اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پیام جان سلام

خسته نباشی

من ترجیح میدم با این وضع وخیمی که دارم این یکی 2 هفته کلا ترید نکنم و دلیل کمرنگ شدنم همین مسئله هستش وگرنه ما خدمت دوستان ارادت همیشگی داریم و حاضریمون رو پای پستها میزنیم.
    ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 12-27-2013, 12:29 AM
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• [QUOTE=mohammadgolp;112523]سلام آقا پیام ممنون از تاپیک خوبی که درست کردی خیلی استفاده کردم از اطلاعات شما و سایر دوستان!
      پیام جان این موقعیت فروش که با فلش زیر کندل نشون دادم درسته؟

درود بر شما دوست گرامی. شما محبت دارید.

ببینید، یه نکته رو بهش توجه نکردید. وقتی که قیمت مثلا از بالا با باند میانی نزدیک میشه و از اون عبور میکنه ، ما با اون کاری نداریم ، صبر میکنیم اگر دوباره به باند نزدیک شد و نتوانست از اون عبور کنه ، زیر اون کندل .وارد میشیم. این کندلی که شما نشون دادی فقط به زیر باند نفوذ کرده وبرای ورود زوده. 3 کندل بعد از اون کندل شما قیمت به باند نزدیک شده و نتوانسته عبور کنه ،اگر زیر اون کندل وارد میشدی درست بود که البته اردر فعال نشد و با کندل بلند بعدی موقعیت فیل شد. امیدوارم متوجه توضیحاتم شده باشی.
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-27-2013, 10:43 AM
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
        پیام جان سلام

خسته نباشی

من ترجیح میدم با این وضع وخیمی که دارم این یکی 2 هفته کلا ترید نکنم و دلیل کمرنگ شدنم همین مسئله هستش وگرنه ما خدمت دوستان ارادت همیشگی داریم و حاضریمون رو پای پستها میزنیم.
        درود برادر

ما دلمون برای همه دوستان زود تنگ میشه. کار خوبی میکنی که این 2 هفته قبل و بعد سال جدید میلادی رو ترید نمیکنی. معمولا اردر ها با سلیقه خودشون عمل میکنن و بی جهت فیل میشن.

تا جایی که یادمه از اون ماجرا که گفتی 2 هفته ای میگذره . کم کم باید ازش عبور کنی و واسه روزهای خوب آماده بشی . حداقل دمو ترید کن که توی جریانات باشی. البته خودت بهتر از من و هر کس دیگه ای کارتو بلدی و نیاز به این گفتن ها نداری.

ما هم ارادت داریم . شما همیشه محبت داری عزیز.

همگی موفق باشید.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• ممنون پیام جان درست فرمودید!
          دو تا موقعیت داریم اگه الگو کامل شد سوار میشیم!
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-27-2013, 10:44 AM
          IF YOU FAIL TO PLAN; YOU PLAN TO FAIL
          A trader MUST have BUSINESS PLAN

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-27-2013, 10:45 AM
            IF YOU FAIL TO PLAN; YOU PLAN TO FAIL
            A trader MUST have BUSINESS PLAN

نظر

• mohammadgolp جان یه نکته جالب دیدم . وقتی که موقعیت شما رو روی چارت خودم رصد کردم ، متوجه اختلافی شدم. دقت که کردم دیدم به خاطر تعصیلی دیروز بازار باگپ باز شده و در تصاویر زیر خودتون فرق رو ببینید. خیلی حواست به این مسائل باشه. به اشتباه میاندازه شدید. دو چارت اول فقط تایم بروکر ها فرق میکنه در چارت سوم مثل چارت شما گپ داره و میانگین تغییر میکنه.

.

نظر

• منم هستم

سلام خدمت آقا پیام گل و بقیه دوستان

خواستم بگم منم حضور دارم ولی نزدیکه کریسمسه اردر نمیدم

یه چند روز بگذره ما هم فعالیتمونو زیاد میکنیم
                این جهان کوه است و فعل ما ندا **** سوی ما آید ندا ها را صدا

نظر

• نتیجه چون بازار های قبلی را شکسته پوزیشن را می توان نگه داشت و با شکست باند میانی بولینگر در اینده خارج شد...والان زمان مناسب برای تریلینگ به نقطه ورود ما که روی باند میانی بود است.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                    درود برادر

ما دلمون برای همه دوستان زود تنگ میشه. کار خوبی میکنی که این 2 هفته قبل و بعد سال جدید میلادی رو ترید نمیکنی. معمولا اردر ها با سلیقه خودشون عمل میکنن و بی جهت فیل میشن.

تا جایی که یادمه از اون ماجرا که گفتی 2 هفته ای میگذره . کم کم باید ازش عبور کنی و واسه روزهای خوب آماده بشی . حداقل دمو ترید کن که توی جریانات باشی. البته خودت بهتر از من و هر کس دیگه ای کارتو بلدی و نیاز به این گفتن ها نداری.

ما هم ارادت داریم . شما همیشه محبت داری عزیز.

همگی موفق باشید.

روز همه دوستان بخیر و نیکی

پیام جان این چند روز دارم روی ارزهای مختلف دستی بک تست میگیرم ببینم وضعیتشون چطور هست و یه مرور بر گذشته خودم که تا به اینجا رسیدم چه کردم.

فارکس باعث میشه آدم خیلی از رفتارها و کردارهای بدش رو کنار بگذاره، یه جورایی مثل سربازی میمونه، این 4 سال برام واقعا دوران سختی بوده اما به یقین میگم بزرگ شدم، فقط امیدوارم پیرم نکنه
                    ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 12-27-2013, 09:26 AM
                    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان و مخصوصا آقا پیام امیدوارم موقعیت زیر را درست گرفته باشم لطفا اگه نکته ای هست متذکر شوید ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                        با عرض سلام خدمت دوستان و مخصوصا آقا پیام امیدوارم موقعیت زیر را درست گرفته باشم لطفا اگه نکته ای هست متذکر شوید ممنونم
                        درود بر شما و همه دوستان گلم

موقعیت درسته ، فقط چون کندل ماقبل آخر کف جدیدتری ساخته بالای اون وارد بشی درست تره. ریسک به ریواردتم بهتر میشه.

ببخشید دیر جواب دادم .الان اومدم .

.

نظر

• این هم از نتیجه این 3 پوزیشن.

فقط به علت رسیدن به آخر سال میلادی و اتفاقات پیش بینی نشده بستمشون. دیگه کم کم باید کرکره رو بکشیم پایین. اگر امروز مابقی پوزیشن ها رو هم بستم همین جا اعلام میکنم. (بعضی از ورود ها در تایم ها دیگر بوده ، اگر در تصویر مبهم به نظر میرسه ).

.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                            ننیجه اردر امروز : خیلی راحت و بی درد سر به سود رسید. بیشتر از یک به یک و به نظرم هنوز جای رشد داره.

به نظرم دیگه وقت خروجه . من رشد بیشتر رو مشکل میبینم. البته فقط نظر منه. اگر کسی صبور بوده و تا الان نبسته اعلام کنه تا جیگرمون حال بیاد !!!

محمد جان پیرو صحبتی که در مورد ورود چند مرحله ای داشتیم ، منطقه ای که مشخص کردم ، میتونه مستعد سود دهی خوب باشه. باید به دنبال این موارد باشیم.

.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                              سلام.
                              پیام جان این موقعیت ریسک به ریواردش مناسبه؟با اون شادوی بلند.فاصله باندها خوبن؟...
                              مرسی.
                              [IMG][/IMG]
                              سلام.
                              پیام جان ممنون بابت همه زحماتت.
                              نتیجه....
                              [IMG][/IMG]
                              به نظر بنده هم با توجه به تجربیات ناچیز خودم توی این روش برای تارگت فیبوناچی خیلی مناسبه(بنده در روش خودم که بولینگر هم شاملش میشه استفاده میکنم که جواب داده).
                              البته میدونم که بچه ها از پیوتها هم استفاده میکنن که خوبه البته اگه باعث توجیه و شک نشه.....

ممنون.

.:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• درود بر شما حسام جان .مرسی.

فقط نکته مهم اینه که از این همه حرکت خوشگلی که داشته شما چقدر تونستی شکار کنی ؟ چقدر اطمینان داری به سیستمت که با عجله و سود کم خارج نشی ؟ اون قسمتی که من و یا شما میتونیم بهره ببریم مهمه. دوست دارم با تمرین بتونیم از پس شرمندگیش بر بیایم. !!!

نیازی نیست که اگر دوست نداری جوابمو بدی. فقط مهم اینه که پوزیشن رو جوانمرگ نکنیم !!!

پیروز باشید

.

نظر

پردازش ...
                                X