اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Price Action

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان

EURGBP - Daily

همانطور که چارت یورو- پوند را میبینیم شاهد شکست 0.8505 هستیم و این احتمال هست که تا سطح رزیستنس 0.8616 روند صعودی را شاهد باشیم و برای پوزیشن گیری در صورت سیگنالهای پرایس اکشن بر روی حمایتهای خود با روند همراه میشویم .

استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
    Clear Entry Price, Exit Levels
    ------------------------------------------------------------
    اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
    لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

سلام دوستان

به تایم فریم 4 ساعته میرم ( جایی که تریدهام رو میکنم ) و میبینیم که مارکت پس از هولد شدن با رزیستنس خود شاهد تشکیل الگوی زیبا inside bar بودیم و پس از شاهد افت قیمت هستیم و برگشت به محدوده متراکم خود هستیم

و اکنون منتظر تشکیل سیگنال پرایس اکشن برای پوزیشن گیری هستم .

نظر

سلام دوستان

در ابتدا همانطور که گفتم تحلیلها جنبه شخصی هست و همانطور که از یورو ین شروع کردم سیگنالها فقط آنچه که گفته و جنبه سیگنال دهی نیست

در ادامه در منطقه فشرده شاهد سیگنال پرایس اکشن، outside bar بودیم که همانطور که گفتم همراه ترند همراه شدم ، نقطه 50 درصد من بازهم شاهکار ساپورت ، رزیستنس های قیمتی هست که محل ورود من را اپتیمایز میکند

پ.ن :

از آنچه که صحبت کردیم پرایس اکشن فقط دید کندلی نیست و ما باید در مورد بریک اوتها و فشردگی ها که همه قانون پرایس اکشن هستند بیشتر بدانیم

پرایس اکشن چرا در سادگی قدر تمند هست
        به دلیل اینکه سطوح کلیدی را باهات حرف میزنه ، سرعت کندلها را میدونی چگونه تغییر میکنه
        بهترین نقاط ورود را میده و میگه کجا بیرون برو و حتی شانس تریدت که آیا موفق خواهد بود یا خیر هم میگوید
        و ....

تنها فقط به تمرین نیاز هست ، در این مدت چند تا دوستان لینک های سایت های مختلف را به هم دادند که
        در تاپیک بگزارم ولی ما به کسی نیازی نداریم ، در واقع لینک تاپیک ما باید براشون فرستاده بشه :-) و قوانیین ساده هست و فقط خودمون هستیم که میتوانیم با تمرین مهارت ترید را بالا ببریم

خوشحال میشم دوستان هم تحلیل بزارن و یا نظرات خودشون را بگن تا بیشتر روی این مقوله کار شود و با تبحر روی این تئوری به هیچ چیز دیگری نیازمند نخواهیم شد

ببخشید زیاد شد
        ممنون

نظر

درود به همه دوستان

و با اجازه جناب Liand بزرگوار،دوست دانشمندم...

[IMG][/IMG]
          «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

سلام دوستان

یاد یه جمله از دبیر شیمی در دوران پیش دنشگاهی افتادم و اینکه در مورد موسسات کنکور صحبت میکرد و جمله معروف در مورد " تضمین 100درصد قبولی در دانشگاه با رتبه های خیلی خوب " و صحبتی که میکرد این بود که من در

روز کنکور هیچ تستی را پاسخ نمیدم و چطور میتوانند موفقیت من را تضمین کنند !

اگر من بهترین سیستم را هم داشته باشم ولی چیزهای اصولی مثل خوب انجام دادن و یا مدیریت را انجام ندم آیا موفقیت من بازهم تضمینی است

اگر به رتبه برتر نگاه کنیم ، شاید درصدهای زیادی از آنها وقت خودشون را صرف اینگونه موسسات نکرده باشن و تنها با ایمان و اعتماد به خودشون توانسته اند پل های موفقیت را سپری کنند ، و چیزی که فکر کنم آنها خیلی خوب کنکور

را شناختند و میدونند چگونه خودشون را برای کنکور آماده کنند و چه چیزهایی نیازمند هست چرا که میدونند بیشتر موارد به صورت عممومی وجود دارد و تمرکز خود را روی مباحث و صحیح انجام دادن میگذارند و چیزی که نیاز داشتیم به

تمرین و تکرار تمرین ، و در روز میدان باید قوی وتمرین های خود را کرده باشیم و گر نه کسی که تمرین کرده پیروز خواهد بود

شاید شما هم مثل من دوستانی داشتید که جز بهترینهای مدرسه با نمرات عالی و خیلی روشون حساب میکردیم برای رتیه های خوب

ولی زمان نتایج اینگونه نبوده ، واگر برترها راببینیم دلیل موفقیت آنها فقط خوب فهمیدن یا تمرین کردن نبوده و چیزی که داشتند شاید اولین مورد ترس در آنها وجود نداشته و شاید به دلیل تمرین های زیاد با مواجه شدن به سوالات ، فقط

باخواندن جواب را بر حسب تکرار میزدن ( ذخیره زمان ) و شاید توانایی رد کردن سوالات و وقت خود برای سولات بعدی جایگزین کردن و توانایی که موجب دانش آنها شده برای پیروزی در روز امتحان وچیزی که باعث تفاوتشان با بقیه

شده هست

کنکور شاید رابطه با فارکس نداشته باشه ولی میتوان داشتن تمرین وداشتن تمرکز هنگام نشتن پای چارت و ایمان به خود و استفاده از دانسته های خود ، برای پیروزی جنگید

برای موفقیت و 100 درصد بودن فقط احتیاج به خودمان داریم و تمرین خودمان

نظر

ترید در بازار سایدوی

audusd h1

در صورت وجود سیگنال پرایس اکشن در محدوده موینگ 10-20 خارج . در غیر اینصورت اجازه میدهیم بازار کار خود را انجام دهد ( یا تی پی یا استاپ )

نظر

ادامه audusd h1

تارگت ما زده شد ،
                نکته در مورد شکستها : زمانی که سطوح کلیدی داریم ، شکستهایی را که با خبرهای میجر شکل میگیرند برای ما کار سازتر خواهند بود ،در ادامه درصورت شکست به دنبال سیگنالهای نزولی پرایس اکشن هستیم

نظر

ستاپ کردن ومنتظر بعد از شکست بازار رنج

NZDCAD H4

میتونیم ببینیم مارکت بین 0.87758 و 0.8567 در نوسان بوده که در انتها شاهد حمایت مویینگ 20 و هدایت قیمت به خارج از این رنج را شاهد باشیم ، منتظر برگشت قمت به سطوح حمایت 0.8775 که ارزشمندترین مکان برای پوزیشن گیری و منتظر یکی از 3 سیگنال پرایس اکشن هستیم .

نظر

سلام دوستان

در ادامه شاهد کندل Rejection از محدوده حمایتی هستیم . برای ستاپ ترید اولین چیزی که انجام میدیم آیا ارزش ترید خواهد داشت یا نه ، برای ریسک به ریوارد بهتر از 50 درصد کندل استفاده میکنم و استاپ را جایی میزارم که اگر بخورد روند هم با ان احتمال تغییر دهد
                    set&forget

نظر

ادامه nzdcad - h4

بعد از حمایت 50 درصدی کندل و ema10 افزایش قیمت را در پی داشت ولی تا حد تارگت پیش نگرفت و با بستن زیر لول 0.8775 سیگنال فیل شده محسوب میشود و در صورت افت قیمت به لول ارزشمند پایینی میتوان منتظر سیگنال ماند

ویرایش توسط Liand : https://www.traderha.com/member/6952-liand در ساعت 12-11-2013, 01:33 PM دلیل: آپلود تصویر

نظر

در پایان
                        ما در مورد بازار های روند دار و رنج وهمینطور ریورسها صحبت و تریدهای آن گذاشته شد
                        و رسما ماموریت ماتمام شده هست و اگر ضعفی بود از استراتژی پرایس اکشن نیست و از من بوده
                        ومواردی که حتما باید رعایت شود کلوز کندل بر اساس کلوز نیویورک باشد و تایم فریم 4 ساعته و روزانه
                        نویزهای تایم های پایین فقط برای از دست دادن زمان و سرمایه میباشد و چیزی که عاید میشود استرس میباشد
                        و با آرزوی اینکه آرامش بر تریدهای شما حاکم شود و لذت تریدها نصیب دوستان عزیز شود
                        به امید موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem
                          سلام
                          ضمن سپاس فراوان بابت ارائه سیستم معاملاتی " Price Action " توسط جنابعالی و به اشتراک گذاری دانسته ها و تجارب خود با دیگر کاربران ، خواهشمندیم به جهت هدفمند شدن و تکمیل فعالیت جناب عالی ، یک حساب ریل و یا دمو که از طرف کارگزاری pcm باشد مختص معاملات این سیستم معاملاتی منظور فرمایید و تمام معاملات منطبق با این روش را در آن حساب وارد کنید .
                          شایان ذکر است که این امر فقط به این خاطر است که دنبال کنندگان فعلی و خوانندگان آینده ، یک مرجع مستند و قابل اعتماد ( هیستوری حساب سیستم معاملاتی مربوطه ) برای تصمیم گیری در جهت بهره بردن و ورود به سیستم را در دسترس داشته باشند .
                          در ضمن لازم به ذکر است که ادامه فعالیت تاپیک یا تاپیک های مربوطه از تاریخ 20/10/92 منوط بر پیاده سازی این موضوع میباشد . پس در صورت امکان تا قبل از تاریخ قید شده به افتتاح حساب ریل یا دمو در بروکر pcm و قرار دادن لوگین و پسورد اینوستور آن در امضای خود و ست کردن معاملات مربوط به سیستم در آن اقدام فرمایید .
                          پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را داریم

ارادتمند - مدیر بخش سیستم های معاملاتی

ضمن عرض سلام خدمت مدیر بخش سیستم های معاملاتی

و ممنون از لطف شما

از آنجا که دیدم در تاپیک های دیگر چنین پستی را زده اید ، فکر میکنم کوت کردن صحبت شما مشکلی نباشد

و ضمن تبریک کار بسیار ارزشمندی که انجام میدهید و با این کار موافق هستم .

و شما باید این را هم در نظر داشته باشید که آیا این استراتژی که معرفی شده ساخته فرد هست یا یک استراتژی مطرح شده در سطح عموم تریدری

در استراتژی پرایس اکشن ، مرحله به مرحله ستاپ های سیستم موقعیت های لایو را گذاشته ام و نتیجه ها نیز گداشته شده

و سود آوری آن نیز نه من و هیچ کسی دیگری تضمین نمیکند ، داستان ترید بر میگرده به 20 درصد استراتژی

و ذهنیت سالم و روحیه تریدری بقیه ماجراست ، پرایس اکشن بهترین نیست ولی ساده ترین هست که برای همون 20 درصد کافیست

با احترام
                          Liand

نظر

سلام به همه دوستان :

نمیدونم چرا این تاپیک تعطیل شده !!! چه حیف واقعا ... حالا که اینجا تعطیل شده ، می.خواستم بدونم درباره این استراتژی price action و مباحث مربوط به آن کسی. از دوستان میتون به من چندتا سایت معرفی. بکنه ، فارسی باشه بهتر ، نبود انگلیسی.... یا احیانا پی. دی اف.. چیزی , درباره price action............. ؟؟؟ با تشکر ...
                            ترید کردن یک هنر است و تریدر یک هنرمند

نظر

سلام دوستان
                              به سایت ........ یه سری بزنید...........
                              در مورد پرایس اکشن مطالبی داره...
                              ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 06-30-2015, 11:40 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hrmokhtarzadeh نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                به سایت ........ یه سری بزنید...........
                                در مورد پرایس اکشن مطالبی داره...
                                تنها سئوالی که دارم اینه که چرا کل پیام رو سانسور نکردید؟؟؟
                                تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                                که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

پردازش ...
                                X