اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های منطقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و درود

واقعا" در عجبم که وقتی آدم برای خواهش دیگران ارزش قائل نیست چگونه برای خود ارزش قائل میشه . اینهمه از همه خواهش کردیم استدعا کردیم که کسانی که نامشان در پست نیست پست نزارن مثل اینکه جک تعریف کردیم . حداقل برای شخصیت خودمان ارزش قائل بشیم . دوستان عزیز سروران گرام . اساتید محترم تاج سر بنده خواهش میکنم در صورت عدم ثبت نام از درج پست خودداری نمایید . نزارین با پاک کردن بهتون توهین بشه برای حرف من ارزش قائل نشین برای عمل خودتان ارزش قائل شوید .
    ار این به بعد بدون تعارف هر پسن خارج از لیست اسامی حذف خواهد شد .روز شنبه هم تاپیک را از پستهای اضافی را پاک سازی خواهیم کرد.

با تشکر

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
      با اجازه از استاد یزدی گرامی، این تحلیل و سیگنال من از طلا می باشد. در صورت هر گونه مغایرت با استراتژی، لطفاً تذکر دهید. با سپاس

GOLD - H4

تشکیل الگوی BUTTERFLY به همراه WOLFE WAVE

سیگنال:

BUY STOP@ $1279

SL = $1261

TP1 = $1302

TP2 = FREE

*توضیح: در صورت رسیدن قیمت به حد سود 1، پوزیشن اول بسته شده و پوزیشن دوم ریسک فری می گردد.
      متاسفانه حد ضرر لمس شد.

نظر

فرانک سویس به دلار امریکا تشکیل الگویAB =CD منطقه حمایت عالی برای صعود

نظر

متاسفانه حد ضرر لمس شد.

علی جان میتونم یه سوال بپرسم؟

تریگر یا دلایل ورودی که برای معامله داشتی چی بود ؟ یعنی چه شرایطی رو دیدی که احساس کردی روند یا موج صعودیه و وقته خریده ؟

چون قراره اینجا آموزش هم ببینیم ، پرسیدم. فکر نکنید چون استاپ خورد پرسیدم ،اگر هم به حد سود میرسید باز هم میپرسیدم ، چون میتونه مفید باشه.

ببخشید.
          هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام و درود
            دو مطلب بر اساس تجربه خودم در مورد طلا بیان میکنم . یک اینکه طلا را غیر از پوزیشن های اسکلپ گونه که با استاپ های کوچک و حجم بالا وارد میشوند در کندل های مشخص حرکت روزانه در حدود 300 پیپ حرکت دارد بعنوان مثال اگر در سیگنال دوست عزیزم علی آقا رعایت حد 300 پیپ روزانه اختیار میشد و حجم بر اساس استاپ تعیین میشد الان نه تنها استاپ نخورده بود بلکه در سود هم میرفت .
            گرفتن پوزیشن در آن مقطع از نظر تریدری درست بوده چون گواه های تریدری وجود داشته اما عدم رعایت استاپ لاس باعث زیان گردیده . که همین موضوع باعث ترید های هیجانی و ترید های بدون استرس میشود .
            دوم اینکه طلا معمولا" در 3 تایم از روز حرکت های دنباله روی روند دارد و مابقی ساعاتها دستخوش سفته بازهاست برای جمع آوری استاپ ها اگر میخواهید بر روی طلا راحت ترید کنید یک استاپ های 300 پیپی بردارید و حجمتان را بر اساس آن تعیین کنید و محدوده ساعت 8 الی 10 و 12 الی 2 15 الی 17 زمانهای مناسبی برای ترید طلا می باشد .
            این مطالب بر اساس تجربه و تحقیق شخصی می باشد و تا کنون موفق به نتیجه از این تحقیق شده ام .

موفق باشید

توضیحات :
            در هفته جاری 2 پوزیشن اختیار کردم یکی با 0.01 لات بر روی یورو دلار و دیگری با 0.02 لات بر روی usdcad تحلیل دوست عزیزم آقا پیام بر روی حسابی که برای اینکار منظور گردیده . که هر دو فعال شده اند و همانطور که گفتم یا تا استاپ و یا تی پی اول باهاش کاری نخواهم داشت .

بدرود
            ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-15-2013, 07:05 PM
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

نوشته اصلی توسط hst نمایش پست ها

فرانک سویس به دلار امریکا تشکیل الگویab =cd منطقه حمایت عالی برای صعود
              سلام و درود

تشکر از hst عزیز بابت تحلیل های زیبایت نظرتو در باره استاپ و تی پی هم عنوان میکنی تا یک چراغ راه هم داشته باشیم .

ممون

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام و درود

تشکر از hst عزیز بابت تحلیل های زیبایت نظرتو در باره استاپ و تی پی هم عنوان میکنی تا یک چراغ راه هم داشته باشیم .

ممون
                راستش یزدی جان توی کف قیمتی یک الگوی برگشتی کوچیک زده بود که تبدیل به سرشانه بزرگ شده از دید من این تحلیل کمی دیر گذاشتم چون خودم شک داشتم ولی میشه دوباره دربرگشت سراغ جفت ارز شد تر کیب استراتژی دو عزیز زیگ زاگ یزدی پیوت پوینت ها جبل عاملی در صورت تثبیت قیمت بالای پیوت ماهیانه 0.9174 تارگت ها 0.9328 در صورت شکست 0.9328 تارگت 2 :0.9609 حدد ضرر 0.90630 احتمال یک حرکت ریکاوری در غالب یک ای بی سی دی وارونه میدم البته این نظر شخصی من هستش تصمیم گیری با خود دوستان

نظر

باسلام
                  جناب یزدی گاهآ دیده میشود که اساتید بر روی یک ارز دو تحلیل متفاوت میدهند(این بسیار خوب است که هرکس دیدگاهش رو بفرماید)اما بهتر نیست برای سر در گم نشدن مبتدیانی چون من این تحلیلها بعنوان نقد در زیر همان ارز ارایه شودتا چون ما هم درس بیاموزیم و هم در انتخاب به دلایل هر استاد که قویتر بود رجوع کنیم.و متاسفانه هر دو مطلب از طرف دوستان تایید میشود (البته اگر زدن کلید تشکر را بعنوان تایید بدانیم).خوب همچون من میمانم که این ارز در بلند مدت صعودیست یا نزولی (شاید هم ارز میخواهد 300یا 400پیپ رنج بکشد.شوخی).
                  جسارت حقیر را ببخشیدبعنوان یک پیشنهاد بود.
                  با تشکر
                  برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                    علی جان میتونم یه سوال بپرسم؟

تریگر یا دلایل ورودی که برای معامله داشتی چی بود ؟ یعنی چه شرایطی رو دیدی که احساس کردی روند یا موج صعودیه و وقته خریده ؟

چون قراره اینجا آموزش هم ببینیم ، پرسیدم. فکر نکنید چون استاپ خورد پرسیدم ،اگر هم به حد سود میرسید باز هم میپرسیدم ، چون میتونه مفید باشه.

ببخشید.
                    درود

من که گذاشته بودم دلایلم را عزیز. الگوی پروانه و ولفی.

شاد باشید

نظر

نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                      باسلام
                      جناب یزدی گاهآ دیده میشود که اساتید بر روی یک ارز دو تحلیل متفاوت میدهند(این بسیار خوب است که هرکس دیدگاهش رو بفرماید)اما بهتر نیست برای سر در گم نشدن مبتدیانی چون من این تحلیلها بعنوان نقد در زیر همان ارز ارایه شودتا چون ما هم درس بیاموزیم و هم در انتخاب به دلایل هر استاد که قویتر بود رجوع کنیم.و متاسفانه هر دو مطلب از طرف دوستان تایید میشود (البته اگر زدن کلید تشکر را بعنوان تایید بدانیم).خوب همچون من میمانم که این ارز در بلند مدت صعودیست یا نزولی (شاید هم ارز میخواهد 300یا 400پیپ رنج بکشد.شوخی).
                      با تشکر
                      سلام و درود

جناب moheb عزیز اولا" که درج یک تحلیل در زیر تحلیل دیگران درست نیست چرا که هر کس دیدگاه شخصی خود را بیان میدارد البته به چالش کشیدن تحلیل ها خوب است در صورتی که کسی نظری داشته باشد که در زیر آن تحلیل بیان دارد . زدن دکمه تشکر از دیدگاه من به منزله تایید و یا تگذیب نیست بلکه به منزله دیدن تحلیل و خواندن آن است . در ضمن در اینجا سعی میشود تا روشهای تحلیلی تکنیکال از منظر اشخاص ارائه شود تا دیگران با روش های تحلیلی خود قیاسی داشته باشند تا از نکات مثبت آن در جهت تایید تحلیل های خود استفاده نمایند .

بدرود

نظر

درود

من که گذاشته بودم دلایلم را عزیز. الگوی پروانه و ولفی.

شاد باشید
                        شاید من سوالم واضح نبوده . منظورم اینه که بعد از اینکه الگو شناسایی شد برای تعین نقطه ورود از چه تکنیکی استفاده میکنید . چون همانطور که خودتان هم اشراف دارید ، صرف اینکه الگو رویت شد ما ترید نمیکنیم.

در هر صورت مرسی از پاسختان .

شاید این بحث ها در حوصله این تاپیک نباشد .ولی مبحث خیلی مهم است که من استاپ ها بر اساس ورود با عجله نوش جان کردم.

شب بر همگی خوش .
                        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

با سلام و درود

ضمن تشکر از همه عزیزان به خاطر مشارکت و تبریک عیدسعید قربان لیست تحلیلهای ارائه شده این هفته را تا کنون در اینجا قرار میدهم تا جهت پیگیری دسترسی دوستان راحتتر انجام شود و اگر صاحب تحلیل اصلاحی و یا نظر تکمیلی و یا فیل شدن تحلیل را بخواهد با درج پست مربوطه اعلام نماید .

post 17 : EURCAD Of s_roomi
                          post 21 : CADCHF of HST
                          post 23 : EURUSD of shyazdi
                          post 24 : GBPUSD of viilll
                          post 25 & 57: GOLD of zoroaster
                          post 26 : GBPCHF of shyazdi
                          post 28~ 51 : EURCHF of water
                          post 29 : GBPCHF of HST
                          post 31 : GBPUSD of sofico
                          post 32 & 34 : GBPUSD of burix
                          post 36 : GBPCHF of mohsen_hps
                          post 38 : GBPUSD of shyazdi
                          post 40 : USDCAD of payam154
                          post 42 : USDJPY of mohsen _hps
                          post 45 : EURUSD of mohsen_hps
                          post 46 & 62 : GOLD of AIO
                          post 47 : GBPJPY of titrerooz
                          post 49 & 59: EURUSD of titrerooz
                          post 50 & 58 : EURUSD of viilll
                          post 52 & 56: NZDCHF of mohsen_hps
                          post 53 : USDCAD of jabalameli
                          post 54 & 55: AUDUSD of s_roomii
                          post 63 : USDCHF of HST

ضمنا" با توجه به لایک دوست عزیزم در پست 6 نام tracer_qm به لیست اعضا افزوده شد .
                          امیدوارم که هفته پر پیپ و پر سودی را پشت سر نهاده باشید .

بدرود
                          ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-16-2013, 12:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                            با سلام.
                            جفت ارز Gbp/Usd
                            1-قیمت به خط روند هفتگی واکنش نشان داده و نزول کرده.
                            2-در تایم روزانه قیمت دقیقا روی خط روند و 23 فیبو متوقف شده. و از طرفی این سطح با 113 اصلاحی همپوشانی قوی ای تشکیل داده اند. نتیجه: توقف قیمت روی سطح پر قدرت متشکل از خط روند-23فیبوی اصلی-113 فیبو اصلاح
                            3- شکست کف فبلی (خط آبی رنگ تصویر سوم) و پول بک از خط روند هفتگی، تفکر تشکیل روند نزولی را قدرت میبخشد.
                            4- برای از دست ندادن ریزش ناگهانی قیمت، یک پزیشن سل استاپ زیر کف تشیل شده که درصورت شکست آن، خط روند روزانه هم شکسته خواهد شد با حجم 0.01
                            5- با توجه به احتمال پول بک قیمت بعد از شکست خط روند، با رسم فیبوی فرضی در محدوده 61.8 و 88 به دنبال فرصت فروش هستیم (تشیل الگو یا واگرایی قوی با تائید کندلی). سطح 88 به علت نزدیکی به خط روند هفتگی اعتبار بیشتر و ریسک کمتری دارد.
                            6- با عبور قیمت از سقف 6300 تحلیل بی اعتبار خواهد بود.

نظر و نقد دوستان باعث ارتقا سطح دانش همگی خواهد بود. لطفا دریغ نفرمایید.
                            موفق باشید.

lمتاسفانه به دلیل عدم حضور در پای چارت بهترین تریگر برای این تحلیل در پول بک خط روند از دست رفت. اما با توجه به بالا بودن تایم تحلیل با کمترین حجم ممکن با توجه به آرایش کندلی، بعد از تثبیت کندا 4 ساعته نزولی وارد پزیشن فروش میشویم (حدود 20 دقیقه دیگر از زمان ارسال پست).

پ.ن :این تاپیک در صفحه ارسال های جدید به روز نمیشود. ایراد از تنظیمات من است یا دیگران هم چنین مشکلی دارند؟
                            ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 10-16-2013, 08:23 PM

نظر

سلام
                              جفت ارز AUD NZD
                              استاپ 1.1292

یا حق
                              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                                باسلام
                                با تشکر
                                درود بر همگی دوستان
                                با تشکر ویژه از جناب یزدی عزیز و عذرخواهی بابت تخطی از قواعد این تاپیک،پیرو گفته های آقای محب باید عرض کنم ایشان به مسئله مهمی اشاره کردند که از ابتدای آشنایی اینجانب با فروم پرسپولیس برایم دقدقه بوده.با وجود اینکه همه مطالب خصوصآ تحلیلهای دوستان با تجربه فروم باارزش هست و قطعآ هیچیک از دوستان بدون علم تحلیلی را در معرض دید عموم قرار نمیدهند اما برای اینکه بازدیدکننده ها بتوانند بیشترین بهره را از این تحلیلها ببرند میتوان از روشی استفاده کرد که مشخص میکند کدام تحلیل اعتبار بیشتری دارد.البته هر کسی بعد از مدتی با مطالعه مطالب آموزشی هر تحلیلگر و زیر نظر گرفتن تحلیلهای وی و بعضآ با شناخت قبلی میتواند به سطح علمی و اعتبار تحلیلهای ایشان پی ببرد.
                                همه میدانند که دکمه تشکر برای این در نظر گرفته شده که وقتی کسی مطلب یا تحلیلی را میبیند جهت قدردانی از نویسنده و تشویق ایشان برای حضور بیشتر دکمه تشکر زده میشود.
                                درست است که تشکر بیشتر نشانه محبوبیت آن فرد و تمایل به استفاده از مطالب ایشان است اما ازآنجا که دیدگاه و روش افراد نسبت به یک بازار یا یک جفت ارز در عین درستی متفاوت است بهتر این است که به روشی تحلیلهای معتبرتر از بقیه متمایز شود.از روزی هم که این تاپیک باارزش راه اندازی شده ضرورت این موضوع بیشتر احساس میشود.

اما پیشنهاد:
                                دوستان میتوانند در صورت هم عقیده بودن با یک دیدگاه یا یک تحلیل از دکمه می پسندم استفاده کنند.با این کار چند اتفاق مثبت می افتد.
                                1 -وقتی که یک تحلیل از نظر تعداد بیشتری از دوستان پسندیده شده باشد سه دسته از این کار منتفع میشوند.
                                دسته اول مخاطبین فروم هستند(زمانی که ببینند یک پست را یوزرهای شناخته شده تر بیشتری پسندیده اند اعتماد آنها به پست مورد نظر بیشتر خواهد شد) .دسته دوم تحلیلگریست که تحلیل او کمتر پسندیده شده(از این جهت که پی میبرد در تحلیلش دچار اشتباه شده و سرمایه خودش را به خطر نمی اندازد) دسته سوم خود تحلیلگر است که وقتی افراد بیشتری را هم جهت با دیدگاه خود میبیند با اطمینان بیشتری در آن جهت ترید میکند.
                                2 -گاهی اوقات پیش آمده که کسی از سر خیرخواهی تحلیل یا دیدگاه شخص دیگری را مورد نقد قرار داده که باعث سو ء برداشت شده و بدنبال آن دلخوری و به حاشیه کشیده شدن دوستان. با این روش افرد مورد انتقاد مستقیم قرار نمیگیرند(البته افراد مخاطب همچنان میتوانند وارد بحث در موارد خاص شوند)
                                پ،ن
                                چنانچه این روش ابتدا در این تاپیک که از نظر کاربردی شرایط ویژه تری دارد اعمال شود بدنبال آن در کل فروم این اتفاق خواهد افتاد و در نهایت منفعت آن نسیب همه خواهد شد.
                                جهت آزمایش میتوان از همین پست بنده شروع کرد،نتیجه آن میتواند مفید باشد.

با تشکر و پوزش مجدد
                                برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                                باهوش باشی
                                تقلب کنی

نظر

پردازش ...
                                X