اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ای وای عجب یورو کدی از دستم رفت چه شارپ رفت تا زیگ زاگ یک ربعه. توی راه برگشت از کار به خونه بودم خیلی سوختم.

ارادتمند------------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      مقاومت خلاف جهت روند نمیشکنه مگر روند برگرده. حرکات خلاف جهت روند کند ولی در جهت روند شارپ هستند این مورد توی هر دو سیگنال این هفته مشهوده. نفت هم اگر بخواد بره سمت تی پی باید سریع بره. اینها یادآوری به خودم بود. مرسی رسول گل بابت تمام چیزهایی که بهم یاد داد

ارادتمند-------------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سلام خدمت امیر عزیز
        بعد از گذشت 3 روز آخر به پایان تاپیک رسیدم از شما بابت این تاپیک کمال تشکر را دارم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• سلام
          این موقیعیت اول از دید من اشکالش چیه؟
          توضیح
          موینگ نزولی - کف دره شکسته شده در یک ساعته - اشباع در 70 هم داده آیا ورود صحیح است اگر خیر توضیح دهید تا دیدم را اصلاح کنم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نظر من در مورد طلا دوستان راهنمایی بفرمایند با توجه به واگرایی در ار اس ای احتمال ریزش بیشتر است

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
              سلام
              این موقیعیت اول از دید من اشکالش چیه؟
              توضیح
              موینگ نزولی - کف دره شکسته شده در یک ساعته - اشباع در 70 هم داده آیا ورود صحیح است اگر خیر توضیح دهید تا دیدم را اصلاح کنم
              آقا جواد خوشحالم که اینجایی. مشکل اساسی اینه که ما اصلا نباید منتظر شکست کف باشیم یا نهایتا منتظر شکست کف 5دقیقه میمونیم. این دیگه کل حرکتش رو کرده شما الان اس الت خیلی زیاد میشه.

در مورد طلا هم حداقل الان اصلا فکر سل نمیکنم مگر روند صعودیش برگرده. الان توی بای هستم.

ارادتمند-----------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

آقا جواد خوشحالم که اینجایی. مشکل اساسی اینه که ما اصلا نباید منتظر شکست کف باشیم یا نهایتا منتظر شکست کف 5دقیقه میمونیم. این دیگه کل حرکتش رو کرده شما الان اس الت خیلی زیاد میشه.

در مورد طلا هم حداقل الان اصلا فکر سل نمیکنم مگر روند صعودیش برگرده. الان توی بای هستم.
                ارادتمند-----------امیر

با تشکر از شما
                الان دوباره درس را مرور میکنم:
                1-موینگها نزولی پس مرحله ا درست است
                2- مرحله 2 که همان اشباع است فکر کم رعایت نکردم تو این عکس بالا یورو به نظر شما باید صبر کنم تا بازار بالاتر بیاد بعد سل کنم لطفا برای ورود به یورو نظر خودتان را در این موقعیت بازار بدهید
                3- در مورد تریگر هم من مشکل دارم همین الان اگر طلا را بخواهید بای کنید چگونه تریگر میکنید شکست سقف همان تریگر شماست یا شکست پیوت و پول بک را به عنوان اشباع و تریگر در نظر میگیرید در عکس که طلا در 15 است شما نحوه وردتان و تعیین اشباع و تریگر چیست اشباع را فکر کنم عدم ورود ار اس ای به بالای 70 از نقطه نظر اشباع درست است ولی نحوه ورودتان که تریگر میکنید شکست پیوت و پول بک است (1)یا
                شکستن سقف(2)

ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 10-30-2013, 01:27 PM

نظر

• آقا جواد پستت هزارتا تشکر داشت ولی دکمه من باز کار نمیکنه. تماما درست بود. ولی در مورد تریگر همونطور که گفتم من نظر نمیدم تا ذهن کسی سمت ابزار من نره. همونطور که در مورد مووینگ هم اجباری نیست فقط یک مثال بود ممکنه روند مووینگها نزولی باشه ولی من روند رو با توجه به تایم تریگرم نزولی نبینم. خواهشا از من تریگر نخواهید. من تریگرم شکست سقف کوچک دیروز بود ولی شما مختارید. البته شانس بزرگی آوردم قیمت تا 4 پیپی اس الم امد و برگشت مثل یوروین که البته وقتی با مقدار نفوذ به مقاومتها آشنا باشیم معمولا از این اتفاقات خوب برامون میوفته. من اگر اس الم رو زیر مقاومت میذاشتم میخورد ولی با یک نگاه به گذشته دیدم که گاها قیمت یک مقدار مقاومت رو رد کرده حالا اون یه مقدار رو بدست میارم و اس الم رو همون مقدار زیر مقاومت میذارم. کلا ما هیچ دستاویزی به جز گذشته نداریم من قبل پوزیشنام چند بار گذشته رو نگاه میکنم که اصلا ببینم موجی با شکل این موج که الان تشکیل شده قبلا داشتیم؟؟؟ و اگر داشتیم تی پی زده یا اس ال. واسه همین میگم بابت یورو کد دلم سوخت چون عین اون موج رو بارها ازش گرفته بودم البته اینها به مرور زمان جا میوفته فعلا با همین مووینگهای ساده و شکست میشه سود کرد.

ارادتمند--------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• طلا رو هم بستم. تا 5 پیپی تیپی رفت و برگشت الان بستمش گفتم شاید دیگه بالاتر نره. البته الانم صد پیپ ازش گرفتم بسه

این هفته تا حالا پوند استرالیا و نفت و یورو ین و طلا رو گذاشتم توی فروم که همش تی پی خورد شکر خدا. البته 4 تا پوزیشن دیگه هم گرفتم که نذاشتم که فقط یه دونه نیکی اس ال خورد. دوستانم اگر موقعیتی دیدند بذارن که روش صحبت کنیم و تجربمون بره بالا.

ارادتمند-----------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سلام و احترام و تشکر از همه ی عزیزان به ویژه اقا امیر

این سیستم شما باعث شد من امشب از ساعت 12 الی 3.30 بامداد بیدار بمونم و مشغول مطالعه ی سیستم شما باشم

برایم خیلی جالب بود و وظیفه ی خود دانستم تشکر کنم .

نظر

• استرالیا ین و طلا رو سل کردم. طلا سقف کامل نساخته ولی تایم پایین وارد شدم سریع بریک میکنم. برسم خونه عکس میذارم.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• طلا رو توی سود کم بستم. چون هم توی قله نگرفته بودم هم خبر بود ریسک نکردم. اگر توی قله بود نگه میداشتم تا تی پی اش ولی ریسک به ریواردش بد بود. استرالیا ین هم فعلا صفره

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-31-2013, 04:37 PM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

طلا رو توی سود کم بستم. چون هم توی قله نگرفته بودم هم خبر بود ریسک نکردم. اگر توی قله بود نگه میداشتم تا تی پی اش ولی ریسک به ریواردش بد بود. استرالیا ین هم فعلا صفره

اینم استرالیا ین. این هفته خداروشکر هفته سیستم های دنباله روی روند بوده

ارادتمند------------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان نظرت در مورد سیگنال خرید بلند مدت فوتسی چیه؟(البته با شواهدی که در چارت قابل رویته)

فایل های پیوست شده

نظر

• رسول جان چوبکاریمون نکن. نظر من نظر شماست مفهوم روند رو شما بهم یاد دادی.

الانم به نظرم فقط مونده یه صعود کوچیک که وارد بشیم. البته بلند مدت و اینهاش دیگه تخصص شماست نه من ولی حداقل اندازه اس الم تی پی میذارم واسش.

ممنون که یادآوری کردی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X