اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خوب دوستان ، مرسی بابت اظهار نظری که در مورد ادامه تاپیک داشتید. همان طوری که انتظار میرفت نظر اکثریت بر اینه که با شرایط جدید موافق نیستیم. پس ما فقط همین یک هفته رو داریم و خیلی هم دوسش داریم !!! بعد از اون هم من مثل سایر اعضا به این فروم سر میزنم و اگر شد هر از گاهی در تاپیک هایی که بدون پیش شرط باشند فعالیت می کنم.

هدف من از این پست اینه که حالا که کار ما به اینجا رسیده و تا 20 دی ماه فرصت داریم ، من وظیفه خودم میدونم که در این روزهای باقی مانده هر چقدر که تایمم اجازه بده چند روش دیگه رو ، هر چند به صورت مختصر باشه معرفی کنم. یکی از این روش ها در جهت خلاف روند پوزیشن میگیره و برای خروج در این روش خیلی مناسبه.

بلکه با این کار دینی که نسبت به اهالی محترم این انجمن بر دوش خودم احساس میکنم را تا حد مختصری بپردازم.

حداقل با این کار دید دوستان نسبت به کار با باند های بولینگر و میانگین ها وسیع تر میشه. حال تصمیم میگیریم که همین جا معرفی کنم و یا در تاپیکی مجزا که در هر صورت فرقی نمیکنه.

ولی همچنان روش اصلی ترید خودم استراتژی این تاپیک و قواعدشه و روشهای دیگه در اولویت های بعدی هستند.

پیروز باشید
    ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 01-07-2014, 04:41 PM
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• پیام خان یه جوری حرف میزنی انگار دیگه جایی نیست برای فعالیت !
      درستش میکنیم ...!
      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
        پیام خان یه جوری حرف میزنی انگار دیگه جایی نیست برای فعالیت !
        درستش میکنیم ...!

همین که همایون گل گفت...
        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
          درود

2 تحلیل در دو تایم با جهت های مخالف !!! ببینیم کدومش اتفاق میوفته که من فروش رو محتمل تر میدونم.

درود
          دقیقا دنبال این موضوع هستم !
          دارم میبینم آیا بهتر نیست موقعیت کمتر بگیریم ولی یه تایم بالاتر از تایم اصلی و یه تایم پایینتر از تایم اصلی هم جهت باشه !!!
          اون دو تا پستی هم که توی صفحه 53 گذاشتم در راستای پیدا کردن همین رابطه هستش .
          وقتی موقعیت زیاده
          یا میتونیم هر چی سیگنال داد رو وارد بشیم !
          یا میتونیم اونایی رو وارد بشیم که تایم بالا و پایینش باهاش هم جهتن !

حالا اگه متد جوری بود که سیگنال کم میداد ، یه چیزی !

ولی این متد رو میشه کم تر گرفت ولی مطمئنتر . چون موقعیت زیاد میده و بازارا زیادن برای کار

دارم روش کار میکنم
          شما هم کار کنید

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
          من یورو دلار سل دارم . از دیروز منتظرش بودم . ولی یورو ین رو نگرفتم.

اگه بشه نتیجه چند پوزیش رو تا الان قرار میدم.

دلیلش چی بوده یورو ین رو نگرفتی پیام خان !؟
          چرا نمیای با هم ضرر کنیم

جهت اطلاع
          من توی این هفته تا الان سه تا موقعیت گرفتم که سه تاش بازن

همشون h4

1- یورو دلار سل ( سه تا تایمم هم جهت بود )
          2 - یورو ین سل ( دو تایم هم جهت ، یکی نا مشخص بود )
          3 - نیوزلند دلار بای ( سه تا تایمم هم جهت بود)

بدرود
          ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 01-07-2014, 05:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
            ...

دلیلش چی بوده یورو ین رو نگرفتی پیام خان !؟
            چرا نمیای با هم ضرر کنیم

بدرود
            من فقط بر اساس تجربه یا بهتره بگم شانسی !!! گفتم که یورو ین رو نمیگیرم !

دیدم باند ها دارن به هم نزدیک میشن و احتمالا چند کندلی رو ساید حرکت میکنند . گفتم صبر کنم بهتره .

ولی این موضوع هم جهتی در تایم ها خیلی مهمه و اگر همه رعایت کنیم استاپ به حداقل میرسه. کاملا باهات موافقم.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• اینم سومین تریدم که توی پست بالا ذکر کردم که گرفتمش !

همون نیوزلند دلاره ( ترید سومیم )

دیگه پیام خان حجت رو تمام کرد بر من و گذاشت این تراکم ها رو اگه میشه ازش توی این متد استفاده کرد لم هاشو بگم !

نکته : نگاه کنید تی پی رو کجا گذاشتم .
              زیر تراکم پیوتی ای که اونجا باکس رسم کرده برام
              بالاتر بذارم ، قیمت جون میکنه تا بهم سود بده !

این از تیپی

حالا اس ال رو نگاه !

اونو زیره تراکمی که باکس کشیده برام گذاشتم !
              قیمت باز جون میکنه بیاد دستش به اس الم برسه !

پس دو تا نکته رو میتونید اون گوشه های کارتون جا بدید

1- تراکم های پیوتی رو به فال نیک بگیرید
              دلیل : تراکم های پیوتی خیلی قوی و معتبرند و قیمت بدون شک اونجا ها بازی در میاره !

2- هم جهت بودن تایم های بالا تر و پایینتر از تایم اصلیتون با خوده تایم اصلی
              دلیل : پیرو حرف پیام خان که فرمودند روزی یکی دو تا موقعیت رو بگیرید میتونید به همه جا برسید !
              موقعیت زیاده توی این متد ، بهتره موقعیت های کم و قوی تر رو گرفت .
              یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن موقعیت ها جون دار ، اینه که تایم بالا و پایین هم یه چک کنید و تطبیق بدید که هم جهت باشن .

بدرود !
              همایون ..
              ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 01-07-2014, 05:40 PM

نظر

• سلام
                نباید اجازه بدیم گروهمون بهم بریزه اگر اینجا امکان کار کردن ندند میریم سایت دیگه . یکی از سایتهایی که من خیلی وقته بهش سر میزنم سایت زیر هست میتونیم در صورت بروز مشکلی انجا ادامه بدیم .
                a...u...t...o...t...r...a..d...i...n...g نقطه ir (اتوتریدینگ نقطه ای آر )

نظر

• سلام به همه دوستان
                  AUDUSD-H1
                  IF YOU FAIL TO PLAN; YOU PLAN TO FAIL
                  A trader MUST have BUSINESS PLAN

نظر

• NZDUSD- H1
                    البته باند بالایی و پایینی صاف شدن بنظرم احتیاط شرط عقله! پیام جان نظر شما؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadgolp نمایش پست ها
                      NZDUSD- H1
                      البته باند بالایی و پایینی صاف شدن بنظرم احتیاط شرط عقله! پیام جان نظر شما؟

این همون حالتیه که پیام خان در جایی فرمودند : من از این شکل و شمایل میترسم !!!

نظر

• Cad - Jpy

شب بر عزیزان خوش

خوب اون ریزشی که انتظار داشتیم تا حدودی محقق شد و حدود 90 پیپ در سوده .

یه نکته آموزشی و یا یه پیشنهاد برای بررسی بیشتر : در تایم روزانه قیمت به میانگین رسیده و پیشنهادم اینه که در این مواقع قسمتی از پوزیشن رو ببندیم و استاپ رو در مثبت قرار بدیم و از قضا دقیقا بالای باند میانی قرار میگیرد . اگر به گذشته این چارت نگاه کنید میبینید که قیمت به میانگین خوب واکنش نشان میدهد . اگر هم تمایل ندارید کل پوزیشن رو ببندید. این ها فقط یه پیشنهاد از طرف منه. تصمیم با خودتونه و به ریزش بیشتر هم میتوانید امیدوار باشید !

در مورد جواب سوالاتی که دوستان میپرسند باید بگم که شکر خدا دوستان همه با تجربه اند و یه پا استاد و سریع به دادهم میرسند و من هم اگر چیزی اضافی تر داشتم حتما تقدیم میکنم.

.

نظر

• سلام

پیام جان دلیل اینکه همه روی شماره اوردر در چارت خط میکشند که پیدا نباشه چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                            سلام

پیام جان دلیل اینکه همه روی شماره اوردر در چارت خط میکشند که پیدا نباشه چیه ؟
                            سلام
                            ببخشید که در پاسخ پیش دستی میکنم
                            دلیلش اینه که امکان داره اشخاص سود جو با دانستن و یا بدست آوردن شماره حساب و یا بروکر مربوطه ، حساب را هک کنند . که با هک شدن حساب هر اتفاقی برای حساب میتونه بیوفته
                            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                              وارد خرید در پوند آزی یک ساعته شدم

سلام بر همه دوستان

این جفت ارز خیلی فرسایشی شده!!!

از دوستان امروز هیچکس نبوده یا بازار خبری نبوده!!!؟؟؟؟
                              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadgolp نمایش پست ها
                                سلام به همه دوستان
                                AUDUSD-H1
                                نتیجه

اینم موقعیت دیروز NZDUSD H1 و نتیجه صاف شدن باندهای بالایی و پایینی و رنج شدن قیمت!

با سلام خدمت همه دوستان
                                محمد جان شکارچی زیاده ولی از دیروز بازار فرسایشی شده و موقعیتهای جون داری نبوده!
                                ویرایش توسط mohammadgolp : https://www.traderha.com/member/12426-mohammadgolp در ساعت 01-08-2014, 09:00 PM

نظر

پردازش ...
                                X