اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
    جناب maya از لطفتون سپاسگزارم

جسارتا فقط دوره اندیکاتور چند هست و برای چه تایم فریمی باید بکار گرفته بشه ؟؟؟.

دوست من مثل rsi و mv از پریود 10 استفاده میکنیم.

از تایم فریم 15 دقیقه به بالا جواب میدهد.
    ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 12:53 AM
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اینم تایم فریم چهار ساعته

1002.jpg

nzd/usd
      ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 01:08 AM
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام خدمت شما دوست عزیز !

اگه ممکنه یه حساب دمو باز کنید به همراه تمپلیت و سیگنالها رو به طور زنده بزارین اینجوری جواب خیلی از سوالات داده میشه و تازه کارها هم بهتر متوجه سیستم شما میشن و دیگه اینکه برایند ماهیانه سیستم هم میتونه نشان دهنده ضعف یا قوت سیستم باشه
        این در حد یک پیشنهاد بود چون نظرخواهی کرده بودین گفتم ..
        به امید موفقیت شما دوست عزیز
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• با سلام:

یکی از دوستان زحمت کشیده بودند و فرموده بودند که اون اندیکاتوری که باعث شده rsi و mv در کنار هم قرار بگیرند رو بهشون معرفی کنم.
          و من در جواب ایشان گفتم که دوست من این اندیکاتور خاصی نیست این امکاناتی که در متاتریدر هست و یک ترفند بسیار ساده داره.

با کسب اجازه از اساتید محترم و باتجربه خودم میخواهم اون ترفند رو به دوستانی که از وجود این امکان و دسترسی در متاتریدر خبر نداشتند آموزش بدم.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ش.jpg
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ظ.jpg
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• 1111.jpg

1.jpg
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                  با سلام خدمت شما دوست عزیز !

اگه ممکنه یه حساب دمو باز کنید به همراه تمپلیت و سیگنالها رو به طور زنده بزارین اینجوری جواب خیلی از سوالات داده میشه و تازه کارها هم بهتر متوجه سیستم شما میشن و دیگه اینکه برایند ماهیانه سیستم هم میتونه نشان دهنده ضعف یا قوت سیستم باشه
                  این در حد یک پیشنهاد بود چون نظرخواهی کرده بودین گفتم ..
                  به امید موفقیت شما دوست عزیز

دوست بزرگوار خودم :با سلام ضمن تشکر از شما برای تایپیک سیستم سودال که مقداری از پستهاش رو خوندم و برنامه گذاشتم بقیه شم بخونم.شاید در این سیستم یک جاهایی بدردم بخوره و نتیجه ش رو به عرض دوستان میرسونم.

در رابطه با پیشنهادی که فرموده بودید چند تا عرض دارم:

1- تمامی سیستمهایی که درست شدند و ریشه و تراوشش از ذهن و تجربه یک تریدر حرفه ایی و فوق حرفه ایی بوده از نظر بنده حقیر اعتبار دارند و بنده جرات نمیکنم آنرا رد کنم مگر خلافش ثابت شود.

2- به نظر بنده یک تریدر باید از سیستمی استفاده بکنه که با روحیات و روان اون همخوانی داشته باشه.و بحث روانشناسی قضیه خیلی مهمه.سیستم پایپو استاد بزرگوار خودم جناب آقای ..... فوق العاده عالیه ولی شاید یکی بپرسه چرا ازش استفاده نمیکنی و با یک سیستم دیگه داری کار میکنی برمیگرده به همین قسمت روانشناسی قضیه.

بنابراین یک سیستم شاید برای یکی جواب بده برای یکی جواب نده...
                  یکی از دوستان پرسیدند تا حالا چقدر ازین سیستم درآوردی گفتم فکر کن یک میلیارد دلار توش درآوردم و یا یک میلیارد دلار ازش ضرر کردم
                  (شوخی)

آیا این قانون سود و ضرر که در مورد بنده صدق کرده باید در مورد شما هم صدق بکنه؟!
                  اصلا هم در پی این هدف نیستم که بگم این سیستم عالیه توپه سیستمهای دیگه بدرد نمیخوره و بیایید این سیستم رو اجرا کنید دیگه ضرر تمام فقط سود....
                  نه.... از لحاظ روانی این سیستم خیلی با روحیات بنده سازگار است و دارم ازش جواب میگیرم...گفتم اینم در کنار سیستمهای دیگه شاید عده ایی مثل بنده خوششون بیاد و با روحیاتشون سازگاری داشته باشه...
                  از یک فوتبالیست بسیار معروف پرسیدند آقا امروز مثل قبل رو فرم نبودی چی شده داستان چیه؟؟

جواب داد امروز اون رنگ کفشم رنگ همیشگی نبود و مجبور شدم این رو بپوشم!!! بازیکن همان بازیکنه ولی بحث روانشناسی کار خودشو کرد.

برای همین دوست من نمیتونم از لحاظ وجدانی این کار رو بکنم.....

با سپاس فراوان از پیشنهادتون....
                  ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 02:17 PM
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• بزرگواری کردین دوست من که وقت گذاشتین و جواب دادین انشالله که موفق و موید باشین
                    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                      بزرگواری کردین دوست من که وقت گذاشتین و جواب دادین انشالله که موفق و موید باشین

وظیفه است دوست و استاد خودم....
                      چند تا سوال در مورد سیستمتون داشتم گذاشتم برای زمانی که کل تایپیکتون رو بخونم ...شاید در ادمه بحثش برام حل بشه....

در کنار هم و با هم موفق میشیم...
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• یک راز تاریخی:

آیا میشود به اندیکاتور و اندیکاتورها اعتماد کرد؟؟

اندیکاتور اگر تنها استفاده بشه هیچ اعتباری بخودی خودش نداره مثلا بگیم rsi=80 پس کار تمومه یک سل مشتی میزنم و حالشو میبرم.اگه اینطوری بود چه کاریه چرا این همه ضرر؟؟
                        اندیکاتورها زمانی که در یک آرایش منظم ساختاری باشند فوق العاده کارایی دارند بیشتر ازون چیزی که فکرشو بکنیم.

ساده بودن جواب میده مخصوصا زمانی که همه دنبال فرمولهای پیشرفته تحلیل و تحلیلگری هستند.

الان کسانی که خودشون اینقدر قابلیت دارند که نظریه ایی جدید به نظریات جناب الیوت و گن و اندروز و .... بدند و بنده حقیر سر تعظیم در مقابل دانش و تجربه شون فرود می آورم.بری دفتر کارشون و ازشون خواهش کنی سیستمشون رو باز کنند میبینی در چارتشون غیر از مووینگ اوریج و rsi و adx و مکدی و....چیزی پیدا نمیکنی!!!

اونا به این نتیجه رسیدند رمز پیروزی در بازگشتن به خود چارت و دوباره باید با رفتار و خود قیمت آشتی کرد.و هیچ کس و هیچ چیز بهتر از آقا یا خانم قیمت نمیتونه با رفتارش بگه من فلانم این بودم و میخواهم این بشم.و چنین و چنان...
                        شما یکی رو ندیدید تا حالا... و در موردش زیاد شنیدید پشت سرش خوب میگند و بد میگند. خلاصه هر کسی به فراخور حال خودش می تازونه. و چیزی میگه دربارش.داستان توصیف فیل در تاریکی مولانا....

حالا این کجاو و شما خودتون شخص رو ببینید و رفتارشو ببینید و باهاش نشست و برخاست بکنید.زمین تا آسمان در بیشتر مواقع فرق میکند.... طرز تفکر و داوریتون نسبت به آن شخص....

این اندیکاتورها یک جمله رو درموردشون شنیدیم که آقا جان تعقیب کننده قیمت هستند پس تاخیریند بیاندازشون دور....تمام....خیلی هم بخواهیم بهشون حال بدیم حالا تو باش ور دست چیزای دیگه....ازت تاییدی میگیرم!!!
                        این اندیکاتورها تک تک شون دارند رخ واقعی قیمت رو نشون میدند و در واقع قیمت هست داره با زبانها و اشاره های مختلف باهات حرف میزنه.حالا بعضی ها چشم و گوش بصیرت دارند میبینند و میشنوند و بعضی ها مثل بنده نداریم و نه میبینیم و نه میشنویم........
                        ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-02-2013, 02:37 PM
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• تاپيك بسيار خوبي شده ، مخصوصا در اختيار گذاشتن تجربه ها كه قيمت گذاري نميشن . اميدوارم يكي كه وارده يه تاپيك مختص تجربه هم بزنه .
                          مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• 3.jpg
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                              یک راز تاریخی:

آیا میشود به اندیکاتور و اندیکاتورها اعتماد کرد؟؟

اندیکاتور اگر تنها استفاده بشه هیچ اعتباری بخودی خودش نداره مثلا بگیم rsi=80 پس کار تمومه یک سل مشتی میزنم و حالشو میبرم.اگه اینطوری بود چه کاریه چرا این همه ضرر؟؟
                              اندیکاتورها زمانی که در یک آرایش منظم ساختاری باشند فوق العاده کارایی دارند بیشتر ازون چیزی که فکرشو بکنیم.

ساده بودن جواب میده مخصوصا زمانی که همه دنبال فرمولهای پیشرفته تحلیل و تحلیلگری هستند.

الان کسانی که خودشون اینقدر قابلیت دارند که نظریه ایی جدید به نظریات جناب الیوت و گن و اندروز و .... بدند و بنده حقیر سر تعظیم در مقابل دانش و تجربه شون فرود می آورم.بری دفتر کارشون و ازشون خواهش کنی سیستمشون رو باز کنند میبینی در چارتشون غیر از مووینگ اوریج و rsi و adx و مکدی و....چیزی پیدا نمیکنی!!!

اونا به این نتیجه رسیدند رمز پیروزی در بازگشتن به خود چارت و دوباره باید با رفتار و خود قیمت آشتی کرد.و هیچ کس و هیچ چیز بهتر از آقا یا خانم قیمت نمیتونه با رفتارش بگه من فلانم این بودم و میخواهم این بشم.و چنین و چنان...
                              شما یکی رو ندیدید تا حالا... و در موردش زیاد شنیدید پشت سرش خوب میگند و بد میگند. خلاصه هر کسی به فراخور حال خودش می تازونه. و چیزی میگه دربارش.داستان توصیف فیل در تاریکی مولانا....

حالا این کجاو و شما خودتون شخص رو ببینید و رفتارشو ببینید و باهاش نشست و برخاست بکنید.زمین تا آسمان در بیشتر مواقع فرق میکند.... طرز تفکر و داوریتون نسبت به آن شخص....

این اندیکاتورها یک جمله رو درموردشون شنیدیم که آقا جان تعقیب کننده قیمت هستند پس تاخیریند بیاندازشون دور....تمام....خیلی هم بخواهیم بهشون حال بدیم حالا تو باش ور دست چیزای دیگه....ازت تاییدی میگیرم!!!
                              این اندیکاتورها تک تک شون دارند رخ واقعی قیمت رو نشون میدند و در واقع قیمت هست داره با زبانها و اشاره های مختلف باهات حرف میزنه.حالا بعضی ها چشم و گوش بصیرت دارند میبینند و میشنوند و بعضی ها مثل بنده نداریم و نه میبینیم و نه میشنویم........
                              با سلام ودرود
                              دوستای خوبم بسته به دیدگاه تریدر نسبت به اندیکاتورها استفاده ها هم متفاوته اگر شما بدونید اندیکاتورها کجاها ارور میدهند وتوان نشان دادن وقایع رو بدرستی نداره مشکل حل خواهد شد
                              بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                                [ATTACH=CONFIG]2059[/ATTACH]
                                اجازه بدید چند پست بالارو با ذکر یک مثال بیشتر باز کنیم...

یک پیشنهاد مهم:
                                برای پیدا کردن چشم و گوش بصیرت برای مدتی چارت قیمت رو نگاه نکنید و فقط به چارت پایینی که سه اندیکاتور adx و rsi و mv nvدر پایین هستند.و سعی کنید فعلا بصیرتتون رو اینجوری ببرید بالا....

adx:
                                در اون منطقه ایی که خط کشیدم این اندیکاتور محدوده 25 خودش (خط چین زرد ) رو خیلی وقته بالا رفته و قیمت میگه من برای بالا رفتن یا پایین رفتن قدرت لازم رو دارم و میتوانم و بعبارتی کمر همت بستم یک ریزش یا صعود قابل توجه بکنم.
                                فقط چیزی که برای ما مبهمه اینه که قیمت نمیدونیم کجا میخواد این بره بالا یا پایین فقط میدونیم از خواب خرگوشی بیدار شده.(شوخی)

mv:
                                به شخصه از قرار گرفتن این اندیکاتور در پایین خیلی تعجب کردم و شگفت زده شدم نه در نگاه اول بلکه پس از چندی که به یک سوالی که مدتها بود در ذهنم نقش بسته بود و جوابی برای آن نداشتم.
                                و اون این بود اندیکاتورهایی مثل adx , mv, rsi, stockstick,cci و................ که از صفر تا 100 درجه بندی میشند و برای خودشون رازها و چهره هایی از قیمت را نشان میدهند و کاربردهای جالبی دارند.و بخودی خود یک معیار هستند.

چرا مووینگ آوریج که از دید و تجربه شخصی خودم پدر ومادر تمام اندیکاتورهای جهان است چه اونایی که تا حالا ساخته شدند و چه اونایی که در آینده ساخته میشند این مقیاس بندی و درجه بندی رو نداره؟؟

و حتما باید با یک همنوع خودش یعنی یک مووینگ آوریج دیگه و زمان دیگری ادغام بشه و بگیم اگر این بالاتر است این بود چنین و چنان.............
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X