اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

امیر جان یک عکس هم میذاری .
    فدات

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

خدمت احسان گل

ارادتمند----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

امیر جان نیازی به اشباع rsi نیست ؟
        بعد هم می خواستم نظرت در مورد قراردادن اردر زیر یا بالای کندل 30 دقیقه به صورت استاپ برای تریگر بدونم ؟؟؟

ممنونم از زحماتت .

نظر

احسان عزیز دل خواهشا این تیکه پست رو با دقت بخونید که سوال اکثر دوستان است و حداقل ده بار تکرار کردم.

نیازی به هیچ چیز نیست. فقط روند، اشباع، تریگر

اشباع رو من آر اس آی رو براش مثال زدم. من با فیبو هم اشباع میگیرم. با چشم هم میگیرم. اشباع یعنی ریتریس یعنی در روند نزولی قیمت به یه حدی برگرده و تشکیل قله بده که در جای مناسب وارد شیم. همین الان چندتا تصویر قرار میدم تا اهیمت هر قسمت رو مشخص کنم.

در مورد اون تریگر بهترین راه این است که من هر ورودی داشتم با تریگر خودم شما هم تصویر با تریگر خودتون رو قرار بدید تا مقایسه انجام بشه بعد یک مدت. تریگر دو کار برای ما انجام میده که اینم در همون راستای افراط و تفریطه. 1- نباید زود ورود بده - شاید ریتریس نبود و ریورس بود باید صبر کنیم تا معلوم شه 2- نباید دیر ورود بده که نصف روند از کف بره.

من برم تصاویر رو آماده کنم دوستان

ارادتمند------------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام
            روزتان بخیر
            تصویر من هم از طلا چنین است :
            در تایم 4 ساعت روند نزولی است و فقط حق گرفتن پوزیشن سل را داریم . در تایم 15 قیمت سعی در ورود به زیر دو موینگ را دارد و قیمت هنوز بالای پیوت روزانه است .
            مرسی

نظر

احسان عزیز دل خواهشا این تیکه پست رو با دقت بخونید که سوال اکثر دوستان است و حداقل ده بار تکرار کردم.

نیازی به هیچ چیز نیست. فقط روند، اشباع، تریگر

اشباع رو من آر اس آی رو براش مثال زدم. من با فیبو هم اشباع میگیرم. با چشم هم میگیرم. اشباع یعنی ریتریس یعنی در روند نزولی قیمت به یه حدی برگرده و تشکیل قله بده که در جای مناسب وارد شیم. همین الان چندتا تصویر قرار میدم تا اهیمت هر قسمت رو مشخص کنم.

در مورد اون تریگر بهترین راه این است که من هر ورودی داشتم با تریگر خودم شما هم تصویر با تریگر خودتون رو قرار بدید تا مقایسه انجام بشه بعد یک مدت. تریگر دو کار برای ما انجام میده که اینم در همون راستای افراط و تفریطه. 1- نباید زود ورود بده - شاید ریتریس نبود و ریورس بود باید صبر کنیم تا معلوم شه 2- نباید دیر ورود بده که نصف روند از کف بره.

من برم تصاویر رو آماده کنم دوستان

ارادتمند------------امیر

اینم از پوند فرانک که دوتا تی پی توی دو روز بهمون داد. دوستی دارم که خیلی موفقه توی کارش همیشه میگه باید از روند 700 تایی بیای توی تایم پایین 3000 تا بگیری. الان از یه روند ما دوبار تا حالا گرفتیم. البته اینها همش تمرینی است ولی من روی ریلم میگیرم.

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-25-2013, 02:12 PM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

احسان جان من احتمالا برم بیرون. بعد از ظهر که اومدم میخوام اینجارو تی پی بارون کرده باشیا:دی راستی دوستان اگر استفاده مثبت از این اطلاعات کردند دعا به جون رسول گل کنند که اینهارو بی منت و کامل به من شاگرد تنبل یاد داد. امیدوارم هر جا هست موفق باشه. همیشه دعاگوتم رسول عزیز

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-25-2013, 02:20 PM
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اینم ادامش.............. فکر کنم میخواد یه سل دیگه هم به ما بده :دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اقا من یه نظر برا نقطه ورود دارم.چطوره از روش 123 استفاده کنیم چون این روش هم بر اساس سقف و کف در جهت روند است.
                    ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 09-25-2013, 03:04 PM
                    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• اینم چند تا نمونه

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• من برای درک بهتر از این اندیکاتور استفاده میکنم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0105900281.zip

((زیگموند فروید))

نظر

• من این نقطه رو اشباع دوباره میدونم بعد رسیدن به این نقطه اگر تریگر بده وارد میشم.

محسن جان شما سعی کن ورودات رو تا حدی با من تنظیم کنی. همزمان که من میگیرم شما هم بگیر که مشخص شه کدوم تریگر بهتره. ممنون از همکاریت

ارادتمند-------------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• این کتابم آقا رسول عزیز گفتند دوستان بخونند. البته با اینکه انگلیسی است نیاز زیادی به زبان دونستن نداره و پر از عکس هست

http://tv.ino.com/media/INLV95WB/workbook.pdf

ارادتمند----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                              امیر جان من درس امروزم پس بدم و اینکه بازار هیچ وقت مطابق میل ما حرکت نمی کنه

اینم پوند دلار که بعد از کراس مووینگ ها در 4 ساعته در اون کادر الگو رو هم کامل نکرد و خلاف جهت تحلیل بنده پیش رفت

نظر

• احسان جان فدای سرت مسئله اشباع این جا هم خودش رو نشون داد. اگر منتظر اشباع می موندی وقتی بهت اشباع میداد که روند برگشته بود و درگیر روند نزولی نمیشدی البته الان که دیگه همه میتونند گذشته رو تحلیل کنند ولی در کل به نظرم اشباع مرحله مهمی است.
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X