اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلامامیر جان این تاپیک رو ادامه نمیدید؟منتظر پوزیشن های عالی شما هستیم

نظر

• چشم محسن جان

از پس فردا میذارم فقط ممکنه برای بعضیها نتونم عکس بذارم. صبح تا ظهر که سر کارم محدودیت دارم بعدش مصور میذارم.

ارادتمند----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام امیرجان
        ممنونم از توجه و ادامه تاپیک
        امیرجان شما فقط موقعیت ایده آل که پیش آمده رو دیدید اینجا بگید من خودم تمپلیت شما رو دارم بررسی میکنم
        ممنونم
        راستش میخوام بیشتر تمرینی بررسی کنم
        ببینم شما که میگید اینجا سل خوبه چه شرایطی لازم هست روی چارت

موفق باشید

نظر

• صد در صد مطمئن باشید که بهترین و حتی شاید تنها راهش همینه که خودتون بهش برسید.

چشم من از فردا موقعیتها رو قرار میدم

ارادتمند-------------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            چشم محسن جان

از پس فردا میذارم فقط ممکنه برای بعضیها نتونم عکس بذارم. صبح تا ظهر که سر کارم محدودیت دارم بعدش مصور میذارم.

ارادتمند----------امیر
            سلام دوست عزیز--شما موقعیت هارو قرار بدی واس دوستان کافیه--از زحماتت به نوبه ی خودم ممنونم موفق باشی
            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• پوند استرالیا رو همین الان وارد شدم. البته اعتبار پوزیشنش کمه. اگر گفتید چرا؟ چون یه بار تا سقف رفته نتونسته بشکونه ممکنه دیگه نره. در کل تی پی زیگ زاگ تایم 15 دقیقه است. ممنون از استاد یزدی و بانوی شرقی عزیز که در رابطه با زیگ زاگ خیلی بهم کمک کردند.

ارادتمند-----------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نفت هم یه سل ریز داده.

علی آقای عابدینی خیلی گلی. همیشه تشکرت زیر پستام هست و همین که رفیقی مثل تو دارم کلی روحیه است.

ارادتمند----------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان تو خودت آخر روحیه ای داداش گلم.
                  من نوکرتم تلاشت واقعا قابل تحسینه.
                  موفق و سربلند باشی

نظر

پوند استرالیا رو همین الان وارد شدم. البته اعتبار پوزیشنش کمه. اگر گفتید چرا؟ چون یه بار تا سقف رفته نتونسته بشکونه ممکنه دیگه نره. در کل تی پی زیگ زاگ تایم 15 دقیقه است. ممنون از استاد یزدی و بانوی شرقی عزیز که در رابطه با زیگ زاگ خیلی بهم کمک کردند.

ارادتمند-----------امیر
                    نتیجه. البته نفت هنوز توی ضرره. یه چیزی هم همیشه ثابته. اس ال زیر کف یا بالای سقف آخر معمولا با فاصله ده تا بیست پیپ تی پی هم سقف یا کف رو به رو. ریسک به ریوارد معمولا یک به یک است. حتی توی این حرکات شارپ هم مقاومت کلاسیک حرف واسه گفتن داره

ارادتمند------------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر این موقع شب بیداری داری ترید می کنی
                      خوش به حال من

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• باز هم بهترین خروج رو مقاومتها دادن!!! عجب خروج به موقعی. نه احسان جان ترید نمیکنم. من کلا روزی 1 ساعت هم چارت رو نمی بینم برای کار دیگه بیدارم هر ساعتی 5 دقیقه چارت رو می بینم. اگر دقت کنی عکس رو هم یه ساعت دیر گرفتم چون اصلا متوجه نشدم.

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-29-2013, 06:06 AM
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• یورو ین بای

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یورو ین بای

مقاومت خلاف جهت روند نمیشکنه مگر روند برگرده. حرکات خلاف جهت روند کند ولی در جهت روند شارپ هستند این مورد توی هر دو سیگنال این هفته مشهوده. نفت هم اگر بخواد بره سمت تی پی باید سریع بره. اینها یادآوری به خودم بود. مرسی رسول گل بابت تمام چیزهایی که بهم یاد دادی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یورو ین بای

سلام امیر جان، خسته نباشی داداش گلم، ایشاالله چرخ بازار همیشه همینجوری برات بچرخه. دو تا سوال برام پیش اومده راهنماییت رو نیازمندیم...
                              تو این پوزیشن جهت روند رو با چه روشی تشخیص دادی؟ اگه اشتباه نکنم با مکدی توی H4 که توی فاز مثبته ولی آیا دایورجنس هایی که رو مکدی داریم هم هیچ اهمیتی داشتن و لازمه مدنظر بگیریم؟

و دوم اینکه اینجا برا تریگر از چه روشی استفاده کردی؟

قربون داداش.

نظر

• امیر عزیز من از مووینگ استفاده میکنم. مووینگ 5 و10 4 ساعته و آر اس آی که اگر بالای 50 باشه صعودی و اگر زیرش باشه نزولی.

تریگرم معمولا سقف و کف مینوره. اینم پوزیشن طلا

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X