اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پوند/فرانک رو تی پی میخوری تضیمینی. ولفی شوخی نداره. یه پولبک زد به تراکم مقاومت 1 ماهانه و پیوت هفتگی دوباره داره راه جنوب در پیش می گیره

نظر

مرسی حاج علی آقای گل. نمیدونم چرا پوزیشن هایی که با مشورت تو میگیرم تماما یا تی پی میخوره یا نهایتا بعد اس ال میره سمت تی پی. کلا کارت درسته. کل حرفات یه طرف عاشق اون تضمینی گفتنتم. تریدر باید مطمئن باشه نه مثل من داغون باشه
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

حالا وایستا اون پروژه مشترک رو اجرا کنیم. دیگه به کل احساسات انسانی حذف خواهدشد و با خیال راحت ترید خواهیم کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
          سلام
          میشه لطفا تمپلت سیستم رو هم قرار بدید . سپاس
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9942984491.rar

سلام
          این تمپلتی که صبح قول دادم بگذارم.

امیر جان یک موردی هست.ستینگ موینگ شما با آنکه آقا فرزاد استفاده میکنه کمی متفاوت است ولی همین تفاوت باعث تغییر در روند میشه مثلا پوند ین را شما صعودی میبینی ولی با تمپلتی که من گذاشتم نزولی است .اینا چطوری میشه توجیه کرد؟

نظر

جناب معلمان من از مووینگ smoothed استفاده میکنم جالب اینجاست که تا حالا خودم فکر میکردم از نمایی استفاده میکنم :دی ولی چون بک تستام و این چند وقت تریدم با همین مدل بوده پس همین شیوه رو ادامه میدم تا سر فرصت از مووینگ نمایی هم تست بگیرم.

ممنون از تذکرتون جناب معلمان
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

60 اسموت تقریبا با 120 نمایی برابر هست این نسبت تقریبا پایداره
              گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

سلام
                روزتان بخیر
                آیا برداشت من از این سیستم صحیج است ؟
                الف : این سیستم بر اساس حرکت در جهت روند است . پایه سیستم در تایم 4 ساعت و تشخیص روند در این تایم است . تشخیص روند در تایم 4 ساعت حرکت دو موینگ اسموت در یک جهت و تایید آر اس آی می باشد . تغییر روند بر اساس جابه جایی موینگها و عبور آر اس آی از مناطق اشباع 30 و 70 می باشد ( آر اس آی بالای 50 نشان روند صعودی و آر اس آی زیر 50 نشان روند نزولی است . )
                ب : ورود به پوزیشن در تایم 15 دقیقه و در جهت روند تایم 4 ساعت می باشد . ورود در خلاف جهت روند در تایم 4 ساعت ممنوع است . استپ لاس در زیر آخرین کف و یا سقف زده شده در تایم 15 دقیقه است و حد سود برخورد قیمت به اولین موینگ اسموت در تایم 4 ساعت است .
                مثال :
                جفت ارز EUR/USD در تایم 4 ساعت روند صعودی است چرا که دو موینگ اسموت در یک جهت صعودی در حرکتند و آر اس آی بالای 50 قرار دارد ، پس در حال حاضر فقط اجازه گرفتن پوزیشن بای در تایم 15 دقیقه را داریم . در تایم 15 دقیقه قیمت در یک حالت فلت بین دو موینگ گیر کرده است و از آنجا که فقط اجازه گرفتن پوزیشن بای را داریم ، در نقطه پایین برخورد قیمت به دومین موینگ اسموت وارد پوزیشن بای می شویم و با هدف اولیه برخورد قیمت به اولین موینگ اسموت در روند صعودی .
                مرسی

نظر

آلوزرد عزیز سلام

کار زیادی به مناطق اشباع نداریم. فقط در اشباع خرید بای نمیزنیم و در اشباع فروش سل. فقط نقش ..... دارند.

برای هدف و استاپ لاس من از مقاومت های کلاسیک و پیووتها استفاده میکنم.

تریگر رو فراموش کردید بگید که کلا سلیقه ای است و راهکاری براش ارائه نشده.

کلا پایه سیستم همین سه مرحله پشت سر هم است اصلا ابزار برای من مهم نیستند با هر ابزاری که به نظر شما خوب است میتونید تست کنید و ببینید نتیجه دلخواه رو میده یا نه. مرحله اول: روند مرحله دوم: اشباع (سقف و کف در جهت روند) مرحله سه: ورود

جا داره تشکر کنم از رسول گل که این سه مرحله رو برام تشریح کرد.

ارادتمند---------------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    این رو وارد شدم. فرصت نشد توضیح بدم آخه در حین تایپ کردنم زیر محدوده بسته شد اصلا بهش حس خوبی ندارم ولی تصمیم دارم مدتی فقط و فقط کاملا مکانیکی سیگنالهای این روش رو بگیرم که ببینم چی میشه

اولیش تی پی خورد. با اجازه دوستان یه مقدار رندش کنیم. هدفم اینه که جمعش راحت باشه و اگر سودده بود حداقل با یه رزومه دوستان بیشتر جذب سیستم های دنباله روی روند شن.

+50 پیپ
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

احتمالش زیاده که همینجا یک کف تشکیل شه در جهت روند بلند مدت که صعودی است. منتظر شکست میمونم

ارادتمند---------امیر
                      رفت به هدفش هم خورد ولی سیستم من تریگر نداد چون کندل خیلی بالای سطح بسته شد اگر میخواستم وارد شم ریسک به ریوارد بهم میریخت
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام
                        روزتان بخیر
                        من هم این سیگنال را تست میکنم ، امیدوارم درست گرفته باشم .
                        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                          سلام
                          روزتان بخیر
                          من هم این سیگنال را تست میکنم ، امیدوارم درست گرفته باشم .
                          مرسی

آلوزرد عزیز حتما تحلیلهای دیگری هم پشت این پوزیشنتون وجود داره اگر امکان داره بیان کنید فقط خواهشا سه مرحله اصلی رو رعایت بفرمایید که شما رعایت کردید فقط برای یادآوری به خودم و گمراه نشدن دوستان دوباره میگم. این همه تاکید فقط برای اینه که تمام بزرگان بازارهای مالی به جز تام دیمارک از همین روش به شیوه های مختلف استفاده میکنند.

1- روند - که تصویر اول گویاست -

2- ریتریس یا برگشت یا سقف و کف یا اشباع - تمام اینها یک معنی رو میدن که توی شکل اول برگشت هم داشتیم البته من پوزیشنم تی پی هم خورده که برای هر کس متفاوته بسته به ورود و خروج خودش -

3- تریگر ورود که اگر جناب آلوزرد تریگرشون رو هم بیان کنند دیگه نور علی نور میشه.

ممنون

ارادتمند-----------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

آلوزرد عزیز حتما تحلیلهای دیگری هم پشت این پوزیشنتون وجود داره اگر امکان داره بیان کنید فقط خواهشا سه مرحله اصلی رو رعایت بفرمایید که شما رعایت کردید فقط برای یادآوری به خودم و گمراه نشدن دوستان دوباره میگم. این همه تاکید فقط برای اینه که تمام بزرگان بازارهای مالی به جز تام دیمارک از همین روش به شیوه های مختلف استفاده میکنند.

1- روند - که تصویر اول گویاست -

2- ریتریس یا برگشت یا سقف و کف یا اشباع - تمام اینها یک معنی رو میدن که توی شکل اول برگشت هم داشتیم البته من پوزیشنم تی پی هم خورده که برای هر کس متفاوته بسته به ورود و خروج خودش -

3- تریگر ورود که اگر جناب آلوزرد تریگرشون رو هم بیان کنند دیگه نور علی نور میشه.

ممنون

ارادتمند-----------امیر
                            سلام
                            روزتان بخیر
                            جناب TwiMm از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
                            سعی من بر این بوده است که بر اساس سیستم جناب عالی ورود مناسبی داشته باشم ، بنابر این
                            الف : روند را در تایم 4 ساعت نزولی تشخیص دادم به جهت حرکت نزولی دو موینگ در یک راستا و آر اس آی زیر 50 .
                            ب - در تایم 15 فقط اجازه سل دارم پس در زیر آخرین کف بوجود آمده ورود به سل خواهم داشت - دراین تایم هم قیمت زیر دو موینگ است پس نزول 15 دقیقه هم راستا با نزول 4 ساعت است .
                            ج - انتظار این است در تایم 4 ساعت اصلاح ما طی سه گام طی شود که ما در گام اول آن هستیم . عبور قیمت از سقف تایم 4 ساعت تحلیل را باطل می کند .
                            د - در تایم 4 ساعت یک گپ وجود دارد که پر نشده و انتظار پر شدن آن در گام سوم نزولی وجود دارد .
                            ( این یک برداشت شخصی از این جفت ارز است و می تواند اشتباه باشد .)
                            مرسی

نظر

جناب آلوزرد به طور جسته گریخته اگر درست مطالبتون رو متوجه شدم باشم توی گذشته چک کردم واقعا ایده ی جالبی است. فقط یک سوال کوچیک. این شیوه تحلیل در تمام تایم ها حتی 5 دقیقه هم اعتبار دارد؟؟ و سوال مهم تر اینکه نیازی به بسته شدن کندل بالای قله نیست یا طی کردن مثلا 20 پیپ یعنی شما 1 پیپ بالای قله و یا زیر دره اردر استاپ میگذارید؟

ممنون از شما دوست عزیز

ارادتمند---------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امیر جان من 2 تا سوال دارم

1- استاپ لاس این سیستم کجاست ؟

2- با توجه به اینکه داریم در جهت روند ترید می کنیم اگر بعد از ورود ما قیمت خلاف پوزیشن ما پیش بره آیا اجاره اضافه کردن حجم برای پایین آوردن میانگین داریم یا نه ؟؟

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

پردازش ...
                                X