود که گذاشته بودم میگفتم این همه سال الیوت و هارمونیک و این همه اندیکاتور و روش خوندم حالا با یه مووینگ وارد شم؟ ولی دیدم این راهی است که ظاهرا همه باید برن. وقتی آقا نیما با اون همه تجربه سیستم تریدری پایپو رو ارائه کرد اولین جرقه ساده نگری توی مخم زده شد یا روش پی تی ام پشوتن، یا حتی بزرگان شناخته شده تر مثل دونچیان، تام دیمارک و ... .

بازم شرمنده زیاد حرف زدم. سوالی بود در حد سواد اندکم در خدمتم

ارادتمند----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

ممنونم امیر جان

متاسفانه هنوز سیستم کلی هست واگر کسی با مفاهیم مشکل داشته باشه سخته که بتونه استفاده کنه
        من سوالم اینه که به فرض توی این سیستم خاص که ابزارمون روند و اشباع اندیکاتور هست چه تایم فریمی با چه دوره ای برای روند و اندیکاتور بهتر جواب میده ؟؟ جواب این سوال باید دقیق باشه وگرنه توی همون مرحله اول سیستم داون میشه .

سیستم سودال رو خوندم دقیقا مبناش همون بیگ بن و بیگ داگ هست وسیستم خوبیه و البته خودم به طور خاص روی ترکیب بریک اوت -ایچیموکو - مووینگ ها و پیوتها در تایم 5 تا هفتگی کار می کنم .
        الیوت - هارمونیک - پترن و کندل استیک هم در 4 ساعت به بالا اوکی هست .

نظر

در حال حاضر روند رو به وسیله مووینگ 5 و10 توی 4 ساعته میگیرم و سقف و کف هم توی 15 دقیقه با آر اس آی 10- البته این خیلی بستگی به ارز داره گذشته بازار اینجا کمک میکنه اینقدر عددش رو عوض میکنم تا ببینم توی سه ماه اخیر خوب بوده با همون کار میکنم ولی معمولا 10 و 14 اوکی هستند-

ارادتمند-----------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            در حال حاضر روند رو به وسیله مووینگ 5 و10 توی 4 ساعته میگیرم و سقف و کف هم توی 15 دقیقه با آر اس آی 10- البته این خیلی بستگی به ارز داره گذشته بازار اینجا کمک میکنه اینقدر عددش رو عوض میکنم تا ببینم توی سه ماه اخیر خوب بوده با همون کار میکنم ولی معمولا 10 و 14 اوکی هستند-

ارادتمند-----------امیر
            امیر جان می بخشید سوالات پیش پا افتاده می پرسم
            ملاک شما برای تعیین روند با این 2 تا مووینگ چی هست آیا صرفا وقتی قیمت زیر یا بالای هر دو مووینگ باشه روند حساب می کنید یا باید توی مووینگ ها کراس داشته باشیم ؟

نظر

با توجه به سادگی با اجازتون من یک تغییری توی دوره مووینگ ها میدم و با توجه به تجربیات خودم اونها رو منتقل می کنم به تایم 15 دقیقه که تایم تریگر هست تا دم دست باشند و نخوایم جابجا بشیم بین تایم فریم ها
              برای این کار از تبدیل دوره مووینگ ها توی تایم 4 ساعته استفاده می کنم
              مووینگ 5 در اچ 4 = مووینگ 80 در تایم 15 دقیقه
              مووینگ 10 در اچ 4 = مووینگ 160 در تایم 15 دقیقه
              نوع مووینگ ها نمایی با قیمت تیپیکال (های +لو + کلوز /3 )

نظر

سلام

این هم یک ورود با این سیستم در تایم 15 دقیقه

روند 4 ساعته صعودی
                ورود در تایم 15 دقیقه با اشباع فروش استو کاستیک

با تشکر از آقا فرزاد مطرح کننده سیستم و آقا پیام سازنده تمپلت و خصوصا امیر خان جهت مطرح کردن سیستم ساده و سود ده

من این موقعیت را در حساب ریلم گرفتم .نقطه ورود 1.0296

[

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                  سلام

این هم یک ورود با این سیستم در تایم 15 دقیقه

روند 4 ساعته صعودی
                  ورود در تایم 15 دقیقه با اشباع فروش استو کاستیک

با تشکر از آقا فرزاد مطرح کننده سیستم و آقا پیام سازنده تمپلت و خصوصا امیر خان جهت مطرح کردن سیستم ساده و سود ده

من این موقعیت را در حساب ریلم گرفتم .نقطه ورود 1.0296

[
                  سلام
                  میشه لطفا تمپلت سیستم رو هم قرار بدید . سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                    سلام
                    میشه لطفا تمپلت سیستم رو هم قرار بدید . سپاس
                    درود بر شما

متاسفانه الان به سيستمم دسترسي ندارم.عصري رفتم خانه چشم و لي اين تمپلت وسيستم در فروم موجود است دوستان ديگه حتما دارند لطف كنند ولي نشد حتما عصر در خدمتم.حسن اين تمپلت اينه كه شما فقط با تايم 15 دقيقه كار داريدو ديگه نيازي نيست تايم 4 ساعته را داشته باشيد.باز هم از آفا پيام تشكر ميكنم بابت تمپلت.

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                      این همین الان اتفاقی به چشمم خورد.

تفاوت اشباع های آر اس دی آی در جهت روند و خلاف جهت روند.

ارادتمند----------امیر

twimn جان با این تمپلیتت خیلی حال میکنم به منم میدیش با ابزارش؟همین شکلیشو میخواما مثل ما خودت خوشمل باشه
                      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

راستی منم یادم رفت از آقا فرزاد عزیز تشکر کنم خوب شد جناب معلمان یادآوری کردند منم از فرزاد گل تشکر میکنم بابت سیستمشون. اینم اتفاقا نکته ای بود که میخواستم بگم احسان جان وقتی شما میدونی سیستم معاملاتی سه مرحله داره برای هر مرحله میتونید جداگانه بهینه کنید. من الان روند رو از روش آقا فرزاد عزیز میگیرم ولی اشباع و تریگر ورودم فرق میکنه! حالا طی زمان شاید درس پس دادن های حقیر ذره ای به کارتون اومد و براتون جالب شد.

در مورد اندیکاتوری که پیام جان زحمت کشیدند هم مثل اینکه اطلاعات بچه های فروم ذره ای پایینه چون من مورد سومی است که می بینم بگذارید یک مقدار توضیح بدم (البته جسارت نشه من خودم هر چه دارم از همین فروم دارم ولی برای دفعه سوم دوستان وقتی اندیکاتور مولتی تایم دیدن درخواست کردن گفتم شاید حقیر کمکی کرده باشم) اندیکاتورهایی هستند به اسم MTF که مخفف مولتی تایم فریم هستند و کلا کارشون همینه که یک اندیکاتور رو توی تایم های دیگه نشون بدن. حتی توی فارکس تی اس دی تاپیکی هست به همین اسم که اندیکاتور رو قرار میدن بعدش برنامه نویس های اونجا اون رو به صورت مولتی تایم فرم درمیارن. هفته پیش هم گفتم از طریق یکی از دوستانم کلیه اندیکاتورهای الایت فارکس تی اس دی رو گیر آوردم که همش پولی است برای ما. حدود 200 تا اندیکاتوره یا حتی بیشتر هر کس اندیکاتوری مد نظرش بود بگه آپ کنم.

این تمپلیت آر اس آی و مووینگ به صورت مولتی تایم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9914161651.rar

اینم تمپلیت پیووت هام. محسن جان من هر روز عشقم ساختن تمپلیت های مطابق با سلیقمه سعی کردم شبیه قبلی درش بیارم اگر ذره ای فرق داشت ببخشید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9914161682.rar
                        ارادتمند------------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-23-2013, 10:07 AM
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دستت درد نکنه خیلی هم خوبه
                          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                            امیر جان می بخشید سوالات پیش پا افتاده می پرسم
                            ملاک شما برای تعیین روند با این 2 تا مووینگ چی هست آیا صرفا وقتی قیمت زیر یا بالای هر دو مووینگ باشه روند حساب می کنید یا باید توی مووینگ ها کراس داشته باشیم ؟

احسان عزیز شرمنده من الان این پست رو دیدم

من کراس رو مد نظر قرار میدم با تایید آر اس آی. در مورد تغییر مووینگها من خودمم از نمایی استفاده میکنم ولی عددش رو نباید تغییر بدید چون کلوز 4 ساعته خیلی مهمه. یادش بخیر این موضوع رو 8 ماه پیش استاد یزدی بهم گفت البته کاملتر کلا یه مقدار در مورد کندل 4 ساعته صحبت کردن که از اون به بعد من دقت کردم کندل 4 ساعته خیلی خیلی مهمه. کلا مهمترین کلوز ها به ترتیب اینگونه می باشند:

1- دیلی - با تایم بروکر پرسپولیس

2- ویکلی - اونم با تایم بروکر پرسپولیس - چون مثلا بروکر مسخره آی اف سی یکی دوساعت زودتر میبنده

3- 4 ساعته ( من خودمم گمان میکردم کلوز ماهانه خیلی مهم باشه ولی توی یک مقاله خوندم خیلی خیلی کم هستند کسانی که به کلوز ماهانه اهمیت میدن البته طلا یه جورایی مستثناست از این بحث)

احسان عزیز الان مثلا در طلا مووینگها جهت سل رو نشون میدن ولی من منتظر بای هستم ولی در پوند ین و یورو ین جهت بای رو نشون میدن و من منتظر بای هستم. تا حدودی هم همون تجربه هست. چون طلا شتاپ آپ ترندش خیلی بوده و هنوز کلش اصلاح نشده من روند رو صعودی میدونم. البته استرالیا ین هم جهتش صعودیه ولی چون توی ساعت آف تریگر داد وارد نمیشم. کلا من به این روش از حدود 8 صبح تا 7 بعدازظهر فقط ورود میکنم.

دوستان عزیز خوشحال میشم حضور فعال داشته باشید تا دوباره دلسردی برام پیش نیاد و بتونم این تاپیک رو به جایی که توی ذهنمه برسونم.

ارادتمند-------------امیر
                            ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-23-2013, 11:27 AM
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

احتمالش زیاده که همینجا یک کف تشکیل شه در جهت روند بلند مدت که صعودی است. منتظر شکست میمونم

ارادتمند---------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

این رو وارد شدم. فرصت نشد توضیح بدم آخه در حین تایپ کردنم زیر محدوده بسته شد اصلا بهش حس خوبی ندارم ولی تصمیم دارم مدتی فقط و فقط کاملا مکانیکی سیگنالهای این روش رو بگیرم که ببینم چی میشه

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-23-2013, 05:18 PM
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X