اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• امیر جان بحث من بیشتر در آوردن مشکلات تریدری خودمون هست تا بشه از یک سیستم استفاده بهینه کرد
    البته چون من تحلیل های دیگه ای هم روی پوند داشتم باعث این اشتباه شد
    از طرف دیگه اخبار هم به تحلیل های من رحم نکرد و کلا در خلاف جهت پوزیشن بنده بودند نتیجه اخبار

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• امیر جان یک اسم هم برای این سیستم انتخاب کن اینجوری یک شخصیت بهتری پیدا می کنه

بقیه دوستان هم خوشحال میشیم در بحث و پوزیشن گیری و اشتراک تجربیاتشون با ما همرا بشن

نظر

• آقا احسان گل من تمام تاکیدم اینه که سیستمی معرفی نکنم تا هر کس بنا به سلایق و راحتی های خودش سیستمش رو بسازه. فقط مهم مراحله که اونم کار من نیست که براش اسم بذارم تا بوده روند و اشباع و تریگرم بوده. در مورد همکاری هم بهم ثابت شده اگر میخواین کسی همکاری کنه فقط باید یه مدت بگذره. سیستم پیچیده ای هم نیست که نیاز به تمرین داشته باشه من فقط آرزوم اینه که ملت سود کنند و اگر سود کردند رسول عزیز رو از دعای خیرشون بی نصیب نذارن. تا وقتی یک نفر در تاپیک فعال باشه منم هستم اگرم بدونم انرژی ام به درد کسی نمیخوره ذخیرش میکنم: دی راستی طلا هم اس ال خورد

ارادتمند----------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• امیر جان ایدی آقا رسول چیه و ایا توی فروم پرسپولیس هم فعال هستند ؟
          براشون آرزوی موفقیت دارم به هر حال

نظر

• آقا احسان رسول جان هستند ولی کم تشریف میارن. توی تاپیک تام دیمارک مقالات مفیدی قرار دادند. آیدیشون هم King of black است.

ارادتمند-----------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• جناب امیر عزیز ، مطالب مربوط به سیستم جنابعالی بسیار متین ،مدون و منسجم است مراحل اول و دوم کاملا برای بنده مفهوم وقابل کار برد می باشد اما مرحله سوم یعنی موضوع تریگر را از نظر مفهوم و فلسفه وجود درک می کنم ولی به دلیل تازه کار بودن کاربرد عملی آن مقدور نیست لطفا با توضیحات بیشتر و ذکر مثال بنده مبتدی ر ا مورد مرحمت قرار دهید .

نظر

• نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
                جناب امیر عزیز ، مطالب مربوط به سیستم جنابعالی بسیار متین ،مدون و منسجم است مراحل اول و دوم کاملا برای بنده مفهوم وقابل کار برد می باشد اما مرحله سوم یعنی موضوع تریگر را از نظر مفهوم و فلسفه وجود درک می کنم ولی به دلیل تازه کار بودن کاربرد عملی آن مقدور نیست لطفا با توضیحات بیشتر و ذکر مثال بنده مبتدی ر ا مورد مرحمت قرار دهید .
                سلام
                آقا امیر تریگر رو گذاشتن که هر کس سلیقه ای عمل کنه
                شما می تونید از هر روشی بلدید استفاده کنید مثل کندل استیک - خط روند - شکست ساپورت رزیستنس .....

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                  سلام
                  شما می تونید از هر روشی بلدید استفاده کنید مثل کندل استیک - خط روند - شکست ساپورت رزیستنس .....
                  احسان جان ممنونم ازت

پوند فرانک باز هم سل داد ببینم برای سومین بار توی این هفته میتونیم تی پی روی این ارز بزنیم. بنا به توصیه یکی از دوستان چون روی شاخص ها هم کار میشه و این شاخص ها از نظر پیپی زیاد تکون میخورن پوزیشن ها رو تعدادی بررسی خواهیم کرد.

استرالیا دلار هم اگر کندل 4 ساعتش که نیم ساعت دیگه میبنده همین حدود ببنده وارد میشم ( اگر بالاتر ببنده آر اس آیش مثبت میشه اگرم پایین تر ببنده ارزش وارد شدن نداره)

ببخشید از 6 صبح امروز سر کار بودم حال عکس گذاشتن ندارم.

ارادتمند----------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• تی پی رو یه ده پیپ کوچیک گرفتم. چرا؟ نمیدونم حسم گفت. خلاصه که اینم تی پی خورد. بریم تا بعد فوتبال

ارادتمند--------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اینم از استرالیا دلار

ارادتمند---------------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                        سلام
                        جناب احسان ضمن درود و امتنان از محبت جنابعالی ،من طبق سیستم آقای امیر روند را از h4 می گیرم ودر m15 بای و سل می کنم حالا میخواستم به بینم در کدام تایم بهتر است دنبال تریگر بگردم ؟ اگر ممکن است در این مورد یک کمی بیشتر توضیح دهید . عزت زیاد

نظر

• سلام خواهش می کنم دوست گرامی
                          بستگی داره تریگرتون چی باشه مثلا اگر تریگرتون شکست کف یا سقف اخرین کندل 30 دقیقه باشه باید برید تو همون تایم فریم
                          یا اگه خط روند توی تایم 5 باشه باید برید به همون تایم

نظر

• ممنون احسان جان.

پوند فرانک دوباره رفته توی اشباع ببینم چهارمین تی پی اش رو این هفته میزنه این ارز مهربون. در مورد سوال دوستمون توصیه من استفاده از 15 دقیقه است که دیگه الکی تایم عوض نکنیم. بعد یک مدت ترید باعث فرسایش و خستگی ذهن میشه و مثل اوایل انرژی و هیجان زیادی در آدمی موج نمیزنه. من به جای اینکه بخوام 10 تا ارز رو توی 15 دقیقه و یک تایم دیگه چک کنم 20 تا ارز رو توی 15 دقیقه چک میکنم.

پ.ن: نظرات کاملا شخصی است و هیچ تاکیدی بر استفاده ازشون ندارم

ارادتمند----------امیر
                            ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-27-2013, 10:00 AM
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• فکر کنم یه تیگر فروش رو یورو دلار صادر شده تقریبا

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام دوستان
                                بازار بسی نوسانی و بدون روند هست حواستون باشه
                                من می ذارم ماریو دراگی سخنرانی کنه تقریبا ساعت 12:30 به وقت تهران بعد تصمیم می گیرم
                                در ضمن تجربه نشون داده جمعه ها معمولا یک حرکت خلاف روند در بازار شکل میگیره که این جمعه چون با پایان ماه میلادی مصادف هست اوضاع کمی هم پیچیده تر میشه

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X