اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های منطقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Usdjpy_d1

سلام و درود

نظر من در باره دلار آمریکا به ین ژاپن از نظر الیوتی

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• یورو دلار در بلند مدت به این شکل میبینم.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-28-2013, 06:17 PM
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        احتمال تشکیل زیگزاگ در 4 ساعته ازی دلار.ممکنه موج CD موج اصلاح باشه و این زیگزاگ تکمیل بشه در صورت رسیدن به هدف به دنبال نقطه برای ورود به معامله خرید میشویم.

همانطور که انتظار میرفت قیمت به محدوده مورد نظر رسید منتظر میمانیم که تریگر برای معامله خرید صادر شود.چنانچه ناحیه فوق با قدرت شکست تحلیل فیل میشود

ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 10-29-2013, 10:05 AM
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• با توجه به سیکل حرکتی بازار- HD شکل گرفته - برخورد به سقف کانال و الگوی ab=cd معکوس انتظار ریزش در این جفت ارز را دارم sl=100pips -- tp=free
          ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

دلار ین.تکمیل زیگزاگ 4 ساعته

buy limit at 97.05

sl:96.50

tp1:97.90

tp2:98.90

تی پی اول لمس شد در این جفت ارز و +85 پیپ سود داد.نصف پازیشن را خارج و استاپ را به نقطه ورود میاوریم و انتظار صعود تا تی پی دوم را داریم.
            ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 10-29-2013, 05:35 PM

((زیگموند فروید))

نظر

BUY limit 0.8896

sl:50 pip

tp1: 80 pip

tp2:160 pip

در این جفت ارز هم تی پی اول لمس شد نصف پازیشن را خارج و استاپ رو به نقطه ورود می اوریم و تا تیپی دوم انتظار رشد داریم

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                طلا رو اینجور هم میشه دید

تا نتیجه پوزیشن ها
                یا حق
                سلام به استاد بزرگوارم جناب یزدی

تایم پایین یکم بالا پایینشو نوسان گرفتم، ولی یکی گذاشتم ببینم میتونم بلند مدت داشته باشم

یورو به پوند فک میکنم نرسیده به PRZ بریزه یه حجم ریز گرفتم تا ببینیم کجا میره

یا حق
                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• تحلیل احتمالی دلار کد.در صورت وقوع سناریو منتظر تریگر برای ورود به معامله سل می شویم.

ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 10-30-2013, 09:48 AM

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام
                    وقت بخیر

یا حق
                    چارلی چاپلین

نظر

• با سلام
                      چند روزی دسترسی به فروم نداشتم.
                      تحلیل AudUsd/H4
                      بالاخره ریزش آغاز شد. با شکست خط روند H4، در انتظار ریتریس هستم تا در محدوده بین 50-62% وارد پزیشن فروش شوم. حجم 0.01 بدون استاپ. تارگت بعدا مشخص میشود.
                      موفق باشید.

ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 10-30-2013, 04:47 PM

نظر

سلام
                        وقت بخیر

یا حق
                        سلام
                        وقت بخیر
                        همونطور که تو تایم 30 مین تو تصویر مشخص کردم در حال تشکیل -rd هست.. یک پوزیشن +17 پیپ بستم یکی هم فری کردم..
                        از همه عزیزان عذر خواهی میکنم بابت تحلیل ناقصم

یا حق

ویرایش:
                        اون خط مورب رو باید بالاتر میکشیدم باز هم عذر خواهی من و بپذیرین
                        ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 10-30-2013, 05:24 PM
                        چارلی چاپلین

نظر

• usdjpy/H4
                          در منطقه 100app و همجواری لبه مثلث هستیم.بعد از کمی صعود، با تریگر معتبر میتوان وارد پزیشن فروش شد.

نظر

• سلام

یا حق
                            چارلی چاپلین

نظر

سلام

یا حق
                              استاپ خوردم.... اگه میتونستم ویرایش کنم پست اسپم نمیزدم.شب بر دوستان خوش ... یا حق
                              چارلی چاپلین

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                                درود بر همه دوستان عزیزم

فکر کنم نوبته منه که به تعهدم عمل کنم !!! با اجازه

USD - CAD

تایم هفتگی : قیمت در یک کانال صعودی با شیبی مناسب در حال افزایش است . پس از برخورد به لبه پایین کانال و آرایش کندلی شکل گرفته با آن شادوی بلند نشان از ادامه روند صعودی دارد. انتظار من رشد قیمت تا لبه بالایی کانال میباشد.

تایم روزانه : قیمت پس از شکست مقاومت اول سالانه در حال پولبک به آن سطح به سر میبرد و انتظار میرود در حوالی این مقاومت و میانگین 200 روزه دوباره حرکت صعودی قبل خود را آغاز کند.

تابم 4 ساعته : قیمت با پیوت ماهانه و همچنین لبه پایین کانال صعودی درگیر است . با توجه به اینکه در 3 تایمی که با هم بررسی کردیم هر 3 نشان از روندی صعودی داشتند من اردر خریدم را همانند آنچه در تصویر میبینید با هدف اولیه ست میکنم. هدف نهایی بالای کانال هفتگی میباشد.

دوستانی که تمایل دارند کمی بیشتر احتیاط کنند میتوانند استاپ را زیر آخرین لوی این کانال یعنی حوالی قیمت 1.0175 قرار دهند ولی یه مقدار ریسک به ریوارد کم خواهد شد.

در ادامه اگر بخت با ما یار بود و اردر فعال شد ، چنانچه تغییری در استراتژی و یا افزایش حجم داشتم حتما اطلاع رسانی خواهم کرد.

هفته ای پر پیپ و پر از سلامتی داشته باشید.
                                درود بر همه دوستان

این پوزیشن به هدف تعین شده رسید . در ادامه با توجه به رسیدن قیمت به لبه بالایی کانال نزولی در تایم روزانه و همچنین واگرایی که در مکدی شاهد آن هستیم ادامه روند صعودی کمی مشکل به نطر میرسد. نهایت صعود موقتی را در حد 30 پیپ یعنی تا رسیدن به مقاومت ماهانه میبینم که برای ادامه احتمالی روند صعودی نیاز به تجدید قوا دارد !!

هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

پردازش ...
                                X