اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پیپ هانتر عزیز همش بستگی به این داره که شما اشباعت رو چه جوری میگیرید

مثلا من الان به نظرم یورو کد توی اشباعه تریگر هم داده. شما باید با اشباع خودت بک تست بگیری که ببینی چقدر جواب میده. من اوایل از آر اس آی استفاده میکردم. مدتی از بولینگر و مدتی از فیبو. گاهی وقتها از پول بک قیمت روی پیووتها اگر برگشتشون بالای 50% باشه ولی الان چشمی میگیرم و به نظرم این پوزیشن روندش درسته ولی اشباع و تریگر رو همیشه گذاشتم به عهده خود دوستان ولی از نظر من اشباع نشده ولی حتما نباید قیمت اشباع شه بعد سمت روند حرکت کنه اشباع بهترین محدوده رو برای ورود میده پیپ هانتر گل.

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

ارادتمند----------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نیوزلند به دلار هم اشباع فروش شده. تریگر بده وارد میشم. نقره هم بعد از اینکه تی پی رو زد دوباره رفت توی اشباع شاید مثل پوند فرانک هفته قبل چندتا تی پی توی یک هفته بهمون داد. انشاءالله

ارادتمند---------امیر
      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-30-2013, 07:29 PM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        نیوزلند به دلار هم اشباع فروش شده. تریگر بده وارد میشم. نقره هم بعد از اینکه تی پی رو زد دوباره رفت توی اشباع شاید مثل پوند فرانک هفته قبل چندتا تی پی توی یک هفته بهمون داد. انشاءالله

ارادتمند---------امیر
        امیر جان نیوزلند به دلار که شکل موینگ ها جابجا شده موردی نداره برای ورود

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
          امیر جان نیوزلند به دلار که شکل موینگ ها جابجا شده موردی نداره برای ورود
          ماشاءالله پیپ هانتر. به این میگن سوال جوندار. نگاه کنید ما چون توی یک ربعه نگاه میکنیم فکر میکنیم که مووینگها جا به جا شدند ولی هنوز که کندل 4 ساعته بسته نشده!!! حتی بعضی وقتها من با آر اس آی زیر 50 وارد بای میشم چون 4 ساعت قبلی که تثبیت شده مهمه همین الان یه نزول بزنه نیوزلند جای مووینگها عوض میشه. البته برای نیوزلند دیگه نمیگیرم. من کلا از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر به وقت تهران پوز میگیرم به جز کراسهای ین و طلا و نقره ممکنه نفت رو هم بگیرم ولی ارزهای دیگه نه. الان فقط منتظر نقره هستم.

ارادتمند-----------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• شاخص نیکی و یورو ین تریگر سل دادند. یورو کد دیشبم نزدیک تی پی است البته سوتی دادم بروکرم پیووتهاش درست نبود وگرنه الان تی پی زده بود. نقره هم توی سود کمه.

ارادتمند------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• یه سوالی چند وقتیه ذهنم رو مشغول کرده. دوستان و اساتید عزیز اگر پاسخ بدهند ممنون میشم.

چرا دوتا شاخص با هم کرولیشن پیدا میکنند. مثلا وقتی یورو ین توی سل شدید میشه خوب طبیعیه که تا حدودی انتظار فرانک ین رو هم داشته باشیم ولی این طبیعیه چون خیلی ها دارن یورو رو میفروشند و ین میخرند و باعث تقویت ین می شوند و این تقویت روی ارزهای دیگه هم تاثیر میذاره ولی مثلا طلا و نقره 80% شبیه هم حرکت میکنند بدون یک ثانیه اختلاف!!! مسلما فروش طلا نمیتونه باعث تضعیف نقره بشه اونم در همون لحظه. اگر مثلا فاصله ای بینشون بود توجیه میشد کرد که تریدرها وقتی می بینند طلا داره سقوط میکنه روی نقره هم سل میزنند ولی این همزمانی خیلی جالبه. البته خودم یک جواب توی چنته دارم که به نظرم منطقی است ولی آخر میگم چون از دیدگاهی هم خنده دار ممکنه باشه.

منتظر پاسخ دوستان هستم.

ارادتمند-----------امیر
              ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-01-2013, 10:12 AM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یه سوالی چند وقتیه ذهنم رو مشغول کرده. دوستان و اساتید عزیز اگر پاسخ بدهند ممنون میشم.

چرا دوتا شاخص با هم کرولیشن پیدا میکنند. مثلا وقتی یورو ین توی سل شدید میشه خوب طبیعیه که تا حدودی انتظار فرانک ین رو هم داشته باشیم ولی این طبیعیه چون خیلی ها دارن یورو رو میفروشند و ین میخرند و باعث تقویت ین می شوند و این تقویت روی ارزهای دیگه هم تاثیر میذاره ولی مثلا طلا و نقره 80% شبیه هم حرکت میکنند بدون یک ثانیه اختلاف!!! مسلما فروش طلا نمیتونه باعث تضعیف نقره بشه اونم در همون لحظه. اگر مثلا فاصله ای بینشون بود توجیه میشد کرد که تریدرها وقتی می بینند طلا داره سقوط میکنه روی نقره هم سل میزنند ولی این همزمانی خیلی جالبه. البته خودم یک جواب توی چنته دارم که به نظرم منطقی است ولی آخر میگم چون از دیدگاهی هم خنده دار ممکنه باشه.

منتظر پاسخ دوستان هستم.

ارادتمند-----------امیر
                امیر جان فکر کنم که زمانی که دلار شروع به تقویت شدن و یا ضعیف شدن میکنه باعث میشه که این دو فلز همزمان به این تغیرات شاخص عکس العمل نشون بدن

نظر

• اون یه مثال بود پیپ هانتر عزیز. منم به این چیزها فکر کردم در این صورت نفت هم باید هم جهتشون بره. یا حداقل ارزهایی که یک طرفشون دلاره ولی این اتفاق نمی افته. مثال بهترش شاخص دکس و کک هستش و حتی فوتسی هم خیلی شبیه این دو حرکت میکنه.
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان من با توجه به سیگنالهایی که جنابعالی چند بار اعلام کردی برداشتم از مناطق اشباع اینه که با چند تا عکس نشون میدم لطفا اگه دید درستی از اشباع پیدا کردم تایید بفرمایید و گر نه پیدا کنید پرتقال فروش را
                    http://

نظر

• این روش قبلی اشباع گیری من بود که صبر میکردم سطح رو بشکونه و پول بک کنه بعد میگرفتم البته به شرطی که برگشتش قابل توجه باشه. یعنی حداقل 50% فیبو ریتریس داشته باشه. بعد از یک مدت خودتون هم چشمی خواهید گرفت. فقط توصیه دیگه ام اینه که پیووت ها روی چارتتون حتما باشه و از بروکر معتبر برای محاسبه پیووتها استفاده کنید. تمپلیت پیووت جناب جبل عاملی توی تاپیک معاملات پیووتی عالی است در این زمینه.

اشباع به زبان ساده میشه محل خوب برای ورود. توی یه تاپیک بود خلیل رحمانی عزیز گفتند که دلار حالا حالاها میره بالا ولی بیاد روی اگه اشتباه نکنم 2700 تمام زندگیم رو دلار میخرم. خوب جناب رحمانی تحلیلش صعودی است ولی چرا از الان نمیخره؟ مشخصه اگر تحلیلش 5 تومن باشه صبر میکنه 2300 روی هر دلار سود کنه نه 1900 یا اگر قراره تحلیلشون اشتباه در بیاد و مثلا روی 2500 ببندند دلاری 200 تومن ضرر میکنند نه 600 تومن. الان یورو کد دیروز هم تی پی خورد. کلا فکر کنم از حدود 15 تا سیگنال فقط طلا اس ال خورده نه چون من تحلیلم درست دراومده من اصلا روی تحلیلهام پوزیشن نمیگیرم. روی عکس یورو کد اشباع رو براتون توضیح دادم.

یه نکته هم در مورد روند بگم - البته از دید خودم و در حد سواد اندکم - روند اصلا پیدا کردنی نیست تشخیص دادنیه. ما فقط باید روند حال رو تشخیص بدیم و هیچ نیازی نیست که روند آینده رو پیدا کنیم.

ارادتمند-----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• عاشق هفته های روند دارم. تارگت این هفته ام خورد فقط توی دو روز البته میخواستم تارگتم رو افزایش بدم شاید دیگه پوزیشن نگیرم ولی اگر نگیرم هم پوزیشن هارو قرار میدم. اون IR هم من نمیدونم چیه هر کس میدونست کمک کنه یه دلار فکر کنم بروکر بهم جایزه داده :دی

ارادتمند------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

عاشق هفته های روند دارم. تارگت این هفته ام خورد فقط توی دو روز البته میخواستم تارگتم رو افزایش بدم شاید دیگه پوزیشن نگیرم ولی اگر نگیرم هم پوزیشن هارو قرار میدم. اون IR هم من نمیدونم چیه هر کس میدونست کمک کنه یه دلار فکر کنم بروکر بهم جایزه داده :دی

ارادتمند------------امیر
                          سلام امیر جان

تبریک به خاطر پوزیشن های عالیت. امیدوارم موفقیتت روز افزون باشه.
                          اون یه دلار به عنوان ریبیت تریدهایی که کردی بر اساس حجم کل در یک ماه بهت داده شده.

سربلند و پیروز باشی

نظر

• مرسی علی آقای گل نمیداد راحت تر بود این همه معامله فقط 1 دلار؟؟؟

ولش کن. دوستان نقره هم تی پی خورد فقط موندم لنگ اس اند پی 200 که این هفته دیگه ریل ترید نکنم.

ارادتمند------------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• پوند استرالیا تریگر بای و اشباع قشنگی داده. اینقدر قشنگه که دارم وسوسه میشم بر خلاف پلن معاملاتیم بگیرمش

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان استرالیا به ین هم من وارد شدم

نظر

پردازش ...
                                X