اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پوند و دلار...

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

دلار - ین

من خودم معمولا استاپ رو بزرگتر میگیرم.
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

این دو موقعیت رو بعد از بسته شدن کندل روزانه مد نظر داشته باشید.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

nzd - chf

اگر اون کندلی که بالای میانگین بسته شده رو تخفیف بدیم میشه به چشم فروشنده بهش نگاه کنیم !

.

نظر

بازیکن تازه نفس نمی خوایید !؟

درود !
            درودی ویژه بر اقا پیامه عزیز
            و تشکر از دوست خوبم امیره عزیز

ظهر امیرجان منو با این تاپیک آشنا کردن
            بکوب مطالبو مو به مو خوندمو خوشم اومد از این روش . دو ساعتی با این هشت صفحه مشغول بودم و از جهات مختلف بررسیش کردم . و درکش کردم .

از فردا منم به جمعتون میپیوندم و موقعیت میذارم

و البته نکاتی که تاحالا از این هشت صفحه متوجه شدم و یه سری چالش ها و سوالات رو به مرور و تک تک توی تاپیک مطرح میکنم تا ببینیم بالاخره میشه یه خرابکاری بکنم و این سیستم رو یه کاریش کنم ضرر بده !

اقا پیام بنظرم بذارید این متد اولی رو تا تهش بریم و همه چیزشو در بیاریم بعد برید سراغ بعدی !

یاد نصب آنتن افتادم !
            خوبه خوبه !
            همین جا عالیه !
            دست نزن دیگه بهش که آینه ست !

محض شوخی و تقدیر از زحمات همکارای گلی که اینجا مشغول بودند تا الان

همایون ...
            ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-09-2013, 10:15 PM
            ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

درود

آقا همایون عزیز به تاپیک خودت خیلی خوش اومدی

داداش ما یه کاپیتان کم داشتیم که شما از راه رسیدی !!!

در مورد تکمیل این روش و تسلط بیشتر حرفی نیست. حتی اگر هم به سراغشون نرفتیم قول میدم همین موقعیت ها برای همه کافی باشه .حالا سر فرصت به این موضوع هم میرسیم.

این تاپیک و تاپیک هایی از این دست که به روش ساده و دور از اندیکاتور های رنگارنگ ترید میکنند به دوستانی مثل شما نیاز داره که این استراتژی و هدف اون رو درک کنه. اگر دقت کنی هیچ کدوم از پست ها ، تا به اینجا تبلیغات اضافی نداشته و پیاز داغی زیاد نکردیم تا مخاطب جذب کنیم !!!

منتظر پست های شما و سایر دوستان علاقه مند هستیم.

از قدیم گفتند بیشتر ببخش تا بیشتر به دست بیاری

پیروز باشید

.

نظر

درود
                اختیار دارید شما
                من توپ جمع کن هم باشم ، سود خودمو کردم از این تاپیک!

خب دوستان من تک تک نظراتم رو میگم .
                هر کدوم که نتیجه اش معلوم شد میرم بعدی که نظم تاپیک حفظ بشه .
                نظمی که اقا پیام توی این تاپیک اعمال کردند بسیار باب اخلاق بنده است و لذت میبرم در کنار همکارانم باشم .

مورد اول :
                به دید من
                اگر باند وسط توسط کندلی شکسته بشه ، و پشتوانه ی اون باند وسط ، مووینگ 50 باشه ( به طوری که مووینگ 50 ، مثل یک دیوار و مانع ، پشت باند وسط باشه ) این حالت غالبا با عدم شکست باند وسط همراه است و میشه با برگشت کندل وارد معامله شد .

در واقع با بیانی دیگه
                اگر باند وسط و مووینگ 50 نزدیک به هم باشن و کندلی بخواد اونا رو بشکنه ، کارش سخت تره ( یه چیزی مانند تراکم های پیوتی که هر چه پیوت ها به هم نزدیک تر باشن ، سفت ترن و قیمت سختر ازشون رد میشه )

و باز برای راحتر شدن در هضم مطلب
                دو مثال از همین ترید های در این تاپیک

نظرتون چیه ؟
                ایا با دیدن این تراکم میتونیم به برگشت قیمت از اون تراکم و ترید کردن و امیدوارتر از حالت شکست این مانع باشیم ؟
                یا رسک را کمتر کنیم و فقط مواردی که قیمت موفق به شکست باند وسط نشدیم را وارد شویم ؟ ( اخلاق خودم با این مورد بیشتر سازگار است و بیشتر در صدد ترید های مطمئن هستم . با توجه به اینکه بازار های ما زیاد و موقعیت های خوب فراوان اند )

بدرود
                همایون ...
                ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-10-2013, 12:02 AM

نظر

سلام دوستان

پیام جان، روش خوبی رو آموزش دادید، از شما ممنونم

فقط مشکل من این است که در تایم پایین کار میکنم، بیشتر 5 و 15 دقیقه که اگر به نظر شما ایرادی نداره موقعیتهارو قرار میدم.

موفق باشید
                  نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

دوستان کسی میتونه روش رو به صورت اکسپرت در بیاره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                      سلام دوستان

پیام جان، روش خوبی رو آموزش دادید، از شما ممنونم

فقط مشکل من این است که در تایم پایین کار میکنم، بیشتر 5 و 15 دقیقه که اگر به نظر شما ایرادی نداره موقعیتهارو قرار میدم.

موفق باشید
                      یکی از بهترین تایم ها به نظرم 15 دقیقست..بیشتر بریک اوت ها تو این تایم اول رخ میده..این استراتژی هم رو 15 مین موقعیت های جالبی میسازه با اس ال های کوچیک! ..اگه آقا پیام اجازه بده ما هم موقعیت های 15 مین و 5 مین

اینجا میزاریم..
                      بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                        usdchf بازم یه سل دیگه

من که 25 پیپ گرفتم، ولی چون موجی که به مووینگ رتریس زده کوچیک بوده انتظار سود بیشتر رو میشد داشت و باید تریل رو باز میذاشتیم

با نظرتون موافقم دوستان سیستم پتانسیل اسکالپ داره خفن، فقط کافیه خبرها رو چک کنیم براش. البته ببینیم پیام نظرش چیه.
                        همایون ایده جالبی دادی البته ریسکش بالاست، من که فعلا ترجیح میدم به این حالت ها کاری نداشته باشم تا وقتی که بیشتر رو سیستم سوار شیم. ولی در کل همیشه وقتی دو تا مووینگ رو هم میفتن مقاومت قوی توی اولین برخورد قیمت نشون میدن.
                        ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 12-10-2013, 10:20 AM

نظر

درود

از واجبات این متد ، اندیکاتوری هست که بسته شدن کندل را به ما اعلام کنه .
                          پس این اندیکاتور رو روی تمپلیتی که نیما جان ارایه دادند اجرا کنید و یه save بگیرید از تمپلیت جدیدتون

bar close alarm

بدرود
                          ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-10-2013, 10:26 AM

نظر

یه ذره دیگه بره بالاتر ما هم میپریم تو

اینجا طبیعی هست که چون شیب مووینگ20 خیلی بیش از اندازه زیاد شده بود، بنابراین باید بیشتر از حد معمول نقطه ورود رو کیپ نمیگرفتیم. در برگشت میبینیم که موقعیت ورود دیگه ای داده

نظر

اگه کندل به همین صورت کلوز شه پترن خوبی برای ورود داره

نتونست با بالاتر از کندلی که به بالای 20 برگشت نفوذ کنه، بنابراین ترگر ورود نداریم

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                              در این مواقع که قیمت کمی در باند پایینی نفوذ میکند و هنوز در بالای میانگین قرار دارد ، ما با توجه به الگوهای کندل استیک ،بهتره که منتظر تشکیل الگو های برگشتی مانند اینگالفینگ، دوجی ، پین بار و ... بمانیم و بالای کندلی که به بالای کانال برمیگردد اردر خرید را قرار میدهیم و استاپ زیر سوینگ قرار میگیرد. در فروش هم برعکس عمل میکنیم. درمجموع این نوع ورود احتیاط بیشتری را طلب میکند.
                              برای دوستانی که مثل من اهل احتیاط بیشتر هستند عرض میکنم که اگر هنگام قرار دادن استاپ ، سوینگ و میانگین در نزدیکی هم قرار داشتند استاپ را پایین تر یعنی زیر میانگین قرار میدهیم.

نظر

درود

اندیکاتور بعدی که ما رو در تشخیص صعودی بودن روند یا نزولی بودن آن کمک چشم گیری میکنه اندیکاتور سیلور ترند است .
                                آن را نصب کنید با همان تنظیمات پیش فرض

لیکن جهت رنگ و لعاب ندادن زیاد به چارت و جلوگیری از حواس پرتی یک مقدار باید رنگ ها را لایت و کم رنگ تر کرد .
                                پس وارد تنظیمات اندیکاتور شوید
                                به بخش colors روید

اولین رنگ را 158,221,151 قرار دهید
                                دومین رنگ را 242,135,123 قرار دهید

دانلود اندیکاتور

بدرود
                                ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-10-2013, 10:45 AM

نظر

پردازش ...
                                X